Sekite naujienas

Grožis

Populiarių eterinių aliejų sąrašas

Paskelbta

-

Nuo senovės Egipto, iki nūdienos – eteriniai aliejai buvo naudojami slopinant nerimą ir panikos priepuolius, malšinant skausmus ir netgi sprendžiant odos problemas, tokias kaip aknė. Eterinių aliejų yra daugybė, tačiau pateiksime keletą populiariausių, kuriuos taip pat galite pasitelkti savo kasdienybėje.

Pipirmėčių eterinis aliejus padės susikaupti

Vieno atlikto tyrimo metu nustatyta, kad vairuotojai, kurie naudojo pipirmėčių eterinį aliejų, vairavimo labiau susikaupę. Tuo tarpu kitas tyrimas parodė, kad krepšinio žaidėjai, kurie kvėpavimo šiuo aliejumi, taip pat jautė daugiau energijos ir geriau pasirodė aikštelėje.

Reklama:

Citrinų eterinis aliejus leidžia pasijusti laimingesniais

Japonų tyrėjai atrado, kad nuo depresijos kenčiantys žmonės, kurie kurį laiką kvėpavimo citrinų eteriniu aliejumi, galėjo sumažinti vartojamų antidepresantų kiekį. Citrinų eterinis aliejus padėjo subalansuoti hormonų pusiausvyrą.

Levandų eterinis aliejus padeda geriau miegoti

Levandų eterinis aliejus smegenyse padidina alfa bangas, kurios yra susijusios su geresniu atsipalaidavimu ir gilesniu miegu. Be to, levandos gali būti pasitelktos ir tuomet, kai norima palengvinti prieš menstruacinius simptomus ir sumažinti skausmą.

Imbierų eterinis aliejus padeda sumažinti jaučiamą šleikštulį ir pykinimą

Imbierų arbata ir saldainiai veikia kuo puikiausiai, tačiau jei kvėpuosite imbierų eteriniu aliejumi, sumažinsite pykinimą. Dėl šios priežasties jis dažnai rekomenduojamas nuo vėžio chemoterapija besigydantiems pacientams.

Greipfrutų eterinis aliejus sumažina apetitą

Vienas tyrimas parodė, kad kvėpuojant greipfrutų eteriniu aliejumi galima sumažinti alkio pojūtį.

Ramunėlių eterinis aliejus padės sumažinti stresą

Šis aliejus taip pat puikiai mažina stresą kaip ir jau minėtas levandų eterinis aliejus. Iki šiol yra atlikta daugybė tyrimų, kurie įrodo didžiulę ramunėlių eterinio aliejaus naudą mūsų nervinei sisteminai, mažinant stresą, nuraminant ir atpalaiduojant.

Eukaliptų eterinis aliejus palengvina nosies užsikimšimą

Tai labai puikus pasirinkimas kiekvienam, kenčiančiam nuo sinusito ar dėl peršalimo užsikimšusios nosies. Kvėpuodami eukaliptų eteriniu aliejumi galite sumažinti nosies užsikimšimą ir palengvinti kvėpavimą.

Juodųjų pipirų eterinis aliejus padeda mesti rūkyti

Vieno tyrimo metu nustatyta, kad cigaretes rūkantys žmonės, kurie kvėpavimo juodųjų pipirų eteriniu aliejumi, jautė mažesnį potraukį nikotinui.

Apelsinų eterinis aliejus – nerimo mažinimui

Žmonės, kurie kvėpuoja apelsinų eteriniu aliejumi, lengviau suvaldo savo emocijas ir jaučiam mažesnį nerimą bei įtampą. Tam taip pat padeda ir kiti citrusiniai eteriniai aliejai.

Rozmarinų eterinis aliejus padeda susikaupti

Rozmarinų eterinio aliejaus kvapas padeda padidinti koncentraciją, greitį, reakciją ir tikslumą. Tai tampa puikia natūralia priemone, kuri padidina darbo efektyvumą.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |