Sekite naujienas

Kelionės

Gera dovana – skrydis oro balionu!

Paskelbta

-

Gera dovana – skrydis oro balionu! Ką tik baigėsi įtempta egzaminų sesija ir galva prašyte prašosi poilsio, bet neturite laiko ilsėtis, nes laukia vasaros uždarbiai? Nesugalvojate, kaip bent trumpam atsikvėpti prieš kimbant į darbus?  Rinkitės skrydį oro balionu virš Lietuvos miestų ir miestelių! Tiek abiturientai, tiek studentai, baigę mokslus, dairosi kur galima būtų įsidarbinti, nes nori užsidirbti pinigų artėjančiam rudeniui. Bet dar Antikos išminčiai pastebėjo, kad gamtoje vyrauja harmonija tik tuomet, kai darbai derinami su poilsiu. Tad jei negali sau leisti ištrūkti ilgesniam laikotarpiui, nenusimink. Puiki išeitis – skrydis oro balionu!

Svarbiausia, įspūdžių skrendant oro balionu yra daug ir netikėtų, kartais jie prilygsta net visai savaitei pasyvaus drybsojimo prie jūros ar prie televizoriaus ekrano. Jei yra tinkamos matereologinės sąlygos, rinkis skrydį oro balionu ir puikiai praleisi visą pusdienį! Galva išsivalys nuo visokiausių negatyvių minčių, iš paukščio skrydžio pažvelgęs į savo gyvenamąją aplinką, suvoksi, kiek daug dar esi nematęs ir nepatyręs, o skrisdamas oro balionu patirsi tik teigiamų emocijų, kurios motyvuos aktyviai veiklai. Nors oro balionu virš pasirinktos vietovės skęsi tik gerą valandą, tačiau patirti įspūdžiai pripildys tave tarsi kokį indą ilgam – pasisemsi energijos ir pailsėsi.

Reklama:

Įdomus ne tik pats skrydis ir jo metu matoma panorama tiek gamtos, tiek miesto vaizdų, bet ir pasiruošimas skrydžiui. Talkindamas oro baliono pilotui prieš skrydį irgi patirsi nemažai teigiamų emocijų, nes tai savotiška patirtis, kupina naujų žinių ir mažyčių atradimų. Juk veikla, su kuria anksčiau nesi susidūręs, paprastai įtraukia ir paskatina domėtis. O ir paties oro baliono sukūrimo istorija yra gana netikėta. Prieš skrydį oro balionu dažnas pasidomi, o kaipgi buvo sukurtas oro balionas ir kam priklauso šis išradimas. Ko gero nustebsite, sužinoję, kad mintis sukurti oro balioną kilo visai atsitiktinai. Broliai Mongolfjė iš Prancūzijos domėjosi švairiausiais moderniais prietaisais ir svajojo apie tai, kad žmogus galės pakilti į orą. Jiems net buvo kilusi mintis į medžiaginį maišą prikimšti debesų, bet niekaip nesugalvojo, kaip tai padaryti. Taigi pirmasis oro balionas gimė iš gana paprastos buitinės situacijos: vienam iš brolių laikant už apykaklės marškinius virš židinio ugnies, jie po kurio laiko išsipūtė. Tada ir šovė mintis, kad medžiaginį maišą reikia prikimšti ne debesų, o karšto oro. Taigi broliai sukonstravę nedidelį oro baliono pirmtaką, išbandė jį sode: kad oro balionas pakiltų į viršų, jie degino medžiagos skiautes, šiaudus ir vilną. Kai maišas prisipildydavo karšto oro, pakildavo į viršų. Po keliolikos bandymų ir patobulinimų  atsirado galimybė ir žmogui pakilti š dangų oro balionu. Už šią puikią pramogą – skrydį oro balionu turime būti dėkingi prancūzų išradėjams. Tad ieškodamas atokvėpio po sunkių darbų rinkis skrydį oro balionu!

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |