Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėjos namuose, net 150 genialių idėjų

Paskelbta

-

Savo verslo kūrimas dažniausiai siejamas su parduotuvės ar kavinės atidarymu. Tačiau tokios idėjos jau seniai tapo banalios ir ne visada įgyvendinamos praktiškai. Pastaraisiais metais labai populiaru užsidirbti iš namų.

Šis verslo formatas turi daug privalumų, iš kurių pagrindinis yra minimalus pradinių investicijų lygis. Pagrindinis rezervas yra visiškas nebuvimas arba sutaupymas, kalbant apie išlaidas nuomai ar perkant įvairias patalpas – biurą, komunalines paslaugas, sandėlį, parduotuvę ir kt. Rezultatas – greitas projekto atsipirkimas ir dėl to greita prieiga prie grynojo pelno.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Todėl prasminga šiek tiek išsamiau apsvarstyti populiariausias namų verslo idėjas. Straipsnyje aprašyta apie pusantro šimto įdomiausių startuolių, suskirstytų į kelias kategorijas – atsižvelgiant į būsto dydį, komercinės veiklos specifiką, taip pat į paties verslininko amžių, lytį ir statusą.

Verslo idėjos darbui iš namų

Pirma dalis skirta universaliausių verslo idėjų aprašymui. Jų sėkmingas įgyvendinimas įmanomas būstuose, kurių plotas, kambarių skaičius ir pagalbinių patalpų buvimas skiriasi.

Sveiko maisto gamyba

Viena iš pačių įvairiausių verslo sričių siejama su skanaus, bet kartu ir sveiko maisto gamyba. Namų gamybai prieinamų produktų sąrašas yra labai didelis ir apima:

Duona ir duonos gaminiai.
Konditerijos gaminiai.
Sūriai ir pieno produktai.
Mėsos, žuvies, paukštienos ir kitų žaliavų gatavi gaminiai ir pusgaminiai (būdingas pavyzdys – populiarūs ir visada paklausūs koldūnai.
Įvairūs užkandžiai – nuo ​​spirgučių iki traškučių ar saulėgrąžų, keptų su sviestu.
Džiovinti vaisiai, konservai ir uogienės iš obuolių, vyšnių, kriaušių, persikų ir daugelio kitų vaisių ar uogų.
Geriamas vanduo buteliuose.

Pradinį kapitalo investicijų lygį lemia gamybai ir vėlesniam pardavimui pasirinkto maisto rūšis. Pavyzdžiui, jau minėtiems koldūnams gaminti yra kelių tipų įranga, kuri atlieka šias technologines operacijas:

sijojami miltai;
mėsos pjaustymas ir maltos mėsos maišymas;
tešlos minkymas;
šaldytuvas arba šaldiklis gatavam produktui laikyti.
Pradedantiesiems reikalinga suma labai skiriasi ir priklauso ne tiek nuo pasirinkto produkto, kiek nuo verslo masto. Jei kalbame apie mažas maisto partijas, pradiniame etape jūs iš tikrųjų galite apsieiti su buitine technika be papildomų investicijų. Tai dar vienas reikšmingas privalumas užsidirbti pinigų iš namų.

Svarbi verslo dalis, nepaisant to, kur jis vykdomas – namuose, biure ar gamybinėje patalpoje – yra pardavimų organizavimas. Atsižvelgiant į tai, kas svarstoma, manoma, kad optimaliausia yra ieškoti vieno ar kelių nuolatinių klientų, geriausia didmeninių, pavyzdžiui, mažose parduotuvėse ar maitinimo įstaigose. Toks požiūris į rinkodarą leis sutelkti dėmesį į pagrindinio uždavinio sprendimą – skanaus ir, svarbiausia, sveiko maisto ruošimą.

Suvenyrų gamyba

Suvenyrinių gaminių, kuriuos galite pasigaminti namuose kaip savo verslą, sąrašas nėra prastesnis už aukščiau pateiktą maisto produktų sąrašą. Tarp populiariausių šios kategorijos prekių yra šios:

Kanceliarinės prekės – bloknotai, kalendoriai, dienoraščiai, rašikliai ir kt. – pagaminti savarankiškai arba originaliai suprojektuoti.
Drabužiai su užrašais, spaudiniais ir lipdukais.
Raktų pakabukai.
Įvairūs indai – nuo ​​krepšelių ir puodelių iki lėkščių ar stiklinių.
Interjero prekės stovų, paveikslų, figūrėlių, plakatų, paveikslų ir nuotraukų rėmelių ir daugelio kitų panašių gaminių pavidalu.
Priedai biurui ir darbui – pelės kilimėlis, stovas puodeliui, lempos ir klaviatūros su originaliu dekoru.
Priedai įvairioms veikloms ir pomėgiams – nuo ​​rūkymo iki žvejybos.

Vienintelė iš esmės svarbi sąlyga yra bet koks reikšmingas skirtumas nuo įprastų vartojimo prekių. Paprastai tai išreiškiama rankiniu būdu arba originaliu dizainu. Svarbus papildymas – tiek pačių suvenyrų, tiek jų gamybai naudojamų žaliavų – plastiko, medžio, popieriaus, plėvelės, audinių ir daugybės kitų variantų – įvairovė.

Ne mažiau svarbios tokios verslo idėjos populiarumui yra minimali daugumos suvenyrų kaina, taip pat nedidelė pradinio kapitalo investicija. Kitaip tariant, savo verslo skatinimas gali būti vykdomas iš gauto pelno.

Naminių gyvūnėlių reikmenys

Kitos rūšies verslas, kuriam būdinga tiek minimalios būtinos investicijos, tiek didelio gamybinių patalpų ploto reikalavimai. Kai kuriais atvejais pradinės investicijos visai nereikalingos, o aksesuarus naminiams gyvūnams galite pradėti gaminti bet kurioje laisvoje namų erdvėje 1-2 kv. metrų plote. metrų. Svarbiu verslo idėjos, kaip ir pirmųjų dviejų kategorijų, privalumu tampa prekių, kurias galima gaminti namuose, įvairovė. Tarp jų yra ir šios:

Pavadėliai.
Pakinktai.
Antkakliai.
Drabužiai, skirti pasivaikščiojimams su augintiniu, skirti įvairiems metų laikams.
Narvai.
Aptvarai – vidaus ir lauko.
Įvairūs šėrimo ir gėrimo reikmenys.
Žaidimų aikštelės.
Nagų arba draskymo stulpai.
Laiptuvai.
Įvairūs žaislai.
Šepečiai, šukos ir draskyklės.

Mikrožalumynai

Mikrožalumynai – tai jauni žalių žolelių, daržovių, ankštinių augalų ir javų ūgliai, naudojami įvairiems natūraliems ir sveikiems patiekalams gaminti. Jos labai populiarios, ypač tarp dabar madingo sveiko gyvenimo būdo šalininkų. Mikrožalumynų auginimo verslui būdingi šie išskirtiniai bruožai:

minimalus ūkiui reikalingas plotas;

bent jau iš pradžių, kai galima apsieiti su paprastais loveliais ir laistyti rankiniu būdu, nereikia didelės įrangos;

didelis pelningumas, kuris paaiškinamas mažomis gamybos sąnaudomis ir didele galutinio produkto kaina;

spartus mikrožalumynų augimas, kurių visas brendimo ciklas trunka nuo pusantros iki dviejų savaičių.

Priimant kompetentingą sprendimą pradėti mikrožalumynų auginimo ir pardavimo verslą, būtina atsižvelgti į tokio verslo minusus. Pagrindiniai iš jų yra trys:

sunku parduoti;
trumpas galiojimo laikas;
didelis technologinio ciklo darbo imlumas.

Sliekų auginimas

Įdomi veiklos rūšis, kurią verta išskirti į atskirą punktą. Numatomas sliekų, kurie yra paklausūs kelių kategorijų potencialiems pirkėjams, auginimas. Prie jų priskiriami:

žvejai ir žvejybos parduotuvių savininkai, taip pat ūkiai;
gyvulių, žuvų ir paukščių augintojai;
sodininkai ir daržininkai, kurie naudoja sliekų atliekas kaip trąšas.

Pradedant verslą reikia skirti nedidelę patalpą, galbūt pagalbinę, prietaisų ūkiui. Jame įrengiamos specialios sliekams auginti skirtos talpyklos – medinės dėžės, kartoninės dėžės, bet kokios kitos talpyklos iš metalo, plastiko ar panašių medžiagų. Optimalus variantas – profesionalūs vermikomposteriai, patogūs ir efektyvūs naudoti.

Svarbus argumentas sliekų veisimo naudai yra tai, kad nėra problemų dėl maisto šiems bestuburiams gyvūnams Tokioje talpoje galima naudoti:

maisto atliekos;
augalinės liekanos;
indų plovimo nuotekos;
mėšlas arba mėšlas;
kitos panašios medžiagos, turinčios įvairių organinių medžiagų.

Vonios šluotų gamyba

Viena iš pagrindinių tokio verslo vykdymo sąlygų yra patalpų, kuriose būtų galima džiovinti ir sandėliuoti pagamintą produkciją, turėjimas. Todėl geriausia steigti įmonę savo privačiuose namuose. Kaip alternatyvą galite naudoti daugiabučio namo rūsį, pirmąjį aukštą arba palėpę, taip pat garažą.

Pradinės investicijos verslui namuose yra gana kuklios ir apima tik du komponentus: virvelę arba stiprius siūlus šluotai megzti, aštrų peilį arba nedidelį kirvį šakoms apdoroti. Žaliava gaunama miške, sode – paprastai Lietuvos sąlygomis su ja problemų nekyla.

Svarbus privalumas yra tai, kad nekyla problemų dėl pardavimo, nes šalyje gerai išvystyta pirties kultūra. Todėl nesunku rasti žmonių, norinčių nusipirkti gerą šluotą.

Dekoratyvinių žvakių gamyba

Originali veiklos rūšis, puikiai tinkanti vykdyti namuose ar bute. Ji išsiskiria minimalių pradinių investicijų ir paprastos gamybos technologijos deriniu. Svarbus papildymas – galimybė realizuoti kūrybinį potencialą.

Svarbiausias klausimas – prekyba gatavais produktais. Geriausias būdas išspręsti šią problemą – susitarti su keliomis suvenyrų ar metalo dirbinių parduotuvėmis. Alternatyvus prekių reklamos būdas – atidaryti savo internetinę parduotuvę, kuriai nereikia didelių investicijų, nes pakanka vieno puslapio tinklalapio.

Sodo ar vasarnamio figūrų gamyba

Mada puošti sodybas ir užmiesčio sklypus atsirado palyginti neseniai. Tačiau sodo figūrų paklausa nuolat auga, todėl galima greitai ir palyginti nesudėtingai atidaryti nuosavą jų gamybos verslą. Jos privalumai yra standartiniai tokiai veiklai: priimtinos investicijos pradžiai, gamybos technologijų įvairovė, turimos žaliavos. Kaip pastarieji veikia:

populiariausias ir labiausiai paplitęs gipsas;
įvairios betono rūšys;
stiprus ir patvarus polistiklis, darbas su kuriuo reikalauja daugiau profesionalumo.

Verslo idėjos mažam butui

Didelių gyvenamųjų patalpų trūkumas nereiškia, kad namuose neįmanoma atidaryti savo verslo. Net ir mažiausiame bute galite pradėti savo verslą, kuris būtų pelningas ir perspektyvus. Panagrinėkime keletą dažniausiai pasitaikančių tokių pradedančiųjų verslų variantų.

Konsultavimo paslaugos

Konsultavimo paslaugos – tai konsultavimo paslaugos įvairiose veiklos srityse. Jos teikiamos arba asmeninio susitikimo su klientu metu, arba, kas šiandien daug dažniau pasitaiko, nuotoliniu būdu.

Populiariausios yra šios konsultavimo paslaugos:

Apskaita.
Teisės.
Personalo (pvz., personalo paieška).
Dizainas.
Sąmatų sudarymas ir kt.

Pasirinkimas rinktis konkrečią konsultavimo rūšį priklauso nuo pradinio pradedančiojo verslininko pasirengimo. Pagrindine problema tampa potencialių klientų paieška, o geriausias būdas šiai problemai spręsti – pasinaudoti interneto galimybėmis.

Valandos pašnekovas

Sparti šiuolaikinio gyvenimo skaitmenizacija lėmė, kad logiškai trūksta įprasto žmogiško bendravimo. Ir ne visada svarbu, kaip konkrečiai jis vyksta – tiesioginiu asmeniniu kontaktu ar nuotoliniu būdu. Todėl neturėtume stebėtis atsiradusia ir sparčiai augančia paslaugos “pašnekovas valandai” paklausa. Ji teikiama įvairiomis formomis – klausytojo, gido, net šventės dalyvio ir daugybe kitų variantų.

Pagrindinis šio verslo formato privalumas yra tai, kad beveik nėra pradinių išlaidų. Vienintelė rimta problema yra klientų paieška.

Privačios pamokos ir korepetitorių paslaugos

Standartinis uždarbio namuose būdas, seniai ir sėkmingai realizuojamas tiek profesionalių mokytojų, tiek tiesiog kompetentingų įvairių sričių specialistų, tiek mokinių. Jis išsiskiria minimalių pradinių investicijų, kurios numato nedidelę reklamos kampaniją, deriniu. Mokytojai ar dėstytojai gali rasti klientų daug lengviau – tiesioginėje savo darbo vietoje. Visiems kitiems teks naudotis kitais pardavimo kanalais – nuo įprastų popierinių skelbimų iki paslaugų siūlymo įvairiuose interneto ištekliuose.

Makiažo meistras arba stilistas

Viskas, ko reikia norint pradėti verslą, yra minimali specializuota įranga ir eksploatacinės medžiagos, taip pat nedidelės patalpos, pageidautina pirmame aukšte, kad klientams būtų patogiau. Veiklos rūšis yra labai paklausi, optimalus reklamos būdas – vadinamasis “iš lūpų į lūpas” radijas. Jei norite plėsti savo verslą, tikslinga pasinaudoti kitais reklamos ištekliais, įskaitant internetą.

Manikiūro paslaugos

Tai, kas išdėstyta pirmiau apie makiažo meistrą ir (arba) stilistą, tinka ir manikiūro ir (arba) pedikiūro paslaugoms. Minimalios verslo atidarymo išlaidos, didelės maržos verslas, jokių rimtų problemų su pardavimais, esant kvalifikacijos meistrui – visa tai yra pradedančiojo verslininko privalumai. Pagrindinis reikalavimas pradedančiajam verslininkui – jau minėtas aukštas profesionalumo lygis.

Tatuiruotės ir permanentinis makiažas

Tai dar viena populiari paslaugų rūšis, susijusi su tiesioginiu kliento ir menininko kontaktu. Pagrindinė sėkmės sąlyga – meistro kvalifikacija. Kitais atžvilgiais šis verslas mažai kuo skiriasi nuo dviejų ankstesniuose skyriuose aprašytų verslų.

Internetinė auklė

Santykinai nauja paslauga Lietuvos rinkoje. Teikia nuotolines 3-6 metų amžiaus vaikų pramogas. Ji labai paklausi šiandienos sąlygomis dėl didelio masto ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo apribojimų.

Copywriting

Kopijavimas ir apskritai laisvai samdomas darbas yra viena sparčiausiai augančių verslo sričių. Viena iš svarbių jos populiarumo priežasčių – didelės dalies įvairių įmonių darbuotojų perėjimas dirbti nuotoliniu būdu. Dėl to paaiškėjo, kad daugelį darbo sričių lengviau ir pelningiau atlikti ne etatiniams darbuotojams, o pasamdytiems kaip tam tikro projekto įgyvendinimo dalis. Tai apima ir svetainės pildymą turiniu.

Kanalas socialiniuose tinkluose

Nuosavo “YouTube” kanalo arba “Facebook” grupės išlaikymas jau seniai nebėra tik hobis ir virto pelningu verslu. Socialiniuose tinkluose yra daugybė būdų užsidirbti pinigų, iš kurių beveik visi prieinami namuose. Viskas, ko reikia norint pradėti verslą, yra kompiuteris arba mobilusis įrenginys su interneto prieiga.

Idėjos nedidelėms nuomojamoms patalpoms arba namo rūsiui

Kai kuriais atvejais vykdyti verslą bute tiesiog neįmanoma. Tokiu atveju galima sumažinti verslo pradžios išlaidas išsinuomojant rūsio, pirmojo aukšto ar kitas nebrangias patalpas.

Atelier

Standartinė veiklos rūšis, kurios vykdymu prasminga užsiimti bet kurioje nedidelėje pagalbinėje patalpoje. Teikiama avalynės ir drabužių taisymo ar siuvimo paslauga. Verslas toks įprastas, kad jam nereikia nereikalingų papildomų komentarų.

Užuolaidų ar antklodžių siuvimas

Ankstesnės rūšies veiklos atmaina. Reikalauja panašių pradinių investicijų įrangai, eksploatacinėms medžiagoms ir patalpų nuomai. Pagrindinis reikalavimas pradedančiajam verslininkui – kvalifikacija ir rimtas požiūris į darbą.

Drabužių atspaudai

Minėto verslo dalis. Palyginti paprastas, kūrybiškas, nereikalaujantis didelių pradinių investicijų. Veiksmingiausi pardavimo kanalai – internetas ir susitarimai su viena ar keliomis drabužių parduotuvėmis.

Sporto arba fitneso skyrius

Noras gyventi sveiką gyvenimo būdą lengvai įgyvendinamas net ir mažoje patalpoje – rūsyje ar pusrūsyje. Verslui reikia šiek tiek daugiau nei daugeliu anksčiau aprašytų atvejų investicijų – treniruokliams, sporto inventoriui, persirengimo kabinų įrangai įsigyti ir pan. Tačiau šiandien beveik viską, ko reikia, galima išsinuomoti su vėlesniu išpirkimu, o tai padidina projekto pelningumą ir leidžia greičiau pasiekti jo atsipirkimą.

Maisto prekių parduotuvė

Produktų visada reikia. Ypač paklausus yra parduotuvės namuose formatas, dar geriau – tiesiai name, pavyzdžiui, pirmame aukšte. Verslas gana paprastas, nors ir reikalauja gana didelių investicijų. Be nuomos, dar reikia įsigyti produktų, taip pat įrangos (prekystalių, šaldymo kamerų ir pan.) Nemažas privalumas yra tai, kad nekyla problemų su potencialiais klientais, kuriais gali būti visi aplinkinių namų gyventojai.

Bendradarbystė arba biuras

Nedideli biurai tinka advokatų kontorai, nekilnojamojo turto agentūrai, advokatų kontorai ir kitoms panašioms įmonėms atidaryti. Konkretaus varianto pasirinkimą lemia pradinis pradedančiojo verslininko profesinis pasirengimas.

Kaljanas

Populiari pramogų rūšis. Norint pradėti verslą, reikia įsigyti tinkamą įrangą. Dar paprasčiau ir pelningiau ją išsinuomoti, tuo labiau, kad tokios paslaugos dabar teikiamos beveik bet kuriame palyginti dideliame Lietuvos mieste.

Alaus baras

Būdingas bruožas – reikia profesionalios įrangos alui laikyti ir pilstyti į butelius. Jos pirkti nebūtina – daugelis franšizių siūlo visą reikiamą įrangą išsinuomoti, ir labai palankiomis sąlygomis. Dėl to ši verslo rūšis tampa itin patraukli naujokams.

Grybų ūkis

Grybams auginti puikiai tinka rūsys arba pusrūsis. Ūkiui įkurti nereikia didelių išlaidų, o galutinį produktą lengva parduoti maitinimo įstaigoms. Populiariausi yra greitai augantys ir nepretenzingi ūmėdės ir pievagrybiai.

Baldų restauravimas

Savotiška ateljė, skirta ne drabužiams ar batams, o baldams taisyti. Ši paslauga yra paklausi, ypač šiandieninėmis toli gražu ne ekonomiškai paprastomis sąlygomis.

Idėjos, kaip pradėti verslą garaže

Garažas dažnai geriau tinka verslui pradėti nei rūsys, butas ar net privatus namas. Priežastys – kaimynų nebuvimas, galimybė privažiuoti prie garažo, galimybė organizuoti nedidelę gamybą ir pan.

Populiariausios verslo garaže idėjos yra šios:

Automobilių remontas arba techninė priežiūra.
Raktų gamyba.
Batų taisymas.
Baldų restauravimas.
Perdirbimas.
Polistireninio putplasčio perdirbimas.
Automobilių akvarelinė spauda.
Neužšąlančio skysčio gamyba ir išpilstymas į butelius.
Automobilių signalizacijos sistemų įrengimas.
Vitražinių langų gamyba.
Dviračių nuoma.
Mezgimo dirbtuvės.
Bagetų gamybos dirbtuvės.
Šiltnamių gamyba.
Trinkelių ir šaligatvio plytelių gamyba.
Bordiūrų gamyba.

Ką pasirinkti

Tinkama verslo idėja pasirenkama pagal kelis kriterijus. Pagrindiniai iš jų yra šie:

pradedančiojo verslininko profesinis pasirengimas;
asmeniniai pomėgiai ir interesai;
finansinės galimybės pradėti veiklą;
gyvenimo sąlygos ir kt.

Dar 50 pelningų idėjų

Interneto svetainių kūrimas ir pardavimas.
Verslo lentų gamyba
Vaikų žaislų gamyba.
Mehendi piešimas.
Autorinių papuošalų gamyba.
Karnavalinių kaukių gamyba.
Automobilių dangčių gamyba.
Podkastų įrašymas ir populiarinimas.
Keramikos gaminių gamyba.
Nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimo studija.
Fitneso treneris internete.
Kompiuterių remontas.
Išmaniųjų telefonų remontas.
Konsultantas mitybos srityje.
Laukinių uogų rinkimas ir pardavimas.
Miško grybų rinkimas ir pardavimas.
Individualių mokymo programų rengimas.
Kulinarijos kursai internetu.
Atvirukų iš medžio gamyba.
Žmogus valandai.
Valgomųjų indų gamyba.
Konsultacijos dėl konkursų.
Programėlių mobiliesiems įrenginiams kūrimas, skatinimas ir diegimas.
Konditerijos dirbtuvės.
Paslaugos naminiams gyvūnams – šunų ar kačių priežiūra, vedžiojimas, tinkamo maisto parinkimas ir tiekimas ir kt.
Reklamos kampanijų kūrimas ir įgyvendinimas “Google Ads”.
Antikvarinių daiktų parduotuvė.
Nuotraukų knygų kūrimas ir spausdinimas.
Knygų rašymas.
Mini vaikų darželis.
Maisto produktų pristatymas.
Maitinimo paslaugos.
Pakuočių, įskaitant suvenyrines ir kūrybines, gamyba.
Floristika.
Gėlių pristatymas.
Įrangos ir sporto inventoriaus nuoma.
Vaikams skirtų prekių nuoma.
Gėlių nakvynės namai.
Viešbutis gyvūnams.
Langų ir durų žaliuzių gamyba.
Antspaudų ir antspaudų gamyba.
Internetinių žaidimų paskyrų skatinimas ir pardavimas.
Vaikų žaidimų kambarys.
Kompiuterinių žaidimų kambarys.
Kūrybinių pažinčių agentūra.
Trimatės instaliacijos vestuvėms ir kitiems renginiams papuošti gamyba.
Prezentacijų kūrimas.
Diplominių ir kursinių darbų rašymo paslaugos.
Prekybos automatų nuoma ir įrengimas.
Burbulinių kėdžių gamyba.

Daugiau verslo idėjų vyrams

Renginių vedimas – vestuvės, išleistuvės, jubiliejai, įmonių vakarėliai ir kt.
Meistras arba vyras pagal valandą.
Kirpykla.
Vyrų modelių verslas.
Įvairių rūšių laisvai samdomų vyrų orientavimasis.
Staliaus dirbtuvės.
Automobilių dirbtuvės.
Nekilnojamojo turto paslaugos.
Įdarbinimo agentūra.
Automobilių remonto dirbtuvių ir paslaugų agregatas.
Informacijos verslas.
Egzotinių gyvūnų, vabzdžių, paukščių veisimas.
Kavos ar arbatos namai.
Buitinės ar kompiuterinės įrangos supirkimas, remontas ir pardavimas.
Baldų pristatymas ir surinkimas į namus.

Daugiau verslo idėjų moterims

Vaikų žaislų pardavimas.
Užsienio kalbų mokymas.
Drabužių nėščiosioms gamyba.
Asmeninis fitneso treneris.
Vaikų darželis arba kambarys namuose.
Auklė.
Stilistas.
Vaikų mokymo užsiėmimai.
Animatorius.
Privati meno mokykla.
Masažo salonas.
Savo gamybos megztų gaminių realizavimas.
Drabužių katėms ir šunims siuvimas.
Žolelių arbatų internetinė parduotuvė.
Telefonų dangtelių gamyba ir pardavimas.

Pinigų uždirbimo iš namų privalumai ir trūkumai

Nepaisant veiklos rūšių, tinkamų užsiimti verslu namuose, įvairovės, galima išskirti keletą joms būdingų privalumų. Pagrindiniai tokių pradedančiųjų verslininkų privalumai yra šie:

minimalios pradinės investicijos;
veiklos vykdymas verslininkui jau priklausančiame name, bute, garaže ar kitose patalpose;
fiskalinių struktūrų kontrolės nebuvimas (bent jau pradiniame etape);
patogus ir lengvas verslo išplėtimas sėkmės atveju;
galimybė gauti valstybės pagalbą;
palyginti nedidelė finansinių nuostolių rizika;
specialių mokesčių režimų taikymas – supaprastinimas ir savarankiškas darbas.

Kai kurie iš pagrindinių uždarbio namuose trūkumų yra šie:

Poreikis save kontroliuoti;
didelės darbo sąnaudos;
namuose yra vartojimo reikmenų, žaliavų ir kitų medžiagų ar daiktų, kurie trukdo normaliam gyvenimui;
socialinio paketo ir valstybės garantijų, pavyzdžiui, pensijų pavidalu, nebuvimas – iki oficialaus verslo įregistravimo;
labai tikėtinos problemos su mokesčių institucijomis, ypač padidėjus apyvartai.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |