Sekite naujienas

Grožis

Kaip idealiai pasidaryti makiažą

Paskelbta

-

Damos, makiažas nėra kaukė, tai meno forma ir dar svarbiau, tai saviraiškos būdas. Gali būti labai smagu išmėginti įvairius dalykus, nes jūs turite visą kūrybinę laisvę, kad galėtumėte eksperimentuoti su tuo, ką mėgstate labiausiai. Ar jūs taip pat manote, kad makiažas tai jūsų būdo išraiška? Žinoma, kiekviena mūsų turi savo unikalų stilių ir polinkius, tačiau esminė idealaus makiažo taisyklė – kad ir ką mėgtumėte, tai turi būti padaryta paprastai ir įmantriai tuo pačiu metu.

 

Reklama:

Juk yra makiažo menas, net mažiausi dalykai gali padaryti labai didelį skirtumą galutiniam rezultatui. Mes padarėme senų gerų tyrimų tam, kad palengvintume jums gyvenimą ir išskirstėme žingsnius, kuriais remiantis puikiai pasidarysite makiažą.

 

Kaip paruošti odą prieš makiažą.

Pagrindas gražiai ir spindinčiai odai prasideda nuo gero jos paruošimo. Aš negaliu pakankamai šito akcentuoti, paruošimas, labai svarbus, nes jis labai palengvina jūsų darbą ir jums neteks praleisti daug laiko „taisant“ kažkokius netobulumus, kuriuos jūsų oda jau galimai turi.

 

Žingsnis 1: Veido prausimas

Pradėkite nuo švarios drobės. Pirmasis žingsnis jūsų praktikoje turėtų būti riebalų ir purvo pėdsakų pašalinimas. Galite tam naudoti švelnų prausiklį, kad šis taptų švytinčiai švarus. Pasirinkite veido prausiklį kaip ir keune, atitinkantį jūsų odos tipą.

 

Žingsnis 2: Toniko (Tonerio) naudojimas

Tonikas gali stebuklingai paveikti jūsų odą. Jeigu jūsų oda riebi arba linkusi į aknę, tai tonikai jums – tikra palaima. Jie padeda subalansuoti odos pH lygį ir sutraukti poras. Tiesiog užpilkite jo ant vatos tampono ir lengvai ištepkite veido ir kaklo odą. Pridėkite šią praktiką prie įprasto rūpinimosi savo oda!

 

Žingsnis 3: Drėkiklio tepimas

Drėkiklis yra viena esminių jūsų odos priežiūros priemonių. Būtina yra tinkamai drėkinti savo odą tam, kad jūsų makiažas puikiai atrodytų. Pasirinkite drėkiklį, kuris tinka jūsų odos tipui ir pirmyn. Jis palaiko jūsų oda po makiažu sveika ir leidžia makiažui atrodyti tolygiu.

 

Žingsnis 4: Apsauga nuo saulės

Vėliau jūs padėkosite jaunai sau, jeigu laikysitės šio žingsnio. Tepti kremą, saugantį nuo saulės yra itin svarbu, jeigu norite apsisaugoti nuo ankstyvo odos senėjimo, hiperpigmentacijos ir kitų baisių pasekmių, kurios gali ištikti dėl kenksmingųjų ultravioletinių spindulių. Taigi padarykite sau paslaugą ir naudokite apsauga nuo saulės!

 

Jeigu seksite šiais nesudėtingais žingsniais gali ženkliai pagerinti savo odą. O dabar, kai turite supratimą kaip paruošti savo odą prieš makiažą, tęskime prie paties makiažo.

 

Kaip idealiai pasidaryti makiažą

Šie žingsniai yra labai paprasti ir net jeigu jūs turite penkias minutes laiko tam, jūs netrukus tapsite profesionale. Taigi pirmyn prie linksmosios dalies.

 

Ko jums reikės:

  •         Bazė
  •         Pagrindas
  •         Maskuojamoji priemonė
  •         Skaistalai ir Bronzinanti Pudra
  •         Pudra
  •         Akių šešėliai
  •         Akių pieštukas
  •         Akių tušas
  •         Lūpdažis/Blizgis

Jeigu pageidaujate, galite nenaudoti priemonių, kurių nenorite, bet turime jums subraižę planą, kuris žingsnis po žingsnio jus atves prie puikaus rezultato. Taip pat labai svarbu turėti savo odos tipą mintyje, kai renkatės priemones, kurias pirksite – aliejaus, vandens ar mineralų pagrindu. Išsirinkite tą tipą, kuris tinka jums.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |