Sekite naujienas

Grožis

Top madingiausi plaukų atspalviai 2019 metais

Paskelbta

-

Plaukų dažymas

Nauji metai, naujos plaukų tendencijos – ir taip kasmet. Tapo įprasta jog vienais metais gatvėse matome šviesių atspalvių plaukų savininkes, kitais rožinės ar net mėlynos. Kaip ir su rūbais, taip ir su plaukais – kiekvienais metais, mados pasaulyje įpučia vis nauji vėjai. Taigi, ar žinote kokios plaukų spalvos bei šukuosenos yra madingos šiais, 2019 metais?

Violetinė gama

Gali pasirodyti kiek neįprasta, bet šiais metais dominuoja vaivorykštinė alyvinė plaukų spalva. Tai yra dviejų violetinių atspalvių miksas. Šiam įvaizdžiui sukurti yra naudojami tamsiai violetinis ir šviesiai violetinės spalvų deriniai bei žinoma atliekamas švelnus perėjimas iš vienos spalvos į kitą. Kirpėjai teigia, kad būtent šios spalvos suteikia veido odai šviesumo. Taigi šis dažymo būdas yra labai mėgiamas tamsią odą turinčioms merginoms.

Reklama:

Medus

Pernai metais, ypatingai vasarą, buvo galima pastebėti auksinio atspalvio ombre atspalvių, tačiau šiais metais aukso toną pakeitė medaus švelnumo atspalviai. Lengvas perėjimas iš tamsesnės šviesios į visai šviesą – štai kaip atrodo šis įvaizdis. Be abejonės, šios spalvos suteikia bruožams švelnumo. Taigi jeigu jūsų veidas yra griežtų bruožų, šis įvaizdis jums puikiai tiks!

 ombre plauku dazymas

Tamsiai raudona

Ar galėjote pagalvoti, kad tamsiai raudona spalva vėl sugrįš į madą? Taip jau atsitiko, kad būtent šiais metais, tamsiai raudoni plaukų atspalviai patenka į TOP dešimtuką. Norite išsiskirti? Ugninė raudona tikrai padės išsiskirti iš minios ir pataikyti į vyraujančių tendencijų topus.

Rašalo spalvos juoda

Šiais metais madinga ne įprasta juoda, bet chameloeniškumo turinti rašalo tamsumo juoda spalva. Ji taip pat derinama su ilgu bobu.

Juodų plaukų dažymas

Pelenų ruda

Nenorite nei šviesių, nei tamsių plaukų? Tada jums puikiai tiks šis viduriukas. Pelenų ruda – tarsi aukso viduriukas. Ji pasižymi švelniais, rudais bei pilkais atspalviais.

O kurią spalvą pasirinksite jūs? Ar tai bus raudona, medaus, o gal rašalo spalvos juoda? Pasirinkę bet kurią spalvą iš šio sąrašo, jūs nesuklysite ir atrodysite stilingai, jaunatviškai bei šviežiai. Daugiau apie plaukų dažymą: grozionamaisfinksas.lt

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |