Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: vaikiškų drabužių parduotuvė

Paskelbta

-

Prekyba vaikiškais drabužiais yra viena iš paklausiausių mažmeninės prekybos sričių. Norint prekiauti šiuo asortimentu, nereikia licencijos, o sandėliavimui nereikia jokių specialių sąlygų, todėl lengviau atidaryti ir vykdyti verslą.

Vaikai greitai auga, todėl nuolat reikia keisti drabužius spintoje. Parduotuvė gali patenkinti visus poreikius, siūlydama ne tik drabužius, bet ir apatinį trikotažą, trikotažą ir aksesuarus visiems sezonams.

Tyrimai rodo, kad gaminio kokybė, dizainas ir kaina yra pagrindiniai aspektai, lemiantys sprendimą pirkti. Motinos rūpinasi savo vaiko sveikata ir komfortu, o vaikai nori atrodyti taip pat stilingai ir gražiai kaip ir suaugusieji. Verslas yra sėkmingas, kai abi šias savybes turi produktas, kurio kaina yra tinkama.

Vaikų drabužių parduotuvių tikslinė auditorija yra jaunesnių nei 14 metų vaikų motinos, tėvai ir močiutės, kurie planuoja savo biudžetą ir perka tikslingai, o ne impulsyviai.

Verslo sėkmę lemia parduotuvės vieta. Jei svarstomi prekybos centrai, tai tie, kuriuose yra didelis lankytojų srautas, o patalpos turėtų būti pirmoje eilėje ir žemesniuose aukštuose. Gatvės formato patalpos centrinėje didelio eismo intensyvumo gatvėje su greta esančiomis firminėmis parduotuvėmis sukurs didelę klientų auditoriją.

Norint atidaryti vaikiškų drabužių parduotuvę, reikia 100-120 m2 patalpų, statybinių medžiagų, įrangos, gražių ir kokybiškų prekių bei draugiško personalo. Atsipirkimo laikotarpis yra 15-18 mėnesių, o mėnesinis pelnas, jei tinkamai elgsitės, siekia nuo 2000 eurų.

Kompetentinga kainodara, akcijos ir specialūs pasiūlymai padeda išlaikyti aukštą pardavimų lygį nepriklausomai nuo sezono.

Mokyklinės uniformos yra brangiausia vaiko mokesčio už mokslą dalis, o jų kaina kasmet padidėja daugiau nei 10 %. Vidutiniškai vienam vaikui mokyklinės uniformos tėvams kainuoja 100 ir daugiau eurų.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |