Sekite naujienas

Auto

OBD diagnostika – nuo ekologijos iki patogumo

Paskelbta

-

Negalite gyventi be transporto priemonės, kuri labai palengvina Jums gyvenimą? Visiškai suprantame, kadangi šiais laikais mašina ne skirta ne tik malonumams, tačiau ir darbui, tad tinkama jos priežiūra – būtina sąlyga tikslingam atstumo įveikimui.

Paprasta transporto priemonės priežiūra

Reklama:

OBD diagnostika bei kitos transporto priemonių diagnostinė sistemos šiuolaikinėje rinkoje egzistuoja jau tris dešimtis metų ir nors tik paskutiniais metais daugelis juos perka savoms reikmėms, tačiau ilgius metus tai buvo autoservisų pagalbininkas. Tai sistema, kuri padeda vos per kelias minutes rasti gedimą. Kai kurios inovatyvios įrangos net pasiūlo kelis galimus gedimo šalinimo būdus.

Įrangos atsiradimo istorija

Daugeliui atrodo, kad diagnostikos įranga atsirado siekiant supaprastinti transporto priemonių gedimų radimą. Dalinai – taip, tačiau pati pradinė idėja buvo daugiau dėmesio skirti aplinkosaugai, ekologijai ir taip kurti ne tik inovatyvias transporto priemones, tačiau ir tokias, kurios būtų draugiškos aplinkai.
Apie 1994-uosius metu JAV Vyriausybė pradėjo ieškoti priemonių, kurios galėtų padėti sumažinti transporto priemonių išmetamų dujų kiekius. Būtent tada ir buvo sukurtas OBD standartas, kuris tobulinamas metų metus, tačiau vis dar išlaikęs pradinę  savo idėją. On-board diagnostics yra naudojama transporto priemonėse. Visose.

Spartus plitimas

OBD diagnostika buvo gana greitai pripažinta ir pradėjo plisti visame pasaulyje. Suprantama, kad pačioje pradžioje, kol įsitvirtinti rinkoje – kainos buvo gana didelės, tad ją dažniausiai naudojo tik servisai. Šiuo metu galimybės kur kas atviresnės, tad nieko keisto, kad inovatyvias sistemas žmonės perka savoms reikmėms.
Sistema ne tik randa klaidas, tačiau taip pat ir fiksuoja išmetamų dujų kiekį iš konkrečios transporto priemonės, tad vis dar palaikomi ekologiniai niuansai. Metų eigoje į transporto priemones buvo integruojama dar daugiau elektronikos, kuri paskatino ieškoti metodų, kurie gali padėti paprasčiau rasti gedimus. Būtent tokia įranga mes naudojamės šiuo metu.

Tinkamiausios sistemos pasirinkimas

Kadangi šiuo metu rinkoje galima įsigyti labai įvairias sistemas – dėl tinkamiausio varianto siūlome pasitarti su pardavėjais. Skirtingo modelio transporto priemonėms tinka ir skirtinga diagnostika, kuri užtikrina greitą, konkretų problemos radimą.

Kuo greičiau gedimas bus rastas ir sutvarkytas – tuo mažesnės išlaidos lauks.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |