Sekite naujienas

Auto

Drifto Pro lygos naujokai santykius aiškinosi Kuršėnų autodrome

Paskelbta

-

Liepos 6 dieną Šiaulių TMC autodrome prasiautė Baltijos šalių drifto (šonaslydžio) čempionato Pro lygos etapas. Savaitgalio drifto fiesta susirinkusiai autosporto entuziastų miniai padovanojo įspūdingų momentų ir puikių kovų, o vienoje iš jų rungėsi šių metų aukščiausios lygos debiutantas, „carVertical“ CRM bei „e-mail“ rinkodaros vadovas Paulius Petrauskas.

Savo darbiniame amplua Paulius geriausiai išmano laiškų siuntimo strategiją, tačiau šoninio slydimo varžybose į trasą jis siunčia ryškiai geltoną E36 kartos 3 serijos BMW automobilį. Galinius sportinio BMW ratus suko „Toyota“ gamintojo 4,3 litro V8 variklis su turbokompresoriumi. Solidaus 800 arklio galių rezervo sąlyginai kompaktiškame Kuršėnų autodrome turėjo būti per akis, nors savaitgalis šių metų Pro lygos debiutantui susiklostė toli gražu ne idealiai.

Reikėjo slysti labai techniškai

Anot lenktynininko, treniruočių metu jis atliko 12-14 važiavimų – ieškojo važiavimo būdo, kuris padėtų pasiekti kuo geresnių rezultatų techniškoje trasoje.

„Jau kvalifikacijos metu matėme, kad Kuršėnų trasoje svarbiausia bus važiuoti labai tiksliai – precizika, pataikymas į trajektoriją bei atstumai iki kontrolinių taškų čia yra žymiai svarbiau nei greitis“ – sakė šiemet Pro lygoje debiutavęs Paulius Petrauskas.

Sportininkas nėra naujokas drifte – šia autosporto disciplina jis domisi jau daugiau nei dešimtmetį, tačiau rimčiau į rezultatus ar pasiekimus jis pradėjo žiūrėti kartu su „Urta“ komanda nuo 2021-ųjų.

Poriniuose važiavimuose konkuravo su kitu Pro lygos debiutantu

Kvalifikacijoje geltona BMW „kregždė“ Pauliaus rankose važiavo gerai, nors vietos geresniam rezultatui liko. Užėmęs 12 vietą jis pirmuose poriniuose važiavimuose turėjo konkuruoti prieš lygiavertį varžovą iš Latvijos, Danielį Baumanį, kuriam ne tik šis sezonas, bet ir šis etapas pirmas Pro lygoje.

„Pirmojo porinio važiavimo metu viską padariau gerai – važiavau pirmas, nors ir 16-metis latvis mane atkakliai vijosi. Mums apsikeitus vietomis, važiuodamas paskui varžovą padariau klaidą – leidau variklio sūkiams nukristi į zoną, kurioje nebuvo galios. Turėjau naudoti sankabą bei rankinį, kad išlaikyčiau automobilio slydimą, tačiau tai buvo kritinė klaida, lėmusi mano ankstyvą pasitraukimą iš etapo“ – pasakojo „Urta“ komandos atstovas P. Petrauskas.

P. Petrauskas trečiame šių metų Lietuvos Pro lygos etape liko 11-oje vietoje, o jį nugalėjęs Danielis Baumanis TOP16 važiavimuose įveikė šios trasos etatinį prizininką Simoną Kvietkauską. Latvį TOP8 kovoje sustabdė tik etapo nugalėtojas Aurimas Vaškelis.

Savaitgalį tirštus debesis virš Kuršėnų autodromo pakėlusias varžybas „carVertical“ rinkodaros specialistas P. Petrauskas laiko puikia praktika ir naudinga patirtimi, kuri, anot jo, tikrai padės ateityje. Kitas Pro lygos etapas numatomas rugpjūčio 9-11 dienomis Estijoje, Kulbilohu trasoje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |