Sekite naujienas

Kelionės

4 PATARIMAI, PADĖSIANTYS NESUKLYSTI UŽSISAKANT LĖKTUVO BILIETUS INTERNETU

Paskelbta

-

Tam, kad nereikėtų patirti nepatogumų ir papildomų išlaidų užsisakant bilietus internetu, „Wizz Air“, sparčiausiai auganti ir tvariausia Europos oro linijų bendrovė, pateikė keturis patarimus.

1. Dukart patikrinkite pateiktus duomenis

Kartais klientai užsakydami lėktuvo bilietus internetu padaro klaidų, pavyzdžiui, nurodo netikslų vardą ir pavardę. Dėl to jie gali susidurti su problemomis registracijos metu ir patirti papildomų išlaidų keisdami bilietų pavadinimus.

Jei pateikiant užsakymą įsivėlė klaida, keliautojai gali pasinaudoti skrydžio santraukos puslapyje esančia internetine vardo keitimo galimybe ir vieną kartą nemokamai pakeisti vardą užsakyme. Pavyzdžiui, jie gali pakoreguoti neteisingą keleivio vyrišką arba moterišką kreipinį, sutrumpintą vardą, ištaisyti rašybos arba spausdinimo klaidą (iki 3 simbolių).

Ne mažiau svarbu patikrinti asmens tapatybės kortelės numerį, nes laiku nepastebėta klaida gali sukelti keblumų pasienio kontrolės metu ir dėl to gali tekti dar labiau užtrukti patikroje ar net neišvykti.

2. Patikrinkite kontaktinę informaciją

Teisingi kontaktiniai duomenys, įskaitant telefono numerį ir el. pašto adresą, yra labai svarbūs siekiant užtikrinti sėkmingą bendravimą ir gauti svarbius pranešimus apie planuojamą kelionę. Ypač nenumatytų aplinkybių atveju, kaip antai vėluojant skrydžiui, teisingi kontaktiniai duomenys leis keleiviams būti informuotiems apie visus kelionėje galinčius įvykti pasikeitimus.

3. Kelionę planuokite iš anksto

Planuodami kelionę iš anksto, keleiviai gali užsisakyti bilietus ir bagažą į numatytą paskirties vietą už geresnę kainą, nei likus kelioms dienoms iki skrydžio. Laiku apgalvoję kelionės detales keliautojai turės daugiau alternatyvų, susijusių su galimu skrydžio laiku, apgyvendinimu, lankytinomis vietomis, restoranų rezervacijomis ir kitais planais, todėl galės pasirinkti optimalius variantus, atitinkančius jų lūkesčius ir biudžetą.

4. Žinokite įvažiavimo į šalį taisykles

Problemų gali kilti ir tuomet, kai keleiviai nepakankamai dėmesio skiria taisyklėms, susijusioms su tam tikrų dokumentų ar vizų reikalavimais vykstant į užsienio šalis. Tai gali turėti nemalonių pasekmių kelionės metu, jei reikalavimų nesilaikoma arba jie ignoruojami. Pavyzdžiui, į Europą vykstantiems Didžiosios Britanijos piliečio paso turėtojams taikomos skirtingos paso galiojimo taisyklės. Norėdami pasitikrinti paso galiojimą, apsilankykite GOV.UK.

Kad keliauti būtų patogiau, „Wizz Air“ siūlo nemokamą programėlę, kurioje galima užsisakyti bilietus, tikrinti skrydžių tvarkaraščius ir keisti užsakymus.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |