Sekite naujienas

Kelionės

Ką būtina žinoti keliaujant: „airBaltic“ pateikė saugumo atmintinę skrendantiems į užsienį

Paskelbta

-

Prasidėjus vasaros sezonui, už Lietuvos ribų planuojančių keliauti žmonių taip pat daugėja. O augant vakcinacijos mastui ir gerėjant epidemiologinei situacijai visoje Europoje, vis daugiau šalių lengvina ir saugos reikalavimus. Nepaisant to, labai svarbu nuolat pasitikrinti informaciją, nes ji nuolat naujinamas – kiekvienas keliautojas turi pasirūpinti savo saugumu ir laikytis įvairių atsargumo priemonių ne tik atostogų vietoje, bet ir ruošdamasis skrydžiams, oro uoste ir lėktuve. Būtent todėl, įsibėgėjant aktyviam kelionių sezonui, „airBaltic“ sudarė svarbiausių saugumo priemonių sąrašą, į kurį keliautojai turi atsižvelgti ruošdamiesi kelionei į užsienį.

Prieš išvykimą: svarbu – naujausia informacija

Dėl savo ir kitų žmonių saugumo svarbu išvykti į kelionę tik tada, kai esame sveiki. Jei turite įtarimų dėl savo sveikatos, skrydį būtų prasminga atidėti. Visos oro linijos, įskaitant „airBaltic“, siūlo skirtingas skrydžių bilietų keitimo galimybes, atsižvelgiant į perkamo bilieto rūšį, tik padengiant skirtumą tarp paslaugų mokesčio ir kainų skirtumo, jei toks yra. Tad dėl skrydžio perkėlimo per daug jaudintis neturėtumėte.

Taip pat, naudokitės registracija internetu, kad sumažintumėte gyvo kontakto galimybę. Tokia registracija prasideda nuo 5 dienų iki 1 valandos prieš išvykimą, atsižvelgiant į bilieto tipą ir oro uostą. Kartu iš anksto gaite užsisakyti ir savo skrydžio maistą, pridėti papildomą bagažą ir įsigyti kitas paslaugas internetu, naudodami bekontaktį mokėjimą.

Galiausiai, patikrinkite naujausią informaciją apie kelionių taisykles oficialiuose tinklalapiuose ir atitinkamų šalių vietinėse ambasadose. Daugelyje šalių tik gyventojams leidžiama vykti į šalį arba atvykusiems gali būti taikomas karantinas. Be to, daugelis šalių, pavyzdžiui, Austrija, Bulgarija, Kroatija, Estija, Vokietija, Graikija, Islandija ir Lietuva atveria savo sienas paskiepytiems asmenims arba asmenims, kurie visiškai atsigavo po „Covid-19“ ligos. Šveicarija, Kipras, Gruzija ir Lenkija taip pat atviri tiems, kurie yra paskiepyti.

Oro uoste: patikros gali užtrukti ilgiau

Vasaros mėnesiais keleivių srautas padidėja, todėl gali tekti šiek tiek daugiau laiko praleisti ties saugumo patikromis ir dokumentų patikrinimais. Todėl į oro uostą atvykite laiku – ne vėliau kaip likus dviem valandoms iki skrydžio.

Visos kelionės metu dėvėkite nosį ir burną dengenčią kaukę – nuo pat įėjimo į terminalą iki išėjimo iš oro uosto. Vaikams iki 6 metų ir žmonėms, turintiems specifinių medicininių priežasčių, veido kaukės neprivalomos. Registruodamiesi, palikdami bagažą, atlikdami saugumo kontrolę, įlaipinami į lėktuvą ir kitose vietose, kur įmanoma, laikykitės dviejų metrų atstumo nuo kitų žmonių

Kiekviename oro uoste sveikatos apsaugos priemonės gali būti skirtingos. Pavyzdžiui, kai kuriuose oro uostuose verslo salės gali būti laikinai uždarytos. Todėl patikrinkite naujausią informaciją kiekvieno oro uosto svetainėje. Vis tik rankų dezinfekavimo priemonės yra visuose oro uostuose, o visi terminalai ir autobusai – reguliariai dezinfekuojami.

Lėktuve: gali staiga keistis jūsų vieta

Siekiant sumažinti fizinį keleivių kontaktą, laipinimas prasidės nuo galinės lėktuvo dalies. Patys nuskenuokite įlaipinimo kortelę ir parodykite savo kelionės dokumentą įlaipinimo agentui.

Kol bus pakankamai laisvų vietų, „airBaltic“ skrydžiuose bus bandoma palikti tuščią vietą šalia kiekvieno keleivio. Jei tai neįmanoma visiems keleiviams, šeimos ir grupės bus susodintos kartu. Turėkite omenyje, kad dėl šių saugumo priežasčių paskutinę minutę gali būti pakeista jūsų vieta.

Įgulos nariai viso skrydžio metu dėvi burnos ir nosies dangas. Keleivių taip pat prašoma naudoti burną ir nosį dengenčias kaukes, iki kol išeisite iš oro uosto atvykę į atostogų šalį.

Kai kuriuose lėktuvuose, pavyzdžiui, „airBaltic“ naudojamuose „Airbus A220-300“, įrengta moderni aplinkos kontrolės sistema. Oro patogenai iš salono oro pašalinami, kai oras praeina per didelio efektyvumo kietųjų dalelių oro (HEPA) filtrą, kuris užtikrina geriausią salono oro filtravimo lygį. Filtruotas oras sumaišomas su lauko oru, kuris šildomas varikliuose. Oro srautas tiekiamas iš viršaus, teka link grindų, pašalinant oro srautą išilgai salono, kad būtų kuo mažiau perduodamas keleiviams.

Kiekvieną kartą grįžus į Rygą, Taliną ir Vilnių, dažniausiai naudojami lėktuvo paviršiai dezinfekuojami: kėdės, rankenos, stalai, saugos diržai, bagažo skyriaus durys, šviesos ir vėdinimo jungikliai, virtuvės ir tualetai. Kiekvieną vakarą ir du kartus per savaitę atliekama nuodugni dezinfekcija – jos metu taip pat valomos lubos, sienos ir kiti paviršiai.

Ir toliau sieks saugumo

2021 metų pradžioje „airBaltic“ tapo pirmąja aviakompanija pasaulyje, gavusia aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą už įgyvendintas „Covid-19“ saugos priemones. Šis apdovanojimas skiriamas kaip aukščiausios klasės sveikatos ir higienos saugos priemonių standartas, užtikrinantis klientų ir darbuotojų saugumą koronaviruso pandemijos metu.

„airBaltic“ siūlo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Dubliną, Dubrovniką, Kijevą, Londoną, Miuncheną, Oslą, Paryžių ir Taliną bei patogius susisiekimus per Rygą. Išsamų „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galite rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Bendrovė teigia, kad svarbiausias jos prioritetas – keleivių saugumas ir sveikata. „airBaltic“ įdiegė griežtas saugos priemones, o naujos skrydžių operacijos vykdytos vadovaujantis valdžios institucijų pateiktomis rekomendacijomis. Norėdami apie naujas „airBaltic“ sveikatos priemones sužinoti daugiau, apsilankykite „airBaltic“ svetainėje: https://www.airbaltic.com/en/health-measures

„airBaltic” – 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Tai viena punktualiausių oro linijų bendrovių Europoje, vykdanti skrydžius daugiau nei 70 krypčių, siūlanti didžiausią maršrutų įvairovę ir patogų susisiekimą per Rygą pasiekiant Europą, NVS ir Vidurio Rytus.

Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 96,14 % akcijų, o Lars Thuesen per jam priklausančią įmonę Aircraft Leasing 1 SIA valdo apie 4 % akcijų.

„airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 26 Airbus A220-300 orlaiviai.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |