Sekite naujienas

Gyvenimas

R. Mikelkevičiūtė: laikas kartu prie televizoriaus – mano ir vaikų tradicija

Paskelbta

-

Žurnalistė, televizijos laidų vedėja ir „Samsung“ ambasadorė Lietuvoje Rūta Mikelkevičiūtė sako, kad greičiausias ir pigiausias būdas atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos – įsijungti mėgstamą filmą ar serialą. Žinoma moteris teigia, kad toks laisvalaikis jai ne tik savotiška meditacija, bet ir puiki proga daugiau laiko praleisti su vaikais: dukra Dominyka ir sūnumi Jonu Antanu.

Žiūrėdami kultinį serialą su sūnumi mokėsi apie lytinį švietimą

„Aš esu tipinė televizijos žiūrėtoja. Neskaitant to, kad beveik nežiūriu pramoginio turinio laidų. Negebu jų vertinti, kaip žiūrovė. Laisvalaikiu aš noriu pailsėti nuo darbo, todėl visiškai sąmoningai tokiomis laidomis neapkraunu savo smegenų. Žinoma, kasdien žiūriu žinias. Taip pat mielai renkuosi detektyvus ar tam tikrus serialus, pavyzdžiui, tokius, kaip „Daktaras Hausas“. Kartu su sūnumi esame peržiūrėję visas šio serialo serijas“, – pasakoja R. Mikelkevičiūtė.

Ilgus metus televizijoje dirbanti moteris šypsosi, kad būtent šis serialas buvo puikiausia auklėjamoji priemonė sūnui, lytinio švietimo klausimais.
„Tie, kas žiūrėjo šį serialą puikiai žino, kokie žodžiai ten yra vartojami ir man tai labai padėjo. Už mane visą darbą atliko Hausas – nebereikėjo kartu mokytis, kaip yra vadinamos tam tikros kūno dalys. Su sūnumi taip pat mėgstame žiūrėti penktadienio bei šeštadienio filmus – dažniausiai jie būna skirti vaikams“, – juokiasi R. Mikelkevičiūtė.

Nors R. Mikelkevičiūtė sūnaus praleidžiamą laiką prie televizoriaus stengiasi riboti – nepasakytų, kad dėl to reikėtų imtis griežtesnių priemonių. Jonas Antanas nėra iš tų vaikų, kuriuos būtų sunku atitraukti nuo ekranų. Vis tik, moteris stebi sūnaus žiūrimą turinį.

„Renkantis filmus ar laidas, visuomet žiūriu, koks yra jų žymėjimas. Turinį pažymėta N-7 ženkleliu žiūrėti jis gali. N14 – jau nebeleidžiame. Po 10 vakaro – miego laikas. Nebent tai yra „Eurovizija“ ar koks kitas tokio masto įvykis“, – pasakoja ji.

Neatsispiria siaubo filmams, detektyvams

Su dukra žinoma TV laidų vedėja turi dar kitokias tradicijas – kartu jos mėgsta žiūrėti siaubo filmus. Televizoriaus žiūrėjimas, kaip sako R. Mikelkevičiūtė – jų laikas.

„Žiūrėdamos filmus su dukra mes aptariame ir aktorius, ir tai, kas filme patiko ar nepatiko. Televizorius mums yra pigiausia ir greičiausia pramoga, kuri dar ir sustiprina santykius bei leidžia pabūti drauge“, – pasakoja moteris.

Tiesa, R. Mikelkevičiūtė laiką prie TV ekrano mėgsta leisti ir viena. Šis dalykas jos namuose netgi turi pavadinimą – „mamytės „karantinas“.

„Kai mama išeina į „karantiną“ reiškia, kad einu žiūrėti savo detektyvų. Visada labai mėgau detektyvus, klasiką ir, žinoma, Erkiulį Puaro. Į šį filmą aš žiūriu, net kaip į kostiuminę dramą, apžvelgiu to laikmečio madas. Namuose naudojamės „Samsung OLED“ televizoriumi su dirbtinio intelekto funkcijomis – esu labai patenkinta jo raiška ir dydžiu – mėgstamą turinį man patinka žiūrėti per didelį ekraną“, – sako R. Mikelkevičiūtė.

Anot jos, žiūrint filmus ar serialus per šio TV modelio ekraną susidaro iliuzija, kad kiekvieną personažą galima pasiekti ranka.

„Kai serialo „Seksas ir miestas“ veikėjos aptarinėja vyrukus, gali pasijusti tarsi sėdėtum prie staliuko su jomis. Ir, netgi, galėtum pasidalinti, kokia nors įžvalga. Be to, dėl šviesą sugeriančios funkcijos raiškos kokybė beveik nesuprastėja filmus žiūrint dienos metu. Tai yra labai patogu, nes nebereikia galvoti, kuo nuo saulės šviesos uždangstyti langus“, – teigia R. Mikelkevičiūtė ir prideda, kad kokybiškos raiškos, didelis ir išmanus televizorius – labai didelis konkurentas kino teatrams. Geriausias kino teatras – namuose.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |