Sekite naujienas

Gyvenimas

Santuokos puoselėjimas: kur slypi paslaptys?

Paskelbta

-

Santuoka – vienas svarbiausių gyvenimo uždavinių, kurį įveikti pavyksta toli gražu ne kiekviena. Daugelis žmonių gyvendami santuokoje paprasčiausiai pamiršta paprastus patarimus, kurie gali padėti gyventi kur kas didesnėje santarvėje. Vestuvių paslaugas siūlantis puslapis https://www.didysisvestuviukatalogas.lt pateikia patarimus, kurie padės susikurti nuostabų gyvenimą su mylinčiu žmogumi. juk tai kas geriausia – visiškai nekainuoja.

  • Nebūkite egoistas. Dažniausiai santuokos išyra todėl, kad žmonės tampa egoistais ir pirmiausia žiūri, kad geriausia viskas būtų jiems, tačiau ne jų antroms pusėms. Štai pradėjus draugauti juk viskas buvo atvirkščiai ir tai lėmė, kad pora buvo laiminga.
  • Stebinkite savo antrą pusę. Draugystės pradžioje tikrai stebindavote savo antrą pusę. Kalbame ne apie materialius dalykus. Kas nutiktų, jeigu dabar surengtumėte staigmeną savo mylimam žmogui?
  • Tobulėkite ir padėkite antrai pusei tobulėti. Žmogui pasidaro nuobodu gyventi tuomet, kai jis nustoja tobulėti. Tokiu atveju nustoja mylėti ir save, ir aplinkinius. Net ir paprasčiausiai skaitydami knygas padedate sau būti kur kas laimingesniu.
  • Domėkitės vienas kitu. Kuo daugiau klausite – tuo Jūsų antra pusė jausis geriau, kadangi supras, jog esate paprasčiausiai jai įdomus.
  • Išmokite paprašyti ir atsiprašyti. Atsiprašyti gali labai sunku, tačiau toks gestas atveria kelius į kur kas laimingesnę ir gražesnę santuoką.
  • Kalbėkitės. Kuo daugiau kalbėsitės – tuo lengviau išspręsite visus konfliktus ir išsiaiškinsite visas smulkmenas, kurios Jums kyla.
  • Skirkite laiko sau. Net ir labai mylint savo antrą pusę labai svarbu skirti laiko sau. Tik tuomet, kai mylėsite save – galėsite pamilti ir kitą žmogų, kuris dėl Jūsų pasiruošęs padaryti viską.
  • Negyvenkite pagal visuomenės nustatytas nuostatas. Nesvarbu, kokios yra visuomenės nuostatos, svarbiausia, kad toks gyvenimo būdas, kokiu Jūs gyvenate – Jums tinka. Gyvenkite būtent taip, kaip Jums atrodo geriausiai ir kas daro Jus laimingais. Tokia pora bus labai tvirta ir tikrai laiminga.

Meilė – nuostabus dalykas. Išmokite ją puoselėti ir kataloge https://www.didysisvestuviukatalogas.lt susiraskite smulkmenas, kurios padės suorganizuoti nuostabią vestuvių šventę.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |