Sekite naujienas

Verslo vikingai

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Paskelbta

-

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos organizacijoms. Apie šios paslaugos vertę bei poreikį net jauniems verslams, kalbamės su NordLayer produkto vadovu Andriumi Buinovskiu.

Papasakokite, kas yra NordLayer paslauga? Kaip tai veikia ir kokiose šalyse?

NordLayer užtikrina tinklo saugumą įvairaus dydžio įmonėms, veikiančioms skirtingais darbo modeliais. Mūsų paslauga yra itin lengvai integruojama į įmonės tinklo infrastruktūrą ir gali pasiūlyti įvairius tinklo saugumo sprendimus.

Pavyzdžiui, suteikia galimybę verslams vienoje vietoje valdyti savo tinklo saugumą, nepaisant to ar jis fizinis, debesijoje, ar mišrus. Taip pat, leidžia darbuotojams saugiai nuotoliniu būdu jungtis prie įmonės tinklo, pasiekti organizacijos įrankius ir resursus, net naudojantis mobiliuoju internetu. Tai užtikrina galimybę saugiam nuotoliniam darbui. 

Be to, NordLayer suteikia įrankius (pvz., ugniasienę), kurie leidžia užtikrinti, kad tam tikrus organizacijos resursus pasieks tik su jais dirbantys darbuotojai. Šis produktas apsaugo vartotoją nuo įvairių grėsmių naršant internete ar naudojantis viešai prieinamais Wi–Fi tinklais. Ypač svarbu tai, kad NordLayer leidžia įmonėms, dirbančioms su jautriais duomenimis, atitikti duomenų tvarkymo standartus. 

Šis produktas yra globalus ir puikiai veikiantis tose šalyse, kur VPN paslauga nėra blokuojama valdžios institucijų. NordLayer produktą dažnai naudoja keliaujantys darbuotojai, tad globalumas mums yra vienas iš pagrindinių prioritetų.

Be to, su NordLayer galimai jungtis į daugiau nei trisdešimt serverių lokacijų. Tai apsaugo jūsų vidinį tinklą bei iš karto pakeičia prietaiso IP adresą iš originalaus į serverio suteikiamą konkrečios šalies adresą.

NordLayer yra paslauga verslui. Papasakokite, kuo tai naudinga verslams, kokiais atvejais reikalinga?

NordLayer sumažina kibernetinių atakų riziką, pavyzdžiui, sukčiavimo (phishing), man–in–the–middle atakų ir pan. Taip pat suteikdamas įrankius kontroliuoti ir segmentuoti vartotojų prieigą prie duomenų, esančių tiek vidiniame tinkle, tiek debesijoje, sumažina duomenų saugumo pažeidimo (data leaks) riziką. Be to, naudojant šį įrankį, yra galimybė nuotoliu pasiekti įvairaus tipo resursus, taip produktas naudingas įmonėms, turinčioms hibridinį darbo modelį. NordLayer ženkliai prisideda duomenų tvarkymo standartų kelyje, kadangi suteikia sprendimus, kurie yra būtini, norint gauti saugaus tinklo ir duomenų tvarkymo sertifikatą ar siekiant atitikti standartus. 

Papasakokite apie kompaniją, jos kultūrą, vertybes. Kas laukia naujai prisijungusių darbuotojų?  

NordLayer yra dalis NordSecurity įmonių grupės. Kartu su produktais NordVPN ir NordPass, mes dalinamės bendromis vertybėmis. Esame alkani naujų galimybių, nebijome iššūkių, nesėkmių ir galimybių mokytis. Skatiname savarankiškumą tuo principu, kad kiekvienas darbuotojas neša atsakomybę už tai, kad NordSecurity visiems dirbti būtų geriau. Žinoma, tai yra pasiekiama skaidria komunikacija ir kolegų palaikymu. Kolegos NordSecurity vadovaujasi šiomis vertybėmis ir siekia, kad kiekviena diena būtų palydėta tarpusavio supratimu, pagalba tobulėjant, todėl ir darbuotojų skaičius mūsų įmonėse nesustoja plėstis.

Ko palinkėtumėte verslą pradedančiam žmogui?

Pirmiausia, išsiaiškinti savo tikslus ir turėti aiškią strategiją. Būtinai apsibrėžkite, ką norite pasiekti savo verslu ir kaip planuojate tai padaryti. Turėkite konkrečius trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus. Susikurkite strategiją, kuri atitiktų jūsų viziją ir resursus.

Taip pat pradedant būtina atlikti rinkos tyrimą ir konkurencingumo analizę. Išsiaiškinkite, kas jau veikia jūsų pasirinktoje rinkoje ir kokia yra jūsų tikslinė auditorija. Supraskite savo konkurentus ir raskite savo verslo unikalumo taškus. Tai padės pasirinkti tinkamą verslo strategiją ir išsiskirti iš minios. Visada galvokite ir darykite šiek tiek kitaip ir geriau negu daro konkurentai.

Ir taip pat, būkite lankstūs. Verslo aplinka nuolat keičiasi, todėl svarbu mokėti greitai reaguoti į rinkos pokyčius, klientų poreikius ir naujas technologijas. Lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti gali padėti išlikti konkurencingam ir sėkmingam ilgalaikėje perspektyvoje

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos4 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |