Sekite naujienas

Verslo idėjos

Šeimos verslo idėjos: Specialisto atrinktos idėjos

Paskelbta

-

Nepaisant iššūkių, poroms, norinčioms imtis bendradarbystės, atsiveria nemažai verslo galimybių. Nors kai kuriems verslo pradžia kartu gali atrodyti bloga idėja, daugeliui porų tai gali būti svajonių darbas. Jūsų santykiai iš tikrųjų gali tapti puikiais verslo partneriais.

Darbas su partneriu iš tiesų gali atitraukti jus nuo verslo ar apsunkinti jūsų santykius, tačiau jis taip pat gali jus suartinti ir padvigubinti jūsų aistrą siekti sėkmės. Jei jums gerai sekasi valdyti konfliktus ir motyvuoti vienas kitą, turėtumėte apsvarstyti galimybę savo pomėgius paversti verslu.

Verslo idėjos įsimylėjusioms poroms ir šeimoms

Daug pradedančiųjų verslininkų puikiai tinka dviejų žmonių komandai. Kaip ir bet kokios partnerystės atveju, šios 13 verslo idėjų geriau pasiteisins, jei kiekvienas iš jūsų imsis savo įgūdžius ir stipriąsias puses atitinkančio vaidmens. Verslūs santykiai, kaip ir visos verslo pastangos, iš tikrųjų yra susiję su meile darbui ir darbu su meile. Štai 13 verslų, kuriuos galėtumėte pradėti kartu su savo partneriu / partnere:

1. Maitinimo įmonė

Kai kurios poros ginčijasi dėl to, kas turi gaminti vakarienę, tačiau kitiems maisto gaminimas kartu yra mėgstamas ir malonus užsiėmimas. Jei jūs ir jūsų partneris priklausote pastarajai kategorijai ir esate geri kulinarai, galbūt turėtumėte apsvarstyti galimybę pradėti savo maitinimo verslą. Tegul pagrindinis gurmanas rūpinasi didžiąja dalimi maisto ruošimo darbų, o kitas atlieka klientų aptarnavimo atstovo ir virėjo pavaduotojo funkcijas.

2. Kavinė

Kartais bendravimas su visuomene yra būtent tai, ko reikia porai, kad ji sėkmingai dirbtų kartu. Jei taip yra jūsų atveju, apsvarstykite galimybę atidaryti nedidelę kavinę. Kavinei nereikia daug vietos, o ribotas meniu yra geras būdas sutelkti dėmesį į aukštos kokybės ar specialius gaminius, nesukeliant streso. Vienas iš jūsų gali vadovauti klientų aptarnavimo skyriui, o kitas rūpintis kava. Apsvarstykite galimybę pasamdyti vadovą ir darbuotoją, kad galėtumėte pakaitomis imti laisvas dienas ir neuždaryti kavinės.

3. Maisto furgonas

Jei esate gurmanas ir mėgstate keliauti, apsvarstykite galimybę tapti “maisto furgono” savininku. Nesvarbu, ar tai būtų muzikos festivaliai, kvartalų vakarėliai, ar privatūs renginiai, “maisto furgonas” yra puikus būdas užsidirbti papildomų pinigų keliaujant ir susipažįstant su įdomiais žmonėmis. Atviro kelio laisvė ir mėgstamos veiklos patrauklumas paskatino daugelį foodtrak pardavėjų pradėti būtent šį verslą, o daryti tai su mylimu žmogumi – kas gali būti geriau.

4. Mažmeninės prekybos e. Prekyba

Vienas iš jūsų gali užsiimti rinkodara, kitas – klientų aptarnavimu, o abu galite vykdyti užsakymus. Elektroninė prekyba ne tik suteikia galimybę užsidirbti pinigų, bet ir suteikia jums ir jūsų partneriui galimybę kurti kartu. O kas gali būti geriau nei smagiai praleisti laiką ir tuo pat metu gauti pelno?

5. Internetinis tarpininkas

Galbūt esate pora, kuri mėgsta apsipirkinėti kartu. Jei mėgstate eiti į garažų išpardavimus ir taupymo parduotuves ir mėgstate antikvarinius ar senovinius daiktus, galite apsvarstyti galimybę tapti internetiniu perpardavinėtoju. Kartais jums į rankas gali patekti daiktų, kurie turi didelę vertę ir gali būti perparduodami nišinėse rinkose. Antikvariniai daiktai, seni žaislai ir komiksų knygos – tai tik keli pavyzdžiai daiktų, kurie gali patraukti potencialaus pirkėjo dėmesį, ypač internete.

6. Fitneso mokymas

Jei esate pora, kuri kartu bėgioja ir eina į sporto salę, jums gali tikti idėja pradėti fitneso verslą. Nesvarbu, ar jus domina asmeninės treniruotės, ar užsiėmimai su grupe asmenų, galite gauti atitinkamų organizacijų sertifikatus ir tapti sertifikuotu fitneso treneriu, o tada pradėti priimti klientus. Jei su partneriu specializuojatės toje pačioje srityje, galite padvigubinti užsiėmimų ar pamokų skaičių. Be to, jei vienas iš jūsų yra asmeninis treneris, o kitas dirba su fizinių asmenų grupe, galite išplėsti klientų ratą diversifikuodami savo paslaugas.

7. Namų tvarkymas

Šeimose, kuriose visi dirba visą darbo dieną, namų tvarkymas gali būti paskutinėje darbų sąrašo vietoje. Šioms šeimoms pasiūlykite savo savaitgalius ir vakarus atlikti namų ruošos darbus, pavyzdžiui, siurbti, valyti dulkes, šluostyti grindis ir valyti vonios kambarį. Jei su partneriu dirbsite kaip komanda, šias užduotis atliksite perpus trumpiau.

8. Gyvūnų augintinių priežiūros verslas

Ar jūs ir jūsų partneris mėgstate gyvūnus? Praneškite draugams ir kaimynams, kad galite prižiūrėti jų augintinius, kol šeimininkai išvykę atostogauti ar savaitgaliui. Gyvūnų savininkai dažnai jaučiasi patogiau palikdami savo kailinius draugus pažįstamų žmonių priežiūrai nei nakvynės namuose. Todėl nebus sunku gauti patenkintų ankstesnių klientų rekomendacijų naujiems klientams. Siūlydami porą, kurioje gyvūnu rūpinsis abu, užtikrinsite asmeniškesnį požiūrį į savo klientų globotinius ir tai gali būti didelis pranašumas prieš kitus pasiūlymus.

9. Kraštovaizdžio ir sodo konsultacijos

Ar jūs ir jūsų partneris esate sodininkystės meistrai? Pasinaudokite savo gabumais ir padėkite kitiems padaryti tą patį. Daugelis namų savininkų noriai moka už patarimus, kaip kuklų kiemo sodą paversti rojumi. Be sodininkystės, galite padėti namų savininkams sukurti ekologiškesnį kiemą padėdami jiems įrengti lietaus sodus, statines ir komposto krūvas. Tokios paslaugos tampa vis populiaresnės, nes žmonės vis labiau rūpinasi aplinkosauga.

10. Tinklaraščių rašymas / vaizdo įrašų rašymas

Manote, kad turite viską, ko reikia, kad taptumėte “YouTube” žvaigžde? Kai kam gali atrodyti, kad dokumentuoti savo gyvenimą yra nepadoru ar vulgaru, tačiau tai gali būti finansiškai naudinga. Jei esate kūrybinga pora, turinti istorijų ir idėjų, pasidalykite jomis vloguose arba vaizdo tinklaraščiuose. Savo tinklaraštį galite paversti verslu, jei išlaikysite įdomias temas ir reguliariai publikuosite įrašus. Nesvarbu, ar tai kelionių istorijų rinkinys, ar pasimatymų idėjų įrašai, jūsų tinklaraštis gali padidinti jūsų pajamas ir sustiprinti jūsų ryšį.

11. Mokymosi internetu ir korepetitorių paslaugos

Jei mėgstate knygas ir gerai mokate tam tikrą dalyką, galite apsvarstyti mokymąsi internetu arba korepetitorystę kaip gerą verslo idėją, kuria galite užsiimti patogiai įsitaisę savo namuose. Kadangi per COVID-19 pandemiją paplito nuotolinis mokymasis, tėvai ieško būdų, kaip papildyti savo vaikų išsilavinimą. Didelę paklausą turi internetiniai korepetitoriai, taip pat internetiniai kursai, pavyzdžiui, maisto gaminimo ar muzikos instrumentų mokymosi, nes žmonės ieško pomėgių, kuriais galėtų užsiimti namuose.

12. Namų renovacijos ir pardavimo verslas

Kartu su partneriu galite pradėti namų renovacijos ir pardavimo verslą, pirkti namus ar seną nekilnojamąjį turtą už prieinamą kainą, juos renovuoti ir perparduoti pelningai. Jei turite gabumų renovacijai ir pardavimams, galite pritaikyti savo įgūdžius ir gauti pajamų iš šių projektų. Jūs ir jūsų mylimasis galite įkvėpti vienas kitą, kurdami idėjas ir skatindami išradingumą.

13. Kelionių agentūra

Jei esate pora, mėgstanti keliauti po pasaulį, kartu su mylimuoju galite atidaryti kelionių agentūrą ir padėti kitiems praleisti nuostabias atostogas ar medaus mėnesį. Nors pandemijos metu kelionės ne visada yra visų minčių centre, kai gyvenimas grįš į normalias vėžes, tie, kurie visus praėjusius metus sėdėjo namie, su nekantrumu lauks galimybės išvykti atostogauti. Jūsų kelionių verslas gali padėti žmonėms planuoti ir planuoti atostogas, taip pat patarti, kokias vietas aplankyti ir ką jose veikti.

Yra daug verslo galimybių poroms ir šeimoms, pavyzdžiui, teikti maitinimo paslaugas, valdyti maisto sunkvežimį, perparduoti senovinius daiktus arba renovuoti ir parduoti namus.

Verslo privalumai susituokusioms poroms

Pradėti verslą kartu su antrąja puse yra rizikinga. Svarbu nepamiršti, kad bus ir gerų, ir blogų laikų. Ir kaip ir bet kokie kiti santykiai, verslo partnerystė reikalauja daug pastangų.

Tačiau tai gali būti naudinga ir jūsų verslui, ir jūsų, kaip poros, vystymuisi. Štai keletas galimų verslo poroje privalumų:

Bendravimas

Geresnis bendravimas yra savaime suprantamas darbo poroje privalumas. Nuo verslo pradžios iki kasdienės veiklos – bendravimas yra vertingiausia sėkmingo verslo poroje priemonė. Būtent jis padės jums apibrėžti savo vaidmenis ir atsakomybę, taip pat pasiekti trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų.

Pagarba

Pradėję verslą ir dirbdami kartu galite iš naujo pradėti vertinti ir gerbti vienas kitą tiek asmeniškai, tiek profesinėje srityje. Nedaug dalykų suteikia daugiau jėgų nei suprasti vienas kito prioritetus ir tikslus, tačiau tai pasiekiama po sunkaus darbo, didelių pastangų ir pasiaukojimo.

Lankstumas

Galimybė lengvai planuoti atostogas kartu yra didelis darbo poroje privalumas. Kai neturite bendro verslo, norėdami suderinti savo atostogų laiką, turite keisti datas su kitais darbo kolegomis. O tai visada atima daug energijos ir laiko. Tačiau dirbant kaip verslo partneriams, jūsų atostogų laikas ir trukmė nepriklauso nuo kitų darbuotojų ar įmonės vadovybės.

Tarpusavio ryšys

Jūsų laimėjimai turės daug didesnę reikšmę, jei juos švęsite kartu su partneriu, atsižvelgiant į tai, kiek pastangų ir laiko abu įdedate į darbą. Jei dirbdami daugiau bendrausite vienas su kitu, jūsų pergalės bus daug saldesnės, o laikas kartu – dar ypatingesnis.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |