Sekite naujienas

Gyvenimas

G. Ivanauskas, V. Poderytė-Bernatavičė ir I. Juciūtė tapo neeilinio projekto dalimi

Paskelbta

-

Žinomos odontologės Rūta Abloževičienė ir Aistė Jokubaitienė pristato prasmingą projektą „Kalbančios šypsenos“, kuriuo siekia atskleisti gražios šypsenos reikšmę kasdieniniame gyvenime. Šio projekto dalimi tapo ir tokie žinomi Lietuvos veidai, kaip aktorius Gytis Ivanauskas, TV laidų prodiuserė Vaida Poderytė-Bernatavičė, virtuvės šefė Ilona Juciūtė bei kiti.

Graži šypsena – tai mažas, bet labai reikšmingas gyvenimo akcentas. Ji ne tik atspindi žmogaus nuotaiką ir emocijas, bet ir prisideda prie geresnės savijautos, stipresnių tarpusavio ryšių bei didesnio pasitikėjimo savimi.

Šypsena atveria duris nuoširdesniam bendravimui, prisideda prie asmeninės ir profesinės sėkmės bei kuria pozityvų įvaizdį, o štai žinomiems žmonėms tobula šypsena padeda kurti glaudesnį ryšį su auditorija.

Projekto „Kalbančios šypsenos“ sumanytojos – „Fi Clinica“ odontologės Rūta Abloževičienė ir Aistė Jokubaitienė – siekia įkvėpti žmones plačiai ir nuoširdžiai šypsotis. Jų darbas odontologijoje yra daugiau nei estetika – tai siekis padėti žmonėms atrasti pasitikėjimą ir vidinę harmoniją.

„Jau keli metai, kaip mano šypsena rūpinasi Rūta, Aistė ir kiti „Fi Clinica“ specialistai. Man šypsena yra pats gražiausias aksesuaras, o besišypsantis žmogus yra gražus žmogus. Labai džiaugiuosi, kad klinikos komanda sumanė padaryti tokį prasmingą projektą – jis primena, kaip svarbu yra ne tik gražiai šypsotis, bet ir prižiūrėti savo dantų sveikatą. Kalbant apie dantis, estetika ir sveikata yra neatsiejami dalykai“, – teigia viena iš projekto herojų, prodiuserė V. Poderytė-Bernatavičė.

Projekto dalyviais tapo ir kiti žinomi žmonės, kurių šypsenomis taip pat jau ne vienerius metus rūpinasi klinikos komanda. Plačiai šypsotis kviečia ir aktorius Gytis Ivanauskas, šefė Ilona Juciūtė, nuomonės formuotoja Gintarė Pietutytė bei kiti žinomi veidai.


Specialistės R. Abloževičienė ir A. Jokubaitienė pasakoja, kad kurdamos šį projektą jos turėjo vienintelį tikslą – siekė skleisti žinią, kad rūpinimasis savo šypsena yra investicija į laimingesnį ir harmoningesnį gyvenimą.

„Šio projekto esmė yra užfiksuoti natūralias šypsenas, kurias kūrėme kartu su savo klinikos pacientais. Daili šypsena gali dar labiau sustiprinti pasitikėjimą savimi net ir žinomiems visuomenės veikėjams. Projekte dalyvavusių žmonių šypsenos yra tikros ir nuoširdžios, o ir fotografas pasistengė užfiksuoti jų natūralias emocijas“, – pasakoja protezavimo specialistė A.Jokubaitienė.

Kolegei antrina ir odontologė R. Abloževičienė, kuri priduria, kad graži šypsena ne tik pagerina išvaizdą, bet ir pakeičia žmogaus vidinę būseną.

„Pradėjus fotografuoti pacientus prieš ir po procedūrų, pastebėjau, kokia įspūdinga yra šypsenos transformacija. Net ir uždengus šypseną bei stebint tik akis, galima pamatyti, kaip pasikeičia paciento žvilgsnis – jis tampa laimingesnis. Patenkinti galutiniu rezultatu, pacientai negali nustoti šypsotis ir skleidžia džiaugsmą“, – dalinasi odontologė.

Kalbėdamos apie šypsenos pokyčius, abi specialistės pabrėžė ir estetikos svarbą, kuri yra svarbi ne tik odontologijoje, bet ir jų kasdieniniame gyvenime.

A. Jokubaitienė dalinasi, kad estetika jai reiškia tvarką ir harmoniją, kuri yra svarbi ir asmeniniame gyvenime.

„Estetika yra daugiau nei tik grožis. Tai visuma, apimanti tiek matomus, tiek jaučiamus dalykus. Prisidėdama prie šypsenos, aš prisidedu ir prie bendros paciento gerovės“, – pasakoja ji.

R. Abloževičienė teigia, kad estetika gyvenime yra tiesiog būtina.

„Estetiką pasirinkau dar tada, kai ji odontologijoje buvo visiškai nauja kryptis. Man estetika yra būtinybė – fizinis ir emocinis poreikis, leidžiantis jaustis komfortiškai ir laimingai. Tai apima interjerą, darbo vietą, aplinką, daiktus, rūbus, išvaizdą ir net maistą. Man viskas turi būti estetiška. Savo estetikos poreikį papildau lankydamasi muziejuose ir kitose gražiose vietose. Esu be galo laiminga, dirbdama man gražiausioje klinikoje Lietuvoje“, – atskleidžia specialistė.

„Fi Clinica“ odontologių A. Jokubaitienės ir R. Abloževičienės pastebėjimai puikiai atspindi jų darbo filosofiją projekte „Kalbančios šypsenos“.

Pasak abiejų specialisčių, svarbiausia – ne tik techninis grožis, bet ir emocinis atitikimas bei paciento pasitikėjimas savimi.

„Man svarbu, kad šypsena harmoningai derėtų su visu veidu. Konsultacijos metu su pacientu stebiu, kaip natūraliai atrodo šypsena nuo mažo šypsnio iki plataus juoko. Vertinu simetriją, dantų ir dantenų matomumą bei tai, ar dantų kraštai atitinka lūpos liniją. Tai padeda sukurti ne tik estetiškai gražią, bet ir natūraliai atrodančią šypseną“, – pasakoja A. Jokubaitienė.

R. Abloževičienė teigimu, „Fi Clinicos“ darbuotojų pareiga yra užtikrinti, kad visi paciento norai ir lūkesčiai visuomet būtų išpildyti iki galo.
„Šypsenų grožis slypi jų sudedamosiose dalyse. Man svarbu, kad šypsena derėtų su paciento išvaizda ir atspindėtų jo asmenybę. Nesvarbu, ar pacientas nori Holivudinės, ar natūralios šypsenos – mano tikslas yra padėti jiems pasiekti savo svajonę. Aš patariu, kas tinka ir kas ne, bet galutinis tikslas visada yra paciento norai ir lūkesčiai“, – neslepia Rūta.

Žinoma, projektas „Kalbančios šypsenos“ nebūtų įmanomas be profesionalios klinikos komandos, kurios nariai – higienistai, burnos chirurgai, endodontai, ortodontai bei periodontologai – dirba išvien, kad pacientas būtų tinkamai paruoštas kiekvienam gydymo etapui.

„Gebėti dirbti komandoje yra labai svarbu. Dažnai pacientui reikia ne tik sukurti gražią šypseną, bet ir atstatyti daugelį kitų pažeistų dalykų. Galutinis rezultatas, kurį kartu su Aiste pasiekiame, yra matomas, tačiau jis labai priklauso ir nuo to, ką nuveikia „nematomos“ komandos dalys, kurios taip pat yra beprotiškai svarbios“, – pabrėžia odonotologijos specialistė R. Abloževičienė.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |