Sekite naujienas

Ekspertai

Kaip susikurti asmeninį kino teatrą po atviru dangumi? Ekspertas dalijasi, kokios įrangos gali prireikti

Paskelbta

-

Gyvename laikais, kai kino teatras – tarsi ranka pasiekiamas. Artėjant vasarai daugiau laiko leisime gamtoje, draugų kompanijoje. Tačiau tai nereiškia, kad turime atsisakyti pramogos žiūrėti filmus – kino teatrą galime susikurti ir lauke. Išskirtinei patirčiai sukurti rekomenduojame pasitelkti išmaniąsias technologijas – štai keletas patarimų, kurie leis sukurti asmeninio kino teatro erdvę ir mėgautis filmų peržiūra savo pasiriktoje vietoje.

Pradėkite nuo svarbiausios įrangos

Jeigu šiltojo sezono vakarą nuspręsite praleisti lauke, žiūrėdami filmą, pirmiausia pasirūpinkite svarbiausia įranga – projektoriumi ir ekranu ar plokštuma, ant kurios rodysite vaizdą.

„Vienas iš pagrindinių komponentų, padedančių sukurti įspūdingą lauko kiną, yra aukštos kokybės projektorius. Dėl technologijų pažangos nešiojami projektoriai tapo lengviau prieinami ir galingesni nei anksčiau. Renkantis projektorių atsižvelkite į jums asmeniškai svarbiausius aspektus – tai gali būti kokybiškas vaizdas, garsas, kaina, o galbūt projektoriaus dydis ir patogumas jį nešiojant ar transportuojant”, – dalijosi „Samsung Electronics Baltics“ produktų treneris Andrius Mateika.

Jis pridūrė, kad pasirinkus kokybišką projektorių, būtina apsvarstyti, ar jūsų pasirinktoje lauko vietoje yra projektoriaus šviesai nukreipti tinkama plokštuma – ja gali tapti įtempta antklodė, pakankamai lygi namo siena ar specialiai pritaikytas baltas ekranas.

Nepamirškite reikiamų priedų

A. Mateika akcentuoja, jog reikėtų apsvarstyti ir tai, kokių priedų gali prireikti sklandžiai žiūrėjimo patirčiai. Pavyzdžiui, įvairių jungčių, papildomų garso kolonėlių.

Eksperto teigimu, planuojantys kino seansą lauke turėtų rinktis „Bluetooth“ ryšiu veikiančius garsiakalbius, užtikrinančius aukštą garso kokybę.

A. Mateika taip pat pridėjo, jog naudojant senesnius projektorius reikėtų iš anksto pasirūpinti reikiamomis kompiuterio jungtimis, pavyzdžiui, HDMI laidu, prijungiančiu kompiuterį prie vaizdo įrenginio, kompiuterio įkrovikliu ar kitomis įvestimis.

„Naujausios technologijos, kaip, pavyzdžiui, „The Freestyle 2nd Gen.” mobilusis ekranas, turi integruotus garsiakalbius, todėl papildoma garso technika ne visada būtina. Be to, jis valdomas tiesiai iš jūsų išmaniojo telefono.“, – sakė A. Mateika.

Keletas dalykų, kuriuos reikia apgalvoti iš anksto

Vis dėlto, planuojant seansą laikinai įrengtame kino teatre, svarbios ne tik technologijos, bet ir bendra atmosfera.

Kaip žinia, šiltuoju sezono metu orai Lietuvoje gali būti nenuspėjami – net ir orų prognozėms pranašaujant saulėtą dieną, oras per dieną gali kardinaliai pasikeisti. Todėl reikėtų pagalvoti apie „planą B“ – vietą, į kurią galėtumėte perkelti visą įrangą ir pratęsti filmo peržiūrą užklupus lietui ar itin smarkiam vėjui.

Taip pat turėkite pledų, kurie pravers tiek nusprendus įsitaisyti ant žolės, tiek esant vėsiam orui. Turėdami užklotus po ranka būsite tikri, jog filmu su šeima ar draugais galėsite mėgautis net ir orui staiga atvėsus. Nepamirškite ir mėgstamų užkandžių, gėrimų bei apšvietimo, kurie padės sukurti norimą atmosferą.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |