Sekite naujienas

Kinas

Gangsterių medžiotojai / Gangster Squad su Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin

Paskelbta

-

Filme vaidina Emma Stone ir nuostabus aktorius Ryan Gosling. Jeigu jums patinka filmai apie gangsterius, tuomet šis Ruben Fleischer kurinys paliks gerus prisiminimus. Filme taip pat vaidina: Austin Highsmith, Anthony Molinari, Ambyr Childers.

Metai: 2013 m
Šalis: JAV
Žanrai: Veiksmo / Dramos / Kriminaliniai / Trileriai
Trukmė: 113 minučių / 01:53
Režisierius: Rubenas Fleischeris

Reklama:

Micką Coheną vaidina aktorius - Sean Penn

Micką Coheną vaidina aktorius – Sean Penn

Prieš daugelį metų Mickui Cohenui pavyko pastatyti savo galingą imperiją Brukline ir per visus šiuos metus jis buvo nusikalstamos grupuotės, kuri kontroliavo viso miesto gyvenimą, vadovas. Atrodė, kad net pelė mieste nesucyps be šio galingo žmogaus leidimo, o pasitikėjimą suteikė ne tik daugybė banditų, su kuriais jis apsupo save ir kurie buvo pasirengę įvykdyti bet kurį savo viršininko įsakymą, bet ir teisėsaugos pareigūnai bei daugybė įtakingų politikų, kurie buvo ant Miko kabliuko ir klusniai jam pakluso.

Gangsterių medžiotojai filmas ONLINE / Gangster Squad internetu

Mikiui pavyko įbauginti net drąsiausius ir beviltiškiausius policininkus ir tik nedidelė slapta Los Andželo departamento policijos pareigūnų grupė buvo pasirengusi kovoti su įtakingu vietinių nusikaltėlių gaujos lyderiu. Seržantai Johnas O’Mara ir Jerry Wootersas ketina kruopščiai parengti artėjančios operacijos planą, kaip visam laikui atsikratyti šio vyro miestu, nusiųsti jį ir daugelį bendrininkų į kalėjimą bei leisti piliečiams jaustis apsaugotiems. Ar bebaimis policijai pavyks nutraukti banditų režimą, kuris tiek metų išliko Brukline? Veiksmas vyksta 1949 metų Amerikoje. Visi vyrai išalinti karo ir ne tik nedaugelis ryžtasi priešintis Mikui Cohenui. Miestas priklauso jam.

Ar verta žiūrėti? Pirmiausia, tai puikus aktorių rinkinys. Vien ko vertas Ryan Gosling ir Emma Stone. Aišku, kad Josh Brolin tiesiog idealiai tinka vaidinti policijos būrio vadą.

Filmai apie mafiją sulaukia didelio visuomenės dėmesio. Tačiau tai ne eilinis filmas. Veiksmas vyksta pokario Amerikoje. Senoviniai automobiliai, stilingi drabužiai ir įtempta kova tarp mafijos ir policininkų būrio.

Gangsterių medžiotojai filmas ONLINE / Gangster Squad internetu

Reklama:

Gangsterių medžiotojai / Gangster Squad – dėmesio vertas filmas

Kaip jau ir minėjome, jeigu jums patiko filmas “Virš įstatymo”, “Amerikos gangsteris” tuomet šis filmas taip pat patiks. Vienintelis minusas, kad vietomis trūksta veiksmo, filmas truputi ištemptas.

 

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |