Sekite naujienas

Verslo idėjos

Smulkaus verslo idėjos: TOP 220 geriausių idėjų

Paskelbta

-

TOP 100 verslo idėjų 2023 m. pradėti savo verslą Lietuvoje ar kitoje šalyje.

1. Skambučių centras potencialių klientų generavimui

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Šio verslo esmė ta, kad reikia suburti pardavimų vadybininkų komandą, kuri galėtų dirbti nuotoliniu būdu, sėdint namuose.

Privalumai: 1) nereikia didelių išlaidų. Nuotolinis biuras nemokamas, nereikia mokėti nuomos; 2) paklausa – kadangi įmonių, veikiančių internetu, skaičius nuolat auga, švino generavimas tampa vis paklausesnis.

2. Internetinė komentarų paslauga

Daugeliui žmonių reikia protingų komentatorių. Pavyzdžiui, jie dažnai samdomi tam, kad atgaivintų „tylias“ temas forumuose ar atkreiptų dėmesį į atskirus tinklaraščio įrašus – tokiais atvejais teks ne tik rašyti trumpus tekstus, bet ir dažnai atsakyti sau ar kitiems dalyviams. Atlikę paprastą užduotį, kurios esmė yra pridėti savo komentarus, klausimus ar simpatijas prie straipsnių / įrašų / puslapių internete, galite gauti pinigų sėdėdami namuose ant sofos.

3. Ekologiškų žaislų gamyba iš medžio namuose

Mūsų laikais namų amatai, įvairių gaminių gamyba namuose, vis dar yra aktualūs. Jei esate žmogus, kuriam netrūksta talentų ir mėgstate savo rankomis kurti mažus ir didelius šedevrus, tuomet galite pagalvoti apie žaislų verslo kūrimą, naudodami medieną kaip pagrindinę medžiagą. Paprastai investicijų į tokį verslą nebus daug dėl prieinamos medžio kainos. Gali tekti išleisti tik už įrankius, skirtus medienos paviršiui apdirbti. Tokie žaislai gali būti gaminami pagal užsakymą arba parduodami nedideliu ir įvairiu kiekiu, parduodami prekybos aikštelėse arba sukurti prekybos puslapį socialiniame tinkle, pavyzdžiui, „Instagram“.

4. Gatvės maistas furgono (maisto sunkvežimio) pavidalu / Street Food

Kitaip tariant, „gatvės maistas“ arba klientų aptarnavimo punktas, kuriame tiekiamas paruoštas maistas.. Negalima sakyti, kad „Street Foods“ Lietuvos gatvėse nerasi, tačiau jų vis dar yra nedaug, vadinasi, konkurencija nėra didelė. Įgyvendinimui jums reikės furgono su maisto ruošimui skirta įranga. Iš darbuotojų beveik visada užtenka vieno ar dviejų virėjų, ne daugiau. Labai pravartu tokias talpyklas naudoti paruoštų patiekalų patiekimui, kad pirkėjas kuo greičiau galėtų pradėti valgyti patiekalą.

5. IT stovykla (vaikų stovykla su IT ugdymu)

Idėja kurti kompiuterių stovyklas gimė visai neseniai ir jau sulaukė didelio pripažinimo. Iš karto reikia pastebėti, kad tai nėra standartinė stovykla, kaip mes ją įsivaizdavome. Ši parinktis labiau primena mokymo kursą. Verslo organizavimas labai paprastas: samdomi keli programavimo ar modeliavimo srities specialistai, taip pat prireiks kambario (ar kelių) su kompiuterine įranga, nebūtinai brangia. Po miestą plinta reklama, kad vasarai atidaroma vaikų IT stovykla. Vaikas stovykloje mokosi programavimo pradmenų, dirba su vaizdo apdorojimu, mokosi 3D modeliavimo.

6. Vestuvinių ir vakarinių suknelių nuoma

Sutikite, toli gražu ne kiekvienas gali sau leisti nusipirkti brangią vestuvinę ar vakarinę suknelę bet kokiam renginiui. Turint omenyje dabartines kokybiškų ir gražių drabužių kainas, daugelis galvoja tiesiog išsinuomoti tinkamą smulkmeną vakarui ir sutaupyti didelę pinigų sumą. Štai kodėl tokios paslaugos sukūrimas yra labai pelningas pasirinkimas, nes yra didelė paklausa. Norint įgyvendinti idėją, nebūtina pirkti visų brangių miesto suknelių. Pradėkite nuo naudotų daiktų, pirkite juos internetu ir atkurkite. Jums taip pat reikės vietos ir tam tikros įrangos, kad galėtumėte susitvarkyti. Toliau tobulėjant ir gaunant gerą pelną, bus galima galvoti apie firminių suknelių pirkimą.

7. Helio balionai šventėms

Pabandykite įsivaizduoti šventinį renginį, ypač skirtą vaikams, be helio balionų. Labai sunku, tiesa? Ir dėl geros priežasties, nes ši tema visada bus aktuali. Todėl tokių balionų pripūtimo ir pristatymo paslaugos organizavimas yra puiki galimybė verslui. Privalumas yra tas, kad jums nereikia nuomotis kambario. Viskas, ko jums reikia, yra įsigyti įvairių dydžių ir formų balionų, taip pat helio balionų.

8. Kriptovaliutų kasyba

Kriptovaliutų tema aktuali ir šiandien. Kripto yra skaitmeninė valiuta, o vienas populiariausių būdų ją gauti yra kasybos ūkis. Norint organizuoti tokio pobūdžio verslą, jums reikės atitinkamų žinių ir pagrindinių įgūdžių dirbant su kompiuteriais ir kompiuterių dalimis. Pirmiausia turite detaliai išstudijuoti pelningiausias šiuo metu kriptovaliutas ir nuspręsti, kurią iš jų norite pradėti kasti (kasybą). Pagrindiniai kasybos ūkio elementai yra vaizdo plokštės (dažniausiai gana galingos). Būtent jiems teks pagrindinės išlaidos. Geriausias variantas būtų pasikonsultuoti su specialistu, kuris pasakys, kaip kurti ūkį, kokias paslaugas registruoti darbui, kaip atsiimti uždarbį ir pan.

9. Valymo paslauga

Norint pradėti tokį verslą, iš tikrųjų nereikia jokių investicijų. Šiam darbui būtini elementai ir saugios cheminės medžiagos. Skelbimus galite talpinti populiariausiose ir nemokamose skelbimų lentose.

Tokia paslauga tikrai norės naudotis užsiėmę verslininkai ir verslininkės, vyresnio amžiaus žmonės.

Nors ši idėja daugeliui kelia šypseną, tuo tarpu ji yra daug žadanti. Laikui bėgant galite susikurti savo svetainę su siūlomomis paslaugomis ir tuo pačiu pradėti prekiauti valymo įranga bei buitinėmis prekėmis.

Kita įmonės plėtros kryptis – didinti teikiamų paslaugų skaičių, pavyzdžiui, kartu su valymu, klientams pasiūlyti ir elektriko, santechniko, vandens tiekimo, šiukšlių išvežimo paslaugas.

Norint sulaukti nuolatinių klientų, svarbu daugiau dėmesio skirti klientų norams, kruopščiai atlikti savo darbą.

10. Siuvimas pagal užsakymą

Moterys ir merginos, kurios moka ir mėgsta siūti, gali užsidirbti daug pinigų šiame versle. Jei iš pradžių klientų nėra daug, tuomet galima pradėti nuo kelių universalių prekių siuvimo. Pavyzdžiai: kūdikių antklodės, užuolaidos, staltiesės, paklodės ir kt.

Kitas įdomus variantas – maišeliai dovanoms ar žaislams. Jei pasirinksite kelis skirtingus spalvų, medžiagų variantus, tai padidins greito produkcijos pardavimo galimybes, nes klientai turės iš ko rinktis.

Susitvarkę su tokiu darbu, galėsite pereiti prie brangesnių pasiūlymų, visų pirma: moteriškų suknelių ir viršutinių drabužių. Už išskirtinius pagal užsakymą siūtus drabužius žmonės dažnai yra pasirengę mokėti labai didelę kainą.

Norėdami pradėti, jums reikės paprastos, bet patvarios siuvimo mašinos. Prekybos interneto svetainėse naudotos profesionalios siuvimo įrangos galima įsigyti tik už 150-200 eurų. Žinoma, vis tiek reikės nusipirkti medžiagos, siūlų, taip pat padirbėti kuriant raštus.

11. Grožio salonas šunims

Įtikti savo kailiniams klientams yra daug lengviau nei žmonėms. Svarbiausia šiame versle turėti stiliaus pojūtį, suprasti gyvūnų veisles ir mylėti savo darbą.

Norėdami pradėti, jums reikia labai mažai investicijų: pinigų kirpyklų įrankiams ir reikmenims, sofos gyvūnams.

Gyvūnų salonas turi visas galimybes vystytis dideliuose miestuose.

„Įsigiję“ savo nuolatinių klientų bazę, turėtumėte pagalvoti apie įstaigos išplėtimą ir didelio kambario nuomą.

12. Buto ar biuro interjero dizainas

Vis daugiau paprastų vartotojų domisi dizainerių gaminiais ir remontu. Toks verslas tinka kūrybingiems žmonėms, kurie moka fantazuoti, sėkmingai derinti įvairius daiktus, spalvas ir medžiagas.

Norėdami dirbti, jums reikės kompiuterio ir jame įdiegtų specialių projektavimo programų, kurios imituotų įvairias kambario išdėstymo galimybes. Klientų galima ieškoti tiek tarp paprastų piliečių, tiek tarp biurų, komercinių įstaigų – restoranų, mokyklų, kavinių ir kt.

Arba galite pabandyti tartis su kūrėjais, techninės įrangos parduotuvių savininkais dėl projektavimo paslaugų suteikimo.

13. Elektronikos remontas

Namuose labai patogu taisyti kompiuterius ir mobiliuosius įrenginius. Kitaip nei buitinę techniką remontuojantiems specialistams, jums nereikia keliauti pas klientą.

Kalbant apie klientus, jų tikrai bus, nes mūsų laikais kiekvienam vartotojui yra 2-3 elektroniniai įrenginiai. Jei pasitikite „TNS Infratest“ statistika, dar 2016 metais tarp jaunesnių nei 32 metų žmonių aktyvių planšetinių kompiuterių vartotojų buvo daugiau nei 72 proc.

Išdaužtas stiklas, dažnas įrenginio paleidimas iš naujo, jokio vaizdo ar garso, negalėjimas prisijungti prie interneto – dažni programėlės gedimai. Žinoma, daug pelningiau už remontą mokėti 8-25 eurų nei pirkti naujus įrenginius.

Be jokios abejonės, kas pasirinks tokį įsidarbinimo variantą, nesužinos, kas yra ekonominė krizė.

14. Kosmetikos gamyba (naminė kosmetika)

Dažnos diskusijos apie skalbimo priemonių ir kosmetikos ekologiškumą bei nuviliantys tam tikrų moteriškų gaminių poveikio tyrimo rezultatai (purškiamas lakas, gelinis lakas ir kt.) verčia daugiau pinigų skirti kokybiškai, o svarbiausia, saugi kosmetika.

Muilo gaminimas bus lengviausias ir sėkmingiausias būdas pradėti. Kaip pažymėjo verslininkai, kuriems jau pavyko užsidirbti nemažą kapitalą, tik 5–12 eurų bus skirta natūraliems ingredientams. Tinkle yra daugybė ploviklio gaminimo receptų.

15. Rankų darbo gaminiai

Ne mažiau įdomus ir pelningas darbas yra daiktų kūrimas savo rankomis. Europoje ir JAV net už nedidelį žmogaus rankomis pagamintą veltinį žaislą pirkėjai nori mokėti kelis šimtus, o kartais ir tūkstančius dolerių. Toks dalykas – saugus ir unikalus – tai pagrindiniai jo privalumai.

Atsakant į klausimą, ką gaminti, verta pasakyti: ką išmanai geriausiai. Prekė turi būti originali ir kokybiška. Papildomai – keraminės vazos, siuvinėti eglutės žaisliukai, megztos kojinės, auskarai su karoliukais, mediniai padėkliukai puodeliams ir kt.

Sėkmė ateis kartu su kūrybiškumu. Pirkėjai pasiruošę įsigyti net ir nelabai reikalingą prekę, jei ji madinga. Verta paklausti: kurie animacinių filmų ir filmų personažai populiariausi, kurios futbolo komandos turi daugiausia gerbėjų, o kurie atlikėjai surenka ištisus stadionus. Naudojant tikrus vaizdus, ​​užrašus, produktai bus greitai parduoti.

16. Kelionė su gidu

Jei gyvenate dideliame mieste ar mieste, turinčiame gilią istoriją, galite užsidirbti pinigų iš įspūdingų istorijų. Galite pradėti nuo pagalbos turistams paslaugų. Atvykus į svetimą miestą sunku iš karto orientuotis: kur eiti, kur pavalgyti ir pernakvoti. Padėjėjas šiais klausimais tikrai nebus nereikalingas.

Taip pat galite sukurti savo esamą ir nestandartinę ekskursijų programą. Geriau klientų ieškoti tarp kelionių kompanijų, nes jos gali aprūpinti dideles turistų grupes.

Nepakenks ir reklama socialiniuose tinkluose, teminiuose forumuose, ypač sezoniniu laikotarpiu.

17. Nekilnojamojo turto agentas

Asmenys, turintys analitinį mąstymą ir ekonominį išsilavinimą, galės save realizuoti nekilnojamojo turto srityje. Galite lengvai tapti asmeniniu pardavimo ir pirkimo agentu, jei išmoksite stebėti rinką, suprasite būsto ir žemės sklypų išlaidas įvairiose miesto vietose.

Kaip rodo daugelio agentūrų patirtis, šioje nišoje galima sukurti savo nuolatinę klientų bazę, tačiau tik kruopštumo ir padorumo sąlyga.

Išnuomoti būstą reiškia be vargo gauti mėnesines įmokas. Todėl šia galimybe stengiasi pasinaudoti praktiškai visi negyvenamų butų savininkai. Taip pat galite uždirbti padoriai ir praktiškai neinvestuodami.

18. Gyvūnų baldai

Pelningas vyrų namų verslas yra naminių gyvūnėlių kūrimas. Vis daugiau tinklo pareiškėjų, jei pasitikite paieškos sistemų statistika, domisi tokiais produktais.

Kad „reikalai eitųsi“ geriau, pirmiausia reikia išanalizuoti konkurentų gaminius, kuo daugiau sužinoti apie gyvūnus, kuriems siūlomi baldai, bei tikslinės auditorijos lūkesčius. Paklausa išlieka pastovi: šunų veislynų, skudurų ir namelių katėms, paukščių narvų. Su vaizduotę žvelgdami į savo darbą galėsite sukurti unikalius gaminius, aplenkti konkurentus ir patenkinti visų savo klientų poreikius.

19. Saldainių gamyba namuose

Tiek vaikai, tiek suaugusieji visada pasiruošę pasilepinti kuo nors saldaus. Tuo tarpu sveikų ir natūralių saldumynų rinkoje labai mažai. Parodydami savo potencialiems klientams vaizdo įrašą ar fotoreportažą apie saldumynų ar šokolado gamybos procesą, tikrai galėsite padidinti savo patikimumą jų akyse ir atitinkamai greitai išparduoti pirmąją partiją. Nuolatinių klientų galite sulaukti tik tuo atveju, jei siūlomi produktai bus naudingi, gražūs, skanūs ir patrauklūs.

Jums nereikia per daug išleisti, kad pradėtumėte. Formos ir pagrindiniai maisto ingredientai yra svarbiausi gamybos elementai. Profesiniam tobulėjimui tiks įvairūs konditerijos kursai ir meistriškumo kursai.

20. Svetainių kūrimas, turinys ir reklamavimas ( skaitmeninis užsakomųjų paslaugų teikimas)

Tai nauja, bet labai perspektyvi darbo su internetu sritis. Tiesą sakant, tai apima įvairių užduočių, susijusių su svetainės kūrimu, turiniu ir reklama, atlikimą, taip pat įmonių ir produktų reklamavimą internete. Pirmiausia geriau atidžiai išstudijuoti vieną sritį, pavyzdžiui: grafinį dizainą, SEO strategiją, kontekstinę reklamą, tekstų rašymą ir kt.

Nelaukite, kol klientai ateis pas jus. Geriau aktyviai stebėti esamas svetaines ir siūlyti administratoriams reklamą, geriausią dizainą ar kokybiškus tekstus (vienu žodžiu, ką jau gerai žinai). Laikui bėgant turėsite samdyti papildomų padėjėjų.

21. Neįprastų puokščių kūrimas

Tikėdamiesi rasti įdomių dovanų jubiliejaus, karjeros augimo, gimtadienio ar kitų švenčių proga, vis daugiau ukrainiečių sustoja prie originalių puokščių pirkimo. Juos galima sukurti iš bet kokio maisto, vaisių ir saldumynų.

Kiekviena mergina ir moteris tikrai norės dovanų gauti stebuklingą puokštę šokoladinių saldainių ar šviežių vynuogių, sultingų apelsinų. Vyrams geriausia dovana visoms progoms bus rinkiniai su alkoholiniais (mini buteliai arba buteliai konjako, degtinės, viskio ir kt.) arba nealkoholiniais (alaus) gėrimais, be gardžių vytintų dešrų, elitinių sūrių rūšių ar jūros gėrybių.

Tokiu atveju svarbu būti atsakingam už savo prekes (pirkite tik šviežius produktus, taip pat saugokite kvitą). Ir, žinoma, neapsieisite be vaizduotės ir kūrybiškumo!

22. Nuotraukų redagavimas: galimybė užsidirbti pinigų be investicijų

Žinodami, kaip dirbti su bent vienu nuotraukų redaktoriumi, galite pasiūlyti nuotraukų apdorojimo paslaugą. 14-35 metų moterys ir merginos yra pagrindinė tokio verslo tikslinė auditorija. Suteikite plaukams apimties ar pašalinkite raudonų akių paraudimą, arba paslėpkite dėmes ant drabužių, odos trūkumus – pagrindiniai prašymai nuotraukų redaktoriams.

Iš pradžių geriau nustatyti fiksuotą ir žemą kainą. „Įkišus ranką“ ir išmokus dirbti su įvairiais klientais, užklausomis ir programomis, galite pradėti plėsti savo verslą, pavyzdžiui, siūlyti spausdinti fotoknygas, pirkti fotoprodukciją, albumus ir pan.

23. Sveikų saldumynų pristatymas

Sveikos ir tinkamos mitybos tema jaudina daugelį. Jei kalbėtume apie saldumynus, tai tikriausiai yra kažkas, kam labai sunku atsispirti, net jei laikotės dietos. Išsklaidykite visas abejones, kad saldumynai negali būti sveiki ir skanūs vienu metu. Kalbant konkrečiau, turime omenyje chia pudingus, žalio maisto saldumynus, ekologiškus ledus ir kt. Šiandien yra daug sveiko saldaus maisto receptų. Tai reiškia, kad puikus pasirinkimas būtų organizuoti tokių saldainių gamybos ir pristatymo paslaugą. Tai galite padaryti namuose, nes paruošimas itin paprastas, o išlaidos teks tik pakavimui ir ingredientams. Pristatymui į kitus miestus naudokite paštą. Labai padės veikla internete, socialinių tinklų paskyrų kūrimas ar verslo reklamai skirtas interneto svetainė.

24. Dovanų pakavimas

Visi mėgstame staigmenas ir dovanas, ypač jei jos gražiai supakuotos, tačiau ne visada tokį grožį pavyksta sukurti savo rankomis. Esant tokiai situacijai, su dovanų pakavimu užsiimančios mažmeninės prekybos vietos taupo. Tai labai lengva organizuoti. Tam reikės įsigyti įvairių rūšių specialų popierių ir vietą pasidėti (dažnai jie nuomojasi vietas prekybos centruose, prekybos centruose ir pan.). Jei turite reikiamų įgūdžių, galite pradėti dirbti savarankiškai. Vėliau samdykite darbuotojus ir užsiimkite tik dokumentacija ir paaukštinimu.

25. Druskos kambariai (druskos urvai)

Puiki galimybė kurti savo pasyvų verslą yra druskos kambario įrengimas. Norint įgyvendinti tokią idėją, jums nereikia žinių apie konkrečius niuansus, profesinius įgūdžius, patirtį ar labai sudėtingą ir brangią įrangą. Be to, norint sukurti druskos urvą, nereikia valdžios leidimo, o tai svarbu. Tokio kambario naudojimo esmė paprasta: klientams, sergantiems sinusitu, faringitu, bronchitu, aukštu kraujospūdžiu, virškinamojo trakto problemomis, neurozėmis ir kitomis ligomis, gydytojai dažnai rekomenduoja apsilankyti druskų urvuose, kad galėtų pakvėpuoti mikromineralų prisotintu oru.

26. Grožio studija (grožio salonai)

Grožio studija – tai specializuotas salonas, teikiantis įvairias kosmetikos paslaugas jūsų išvaizdai atnaujinti. Tai gali būti modernios šukuosenos, manikiūras, pedikiūras, makiažas ir daugelis kitų. Grožio salono atidarymas daugeliui yra labai patraukli galimybė kurti verslą, o konkurencija šioje srityje bus rimta. Tokioje situacijoje teks atsižvelgti į daugybę faktorių, pradedant vieta (gyvenvietės dydžiu), baigiant įrangos ir aptarnavimo kokybe studijoje, patraukliu dizainu ir kt.

27. Mini kepyklėlė

Jei dar tik peržengiate slenkstį į verslo pasaulį, turėtumėte pradėti nuo kažko mažo, o nedidelė kepyklėlė būtų geras pasirinkimas šioje situacijoje. Iki šiol mūsų šalyje šis smulkaus verslo tipas yra gana populiarus. Taip yra dėl to, kad kepiniai yra beprotiškai paklausūs bet kurioje vietovėje. Nepaisant didelės konkurencijos šioje veiklos srityje, vis tiek reikia pabandyti „perdegti“ (kad ir kaip ironiškai tai skambėtų) kuriant mini kepyklėlę.

28. Socialinių tinklų verslas

Norėdami organizuoti verslą bet kuriame socialiniame tinkle, jums reikės prekybos paskyros. Visų pirma, turite nuspręsti dėl nišos, įvertinti konkurentus, sudaryti verslo planą, skirtą paskyros plėtrai, reklamai. Iš pradžių atminkite, kad kiekvienas socialinis tinklas turi savo griežtus reikalavimus ir taisykles, už kurių pažeidimus puslapiai blokuojami (kartais visam laikui). Todėl prieš kurdami prekybos sąskaitą perskaitykite visas taisykles. Jei norite pradėti prekybos verslą, „Instagram“ jums puikiai tinka. Plėtrai jums reikės gyvos auditorijos, todėl neapsieisite be reklamos. Laimei, kiekvienas socialinis tinklas suteikia galimybę reklamuoti savo paskyrą už tam tikrą mokestį. Norėdami apeiti konkurentus, stenkitės pritraukti klientus nuolatiniais piešiniais, konkursais, akcijomis, maloniomis premijomis ir nuolaidomis.

29. iPhone atnaujinimo verslas

„Priklausomybė nuo obuolių“ kasdien užkrečia vis daugiau žmonių. Kas antras telefonas svajoja gauti šį iš vakarų atkeliavusį telefoną ir tai puiki galimybė organizuoti verslą ant restauruotų modelių. Nežinantiems žodžio „refurbished“ reikšmės – tai reiškia, kad telefonas jau buvo kažkieno naudotas, bet kažkodėl buvo perduotas atgal į „Apple“. Remiantis statistiniais duomenimis, kuriuos renka svetainės, talpinančios privačius skelbimus, „iPhone“ perkamas dažniausiai. Norėdami pradėti šią veiklą, jums reikės didmeninės prekybos restauruotų modelių. Pasistenkite iš karto apgalvoti pardavimo strategiją. Nepamirškite, kad konkurencija šioje srityje yra labai sunki. Būtinai naudokite socialinius tinklus Verslo skatinimo ir reklamos tinklai.

30. Ekologiškų baldų gamyba iš padėklų

Atsižvelgiant į daugybę baldų gamybos verslo skirtumų, šiais laikais sunku ką nors nustebinti kažkuo nauju. Tačiau idėja gaminti baldus iš padėklų ir padėklų yra laikoma praktiškai neužimta niša, o tai reiškia, kad pradedantysis tokioje veikloje neturės daug konkurentų. Medinių padėklų tvarkymas nėra lengva užduotis, todėl norint įkurti verslą prireiks medžio apdirbimo specialisto. Taip pat jums reikės patalpos, kad būtų sukurtas nedidelis gamybos cechas su specialiu įrankiu mediniams paviršiams apdoroti. Taigi galite atidaryti baldų gamybos iš padėklų pagal užsakymą paslaugą, o realizuoti pardavimus, pradėti nuo įmonės reklamavimo internete, sukurti internetinę svetainę ar puslapį socialiniame tinkle.

31. Vynuogių krepšelių pynimas

Dabar krepšelių pynimas labiau suvokiamas kaip kūrybiškumas. Šiuolaikiniame pasaulyje pinti dirbiniai nėra labai reikalingi kasdieniame gyvenime, tačiau vertinami kaip rankų darbo. Austi iš vynmedžio gali išmokti visi, kas turi kantrybės, užsispyrimo ir, žinoma, noro.

Sudarę kelis krepšelius, pagalvokite apie produktų platinimo kanalus. Savo produktus galite parduoti laikraščiuose arba internete. Sukurkite savo svetainę ir pasinaudokite internetinės reklamos galimybėmis. Pirmieji darbai gali būti realizuoti per draugus ir artimuosius – tai gali būti ir dovanos. Jei gaminiai pagaminti kokybiškai, veiks „iš lūpų į lūpas“. Kai yra daug krepšelių, pabandykite susitarti su parduotuvėmis dėl produktų pardavimo. Krepšelius galite parduoti parodose ir (arba) mugėse.

32. Verslo keramika

Prieš stačia galva pasinerdami į verslą, idealiu atveju turite tapti keramiku, bent jau įvaldyti keramikos įgūdžius. Net jei planuojate būti tik organizatoriumi, turite gerai išmanyti technologiją ir gerai suprasti visą molio gaminių gamybos procesą. Molis randamas visur. Neapdorota forma tai atsitinka: balta, pilka, mėlyna, žalia, juoda, ruda, geltona, raudona. Patyrę meistrai dažniausiai naudoja raudoną molį. Ieškoti platinimo kanalų. Kur galite paaukoti molio gaminius: įvairioms parduotuvėms ir suvenyrų parduotuvėms, atidaryti savo parduotuvę keramikos dirbtuvėse, sukurti svetainę ir parduoti prekes internetu.

33. Šunų dresūra

Šiandien ne vienam šeimininkui aktualus šunų dresavimo klausimas, nes kiekvienas nori turėti ne savo instinktams paklūstantį laukinį gyvūną, o ramų augintinį. Žinoma, tiems, kurie ruošiasi dresuoti šunis, reikia specialių įgūdžių ir žinių šiuo klausimu. Be to, klientams bus svarbu, ar žmogus, kuriam patiki savo augintinį, turės dresūros įgūdžius patvirtinančius pažymėjimus. Todėl būtina baigti kinologų kursus. Kaip rasti klientų šunų dresūros kursams? Ši paslauga yra specifinė, todėl jai nereikia reklamos. Užtenka pranešti apie tai klubui

34. Akvariumo gamyba ir pardavimas

Akvariumai tapo neatsiejamais interjero elementais ne tik gyvenamosiose patalpose, bet ir biuruose, parduotuvėse, gydymo įstaigose ir kt. Akvariumų paklausa išlieka didelė net ir ekonominės krizės laikotarpiu. Tokiam projektui įgyvendinti nereikia kelių milijonų investicijų. Tokie gaminiai gali būti pagaminti naudojant rėmo metodą. Šiuo atveju kėbulas pirmiausia surenkamas iš plieno, tada į konstrukciją įkišamos apatinės, galinės ir priekinės sienos. Akvariumams gaminti reikalinga speciali įranga, visų pirma: montavimo stalai, montavimo pistoletas, stiklo pjovimo staklės, peiliai, briaunų šlifavimo įrankiai ir kt. Prekių rinkos vertė priklausys nuo jų funkcionalumo, išvaizdos ir apimties. Paprastai tokių produktų marža yra 40–50%.

35. Vestuvinės puokštės iš pinigų

Tikriausiai daugelis žino posakį, kad geriausia dovana – pinigai. Tegul kai kurie nesutinka su šia nuomone, bet vis tiek tokia dovana yra sėkminga tiek vestuvėms, tiek jubiliejui. Tam, kad pirkėjai turėtų idėją apie jūsų siūlomą prekę, verta nufotografuoti padirbtų banknotų pavyzdžius. Tokio tipo uždarbis, greičiausiai, negali būti vadinamas labai pelningu, tačiau jis puikiai tinka kaip darbas ne visą darbo dieną.

36. Odinių diržų gamyba

Odiniai diržai yra nepakeičiami aksesuarai, galintys papildyti beveik bet kokio stiliaus (verslo, kasdieninio ir kt.) išvaizdą. Tokių produktų paklausa visada yra didelė. Jei pradėsime nuo vidutinių įmonės, kuri kas mėnesį pagamina ir parduoda gatavą produkciją už 20 tūkstančių dolerių, rodiklių, tai šiuo atveju įmonė uždirba apie 4-5 tūkstančius dolerių per mėnesį (grynasis pelnas).

37. Miegmaišių siuvimas

Ekstremalaus sporto mėgėjai neapsieina be miegmaišių. Pigūs Kinijoje pagaminti gaminiai dažnai neatitinka vartotojų poreikių dėl mažo medžiagos atsparumo dilimui. Šiuo atžvilgiu miegmaišių gamyba vidutinėje kainų kategorijoje gali būti laikoma perspektyvia idėja mažoms įmonėms.

38. Įrankių galandimo paslaugų teikimas

Beveik kasdien didžiuosiuose miestuose atsiranda naujų manikiūro ir pedikiūro salonų, taip pat kirpyklų – tai potencialūs šios verslo idėjos klientai.

39. Naminio vyno gaminimas

Tokių produktų skonis negali būti lyginamas su įprastais vyno gėrimais, kurie parduodami parduotuvėje, o naminio vyno gamyba yra puiki idėja pradėti savo verslą.

40. Marškinėliai su raštais

Šiuo metu ypač jaunimo tarpe itin populiarūs drabužiai su savitomis frazėmis, įvaizdžiais ar abstrakcijomis. Daugelis įsimylėjusių porų užsisako marškinėlius su persipinančiais šūkiais. Pirmasis verslo pradžios žingsnis bus specialios įrangos, kuri spausdina ant drabužių, įsigijimas. Tai bus pagrindinės išlaidos. Taip pat reikės marškinėlių (be spaudinių), kuriuos geriau iš karto pirkti urmu. Dabar internete gausu pasiūlymų įsigyti pradinių rinkinių marginimui ant įvairių audinių konkurencingomis kainomis. Įsigiję šį rinkinį galite iš karto kibti į verslą. Be to, jums reikės pagrindinių vaizdų redagavimo programinės įrangos įgūdžių. Jei jų nėra, galite samdyti specialistą. Norėdami įgyvendinti pardavimus, galite naudoti Instagram, Viber, Telegram.

41. Silikoninių jaukų gamyba

Daug žadanti verslo idėja, kurią nesunkiai galima pradėti namuose, yra silikoninių jaukų gamyba. Tokie produktai yra labai paklausūs tarp žvejų dėl mažos kainos. Dirbtinių jaukų gamybai iš silikono savo rankomis pakanka 170 eurų pradinio kapitalo. Šios lėšos bus skirtos vartojimo reikmenims įsigyti. Verslininkas turi užtikrinti, kad išlydyta medžiaga kuo ilgiau išliktų skysta. Norėdami tai padaryti, išlydžius silikoną reikia papildomai palaikyti mikrobangų krosnelėje 1-2 minutes. Vėlesniame etape verslininkas turės išpilti išlydytą silikoną į specialias formas, pagamintas iš gipso. Taip pat galite juos pasigaminti patys. Norėdami tai padaryti, gipsą reikia atskiesti iki skystos grietinės konsistencijos, ir tada supilkite į kartoninę formą. Paskutinis jaukų gamybos etapas – silikono pylimas į tinką. Paprastai užšąla po pusantros valandos. Po to galima nuimti silikoninius masalus.

42. Automobilių kilimėlių gamyba

Ne paslaptis, kad automobilių kasmet daugėja. Atitinkamai didėja lengvųjų automobilių atsarginių dalių ir priedų paklausa. Pradiniame etape galima surengti mini seminarą tekstilinių automobilių kilimėlių siuvimui savo buto sąlygomis. Jei užsakymų padaugės, bus galima galvoti apie atskiro kambario nuomą. Norint pasiūti kokybiškus tekstilinius automobilių kilimėlius, reikia naudoti gumuotą kilimą.

43. Magnetinių vizitinių kortelių gamyba

Magnetinės vizitinės kortelės – modernus rinkodaros įrankis, kurio naudojimas leidžia greitai suburti lojalių klientų bazę ir tai yra puiki nauja verslo idėja. Norint pasidaryti magnetines vizitines korteles, verslininkui nereikės leisti pinigų kambario nuomai. Užsakymus galima atlikti namuose. Norėdami profesionaliai gaminti magnetines vizitines korteles, verslininkas turės įsigyti 3D spausdintuvą. Tai leis jums įgyvendinti bet kokias idėjas ir sukurti įdomių dizaino variantų.

44. Reklaminio muilo gamyba

Muilas – ne tik būtinas produktas, kuris yra kiekvienuose namuose, bet ir puikus reklaminės informacijos bei geros verslo idėjos nešėjas. Kitaip nei įprasti spaudiniai, muilas su logotipu ilgai išlieka pas potencialius vartotojus ir yra naudojamas pagal paskirtį. Be to, reikėtų įsigyti specialią keptuvę (tūris priklauso nuo veiklos masto). Į keptuvę supilkite muilo pagrindą ir pridėkite kitus ingredientus (priklausomai nuo produkto rūšies ir kliento pageidavimų). Po to mišinys užvirinamas ir supilamas į formeles, į kurias pirmiausia įdedami raktų pakabukai su kliento įmonės logotipu.

45 Stiklo taros priėmimas

Pirmiausia priimame sprendimą, ar dirbsite tiesiogiai patys, ar per tarpininką. Jei mes patys, tai pirmiausia ieškome gamyklų ir gamyklų, kurios priima stiklinę tarą. Jei per tarpininką, tai jo galvos skausmas. Teks atiduoti konteinerį, antrinių žaliavų transportavimo ir pardavimo vietas.

46 Sušių ir suktinukų gaminimas namuose

Ruošdami suši ir ritinius galite sukurti pelningą namų verslą. Žinoma, norint pasiekti sėkmės šioje pastangoje, turite turėti tam tikrų kulinarinių sugebėjimų ir įgūdžių. Tokią verslo idėją namų verslui įgyvendinti gali namų šeimininkės ar motinystės atostogose išėjusios mamos, mėgstančios gaminti. Į tokį verslą galite įtraukti pažįstamus, dirbančius restoranuose ir puikiai išmanančius šio patiekalo ruošimo meną.

47. Švytinti cukraus vata

Neretai kuo didesnė konkurencija, tuo progresyvesni sprendimai gimsta, vienas iš jų 2019 metais buvo nuostabi cukraus vata, kuri šviečia. Natūralu, kad naujovė susižavėjo ir buvo parduota beprotišku greičiu. Ši galimybė, deja, laikoma sezoniniu verslininkų verslu. Įgyvendinimui puikiai tinka kurortiniai miesteliai, į kuriuos kiekvieną vasarą atvažiuoja minios žmonių ir išeina vakarais pasivaikščioti. Tokios vatos gudrybė, žinoma, nėra kokiame nors slaptame gamybos metu pridedamame ingrediente. Tiesiog vata suvyniota ant LED pagaliukų ir tuo pačiu būna įvairiaspalvė. Norint pradėti tokį verslą, jums reikės cukraus vatos augalo ir daug švytėjimo lazdelių. Taip pat reikia vietos, pardavimo vietos.

48. Žaislų spausdinimas 3D spausdintuvu

3D spausdinimas pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo ir, žinoma, neaplenkė vaikiškų žaislų kūrimo. Pagrindinis jų bruožas yra ekologiškumas. Norint pradėti uždirbti šioje srityje, prireiks specialaus Toybox 3D spausdintuvo, kuris įgyvendins daugybę idėjų, bei vaizdo redagavimo įgūdžių. Užteks tiesiog suorganizuoti paslaugą namuose, pradėti gaminti įvairius modelius ir parduoti juos internetu. Išlaidos bus išleistos tik spausdintuvui įsigyti. Norėdami reklamuoti, galite sukurti svetainę, kurioje vartotojas gali pasirinkti, kurį žaislą sukurti pagal užsakymą.

49. Žaidimai su virtualios realybės akiniais (VR akiniais)

Žaidimų industrija vystosi labai greitai, o virtualioji realybė jau tapo įprastu dalyku, tačiau, turint omenyje gerų VR akinių kainą, galima drąsiai teigti, kad ne kiekvienas gali sau leisti tokį malonumą. Norėdami organizuoti verslą su VR akiniais, pirmiausia turėsite įsigyti tokį įrenginį, pageidautina kelis. Ir tada viskas priklauso nuo jūsų. Arba pradėkite nuo paprastos akinių nuomos, pavyzdžiui, įvairiems renginiams. Taip pat galite atidaryti specialią įstaigą, kurioje galėsite vesti „skrydžio seansus“ virtualioje realybėje.

50. Vynuogių sraigės

Kaip žinote, sraigės laikomos neįprastu delikatesu, kurį mažai kas yra išbandęs savo gyvenime. Švelni sraigių mėsa turi precedento neturinčią paklausą restoranų versle ir medicinoje. Kam jų reikia maitinimo įstaigoms, taigi, aišku. Medicinoje sraigės naudojamos įvairiems vaistams kurti, dažniausiai odai atjauninti. Norėdami pradėti užsidirbti pinigų iš vynuoginių sraigių, turėsite sukurti ekologinį ūkį. Tam puikiai tiks vasarnamis. Teks didmeninis sraigių ir specialių pašarų pirkimas, o vėliau – technologijos reikalas. Verta žinoti, kad rinkos verte vieną subrendusią sraigę galima parduoti už 3-4 dolerius.

51. Girolentų nuoma

Tikriausiai visi jau puikiai žino, kas yra girolentė. Daugelis vaikų ir suaugusiųjų svajoja apie tokį įrenginį. Atsižvelgiant į tai, kad girolentės gaminamos skirtingos komplektacijos ir talpos, tokiu įrenginiu gali važinėtis kiekvienas – tiek suaugęs, tiek vaikas. Verslo idėja labai paprasta. Tereikia įsigyti kelis modelius skirtingam amžiui. Tada belieka tik įkrauti visus įrenginius, nustatyti vietą ir su jais išeiti į lauką, geriausia viešoje vietoje, kur už nedidelį mokestį galima pasiūlyti žmonėms pavėžėti tam tikrą laiką.

52. Dėžutės su kojinėmis

Galite sugalvoti daug juokelių šia tema, tačiau jei manote, kad ši galimybė yra verslo idėja, kvaila nepasinaudoti galimybe ją įgyvendinti. Kojinės – daugelio moterų mėgstama dovana vyrams (turbūt bet kuriai šventei). Tačiau niekas negalvojo, kaip tai gražiai pateikti. Esmė labai paprasta: dėklas su kojinėmis sufleruoja „metų pasiūlą“ visoms progoms, o į dailią dėžutę supakuotas komplektas pradžiugins kiekvieną, sulaukusį tokios originalios staigmenos. Norėdami organizuoti verslą, jums reikės urmu įsigyti įvairių rūšių kojinių ir dėžučių, pakuoti ir išsiųsti.

53. Papuošalų gamyba iš epoksidinės dervos

Gaminiai iš epoksidinės dervos šiais laikais turi beprecedentę paklausą, nes ji originali, neįprasta ir tiesiog labai graži. Šios idėjos nauja pavadinti neįmanoma, tačiau ir dabar jos aktualumas tik auga. Epoksidiniai papuošalai yra populiariausi. Jei neturite reikiamų įgūdžių dirbti su tokia medžiaga, geriausia būtų samdyti specialistą, kad atidarytumėte verslą. Taip pat įsitikinkite, kad perkate kokybišką dervą iš patikimų tiekėjų. Taip pat savo specialistą turėsite aprūpinti apdailos medžiagomis, apsauginėmis uniformomis ir reikalingų įrankių komplektu. Norėdami parduoti gatavus produktus, naudokite socialinius tinklus arba sukurkite asmeninę svetainę.

54. Plūduriavimas

Niekas nesiginčys su tuo, kad verslo projektai, susiję su grožio, mados, asmens priežiūros sritimis, yra labai pelningas verslas. Plūduriavimas – nauja tendencija verslo tendencijų srityje, atsiradusi palyginti neseniai, tačiau jau spėjusi sulaukti nemažo populiarumo. Jo esmė slypi plaukiojimuose vandens telkinyje, kuris prisotintas įvairių rūšių druskų (dažniausiai iki 30%). Apsilankę tokiuose baseinuose per vieną užsiėmimą galite palengvinti spazmus, atpalaiduoti raumenis. Pakartotiniai apsilankymai atkurs nervų sistemą. Organizacijai geriausiu atveju turėsite išsinuomoti baseiną. Jei tokios galimybės nėra, patalpoms įrengti reikės remonto darbų. Taip pat reikia įsigyti aukštos kokybės druskų. Apgyvendinimas šalia grožio salono bus didelis pliusas.

55. Pilstomo alaus punktas

Verslo idėja sukurti arba įsigyti prekybos tašką, kuriame klientams tiekiamas alus iš čiaupo, yra puiki galimybė trokštantiems verslininkams, nes ji daugeliui yra prieinama grynųjų pinigų išlaidomis (jei ne atstatyti tašką nuo nulio). Nepaisant to, kad atidaryti alaus išparduotuvę nėra sunku, verta prisiminti, kad konkurencija yra didelė. Jei neapskaičiuosite visos rizikos, „kolegų parduotuvėje“ vietos, nesudarysite gerai apgalvoto verslo plano, tuomet galėsite lengvai atsiskirti su savo pinigais, nes pelnas neatpirks išlaidų. . Norint organizuoti tokią idėją nuo nulio, jums reikės bent nedidelio 25-30 kvadratinių metrų kambario. metrų, specialiai įrengta įranga pilstymui, statinės alui laikyti, šaldytuvas ir vitrinos. Taip pat būtų geras pasirinkimas parduoti „prekes alui“ (traškučius, krekerius, riešutus, žuvį).

56. Žaidimų aikštelių gamyba

Valstybinių užsakymų dėl socialinių projektų planavimo, projektavimo ir įgyvendinimo vykdymas – puiki galimybė užsidirbti organizuojant žaidimų aikštelių gamybos verslą. Neskubėkite manyti, kad į šią verslo sritį sunku patekti. Remiantis 2019 metų statistika, dauguma tokių projektų įgyvendintojų yra mažos įmonės. Norint įgyvendinti idėją, prireiks nemažų investicijų, tačiau pelnas iš užsakymų juos greitai atsipirks. Remonto darbams atlikti reikės patalpos ar mini dirbtuvės, įrangos darbui su įvairiomis medžiagomis, specialistų komandos kūrimui, projektavimui ir kt. Taip pat reikės sandėlio gatavų ir įsigytų gaminių laikymui.

57. Sezoninis verslas: „Antifrizo“ gamyba

Ideali galimybė tiems, kurie nori pradėti savo verslą su sezoninėmis galimybėmis, yra užsiimti antifrizo automobiliams gamyba ir prekyba. Ši tema buvo, yra ir bus aktuali, nes automobilių skaičius nuolat auga, o kartu ir šios prekės paklausa. Daugelis įmonių gamina gana prastos kokybės antifrizą ir kartais sunku rasti gerą, kuris nepaliktų dryžių ir nemalonaus kvapo. Galite žaisti šiuo klausimu, įgydami klientų pasitikėjimą kurdami vertą produktą. Įmonei įgyvendinti reikės patalpos/cecho ir sandėlio, gamybai – konteinerių, maišytuvo, rezervuarų, siurblių, fiksavimo įtaisų ir medžiagų (ploviklio, vandens, kvapiųjų medžiagų, alkoholio) įsigijimo. Taip pat reikia konteinerių skysčiams išsilieti.

58. Sala su kebabais ir kepta vištiena

Viskas, kas nauja, yra labai gerai pamiršta sena. Šis šūkis puikiai tinka tokio tipo verslui, nes kurį laiką „mėsos salos“ tarsi išnyko iš gatvių ir prekybos centrų. Tačiau dabar ant grotelių kepta vištiena vėl užklupo populiarumo bangą, ir nuodėmė nepasinaudoti pradedančiais verslininkais. Toks produktas puikiai tinka patiekti ant šventinio stalo ar įprastai vakarienei, organizuoti iškylą ar ilgą kelionę traukiniu. Jums reikės kambario: palapinės, kiosko, priekabos, furgono (specialiai įrengto mažmeninės prekybos vietai). Galite išsinuomoti ir kapitalines patalpas, tačiau išlaidos bus didesnės, patogiau dirbti joje vienam. Toliau jums reikės grilio ir šaldytuvo, gartraukio, svarstyklių, smulkių buities reikmenų ir mėsos įsigijimo iš patikimo tiekėjo. Ant grotelių kepta vištiena nereikalauja profesionalių įgūdžių,

59. Automatinio derinimo garažas

Nepainiokite tiuningo (automobilio techninių charakteristikų gerinimo) ir „stilingo“ (projektavimo darbai, dažymas). Nereikėtų manyti, kad automobilių tiuningas atliekamas tik atliekant automobilio remonto darbus. Pačiam atlikti tokią užduotį gana sunku, nes ne visi detaliai supranta mašinas. Patikėti darbus profesionalams – daugelio pasirinkimas, o gero meistro paklausa visada yra. Pradėti automobilių tiuningo verslą nėra sudėtinga užduotis. Pagrindinė užduotis bus rasti vietą garaže ir įsigyti reikiamą įrangą. Taip pat reikės specialistų komandos, pageidautina turinčios išsilavinimą ir darbo patirtį. Nerekomenduojame įdarbinti meistrų „pagal skelbimą“.

60. Mini kiaulių veisimas

Kaip augintinis, kažkam nebėra tiesiog duota. Neįprastas variantas yra nusipirkti nedidelį paršelį – mini kiaulę – į namus, nes daugelis juos laiko neįtikėtinai patraukliais gyvūnais. O kadangi tokiems faunos atstovams yra paklausa, galima sukurti ir pasiūlą. Labai paprasta organizuoti verslą, ypač jei gyvenate nuosavame name (daugiau erdvės, galite skirti sklypą veisimui). Užsiimti šia veikla bute nebus labai patogu, vadinasi, jums reikės kambario. Taip pat būtina tiesiogiai įsigyti patelę ir patiną veisimui, pašarams ir priežiūros priemonėms. Dėl jų vaisingumo ir nuolat augančios paklausos išlaidos atsipirks itin greitai.

61. Lenkiškos kosmetikos parduotuvė

Panašu, kad tokių idėjų, susijusių su kosmetikos prekybos sritimi, kurios neužimtų daug konkurentų, neliko. Tačiau lenkiška kosmetika savo populiarumą pirkėjų akyse įgijo palyginti neseniai. Viskas dėl magiško priešdėlio „bio“, „eko“ ir „sudėtyje yra natūralių ingredientų“. Ir tai tiesa. Daugelis asmens priežiūros specialistų tvirtina, kad lenkiška kosmetika yra kone pati geriausia, todėl jos paklausa 2019 metais labai išaugo ir iki šiol nesumažėjo. Norėdami organizuoti verslą, jums reikia patalpos parduotuvei. Jei biudžetas nėra labai didelis, galite išsinuomoti mažas salas prekybos centre. Taip pat reikalingas patikimas Lenkijos tiekėjas. Išlaidos atsiperka maždaug per 3-4 mėnesius.

62. Renginių industrija: veidrodinis labirintas

Daugelis trokštančių verslininkų domisi, kad pirmoji jų veikla būtų susijusi su sezoniniu verslu. Paprastai ši parinktis reiškia mažesnes išlaidas ir supaprastintą valdymą. Atrakcionų išdėstymas vasarą labai svarbus visuose miestuose, ypač kurortuose. Todėl galite galvoti apie veidrodinio labirinto įgyvendinimą, kuris vis dažniau pradėjo atsirasti parkuose. Norėdami pastatyti labirintą, jums reikės kambario, kurio dydis ne mažesnis kaip 25 kv.m. Taip pat reikia užsisakyti lenktus veidrodžius. Jie gaminami specialiose stiklo dirbtuvėse. Darbuotojams reikės administratorės/kasininkės. Iš papildomos įrangos: kasos aparatas, admin stalas, priėmimas, apšvietimas

63. Intymių prekių parduotuvė

Kiekvienas pirmasis verslininkas svajoja atidaryti verslą, kuris atneštų nuolatines ir stabilias pajamas. Nenustebkite, bet „sekso prekių parduotuvė“ yra ta pati galimybė, kuri atitinka minėtas savybes. Vos atsiradus sekso prekių parduotuvėms, jų parduodamų prekių paklausa nesumažėjo, o kas antras pirkėjas tapo nuolatiniu. Kodėl tuomet neįgyvendinus panašios idėjos savo mieste. Dažnai konkurencijos praktiškai nebus, ypač jei miestas nėra regioninis. Visų pirma, jums reikės kambario, tačiau jis neturėtų būti šalia mokyklų ir darželių. Iš įrangos reikia standartinio minimumo, kaip ir įprastoje parduotuvėje: lentynos, kasos aparatas, vitrinos. Taip pat ne mažiau svarbu bus pasamdyti komunikabilų ir išmanantį pardavėją, nes daugelis klientų dažnai to nežino.

64. Vyno ledai

Ledai yra vienas mėgstamiausių desertų, ypač vasarą. Kad ir kokius skonius jie būtų sugalvoję, bet galime lažintis, kad daugelis iš jūsų dar neragavo vyno ledų. Prieš pradėdami rinktis šį verslo variantą, turite suprasti, kad niša yra labai konkurencinga. Norint įgyvendinti alkoholinių ledų gamybą, reikės didelių išlaidų. Didžiąją biudžeto dalį teks išleisti gaminio gamybos įrangai įsigyti. Be to, reikalingas cechas, kurio dydis ne mažesnis kaip 150 kv.m. Geriau nuomotis, o ne pirkti, nes iškart galite pridėti dvigubai daugiau pinigų. Nepamirškite įsigyti kokybiškų žaliavų: iš pigaus alkoholio pagaminti vyno ledai, švelniai tariant, nebus skanūs ir iš karto nugalės visą tikslinės auditorijos norą įsigyti jūsų produktą.

65. Vonios vantų gaminimas

Sutikite, šiuo metu būdamas paauglys ar studentas, dažnai pagalvojote apie verslo pradžią nuo nulio ir be investicijų. Taigi, yra tokia galimybė! Suomiška pirtis yra privalomas atributas daugelyje vasarnamių, kotedžų, stovyklaviečių, sanatorijų ir kt. Net mieste jų tiek daug – nesuskaičiuosi. O jei vietos, kur galima išsimaudyti garinėje, yra be galo reikalingos ir svarbios, vadinasi, pirties vantų paklausa yra. Vonios šluota yra „greitai gendantis produktas“ ir kiekvieną kartą lankytojui prireikia naujos. Norėdami gaminti šluotas, jums reikės bet kurios jūsų patalpos, nes gamybos procesas apima šakų su lapais rinkimą ir džiovinimą. Turite nedelsiant susisiekti su visomis įmanomomis savo miesto pirtimis ir pasiūlyti įsigyti pirties vantas, kad žinotumėte, kur ir kiek jų reikia.

66. Auginti braškes

„Išvyksiu dirbti į užsienį skinti braškių. Turiu pritraukti kapitalo savo būsimam verslui. Dabar tokią frazę galima išgirsti iš ne vieno pažįstamo, tačiau ne visi pagalvojo apie tai, kad ją galima užsiauginti ir būnant namuose, o darbą paversti sėkmingu verslu. Nereikėtų per anksti spręsti, kad žemės ūkio projektai yra itin daug darbo jėgos ir nuostolingi. Šiuo metu javų auginimo verslas yra lengvesnis pasirinkimas nei atidaryti, pavyzdžiui, prekystalį. Jei turite vasarnamį, pagalvokite, kad jau esate verslininkas ir galite pradėti nuo mažo. Tačiau norint gauti gerą sezoninį pelną, reikia daugiau vietos. Geras variantas – išsinuomoti kambarį ir įrengti jį kaip braškėms auginti, tai yra įrengti stelažus su vieta dėžėms su sodinukais.

67. Sausos spintos: „pinigai nekvepia“

Šiandien galite užsidirbti pinigų iš bet ko, tai toli gražu nėra paslaptis. Net viešos sausos spintos puikiai tinka smulkaus verslo sričiai, nes, kaip paaiškėjo, iš jų galite uždirbti daug pinigų. Jei esate pradedantysis verslininkas, o biudžetas dar nesuteikia galimybės pradėti nuo kažko globalaus, primygtinai rekomenduojame įgyvendinti šią idėją. Viešieji tualetai perpildytose vietose turi precedento neturintį paklausą. Tereikia pradėti nuo kelių būdelių įsigijimo ir joms tinkamo vietos (parkų, krantinių, skverų ar miesto renginių, švenčių, koncertų) pasirinkimo. Nereikia jokios papildomos įrangos. Reikės pasisamdyti kasininkę ir nustatyti tualeto lankymo kainą.

68. Baldų apmušalai

Jeigu ieškote pelningo ir lengvai valdomo verslo, tuomet baldų apmušimo paslaugos organizavimo variantas puikiai tiks. Daugelis žmonių mūsų laikais toli gražu negali sau leisti įsigyti naujų minkštų baldų, ypač atsižvelgiant į išpūstą kainų politiką. Todėl apmušalai yra puikus būdas atnaujinti namų interjerą be papildomų išlaidų. O verslininkams tai dar viena galimybė gerai užsidirbti. Norint organizuoti tokią agentūrą, nereikia nuomotis ar pirkti patalpų biurui ar dirbtuvėms. Norėdami įgyvendinti apmušalų paslaugą, meistras vyksta į baldo savininko namus ir visus darbus atlieka tiesiai vietoje. Todėl reikia 2-3 meistrų komandos (pradžioje), pagrindinių statybinių įrankių ir nedidelio kiekio eksploatacinių medžiagų įsigijimo.

69. Spragėsiai

Vienas iš mėgstamiausių vaikų ir suaugusiųjų skanėstų yra spragėsiai. Atvykę į prekybos centrą, kiną ar vasarą, ilsėdamiesi ant krantinės, tikrai norėsite dėžutės spragėsių. Smulkieji verslininkai tuo pasinaudoja, viešose vietose įkurdami spragėsių gamybos ir prekybos vietas. Remiantis galimybe įsikurti patalpoje ar lauke, sezoniniu verslu pavadinti neįmanoma – tai visada aktualu. Norėdami jį organizuoti, turėsite išsinuomoti tašką prekybos centre arba nusipirkti mobilią salą. Pagrindinės šios verslo idėjos išlaidos bus skirtos gėrybių gamybos aparato įsigijimui. Tokioje situacijoje geriau teikti pirmenybę Amerikos gamintojams: jie bus brangesni, tačiau produkto kokybė ir ilgaamžiškumo rodiklis bus daug aukštesni, palyginti su Korėjos ir Taivano kolegomis.

70. Drabužiai, kurie keičia spalvą

Mados industrijos plėtra kasmet įgauna pagreitį. Viskas dėl naujovių kuriant originalių audinių kūrimo metodus. Tai apima drabužius, kurie gali pakeisti spalvų atspalvius. Magija slypi tame, kad gamyboje naudojami skirtingų savybių chrominiai dažai. Pradėti verslą būtina turint patalpas parduotuvei.. Idealus variantas būtų patalpų nuoma prekybos centre. Nuo asortimento galite pradėti nuo paprastų sezoninių drabužių (šortai, marškinėliai, džinsai, megztiniai). Norėdami organizuoti išpardavimus, jums reikės vietos gaminiams laikyti (sandėlis), vitrinos ir lentynos išdėstymui, kasos aparatai, kokybiškas apšvietimas ir komplektacijos patalpos – viskas, kaip ir bet kurioje drabužių parduotuvėje. Iš įrangos jums reikia tik malūnų ar spausdintuvų drabužiams dažyti.

71. Fito pagalvių gamyba

Prekės, kurių gamyboje naudojamos išskirtinai natūralios medžiagos, stipriai patraukia daugelio pirkėjų akį. Šie produktai apima fito pagalves. Šio tipo pagalvės gaminamos naudojant vaistažoles ortopedinėje versijoje. Tai yra, malonus derinamas su naudinga. Kalbant apie tokio verslo organizavimą, didelis pliusas yra tai, kad jums nereikia kambario, kad galėtumėte pagaminti kelias 100 vienetų pagalvių partijas. pakankamai namų sąlygų ir pagrindinių įrankių. Žinoma, galite iš karto pagrasinti siuvimo dirbtuvių nuoma, bet tai nėra praktiška. Pirmiausia reikia pajusti paklausą, parduoti kelias partijas, o tokių kiekių pardavimui nereikės didelės gamybos patalpos. Įdarui galite patys rinkti žoleles pavasarį, bet jei leidžia biudžetas, juos galima įsigyti urmu jau išdžiovintus ir paruoštus dėti į pagalves. Reklamai ir reklamai galite sukurti svetainę arba puslapį socialiniame tinkle.

72. Angliškų pirčių projektavimas ir statyba pagal užsakymą

Nepaisant to, kad visada yra krizė, statybų verslas visada buvo, yra ir bus aktualus. Daugelis privačių namų, vasarnamių, kotedžų savininkų ne kartą galvojo apie pirties statybą savo svetainėje, tačiau tai padaryti savarankiškai, neturint reikiamų žinių, ne visada lengva. Dėl to atsiranda pirčių statybos paslaugos, kurias labai paprasta organizuoti. Tai dar viena idėja, kuriai nereikia darbo patalpos, išskyrus sandėlį įrankiams ir eksploatacinėms medžiagoms laikyti. Pirmiausia suprojektuokite kelis vonių modelius, kad juos vėliau reklamuotumėte. Užsiimkite medžiagų ir įrankių jų apdirbimui pirkimu. Jei esate visų profesijų meistras, o kelių samdomų darbuotojų biudžeto neužtenka, iš pradžių gamybą galite atlikti patys, pasamdę vieną meistrą į pagalbą.

73. Vejos klojimas ir apželdinimas

Verslas kraštovaizdžio dizaino srityje visada buvo paklausus tiek tarp mažų privačių klientų, tiek tarp didelių įmonių ar miesto valdžios. Verta drąsiai užimti šią nišą, jei jūsų vietovėje nėra daug rimtų organizacijų, užsiimančių vejos klojimu, kitaip konkurencija bus rimta. Visų pirma, jums reikia biuro, geriausia centrinėje miesto dalyje (klientų antplūdis bus didesnis). Taip pat reikės sandėliuko įsigytai vejai bei jos klojimui skirtos įrangos. Geriau turėti sandėlį kaime, tai gerokai sumažins nuomos išlaidas. Iš įrangos nereikia nieko antgamtiško: pagrindinio kraštovaizdžio apdorojimo įrankių rinkinio. Geriau samdyti specialistus, turinčius patirties. Be krautuvų, jums taip pat reikia kvalifikuoto dizainerio, kad galėtumėte kurti užsakymus ir dirbti su klientais.

74. Greitųjų pasimatymų organizavimas

Norint susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą, šiandien yra daugybė būdų: paėmimo kursai, vedybų agentūros, pažinčių svetainės ir t.t. Tačiau nepamirškite ir skubių pasimatymų, kurių organizavimas itin populiarus Vakaruose. Tai kodėl gi neatsidarius tokio romantiško verslo čia ir dabar? Jo organizavimas labai paprastas. Viskas, ko jums reikia, yra renginio vieta. Paprastai kavinės ar restoranai nuomojami kelioms valandoms kaip klasikinio greitųjų pasimatymų versija (vaikinai susėda su merginomis ir pakaitomis susipažįsta). Tinka ir nedidelės pokylių salės. Nereikia biuro, taip pat papildomos įrangos. Svarbiausia yra gera reklama ir bendraujantis vedėjas su mikrofonu. Investicijos minimalios, vadinasi, tinka pradedantiesiems verslininkams.

75. „Verslo lentų“ kūrimas

Verslo lenta yra medinė plokščia lenta, ant kurios yra daug įvairių įdomių dalykų, kuriuos galima spustelėti, „paspausti“, atidaryti ir pan. Tai kažkas panašaus į vystymo lentą, kuri moko vaiką valdyti įvairius daiktus: lizdus. , jungikliai, spynos, raišteliai. Jie puikiai lavina motorinius įgūdžius ir mąstymą. Verslo lentos kūrimas nėra sudėtingas procesas ir čia nereikia profesinių įgūdžių. Jei mąstote kūrybiškai, mėgstate kurti ir teikiate džiaugsmą vaikams, toks verslas atneš jums malonumą ir neblogas pajamas. Konkurencija šioje srityje nėra didelė, tad suskubkite užimti nišą. Norint pagaminti kėbulo lentas, reikia įrankių rinkinio darbui su mediena, dažais ir kai kuriais buities reikmenimis. Jei neturite laiko tai padaryti patys, galite samdyti specialistą,

76. Bokso klubas

Sportas yra svarbi mūsų gyvenimo dalis. Bokso užsiėmimai puikiai lavina visas raumenų grupes, disciplinuoja ir moko atsistoti už save, tačiau ne kiekvienas miestas gali rasti gerą bokso klubą. Norint organizuoti verslą sporto srityje, nereikia specialių įgūdžių, temos išmanymo ar profesinių įgūdžių. Pakanka išsinuomoti vidutinio dydžio kambarį ir pradėti jį tvarkyti. Prieš atidarant klubą, jis turi būti aprūpintas sporto įranga. Šioje situacijoje jums tikrai prireiks bokso ringo, bokso maišų, nedidelio sporto inventoriaus, kilimėlių, gero apšvietimo. Norėdami plėsti savo verslą, galite įrengti treniruoklius sporto salėje ir gauti iš jų papildomo pelno. Taip pat reikia samdyti specialistus – bokso trenerius, administratorių, apsaugos darbuotoją ar budėtoją.

77. Persirengimo namelių gamyba darbuotojams

Visų pirma, kas yra namai? Tai nedidelis kambarys, skirtas laikinai gyventi tam tikroje vietovėje esančių įmonių darbuotojams. Norint įgyvendinti tokią idėją, būtina išsinuomoti didelę patalpą, kurioje tilps medžiagos, įrankiai, dirbtuvės ir sandėlį pagamintiems persirengimo nameliams. Patalpa turi būti vėdinama ir su visais patogumais personalui. Iš įrangos nieko specifinio nereikia: pjūklai, šlifuokliai, obliai, atsuktuvai. Apskritai viskas, ko reikia remonto ir statybos darbams. Pagal medžiagas daugiausia reikia įsigyti metalo, medžio ir izoliacijos. Taip pat verta rinktis gerus specialistus, turinčius išsilavinimą ir patirties šioje srityje (pageidautina). Norėdami reklamuoti verslą ir gauti užsakymus, rekomenduojame dirbti su klientais tiesiogiai. Geriausia reklamuoti įmonę internete, skelbimų lentose, socialiniuose tinkluose ir pan.

78. Foto ir video aparatūros nuoma

Tokio tipo įranga priklauso brangiam segmentui ir daugelis žmonių tiesiog neturi galimybės jos įsigyti. Tačiau išsinuomoti kuriam laikui už gerokai sumažintą mokestį paprasta. Tai reiškia, kad asmuo, turintis įvairių tipų tokių įrenginių, gali uždirbti neblogus pinigus. Suorganizuoti tokį verslą itin paprasta: reikės investuoti į foto ir vaizdo įrangos pirkimą. Iš pradžių jums nereikės daug – tiesiog nusipirkite keletą gerų vaizdo kamerų, trikojų, fotoaparatų, apšvietimo įrangos ir viskas, galėsite ieškoti klientų. Jei domina ir geras pelnas, apsvarstykite galimybę atidaryti nuomojamą studiją, išsinuomoti kambarį su lobiu, o ne laikyti įrangą namuose. Norėdami plėsti verslą, galite samdyti atitinkamus specialistus ir teikti vaizdo įrašų filmavimo, montažo paslaugas.

79. Blynų kioskas

Ko gero, blynus mėgsta kiekvienas pirmas žmogus ir neverta aiškinti kodėl. Atsižvelgiant į tai, kad shawarma kepimo ir pardavimo taškai dabar yra ant kiekvieno kampo, blynų kioskas jų fone atrodys kaip puiki alternatyva. Norint organizuoti verslo idėją atidaryti blynų kioską, reikia laikytis trijų parametrų: vieta, kaina, asortimentas. Taško pastatymo vieta turi būti pravažiuojama, gerai tinka centrinė zona. Kalbant apie kainų politiką, būtina suprasti, kad pagrindinė auditorija bus vaikai, paaugliai, studentai, jaunimas, rečiau suaugusieji ir vyresnio amžiaus žmonės, todėl nereikėtų pervertinti kainų. Svarbiausia čia užsitarnauti pasitikėjimą kokybišku produktu, o gero pelno netruks laukti. Asortimentas – svarbus taškas, jis turi būti nuolat plečiamas, pildomas, siūlomi neįprasti skoniai, įvairūs įdarai, apskritai „lepinti žmones“. Personalui – 1-2 virėjai-pardavėjai (nebūtinai profesionalai). Taip pat reikės virtuvės įrangos.

80. Kukurūzų labirintas

Verslo idėjos pavadinimas kalba pats už save ir nereikia ilgai aiškinti, kaip ji veikia. Norėdami sukurti kukurūzų labirintą, jums reikės kviečių lauko ir 100 kilogramų pomidoro… Pirmas žingsnis – tyrinėti kaimą. Jums reikės ne mažiau kaip 25 hektarų kukurūzų lauko. Jei laukas tuščias ir nepasodintas, nusipirkite kukurūzų sėklų partiją ir pasiruoškite daigams. Išaugus ūgliams, nelaukiant, kol vaisiai sunoks, o tik kuokelių apdulkinimo stadijoje, reikia pradėti ravėti ir trypti takus. Iš anksto sumodeliuokite labirintą ant vatmano popieriaus, laikydamiesi proporcijų. Norėdami aiškiai suformuoti raštą tiesdami takus, naudokite keturračio nuomą, kad galėtumėte stebėti bendrą vaizdą iš aukščio. Ir tai viskas, belieka teisingai reklamuoti kukurūzų labirintą ir pasiruošti klientų antplūdžiui.

81. Salotų baras

Unikalių projektų maitinimo srityje dabar nėra daug. Todėl salotų baras gali išsiskirti tarp nuobodaus greito maisto. Verslo centrai, prekybos centrai, prekybos centrai yra ideali vieta organizuoti salotų barą. Visų pirma, turėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kad pirmieji klientai būtų organizacijos, kurioje esate, darbuotojai. Tiems, kurie nesupranta, kas yra salotų baras, tai mažas baras su vitrinomis, kur sutalpinti įvairūs priedai ir ingredientai (daržovės, vaisiai, riešutai ir kt.). Iš šių priedų klientas pats suformuoja salotų užsakymą arba šefai pasiūlo savo gardžius derinius. Tokį batonėlį geriau gaminti akcentuojant sveiką mitybą: jokio riebaus, kepto, aštraus maisto. Iš įrangos prireiks to paties kaip ir furšetui – šaldytuvų vitrinų, kasos aparato, ekologinės pakuotės. Iš darbuotojų jums reikės kasininkės,

82. Gaminti medinį konstruktorių

Kasdienybė jau seniai užvaldyta žaliosios tendencijos, kalbant apie viską, ką galima įsivaizduoti, o mediniai žaislai yra puikus to pavyzdys. Kiekviena pirmoji mama domisi, kad jos vaikas žaistų tik saugiais ir aplinką tausojančiais žaislais. Todėl idėja realizuoti verslą medinio konstruktoriaus gamyboje dabar itin aktuali. Jei gerai naudojate įrankį, galite pradėti nuo namų dirbtuvių, įdiegdami paprastus lankstymo rinkinius arba, jei įgūdžiai leidžia, sudėtingus kūrimo būdus. Tačiau užsiimti tokia veikla namuose nebus labai patogu, todėl dirbtuvėms reikės išsinuomoti nedidelį kambarį. Iš įrangos reikia įsigyti standartinį įrankių rinkinį, skirtą darbui su mediena (kaltai, švitrinis popierius, šlifuokliai).

83. Ekologiškų maišelių audimas

Ekologiški maišeliai yra gana populiari tema, tačiau ne kiekvienoje parduotuvėje jų yra, o kasininkės siūlo produktus įdėti į polietileninius analogus. Ekologiškas maišelis yra puiki alternatyva plastikiniams maišeliams, o jų gamybos verslą organizuoti labai lengva. Jei svarstote idėją ją įgyvendinti namuose, tai be makrame audimo įgūdžių čia niekur. Jums prireiks medžiagų rinkinio: sutažo, pynimo, tvirtų siūlų ir odinės medžiagos rankenoms. Parduodant pirmąją avosekių partiją būtina įvertinti paklausą. Jei ji didelė, galite pasamdyti papildomų darbuotojų ir padidinti gaminio kiekį. Verslui reklamuoti puikiai tinka prekybos paskyra instagrame arba profilis socialiniame tinkle “Facebook”. Taip pat gera išeitis sukurti vienkartinę svetainę su užsakymo forma.

84. Alkoholinės želė gamyba namuose

Pakankamai aktuali tema, kuri jau užkariavo daugybę žmonių Amerikoje.

Pati idėja yra labai paprasta, o pasiruošimas neužima daug laiko. Reikia minimalaus kiekio ingredientų, kurių pagrindinis, žinoma, bus alkoholis. Nelyginkite tokio deserto su brendžio saldainiais, kuriuose alkoholio dalis yra minusinė. Teisingai sudarius proporcijas, viena tokios želė porcija prilygs vienam “shotui”. Paprastai jis puikiai tinka vakarėliams ir įmonių vakarėliams.

85. Vertėjas

Labai paprasta mintis, bet per daug aktuali. Toks uždarbio variantas egzistuos kuo ilgiau, nes žmonėms nuolat reikės ką nors išversti. Tokiu atveju pakanka pradėti nuo mažo, teikti įvairaus pobūdžio tekstų, dokumentų vertimo paslaugas. Pirmąjį darbą galima gauti laisvai samdomų vertėjų biržose, kur bus atliekama begalė vertimo užduočių. Įgiję patirties, galite atidaryti internetinį biurą, pasamdyti kelis žmones, mokančius įvairias kalbas ir organizuoti kompetentingą valdymą, vykdydami didelius užsakymus.

86. “Staigmenų dėžutė”

Puikus pasirinkimas norintiems verslininkams. Idėja sukurti staigmenų dėžutes atsirado seniai, tačiau ji išlieka aktuali iki šių dienų, nes tokių gaminių kūrimo variantų yra labai daug. Puikiai tinka užsidirbti namuose, nes nereikia biuro ar nuomojamų patalpų. Jums reikės tiekėjo (priklausomai nuo dėžučių temos) arba galite patys apsipirkti internetu, galbūt urmu. Taip pat bus naudinga turėti fantazijos kaskart sugalvoti ką nors naujo, pageidautina, kad tai būtų jūsų pasirinkimai, o ne tai, ką matėte internete. Vėliau galite organizuoti internetinę parduotuvę.

87. Žvakių gaminimas namuose

Jei anksčiau žvakės buvo naudojamos kaip patalpų apšvietimo elementas, tai šiandien jos dažniau naudojamos kaip dekoratyviniai elementai, įvairių dizaino sprendimų įgyvendinimas. Paprastai tokios žvakės formuojamos įvairių daiktų ir spalvų pavidalu arba išvis kuriamos personažų figūros ir pan. Žvakės gali būti pagamintos iš natūralaus vaško. Taip pat reikės formų ir dagčių (kurias taip pat galite pasigaminti patys už minimalią kainą). Kvapios spalvotos žvakės yra labai paklausios.

88. Kostiumų kūrimas

Kostiumai būtini daugelyje veiklos sričių, iki lankstinukų platinimo. Kartkartėmis gatvėse galima sutikti žmogų, apsirengusį visu ūgiu filmo ar animacinio filmo veikėjo kostiumu, dalijantį lankstinukus apie pasiūlymus pavalgyti ar apsilankyti parduotuvėje. Tačiau ne kiekviena įmonė turi tokius kostiumus, kad galėtų aprengti savo darbuotojus. Norėdami užsiimti tokia veikla, turite turėti pagrindinių siuvimo verslo žinių ir kūrybiškumo. Taip pat reikės siuvimo įrangos.

89. Augantys kaktusai

Kaktusai – vieni populiariausių „stalinių“ augalų, kuriuos galima pamatyti visur. Todėl jūs turite suprasti, kad tokio tipo produktų paklausa yra didelė, o tai reiškia, kad galite patys organizuoti jų auginimą ir vėlesnį pardavimą. Dėl to, kad šią parinktį lengva atlikti namuose, pradėti nebus sunku. Paprastai tokia idėja iš pradžių eina kaip hobis, o vėliau perauga į uždarbį. Specialių įgūdžių šiuo klausimu neprireiks, tačiau kuriant kompozicijas ar kuriant galimus didelius užsakymus, kūrybingas mąstymas nepakenks.

90. Grybų auginimas namuose

Namų (vasarnamio ir sodo) sąlygomis užaugintų daržovių ir vaisių pardavimas yra vienas iš labiausiai paplitusių variantų norint gauti papildomo ar net pagrindinio pelno. Turint nuosavas patalpas, organizuoti tokį verslą labai paprasta. Paprastai daugelis verslininkų tokioms manipuliacijoms naudoja savo garažus. Norėdami įgyvendinti, jums reikės paruošti kompostą su pasterizavimu, grybelį ir specialius maišelius, kad tilptų pasėlius. Lentynų prireiks ir dėl patogumo sukrauti maišelius su grybiena.

91. Gėlių nakvynės namai

Idėja labai paprasta: jos esmė slypi tame, kad daugelis savo naminių augalų savininkų dėl asmeninių priežasčių periodiškai nebūna namuose ir nėra kam prižiūrėti jų gėlių. Augalus reikia nuolat prižiūrėti, kad galėtumėte juos aprūpinti ir teikti savo paslaugas kitiems. Tokiai idėjai nereikia jokių investicijų, nes gėles galite laikyti namuose, ypač pravartu, jei turite lodžiją ar balkoną. Iš įrangos jums reikia tik laisvos vietos ir laistytuvo. Galbūt trąšos ar specialūs gydymo būdai, kainuojantys centą.

92. Teritorijos apdorojimas nuo vabzdžių

Daugelis žmonių turi savo kaimo namus, vasarnamius ar sodo sklypus, apskritai vietas, kur kenksmingų vabzdžių yra keliolika. Dažnai savo sklypų savininkams tokios „infekcijos“ nepavyksta įveikti savo rankomis. Todėl jie kreipiasi į tokių agentūrų pagalbą. Norėdami jį įgyvendinti, jums reikės pagrindinių žinių, kaip atsikratyti tam tikros rūšies vabzdžių, specialios įrangos plotui apdoroti, apsauginių kostiumų ir priemonių, kurios bus naudojamos paviršiui apdoroti.

93. Baltymų batonėlių gaminimas namuose

Tinkama mityba, dietos, kūno rengyba mūsų laikais yra susirūpinę daugeliui žmonių. Baltyminiai batonėliai yra labai paklausūs, tačiau, kaip žinia, daugelis gamintojų kartais visiškai neatsakingai žiūri į savo gaminių kokybės klausimą, todėl kai kurie renkasi batonėlius, pagamintus namuose. Įkurti tokį verslą labai paprasta. Pakanka turėti keletą gerų receptų, kokybiškų ingredientų ir puslapio socialiniame tinkle. pardavimo tinklus ir vėlesnę jos reklamą.

94. Biožidinių gamyba

Aktyviai populiarėjanti tema, nes kas antras žmogus nori savo namuose ar bute pamatyti židinį. Be abejonės, biožidinys veikiau yra imitacija to, ką norime matyti. Tačiau ši parinktis žmonėms yra daug pigesnė nei klasikinės versijos įdiegimas. O butų gyventojai visiškai po ranka. Tokiai idėjai įgyvendinti reikalingas specialiai įrengtas kambarys, kažkas panašaus į gamybos cechą su gera ventiliacija. Reikia stiklo pjaustytuvo, medžiagų apdirbimui, įvairios smulkios elektros įrangos ir, žinoma, pagrindinių įgūdžių dirbant su įrankiu. Ateityje galite samdyti specialistą ir užsiimti tik dokumentacijos tvarkymu bei įmonės reklamavimu.

95. Valymo įmonė

Namų valymas – ne pati maloniausia užduotis, paprastai tai užima daug laiko. Idėja organizuoti įvairių patalpų valymo įmonę yra labai pelningas pasirinkimas, nes praktiškai nereikalauja investicijų. Viskas, ko jums reikia pradėti nuo nulio, yra pagrindinė buitinė įranga ir dezinfekuojančios dezinfekavimo priemonės. Ši parinktis puikiai tinka studentams, kurie ieško darbo ne visą darbo dieną. Norėdami reklamuoti savo paslaugas, galite naudoti socialinius tinklus arba skelbti skelbimus apskritai.

96. Parduotuvė “All by 5”

Tikriausiai visame mieste esate sutikę mažų parduotuvių, kuriose nėra jokios konkrečios parduodamų prekių temos. Tokiose parduotuvėse prekiaujama įvairiais namų apyvokos reikmenimis, elektronika, higienos prekėmis, retkarčiais drabužiais ir kt. Tokiose parduotuvėse gausu įvairių smulkių ir pigių prekių. Tokios parduotuvės organizavimas yra gana paprastas. Reikalingos lentynos. Prekės perkamos Kinijos prekybos platformose dideliais kiekiais ir parduodamos su savo antkainiu.

97. Prekių perpardavimas (spekuliacija)

Perpardavimu šiandien užsiima įspūdingas žmonių skaičius. Uždarbio schema labai paprasta. Viskas, ko iš jūsų iš pradžių reikalaujama, yra pradinis kapitalas ir galimybė vėliau parduoti produktą. Dažniausiai perparduodami žmonės bendradarbiauja su Kinijos svetainėmis, perka prekes urmu su didelėmis nuolaidomis, tada prideda antkainį ir perparduoda savo kanalais. Kai kurie per instagramą, kai kurie dirba tik su prekybos platformomis ar pranešimų lentomis. Kiti atidaro savo parduotuves ir parduoda patys stovėdami už prekystalio. Viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų.

98. 3D modeliavimas

Norėdami pasirinkti šią parinktį, turite susitaikyti su programine įranga, skirta nuotraukoms apdoroti, kurti įvairių objektų, simbolių 3D modelius ir kt. Internete yra daugybė svetainių, kuriose modelių meistrai gali parduoti savo darbus arba pagaminti pagal užsakymą. Ko vertas vien 3D modeliavimo užsakymų skaičius laisvai samdomų vertėjų biržose, kur kiekvienas gali susirasti darbą sau. Visa tai galima sukurti savo studijai, pasamdyti kelis specialistus ir vykdyti didelius užsakymus reklamuojant savo įmonę.

99. Aptarnavimas „vyras valandai“

Tikrai girdėjote apie tokią verslo idėją, bet nepagalvojote apie jos aktualumą ir įgyvendinimą. Tiesą sakant, ne kiekvienas vyras puikiai atlieka įvairius „vyriškus“ namų ruošos darbus. Taip pat nepamirškite ir vienišų moterų, kurios dar nerado savo meilės – joms taip pat gali tekti pakeisti išleidimo angos ar sutvarkyti čiaupą. Jei turite elementarių remonto įgūdžių, susitvarkote su elektrotechnika, mokate naudotis įrankiu, tuomet paslaugos „Vyras valandai“ organizavimas jums puikiai tiks. Norėdami išplėsti, galite atidaryti paslaugą, reklamuotis tiek internete, tiek įprastais būdais (lankstinukais, vizitinėmis kortelėmis, skelbimais).

100. Kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių priežiūra

Šiandien itin aktuali tema, turint omenyje, kad kiekvienuose pirmuosiuose namuose tikrai yra kompiuteris ar nešiojamasis kompiuteris. Tokiai įrangai visada reikės techninės ir programinės priežiūros. Jei esate pažengęs kompiuterių vartotojas, gerai išmanote vartotojo pagrindus, mokate iš naujo įdiegti Windows, pakeisti termopasta ir išvalyti šią techniką nuo dulkių – pagalvokite, kad jau esate kompiuterių meistras. Ir tada viskas priklauso nuo mažųjų: arba skelbti skelbimus internetinėse lentose, arba skrajutes, arba pirkti skelbimus socialiniuose tinkluose. tinklus, sutelkdami dėmesį į savo miestą ir siūlydami savo paslaugas. Iš pradžių galite tai padaryti patys, tada išplėsti personalą ir pasamdyti dar kelis specialistus.

101. Siuvinėjimas pagal užsakymą

Kad verslas duotų vaisių, socialiniuose tinkluose reikėtų kurti puslapius, rodyti jau atliktų darbų nuotraukas. Įvaldę siuvinėjimo siūlais, juostelėmis ir karoliukais meną, galite sukurti ne tik išskirtinius brangius drabužius, bet ir siuvinėtus rankšluosčius, dekoratyvines pagalves, ikonas, sankabas ir net batus.

102. Internetinė parduotuvė

Sėkmingai pasirinkus prekę, tai duos pelno. Jei turite kokių nors pomėgių, susijusių su naudingų (raktų laikikliai, sodo baldai, krepšiai ir kt.) ar malonių (atvirukai, sąsiuviniai, žaislai ir kt.) daiktų gamyba, tuomet galite jais užpildyti savo internetinę parduotuvę.

103. Senų nuotraukų restauravimas

Šis dėklas skirtas tiems, kurie įvaldė nuotraukų redaktorius. Be to, klientams galite pasiūlyti rankų darbo albumus.

104. Muilo gaminimas

Toks natūralus produktas vis labiau užima rinkos dalį, nes be odos valymo padeda spręsti ir kitus klausimus, ypač: drėkina, mažina dirginimą, kovoja su celiulitu ir panašiai. Išmokti virti muilą nėra sunku, o specialių sertifikatų tam nereikia.

105. Ekokosmetikos gamyba

Kosmetika, pagaminta iš naudingų ingredientų, yra neįtikėtinai populiari. Norėdami išmokti jį sukurti, galite lankyti specialius meistriškumo kursus.

106. Papuošalų gamyba

Ukrainiečiai mėgsta papuošalus iš natūralių akmenų ir karoliukų. Ypač populiarūs yra etninio stiliaus auskarai ir karoliai.

107. Kalėdinių dekoracijų gamyba

Jie neturi būti pagaminti iš stiklo. Gražios dekoracijos gaminamos iš molio, medžio, veltinio. Pastaraisiais metais ukrainiečiai vis dažniau perka kalėdines kojines židiniui, eglutei papuošti.

108. Minkštų žaislų gamyba

Produktai gali skirtis pagal dydį ir išvaizdą. Daugiausia galimybių užsidirbti tokiame versle turi tikrų žaislų (populiarių animacinių filmukų herojai, metų gyvūnų simboliai), lėlių teatro personažų, lytėjimo gaminių gamintojai.

109. Žuvies auginimas

Kuo didesnis rezervuaras, tuo didesnis laimikis. Upėtakis gali būti auginamas kalnuotose vietovėse.

110. Veisdami stručius

Lietuvoje stručių fermų labai mažai, tačiau paklausa didžiulė, todėl pelningumas net viršija 100 proc. Be kiaušinių ir mėsos, ūkininkas gali užsidirbti iš ekskursijų į savo ūkį.

111. Padėklų gamyba

Ši kuro rūšis Rumunijoje tampa vis populiaresnė, nes yra ekonomiška ir draugiška aplinkai. Todėl problemų su padėklų įgyvendinimu nekils. Nuosavam verslui pradėti prireiks: medienos atliekų (dėl žaliavų pristatymo galite tartis su stalių dirbtuvėmis, medienos apdirbimo įmonėmis), specialios padėklų gamybos mašinos.

112. Metalinių tinklelių gamyba

Kaip ir šildymui skirtų padėklų atveju, norint įkurti šį verslą, reikia turėti ir žaliavų – metalinį strypą ir mašiną. Gamybą bus galima organizuoti garaže ar bet kurioje ūkinėje patalpoje.

113. Popierinių vienkartinių indų gamyba

Toks paleidimas reikalauja finansinių išlaidų, nes pats įrengimas nėra pigus. Verslo pranašumas yra medžiagos prieinamumas. Galite gauti daugiau pelno, jei gaminsite teminius patiekalus arba ištisus rinkinius.

114. Siuvimas šunims

Kadangi ši niša beveik visiškai nemokama, o paklausa didmiesčiuose didžiulė, labai nežymių investicijų rezultatai matosi jau nuo pirmo darbo mėnesio. Siekdami didesnio pelno, galite pasiūlyti ir kitų prekių gyvūnams, pavyzdžiui: antkaklius, pavadėlius, žaislus.

115. Baldų gamyba naminiams gyvūnėliams

Įgudęs meistras gali lengvai susidoroti su akvariumo, kačiukų namelio įrengimu. Sužinoję apie tai, galite pradėti gaminti narvus paukščiams, graužikams, voljerus šunims.

116. Fotoplakatų, fotomagnetų, fotoknygų gamyba

Norėdami atlikti šį verslą, turite įsigyti kokybišką spausdintuvą ir fotopopierių, papildomus raštinės reikmenis. Taip pat reikia mokėti dirbti su kai kuriomis dizaino programomis ar bent jau nuotraukų redaktoriais.

117. Gyvūnų veisimas

Pastaraisiais metais Lietuvoje populiarios tokios šunų veislės kaip: haskis, dalmatinas, vokiečių aviganis, prancūzų buldogas. Kai kurie šunys vertinami daugiau nei 3000 eurų. Kalbant apie kačiukus, pelningiausia veisti veisles: servalų, sfinksų, belgalų, elfų, britų trumpaplaukių.

118. Spalvotos dekoratyvinės skaldos, akmens gamyba

Produktus galite išsinuomoti urmu – statybų prekybos centruose, vietinėse specializuotose parduotuvėse ar įmonėms. Žvyras, marmuro drožlės gali tapti žaliava gaminiams.

119. Papuošalai saldainių batonėliui

Verslo sėkmė priklauso nuo produktų kokybės, originalumo ir pasiūlos įvairovės. Teminės dekoracijos su animacinių filmų personažais atneš daugiau pelno.

120. Interjero lipdukai

Norėdami spausdinti, turite įsigyti specialų spausdintuvą, polimerinę plėvelę. Didesnę sėkmę galite pasiekti, jei patys sugalvosite originalų lipduko dizainą. Arba taip pat galite pasigaminti lipdukus išmaniesiems telefonams, nešiojamiesiems kompiuteriams, baldams.

121. Saldumynai 3D

Tai absoliuti šiuolaikinio pasaulio naujovė. Nors tokia verslo idėja Lietuvoje dar nebuvo įgyvendinta, amerikiečių verslininkai jau spėjo iš jos uždirbti nemažų pajamų. Gamybos ypatybė – 3D spausdintuvas, kurio dėka kiekvienas klientas gali sumodeliuoti norimą įsigyti tortą ar saldainį.

122. Didmeninė prekyba maistu

Žinodami, kaip skaniai gaminti, galite susitarti dėl didmeninio patiekalų platinimo. Taigi skanius pietus su malonumu gali užsisakyti ir biuro darbuotojai, ir kavinės bei valgyklos. Desertų galima užsisakyti dideliais kiekiais įmonių vakarėliams, vestuvėms ar kitoms šventėms.

123. Neįprastos puokštės

Alternatyva tradicinėms gėlėms gali būti burnoje tirpstančios puokštės iš saldumynų, elitinių sūrių, kokybiškų mėsos gaminių ar gėrybių prie alaus.

124. Protingas restoranas

Tinkamos mitybos skatinimas domina subalansuotus pusryčius, pietus ir vakarienę. Šveicarijoje jau aktyviai veikia įstaigos, kuriose kiekviename patiekale skaičiuojamos kalorijos ir maistinė vertė. Atitinkamai, tokio restorano lankytojas gali valgyti kuo sveikiau, vadinasi, jis čia užsuks dar kartą.

125. Ekologiškas produktas

Norint pagaminti naudingus produktus, nereikia daug. Daug receptų galima rasti internete. Darbui reikia aukštos kokybės natūralių produktų. Verta įsigyti džiovyklą daržovėms ir uogoms.

126. Sezoninio maisto pirkimas

Turint talpius šaldiklius ir rūsius, galima ruošti sezoninius maisto produktus. Ne sezono metu jie dideliais kiekiais parduodami restoranams ir valgykloms.

127. Mėsos pusgaminiai

Koldūnai, burnoje tirpstantys čeburekai – tai, kas Lietuvoje visada perkama su kaupu. Ir iš tikrųjų visai nesvarbu, ar pusgaminiai gaminami namų virtuvėje, ar specializuotose dirbtuvėse. Svarbu, kad gamybos procesas būtų kuo švaresnis, o gaminiai skanūs.

128. Tortų ir desertų gaminimas

Nė vienas vakarėlis neapsieina be tortų ir desertų. Pastaruoju metu ypač populiarūs tortai, dekoruoti fondantu. Tačiau ne visada yra laiko paruošti ką nors grandiozinio. Tai reiškia, kad jūsų paslaugos bus paklausios.

129. Sūrio (varškės) gamyba

Viskas, ko jums reikia, yra pienas ir indai, skirti jį perdirbti į sūrį. Laikui bėgant galima įsitvirtinti elitinių rūšių sūrių, kremų, varškės ir įvairių varškės desertų gamyba.

130. Uogienių, marinatų, konservų gamyba

Valgyklos ir kavinės gali būti visų šių produktų vartotojai.

131. Greito maisto kavinė

Tokiam verslui organizuoti nereikia per didelės patalpos, užtenka vieno nedidelio kambario, kuriame būtų pastatyti kavos aparatai ir keli stalai (ar stelažai). Pirkėjus galite „paimti“ su asortimentu ir aromatu.

132. Vaisių traškučių gamyba

Skanus ir sveikas užkandis labiau sudomins vartotojus, jei bus išsamiai aprašyta jo maistinė vertė ir saugumas bei nauda žmogaus organizmui.

133. Auganti žaluma

Skirtingai nuo daugelio kitų maisto produktų, krapus, petražoles ir kai kurias kitas žoleles galima džiovinti ir parduoti ne sezono metu.

134. skrudintų saulėgrąžų sėklų

Lietuviaii labai mėgsta saulėgrąžas, todėl ši verslo idėja tikrai naudinga visiems. Verslas reikalauja solidžių investicijų: reikia įsigyti liniją kepti, rūšiuoti. Susidūrę su vienu produktu, galite parduoti kitus – skrudintas moliūgų sėklas, sezamo gėrybes, žemės riešutus.

135. Šviežias baras

Kokybiška sulčiaspaudė, trintuvas, šviežios daržovės ir vaisiai, vienkartiniai indai – tai, ko reikia pradėti. Tokius šviežius barus naudinga statyti prekybos, biurų ir pramogų centruose, turguose ir kitose perpildytose vietose.

136. Pita duonos gaminimas

Yra daugybė šio produkto gamybos būdų ir receptų. Kai kuriems net nereikia specialios kepyklos ir įrangos, tačiau tai galima padaryti namuose. Galite parduoti juos mažmeninėje prekyboje atidarę savo parduotuvę arba didmeninę prekybą – vietiniuose prekybos centruose, valgyklose, mažmeninės prekybos parduotuvėse.

137. Kepti skrebučius

Elektrinė arba dujinė orkaitė yra tai, ko jums reikia norint pradėti. Plėtojant verslą, galite įsigyti atskirą liniją krekeriams kepti. Kadangi ekologiški produktai yra „madingi“, pravartu atsisakyti cheminių skonių ir pakeisti juos natūraliais prieskoniais, riešutais ar uogomis.

138. Rūpinimasis vaikais

Nors ir ne nauja, bet labai aktuali paslauga. Šiuolaikinės mamos vis mažiau atsiduoda motinystės atostogoms ir, žinoma, savo kūdikio negali patikėti jokiam žmogui. Jei leidžia gyvenimo sąlygos ir tėvai sutinka, vaikus galite pasiimti su savimi. Tokią verslo idėją labiau realizuoja asmenys, baigę medicinos kursus ir turintys pedagoginį išsilavinimą.

139. Įgaliojimo paslauga

Dažnai šiuolaikinės verslo moterys ir rimti specialistai tiesiog neturi pakankamai laiko atlikti visas savo užduotis. Jie mielai pasinaudotų atsakingo asistento paslaugomis. Sėkmingai organizavęs savo laiką, vienu metu gali tapti kelių žmonių padėjėju.

140. Vestuvių konsultacijos

Vestuvės (ypač didelės) yra nepaprastai svarbus įvykis. Jaunavedžiai ir jų tėvai ne visada moka viską suorganizuoti įdomiausiu ir sėkmingiausiu būdu. Vestuvių konsultantas šiuo atveju yra tiesiog nepakeičiamas asistentas. Daugiau sėkmės įgyvendinant šią verslo idėją pasieks gerą skonį, puikius bendravimo įgūdžius turintys asmenys.

141. Gyvūnų vedžiojimas

Labai populiari paslauga JAV ir Europoje. Toks darbas bus naudingas ir pelningas. Per vieną dieną galima pasivaikščioti su dešimčia ar net daugiau šunų. Laikui bėgant galite samdyti asistentą.

142. Asmeninis virėjas

Tik pasiekę aukštą profesionalumą gali gaminti patiekalus savo turtingiems klientams. Investuodami į savo tobulėjimą galite tikėtis solidaus atlyginimo.

143. Pagalba judant

Toks uždarbio būdas nereikalauja jokių investicijų ir specialių įgūdžių. Tereikia laiko ir fizinių jėgų.

144. Namų stebėjimas

Tokiu atveju turėsite gyventi savininkų namuose iki jų atvykimo. Paslauga padės šeimininkams apsaugoti savo namus nuo vagių, taip pat nesijaudinti dėl augintinių ir augalų.

145. Vidaus apdaila

Galite papuošti beveik bet kokio tipo kambarius: biurus, būstą, pramogų vietas. Atskira kryptis gali būti patalpų dekoravimas šventėms. Tinka visiems, kurie mėgsta dizainą ir turi gerą skonį.

146. Perdirbimas

Klientui pageidaujant, galima ne tik išvežti buitines ar statybines atliekas, bet ir pristatyti į perdirbimo centrus seną buitinę techniką, įrankius, baldus.

147. Akvariumo, terariumo priežiūra

Pasirinkę sau tokį užsiėmimą, turėsite įsigyti keletą profesionalių įrankių ir įrankių, taip pat susidoroti su gyvačių, vorų, driežų baime.

148. Antikvarinių daiktų restauravimas

Tai atneš naudos ir pinigų visiems vyrams, kurie puikiai išmano įvairias medžiagas, žino jų savybes, turi gerą skonį ir gali atkurti seną.

149. Drabužių taisymas namuose

Norėdami taisyti drabužius, turėsite įsigyti siuvimo mašiną ir samdyti siuvėją, jei neturite reikiamų žinių šioje srityje.

150. Studija

Ateljė, kaip ir drabužių taisymas, reikalauja minimalių investicijų. Tačiau, be to, reikia išsinuomoti erdvų kambarį, kuriame bus patogu kirpti audinius.

151. Batų taisymas

Ši verslo idėja reikalauja minimalių investicijų. Tačiau reikės specialių žinių.

152. Skalbimas

Šia paslauga norės naudotis vyresnio amžiaus žmonės, vyraii ir studentai. Už tam tikrą mokestį klientams taip pat galite pasiūlyti drabužių taisymą ir lyginimą.

153. Privatus sodininkas

Norint užsiimti tokia veikla, būtina turėti specialias priemones sodininkystei, taip pat gerai išmanyti augalus, jų ligas, poreikius, turėti gerą skonį ir domėtis kraštovaizdžio dizainu.

154. Mašinos priežiūra

Paslaugą galite teikti tiek savo dirbtuvėse, tiek vietoje. Profilaktinė priežiūra ypač naudinga planšetiniams kompiuteriams, nešiojamiesiems kompiuteriams, brangiems išmaniesiems telefonams, oro kondicionieriams.

155. Energijos taupymo konsultacijos

Atsižvelgiant į sistemingą komunalinių paslaugų kainų augimą, tokia paslauga tampa ypač aktuali Lietuvoje. Darbui reikės užsakyti specialius prietaisus šilumos nuostoliams nustatyti.

156. Mokymas

Ar jums visada patiko specialybė, kurioje įgijote išsilavinimą? Pasidalinkite savo žiniomis su kitais! Be to, tai tikrai gali atnešti nemažą pelną.

157. Mitybos specialisto paslaugos

Šiuo atveju jūs negalite išsiversti be specialių žinių. Geriausia, jei turite medicininį išsilavinimą.

158. Leidykla

Tokiu atveju reikės užmegzti ryšius su poligrafijos pramone ir samdyti maketuotojus bei dizaino specialistus.

159. Kirpykla

Ar kirpimas tavo pašaukimas? Bet tuo pačiu ar norite, kad jūsų įstaiga išsiskirtų iš daugelio kitų grožio salonų fono? Atidarykite kirpyklą, tai yra vyrų kirpyklą!

160. Fotostudija

Šiam verslui reikalingas kambarys, taip pat įvairios teminės dekoracijos (tam tikroms šventėms jas reikėtų keisti).

161. Quest kambarys

Tokiai idėjai jums reikės kambario ir tam tikro dekoro. Be to, reikės sugalvoti įdomų scenarijų.

162. Nakvynės namai

Šiam verslui reikia turėti butą ar namą, kurį išsinuomotumėte kaip nakvynės namus. Taip pat nepamirškite, kad kambarys turi būti įrengtas (nupirkite lovas, šaldytuvą ir pan.).

163. Buhalteris

Vis dažniau mažos įmonės ir individualūs verslininkai renkasi nuotolinį buhalterio darbą. Tokio tipo bendradarbiavimas JAV pasiteisino jau daugelį metų. Pats buhalteris gali „vadovauti“ kelioms įmonėms vienu metu.

164. Krizių vadybininkas

Tinka ekonominį išsilavinimą turintiems specialistams, kurie moka kompetentingai optimizuoti išlaidas. Krizių vadybininko paslaugomis naudosis tiek įmonės, tiek paprastos Ukrainos šeimos, kurios pačios negali išspręsti savo finansinių problemų.

165. Privatus vairavimo instruktorius

Ne kiekvienas vairuotojo pažymėjimo savininkas gali saugiai vairuoti, kartais žmonėms trukdo netikrumas dėl savo įgūdžių. Tokiu atveju pravers autoinstruktoriaus paslaugos.

166. Transporto priemonių gabenimas

Tokios paslaugos gali būti teikiamos tiek mieste (pagal „blaivaus vairuotojo“ paslaugos tipą), tiek šalies viduje ar iš užsienio.

167. Dviračių nuoma

Pavasario-vasaros sezonui labai pelningas verslas. Europiečiai jau spėjo tai įvertinti ir užsidirbti pinigų.

168. Vaikiškų prekių nuoma

Žinoma, geriau investuoti į tas prekes, kurių tėvai ne visada gali sau leisti arba kurių reikia trumpam laikui. Pavyzdžiui, vežimėliai, vaikiški dviračiai, maniežai, automobilinės kėdutės, dideli žaidimų centrai, batutai ir pan.

169. Nagų salonas

Gelinio lakavimo atsiradimas rinkoje sukėlė tikrą tobulo manikiūro „bumą“.

170. Kilimų valymas

Karcher, aukštos kokybės buitinė chemija ir kilimų šepetys yra tai, ko jums reikia pradėti.

171. Masažo salonas

Tai duos gerą pelną, jei masažuotojas turės reikiamas licencijas ir sertifikatus.

172. Dronų nuoma

Nuotraukos ir vaizdo įrašai naudojant tokį įrenginį išsiskiria kokybe ir originalumu. Jei biudžetas ribotas, galite įsigyti vieną vidutinį droną. Užsidirbę iš to, laikui bėgant galėsite įsigyti brangesnių ir profesionalesnių modelių.

 

173. Chalatų nuoma

Išleistuvių diena yra ypatinga diena kiekvienam studentui, todėl norime, kad ji būtų kuo šviesesnė ir įdomesnė. Sekdami amerikiečių studentų pavyzdžiu, lietuviai tokią dieną vis dažniau dėvi akademinius chalatus ir konfederatus. Vieną kartą investavę į siuvimo rinkinius, galite užsidirbti pinigų iš jų nuomos dešimtmečius.

174. Pagalvės restauravimas

Du pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia įsigyti norint įgyvendinti idėją, yra plunksnų džiovintuvas, siuvimo mašina.

175. Animatorius

Sumanymui įgyvendinti pakanka įsigyti ar pasiūti vos kelis populiarių personažų kostiumus ir sugalvoti vaikams įdomių žaidimų.

176. Tapyba dažais, kurie šviečia

Galite naudoti automobilių ratlankių ar atskirų automobilio dalių projektavimui, taip pat išorinių sienų, įvairių kraštovaizdžio elementų dekoravimui.

177. Vidaus remontas

Toks verslas nereikalauja išlaidų. Bet jei neturite reikiamų žinių šioje srityje, bus sunku gerai atlikti savo darbą.

178. Kosmetinis įėjimų remontas

Darbas gana paprastas, bet pelningas. Klientų visada bus. Žinoma, nereikėtų ilgai sėdėti ir laukti kvietimo. Galite susisiekti su būsto biuru, palikti žinutę daugiaaukščiuose namuose, susikurti atitinkamą paskyrą socialiniame tinkle.

179. Meninė tapyba

Tinka žmonėms, turintiems skonį ir gebėjimą piešti. Dažyti galite tiek automobilius, tiek sienas kambariuose, baldus, santechniką ir panašiai.

180. Teminių nuotraukų zonų kūrimas

Šia paslauga gali susidomėti profesionalūs fotografai, taip pat privačios įmonės, rengiančios įmonių vakarėlius, įvairias konferencijas ir mokymus, moksleiviai ir absolventai bei kiti žmonės, planuojantys didelės apimties šventę.

181. Renginių filmavimas video

Ar filmuojate aukštos kokybės vaizdo įrašą ir žinote, kaip jį redaguoti? Renginių fotografavimas yra labai paklausi paslauga.

182. Renginio fotografavimas

Be mūsų ypatingos akimirkos vaizdo įrašo, visada norime turėti nuotraukų ir prisiminimų apie šventę. Jei turite reikiamų įgūdžių dirbti su fotoaparatu, turite kokybišką įrangą ir puikiai mokate apdoroti vaizdus, ​​tuomet turėtumėte pasinaudoti šia verslo idėja.

183. DJ paslaugos

Muzika nustato bet kokio įvykio toną. DJ paslaugos tikrai bus sėkmingos.

184. Segway kelionė

Lietuviams elektriniai paspirtukai – naujovė. Tokiais pasivažinėti bus dar įdomiau per bendrą pasivaikščiojimą po miestą.

185. Ekskursijos po miestą

Čia vėlgi neapsieisite be jaudinančio scenarijaus. Priešingu atveju ieškojimas nebus paklausus.

186. Tekstų rašymas

Praktiškai visoms rinkodaros, kelionių kompanijoms, nekilnojamojo turto agentūroms, internetinių parduotuvių, informacinių ar įmonių svetainių savininkams, socialinių tinklų puslapių savininkams reikalingi kokybiški ir kompetentingi tekstai. Žinoma, norint sukurti kokybiškus tekstus, teks skaityti profesionalią literatūrą.

187. Redagavimas

Redaktorės paslaugomis tikrai norės naudotis ir studentai, ir mokytojai, vertimų biurai, leidyklos, o kartais ir tekstų kūrėjai.

188. Pardavimų konsultacijos internetu

Naudodamiesi interneto rinkodaros metodais ir metodais galite padėti kitiems reklamuoti savo verslą. Pardavimų internetu konsultantas gali duoti vertingų patarimų dėl naudojimosi socialiniais tinklais, internetine parduotuve, susitarus gali atlikti kai kuriuos verslo plėtros darbus.

189. Virtualus asistentas

Toks žmogus gali padėti įmonei ar verslininkui atlikti smulkius užsakymus. Pavyzdžiui, tai gali būti: atsakymas į klausimus pokalbyje, žinučių siuntimas, konkurentų pasiūlymų ir kainų analizė ir panašiai.

190. SMM specialistas

Pagrindinė tokio specialisto užduotis – reklamuoti įmonę per socialinius tinklus ir didinti pardavimus. Reikia mokėti rašyti įdomias antraštes, pridėti nuotraukų, bendrauti su skaitytojais.

191. Interneto svetainių kūrimas

Jums nereikia lankyti IT kursų, kad įsisavintumėte kai kurias platformas. Sumanūs žmonės gali išmokti dirbti patys naudodamiesi nemokamais vaizdo įrašais tinkle. Pradėti verslą verta su paprastomis vieno puslapio svetainėmis.

192. Internetinis sekretorius

Tiesą sakant, tai yra vadovo padėjėjas arba vadovas. Paprastas biuro užduotis ir darbą su CRM galima atlikti nuotoliniu būdu.

193. Žiniatinklio išteklių testavimas

JAV iš tokio darbo galima gerai užsidirbti, nes svetainės savininkui svarbu žinoti, kokia patogi jo internetinė parduotuvė ir kaip ją suvokia paprastas vartotojas. Daugiau apie internetinės parduotuvės testavimą skaitykite čia.

194. Tinklaraščių rašymas

Užpildę savo tinklaraštį naudingu ir unikaliu turiniu, galite gauti lėšų ne tik už peržiūras, bet ir už reklamą. Tinklaraštininkai taip pat reikalingi daugelio įmonių svetainių ir internetinių parduotuvių teminiams skyriams prižiūrėti.

195. Informacinės svetainės sukūrimas

Pelnas – lėšos už reklaminio ploto nuomą svetainėje. Žinoma, kad reklamuotojai sutiktų bendradarbiauti, svetainė turi turėti aukštą įvertinimą, o tam reikia pasirūpinti naudingais straipsniais ir vaizdo įrašais.

196. Mokymai, YouTube

Galite šaudyti beveik viską, ko norite. Jei vaizdo įrašai duos naudos, jie bus dažnai žiūrimi, o tai reiškia, kad uždarbis bus didelis. Labai populiarios yra maisto gaminimo pamokos, kuriose kuriami vaizdo įrašai vaikams, siuvinėjimo, piešimo ir masažo pamokos.

197. Programavimo kursai

Ne mažiau aktualus šiandien yra programavimas ar maketavimas. Dėl šios priežasties su šia sritimi susiję kursai bus neįtikėtinai paklausūs. Net jei pats nesate stiprus programavimo srityje, galite tiesiog pasisamdyti kvalifikuotus mokytojus.

198. Maisto gaminimo kursai

Tokios televizijos laidos kaip „Master Chef“, „Cooking Together“ prisideda prie įvairių maisto gaminimo kursų ir MC paklausos padidėjimo. Gera galimybė sulaukti daug studentų yra saldumynų ruošimo kursai labai populiariems mūsų laikų batonėliams.

199. SEO agentūra

Konkurencinėje kovoje dėl viršenybės rinkoje visi savininkai siekia patekti į TOP-10 paieškos sistemos rezultatuose. Todėl Lietuvoje SEO specialistų paslaugos tampa vis populiaresnės.

200. Šokių mokykla

Minimalios išlaidos ir stabilios pajamos, puiki fizinė forma ir gera nuotaika. Pradėti tereikia: erdvios salės, atskiros patalpos mokiniams persirengti, muzikinės aparatūros.

201. Jogos kursai

Tokiems kursams organizuoti būtina išsinuomoti tinkamą kambarį. Be to, turite turėti pakankamai žinių, kad galėtumėte savarankiškai vesti pamokas arba samdyti mokytojus.

202. Turizmo agentūra

Pirmiausia geriau derėtis su agentūromis kituose miestuose, taip pat gerai pagalvoti apie likusius svečius savo mieste. Kurdami verslą turėsite patys rezervuoti viešbutį, o galbūt patiems surengti ekskursiją. „Reklamavus“ savo verslą, bus galima parduoti kitų specialistų paslaugas.

203. Įdarbinimo agentūra

Padorus darbas už gerą atlyginimą – daugelio ukrainiečių svajonė. Deja, pačiam susirasti darbą gana sunku, todėl tenka kreiptis į pagalbą iš išorės.

204. Kurjerių tarnyba

Geriau pradėti nuo mažo – savo miesto. Padaugėjus darbuotojų, galima pasiūlyti pristatymą į kitus miestus ir regionus.

205. Užsienio kalbų kursai

Ypač populiarios yra: anglų ir vokiečių kalbos, nors galite suburti grupę mokymui regioniniame mieste ir mokytis kitų kalbų. Tokį verslą galima derinti su vertėjo paslaugomis.

206. Reklamos agentūra

Jei savo komandai pavyksta sugalvoti kūrybingų idėjų, tuomet reikia rasti atsakingų partnerių joms įgyvendinti.

207. Taksi paslauga

Mažame miestelyje galite susikurti savo tinklą su skambučių centru. Automobilių pirkti nebūtina, galima susitarti dėl bendradarbiavimo su nuosavą automobilį turinčiais vairuotojais.

208. Stalo žaidimų klubas

Naujas pramogų tipas ukrainiečiams, todėl greitai pritraukia savo auditoriją. Kiekvienas dalyvis gali sumokėti tiek už įėjimą į įstaigos teritoriją, tiek už dalyvavimą žaidime.

209. Pramogų centras vaikams

Mažame miestelyje pakanka įrengti keletą žaidimų aikštelių skirtingoms amžiaus kategorijoms. Laikui bėgant šalia bus galima atidaryti kavinę.

210. Piešimo mokykla

Mokytis gali ir vaikai, ir suaugusieji. Piešimas – puikus būdas atsipalaiduoti ir atkurti vidinę harmoniją. Kūrybinėse dirbtuvėse turi būti kokybiškos medžiagos – dažai ir drobė.

211. Vaiko raidos mokykla

Puikiai tinka ikimokyklinukams. Vaikus lengva išmokyti žaismingai. Galite naudoti vieną iš populiariausių mokymosi priemonių JAV – Lego kaladėles.

212. Moksliniai tyrimai ir laidos vaikams

Suplanavus vaikams įdomias ir naudingas veiklas ir patirtį, jas galima pasiūlyti įvairioms ugdymo ir ugdymo įstaigoms, vaikų atostogoms.

213. Mokama žvejyba

Taip, organizuoti šį verslą nebus lengva, tačiau rezultatas netruks laukti. Be įėjimo į teritoriją mokesčio ir galimybės pažvejoti, pasipelnyti galima išsinuomojus spiningus. Netoliese galite atidaryti kavinę.

214. Dažasvydžio klubas

Tai tikrai sudomins jaunus ir brandaus amžiaus vyrus, nes tuo pačiu derina veiklą lauke, medžioklę, komandinį sportą. Brangiausi kainuos ginklus ir dažų kulkas. Kliūtis galima atlikti iš bet kokių medinių lentų, dėžių, automobilių padangų. Tobulindami savo paslaugas galite įsigyti kostiumų ir apsaugos (šalmų, kelių apsaugas) ir kt.

215. Sporto salė

Bent 5-10 treniruoklių, ir verslas pradės duoti vaisių. Mažuose miesteliuose, kur nėra tinklinių treniruoklių centrų, tokia įstaiga tikrai išpopuliarės.

216. Ekstremalaus vairavimo kursai

Puikiai tinka mėgstantiems ir puikiai mokantiems vairuoti automobilį. Toks verslas taps ne tik pelningas, bet ir naudingas visuomenei. Vairuotojai galės tobulinti vairavimo įgūdžius ir geriau kontroliuoti situaciją kelyje. Tuo pačiu kursai suteiks galimybę „nuleisti garą“ ir puikiai praleisti laiką.

217. Šiltnamis

Verslas be didelių išlaidų. Jei pirmiausia reikia išleisti pinigus sėkloms ir svogūnėliams pirkti, laikui bėgant galėsite išmokti juos dauginti ir uždirbti grynojo pelno.

218. Antra ranka

Iš sezoninių drabužių ir batų bus galima gerai užsidirbti. Norint nusipirkti kokybiškus daiktus pagal svorį, nereikia išleisti daug pinigų. Gaminį galite sutvarkyti (tinkamai išplauti, išlyginti) namuose. Pardavinėti daiktus bus galima per socialinius tinklus, specialias sendaikčių svetaines arba atidarius tradicinę sendaikčių parduotuvę.

219. Antikvariniai daiktai

Ukrainiečiai mėgsta daug senų daiktų laikyti palėpėse, nes gaila juos išmesti. Per socialinius tinklus ir įvairias prekybos paslaugas galite pranešti apie senų daiktų pirkimą. Šiek tiek padirbėjus jas galima daug kartų brangiau perparduoti antikvariatuose, kolekcinėse.

220. Rankų darbo mugėse

Jei negalite savarankiškai atlikti neįprastų ir naudingų dalykų, galite juos nusipirkti dideliais kiekiais prekybos svetainėse ir perparduoti už didesnę mažmeninę kainą.

Naujienos

Verslas5 val prieš

Lietuviai su partneriais sukūrė unikalią išmaniąją bateriją, aprūpinančią verslą energija net atšiauriausiomis sąlygomis

Išmaniųjų elektros energijos baterijų rinkoje vis garsiau skamba lietuvių vardas. „Omnispower Europe” drauge su partneriais sukūrė unikalią bateriją, galinčią dirbi...

Verslas11 val prieš

Nuo idėjos iki rinkos: pristatytos inovacijų ir technologijų plėtros finansavimo programos Baltijos šalims

Balandžio 16 d., Vilniuje vykusiame Europos inovacijų tarybos informaciniame renginyje baltijos šalims įmonių, startuolių bei mokslo ir tyrimų organizacijų atstovams...

Startuoliai1 d. prieš

Naujas pretendentas į startuolių sostinę? Iš Kauno – didelės ambicijos vystyti pažangią startuolių ekosistemą

Kaunas – startuoliams patrauklus miestas: toks siekis įvardytas praėjusią savaitę Kauno technologijos universitete (KTU) vykusiame „Išmanaus miesto“ hakatone. Jame, po...

Verslas1 d. prieš

„EMBank” vadovas: paskolų atsigavimo visose srityse reikės palaukti, bet pozityvūs ženklai matomi

Europoje paskolos fiziniams asmenims po truputį atsigauna, o verslų veiksmuose matomi laukimo ženklai. Taip būtų galima reziumuoti Europos Centrinio Banko...

Verslas1 d. prieš

Po įvykusių pokyčių VIAMATIKOJE – rekordiniai metai

Susisiekimo infrastruktūros statybinių medžiagų kokybės tyrimų ir techninės priežiūros bendrovei VIAMATIKA praėję metai buvo itin sėkmingi – tai įrodo keli...

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |