Sekite naujienas

Kelionės

Kai aktualūs pigūs skrydžiai į Dubliną – praverčia keli praktiški patarimai

Paskelbta

-

Pigus skrydziai i Dublina

Airija – tai šalis, kurią jau daugybę metų yra pamėgę daugelis mūsų tautiečių. Vos tik užsimenama apie Airijos sostinę Dubliną, pirmoji daugumai žmonių į galvą šaunanti mintis būna susijusi su emigracija, tačiau tai yra tik stereotipai. Airijos jokiu būdu nereikėtų tapatinti su emigracija ir geresnio bei oresnio gyvenimo ieškojimu. Tai šalis, kuri taip pat, kaip ir daugelis kitų, yra unikali ir galinti keliautojams pasiūlyti tai, ko jie iki tol nėra matę. Todėl jei jums šią akimirką yra aktualūs pigūs skrydžiai į Dubliną ir jūs pirmą kartą gyvenime norite apsilankyti Airijos sostinėje, akivaizdu, kad jums labai praverstų keli praktiški patarimai. Taigi, griebkite užrašinę ir tušinuką – metas pradėti planuoti savo būsimą smagių ir nepamirštamų nuotykių kupiną kelionę po Airiją.

Lakantis Airijoje verta aplankyti Arano salyną. Šis salynas yra sudarytas iš trijų nedidelių salų – Inishmore, Inishmaan ir Inisheer. Jei jūs mėgstate istoriją ir domitės užsienio šalių kultūra, šios vietovės bus tai, ką jums būtina aplankyti. Šiose vietovėse jūs iš arti susipažinsite su tikrosiomis airių kultūros tradicijomis. Žinoma, turėtumėte nepamiršti, kad Airijoje yra dažnos liūtys, todėl jei planuojate į šią šalį vykti pavasario arba rudens metu, būtinai su savimi pasiimkite šiltesnius drabužius, lietpalčius ir skėčius.

Reklama:

Taip pat galite aplankyti ir Glendalough vienuolyną bei aplink esančias apylinkes. Besilankantieji šiose vietovėse visuomet yra raginami nepraleisti progos pavaikštinėti ir aplink Viršutinįjį ežerą – tai įdomių legendų apipinta Airijos vieta.

Jei mėgstate gamtą ir architektūrą, tuomet Kylemore abatija yra tai, ko jums reikia. Nuostabūs sodai ir nepriekaištinga architektūra pavergs kiekvieną iš jūsų. Tai yra labai rami vieta, kuri yra atitolusi nuo didmiesčių. Čia žmonės atvyksta ne tik tam, kad pamatytų Kylemore abatiją, tačiau ir tam, kad bent trumpam atitrūktų nuo miestui būdingo gaudesio, triukšmo ir daugybės žmonių. Jei vyksite į šią abatiją, nepraleiskite progos pasivaikščioti jos apylinkėse ir nukeliaukite iki Jėzaus skulptūros – be abejo, tam gali prireikti dviračio.

Tuo tarpu mėgstantiems pilis – galite apsilankyti Cashel pilyje. Ši pilis saloje yra viena iš pačių seniausių ir aukščiausių. Žinoma, lygiai taip pat, kaip ir jau minėtos Kylemore abatijos atveju, daugiau dėmesio rekomenduojama skirti pilies apylinkės, kurios savo grožiu gniaužia kvapą net ir daug mačiusiems keliautojams.

Tiesą sakant, tokias ir panašias lankytinas turistines vietas vardinti galima dar ilgai. Airija yra labai įdomi ir unikali šalis, todėl jei jūs vykstate į šią šalį, nusiteikite, kad patirsite tai, ko negalite patirti daugelyje kitų Europos šalių. Žinoma, iš šios šalies parsivešite labai daug nepamirštamų įspūdžių, kurie vers jus į Airiją sugrįžti dar ne vieną kartą. Kaip bebūtų, jei norite, kad jūsų kelionė būtų daug sklandesnė, turėtumėte nepamiršti tinkamai pasirūpinti savo kelioniniu bagažu ir daugiau dėmesio skirti planavimui.

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |