Sekite naujienas

Grožis

Visa tiesa apie elektroepiliaciją

Paskelbta

-

Elektroepiliacija vilniuje

Pakalbėkime apie nepageidaujamus plaukus ant kūno ir būdus kaip jais atsikratyti visam laikui. Niekuomet nesusidūrusiems su kūno grožio procedūromis žodis elektroepiliacija gali skambėti išties visai nesusijęs su estetika. Vyresnio amžiaus žmogus pagalvotų, kad gal tai elektros instaliacijos darbai ar medicininis terminas, tačiau iš tikrųjų tai yra kūno gražinimo procedūra kurios metu panaikinami plaukai visam laikui.

Moterims, taip pat kaip ir vyrams kūno plaukuotumas gali būti itin ženklus, tačiau skirtingai nuo stipriosios lyties, ši tema ypač jautri ir aktuali. Jeigu mėgstate sijonus, šokate, sportuojate, lankote baseiną, jums šis problema yra ypatingai aktuali. Moterys išbando visas priemones, ir mechanines, ir chemines kovoje su plaukais nepageidaujamose vietose kartu išbandydamos ir savo kantrybę kuri baigiasi daug greičiau nes tai tarsi nesibaigianti kova su vėjo malūnais.

Reklama:

Skutimosi peiliukai, kremai, fotoepiliatoriai ir elektroepiliacijai. Skutimosi peiliukai tinka tik naudojant labai retai nes jie stipriai dirgina jautrią odą, sukelia bėrimus, plaukeliai greitai atauga ir oda tampa vėl šiurkšti. Plaukus šalinantys kremai savo sudėtyje turi labai daug kenksmingų medžiagų ir dažnas naudojimas nerekomenduojamas.

Depiliacija visam laikui

Veiksminga ir nebrangi išeitis išties yra, tai elektroepiliacija – plauko folikulų šalinimas karštais elektros impulsais. Procedūros metu specialiu prietaisu į kiekvieną folikulą yra įvedamas adata/antgalis per kurį nuteka tam tikro stiprumo elektros srovė kuri sunaikiną plauko šaknį. Tai gali pasirodyti labai skausminga procedūra bet iš tikro taip nėra, nemalonius pojūčius patiria retais atvejais

Nustatyta, kad plaukas iš to paties folikulo gali ataugti iki aštuonių kartų, todėl norint pašalinti plaukus visam laikui, šią procedūrą reikia pakartoti keletą kartų, t.y. į tą patį plauko folikulą elektros srovė turi patekti tris ir daugiau kartų.

Elektroepiliacija nėra naujas būdas šalinti plaukus nuo kūno, ji buvo išrasta vieno gydytojo daugiau nei prieš šimtą metų ir šiandien yra pripažintas kaip vienas efektyviausių būdų šalinant nepageidaujamus plaukus nuo kojų, rankų, bikinio zonoje, pažastyse ir bet kokiose kitose kūno vietose.

Elektroepiliacija Vilniuje

Salone EPIL Vilniuje profesionaliai atliekama elektroepiliacija padeda atsikratyti nereikalingų plaukelių visam laikui ir leidžia atsikvėpti nuo nuobodžių procedūrų kurias reikėtų atlikti pačiam.

Elektroepiliacija padeda visuomet atrodyti nepriekaištingai ir jaustis gražiai. Svarbiausia, kad šias procedūras atliktų patyrę specialistai žinantys kaip tai atlikti teisingai, rekomenduojantys veiksmingus odą raminančius kremus kuriuos reikia naudoti po procedūrų tam kad išvengtumėte odos sudirginimo.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |