Sekite naujienas

Grožis

Plaukų priežiūros patarimai

Paskelbta

-

Plauku prieziuros priemones internetu

Kaip bebūtų keista, tačiau kalbant apie grožio priežiūrą, kur kas dažniau yra kalbama apie tai, kaip tinkamai ir efektyviai prižiūrėti mūsų odą. Tuo tarpu plaukai įprastai būna nustumiami į antrąjį planą. Žinoma, toks požiūris yra neteisingas. Jei norime pasiekti patį geriausią rezultatą, savo grožio priežiūros rutiną turėtume sudaryti iš kompleksinių sprendimų. Juolab, kad sveika ir graži oda yra niekaip nesuderinami su silpnais, suskeldėjusiais ir nušiurusiais plaukais. Taigi, kelių papildomų naudingų patarimų jūsų plaukų priežiūrai niekuomet nebus per daug.

  • Yra visiškai normalu kasdien prarasti apytiksliai 100-150 plaukų, todėl dėl to tikrai neverta panikuoti ar griebtis drastiškų priemonių.
  • Drėgnus plaukus šukuokite labai atsargiai ir švelniai – priešingu atveju galite juos labai lengvai pažeisti. Šlapi plaukai turėtų būti šukuojami naudojant šukas plačiais šereliais, pradedant nuo plaukų šaknų ir baigiant jų galiukais.
  • Nemanykite, kad plaukus reikėtų trenkti vos vieną ar du kartus per savaitę. Tai yra mitas. Kiekvienos iš mūsų plaukai yra skirtingo tipo. Be to, skiriasi ir galvos odos būklę, riebalingumas bei kt. Tai reiškia, kad vienoms gali pakakti plaukus trenkti kartą per keturias dienas, o kitoms tai daryti tenka kas antrą dieną. Tuo tarpu plaukų galiukus turėtumėte pakirpti bent kartą per 6-8 savaites – tai apsaugotų juos nuo lūžinėjimo.
  • Nepamirškite naudoti ir kondicionieriaus. Jis padės sustiprinti ir apsaugoti jūsų plaukus. Kadangi šiomis dienomis natūralios ir kokybiškos plaukų priežiūros priemonės internetu yra siūlomos labai palankiomis kainomis, nėra sudėtinga rasti mūsų plaukų tipą atitinkančius kondicionierius.
  • Plaukų kondicionierių nuplauti turėtumėte su šaltu vandeniu. Tai sustiprins jūsų plaukus ir suteiks jiems daugiau spindesio.
  • Skaitykite tai, kas rašoma ant plaukų priežiūros priemonių etikečių. Paradoksalu, tačiau daugybė žmonių skiria daug dėmesio tam, kas yra parašyta ant jų vartojamų maisto produktų pakuočių, tačiau visiškai ignoruoja tai, iš ko yra sudarytos jų pasirinktos grožio priežiūros priemonės. Taigi, naudokite tik tuos grožio produktus, kurie yra natūralūs ir savo sudėtyje neturi jokių kenksmingų medžiagų.

Reklama:

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |