Sekite naujienas

Dirbtinis intelektas

10 iki šiol naudingiausių „ChatGPT“ įrankių

Paskelbta

-

AI varomos GPT technologijos populiarumas pastaraisiais metais auga. Tai pakeitė mūsų bendravimo su kompiuteriais būdą ir leido atlikti užduotis greitesniais, efektyvesniais ir natūralesniais būdais.

Šiame straipsnyje parodysime 10 galingiausių išteklių, sukurtų naudojant „ChatGPT“ ir GPT-3 pagrįstą AI modelį, todėl jums bus lengviau išnaudoti visas jų galimybes. Taigi, jei norite panaudoti AI technologiją savo gyvenime ar darbe, šį straipsnį būtina perskaityti. Pradėkime.

Reklama:

1. „ChatGPT Desktop“.


„ChatGPT Desktop“ yra kelių platformų sprendimas, pasiekiamas „MacOS“, „Linux“ ir „Windows“. Galite naudoti „ChatGPT“ savo darbalaukyje ir eksportuoti pokalbių istoriją PNG, PDF ir Markdown formatais.

Programa siūlo bendrus sparčiuosius klavišus ir integruojasi su nuostabiais-chatgpt-prompts, kad būtų lengva importuoti raginimus, kuriuos galima sinchronizuoti vienu paspaudimu ir, jei reikia, išjungti.

 

2. ChatGTP everywhere


„Google Chrome“ plėtinys, skirtas tiesioginei prieigai prie „ChatGPT“. Naudodami šį plėtinį galite greitai rinkti informaciją naudodami „Google“ paiešką. Jame taip pat yra šoninė juosta, kurią galima lengvai pasiekti vienu spustelėjimu, suteikiant visišką prieigą prie ChatGPT kalbos modelio galimybių bet kurioje žiniatinklio vietoje.

 

3. „ChatGPT“, skirta „Gmail“.


„Chrome“ plėtinys, padėsiantis produktyviai tvarkyti el. laiškus tiek rašant, tiek atsakant į el. laiškus. Su galimybe užpildyti el. laiško temą, ištaisyti rašybos klaidas ir pateikti pasiekiamą mygtuką, kad suaktyvintų užbaigimo procesą, šis plėtinys daro el. laiškų rašymą efektyvesnį. Be to, šią funkciją galima bet kada įjungti arba išjungti.

 

4. AI engine


„WordPress“ papildinys, leidžiantis į savo svetainę pridėti „ChatGPT“ tipo pokalbių robotą naudojant paprastą trumpąjį kodą. AI žaidimų aikštelėje galite generuoti naują turinį, atlikti vertimus ir taisymus bei rasti pasiūlymų.

Papildinys taip pat pateikia greitus pavadinimo ir ištraukų pasiūlymus, seka jūsų OpenAI naudojimą naudojant integruotą statistiką ir turi vidinę API, skirtą kitiems įskiepiams paliesti ir integruoti į papildinį.

 

5. AI post generator


Kitas AI pagrįstas „WordPress“ papildinys, padedantis kurti aukštos kokybės turinį savo svetainei. Papildinys veikia naudojant OpenAI GPT-3 kalbos modelį ir palaiko kelias kalbas, automatiškai aptikdamas pavadinimo kalbą ir generuodamas turinį ta pačia kalba.

Puiku yra tai, kad jis gali rasti aukštos kokybės jūsų įrašo vaizdų, atitinkančių rašymo temą.

 

6. GPT3 WordPress post generator


Šis įrankis generuoja WordPress įrašą naudodamas OpenAI GPT-3 API ir OpenAI Python biblioteką API skambučiams ir WordPress XML-RPC biblioteką įrašams kurti. Galite valdyti sugeneruoto įrašo turinio ilgį, temą ir netgi toną (pvz., juokingą, rimtą, formalų).

 

7. „ChatGPT“, skirta „Google“.


Šis naršyklės plėtinys integruoja „ChatGPT“ į populiarius paieškos variklius, įskaitant „Google“, „Baidu“, „Bing“, „DuckDuckGo“, „Brave“, „Yahoo“ ir „Naver“, kad kartu su paieškos rezultatais būtų rodomi „ChatGPT“ atsakymai.

Jame yra Markdown atvaizdavimas, kodo paryškinimas, tamsusis režimas, kopijavimas į mainų sritį ir kalbos perjungimas. Apskritai šis plėtinys pagerins jūsų paieškos variklio patirtį.

 

8. ChatGPT VSCode


„Visual Studio Code“ plėtinys integruoja „ChatGPT“ API. Tai leidžia užduoti klausimus natūralia kalba ir gauti atsakymus iš OpenAI ChatGPT tiesiogiai redaktoriuje. Jame yra patogus įvesties laukelis šoninėje juostoje, skirtas klausimams užduoti, skydelis atsakymams peržiūrėti ir galimybė atsakyti į papildomus klausimus išlaikant pokalbio kontekstą.

Be to, AI atsakymo kodo fragmentus galima įterpti į aktyvųjį redaktorių spustelėjus.

 

9. „ChatGPT MacOS“.


Paprasta macOS programa, integruojanti ChatGPT API į meniu juostą. Tai leidžia greitai pasiekti jį naudojant Cmd + Shift + G spartųjį klavišą iš bet kurios vietos.

Šiuo metu nėra jokios „Windows“ versijos, tačiau ją galima paleisti sistemoje „Windows“ klonuojant saugyklą, įdiegus elektronų kalimą ir vykdant kūrimo komandą. Sistemoje „Windows“ ją galite pasiekti naudodami Ctrl+Shift+G spartųjį klavišą.

 

10.  „ChatGPT“ skirtas  „JetBrains“ .


Tai JetBrains IDE serijos papildinys, leidžiantis integruoti su ChatGPT. Jis prideda IDE skyrių, kuriame galite įvesti raginimus ir peržiūrėti „ChatGPT“ atsakymus, o tai yra patogus kodo kūrimo asistentas.

Naujienos

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |