Sekite naujienas

Laisvalaikis

Kelionės su vaikais žiemą

Paskelbta

-

Keliaudami po pasaulį ir susipažindami su naujomis šalimis, vietovėmis, žmonėmis ne tik poilsiaujame, bet tuo pačiu ir investuojame į save. Deja, sukūrus šeimą ir atsiradus vaikams neretai pamirštame apie svajonių atostogas, mažiname kelionių kiekį ne tik į užsienio šalis, bet ir Lietuvoje. Tačiau visos šeimos kelionė į užsienio šalį gali būti būtent tai, ko jums reikia. Argi nebūtų smagu pasimėgauti žiemos džiaugsmais sniego apsuptyje ir visai šeimai nulipdyti sniego senį arba ištirti neregėtus plotus ir supažindinti vaikus su kitokia nei Lietuvos gamta, o galbūt labiau norėtumėte pasislėpti nuo lietuviškos žiemos paplūdimyje kur galėsite mėgautis šiluma, maudytis saulės spinduliuose gulint prie mėlyno vandens? Paruošėme Jums idėjų kur galėtumėte praleisti žiemos atostogas su vaikais, juos supažindinti su įvairiais pasaulio kraštais ir teikiamais skirtingais malonumais. Stiprinkite šeimos ryšį keliaudami su visa šeima!

  • Rovaniemi, Suomija

Laplandija (dar žinoma kaip Sapmi) yra istorinis Europos regionas kurį dalijasi ir administruoja net keturios valstybės – Rusija, Suomija, Norvegija ir Švedija. Net 95% visos Laplandijos teritorijos yra nacionaliniai parkai arba gamtos draustiniai. Čia tikrai gausu naujų patirčių, įdomių vaizdų, čia išvysite ne tik šiaurės pašvaistę, bet ir dar daug daugiau kas sužavės ne tik Jūsų vaikus, bet ir Jus pačius. Šioje kelionėje patirsite neišdildomus įspūdžius. Rovaniemi mieste, Laplandijos sostinėje, Suomijoje, aplankykite oficialius Kalėdų Senelio namus kur vaikai siunčia laiškus iš viso pasaulio. Nusileidę Rovaniemi oro uoste Kalėdų Miestelio svečius nemokamai nugabens į miestelį Kalėdų senelio pagalbininkai. Nuo oro uosto keliauti ilgai neteks, nes Kalėdų senelis gyvena vos 8 kilometrai nuo Rovaniemi miesto centro. Įsikūrę pasirinktame būste galėsite leistis į pramogas. Aplankykite arktinius gyvūnus, pasivažinėkite tempiami elnių, Haskių arba vykite apžiūrėti kvapą gniaužiančią gamtą sniegomobiliu. Dienos metu leiskite laiką ne tik keliaudami, dar galite pasirinkti tokias veiklas kaip poledinę žvejybą arba slidinėjimą net jei esate pradedantysis. Vakare mėgaukitės Lappish tradicijomis, vykite ieškoti šiaurės pašvaistės ar net vakarieniaukite ją stebėdami. Grįžę į savo laikinus namus į svečius galite pasikviesti net patį Kalėdų senelį! Šis, lyg magija apsuptas, Kalėdų miestelis paliks nepamirštamus įspūdžius visai šeimai. Džiaugsis ne tik vaikeliai, bet ir jų tėveliai.

Reklama:

  • Kopenhaga, Danija

Nors ir Danija žiemos laikotarpiu ne visada yra nuklota sniegu, bet keliauti ten su vaikais tikrai verta. Kopenhagoje yra ką pamatyti ištisus metus, turistus traukia tokios atrakcijos kaip Mažoji Undinėlė, Nyhavn kanalas ir jo krantinės ir daug kitų atrakcijų. Tačiau keliaujant žiemą su vaikais čia būtina užsukti į atrakcijų kupiną parką Tivoli soduose. Šis parkas įkvėpė tokius žinomus žmones kaip Hansą Kristianą Andersą ir Woltą Disnėjų kurių kūryba vaikus ir ne tik džiugina iki šiol. Didelė gausa žibančių Kalėdų švieselių, įvairios atrakcijos, Kalėdiškas turgaus miestelis tarsi nukels Jus į pasakas kurias aprašė žymieji Andersas ir Disnėjus. Čia pajausite Kalėdų dvasią net jei ir aplink nebus sniego. Danija, kitaip nei Lietuva, yra konstitucinės monarchijos valstybė, su vaikais galite nuvykti apžiūrėti Danijos karališkosios šeimos žiemos rūmų – Amalienborgo. Kas žino, galbūt net gyvai išvysite karališkosios šeimos narius?

  • Miunchenas, Vokietija

Jei Skandinavjos šalys nesudomino, o galbūt galvojate, kad ten Jums ir Jūsų mažiesiems bus per šalta, leiskimės šiek tiek piečiau į Vokietiją, kur galima pamatyti Kalėdine dvasia įspūdingai pasipuošusį Miuncheno miestą, kur akys raibsta nuo papuošimų gausos visą šalį nudriekusiuose mugėse. Įsigyti galite visko ir visiems, nuo šilto kalėdinio vyno tėvams iki rankų darbo žaisliukų patiems mažiausiems. Šalia Miuncheno esantis Niurnbergas garsėja šalies ekstravagantiškiausia Kalėdine muge, ten taip pat rasite Playmobil parką kuriame mažieji galės aktyviai pasilinksminti. Vėliau galite nesunkiai nukeliauti į vieną iš romantiškiausių vietų laikoma Noišvanšteino pilį. Sakoma, kad ji buvo Disnėjaus magiškosios karalystės įkvėpėja. Šventiškai leiskite laiką su šeima Vokietijoje kur Jūsų laukia daug įspūdžių.

  • Londonas, Anglija

Leistis kelionėn į Laplandiją susitikti su Kalėdų seneliu gali pavykti ne kiekvienam, bet nors ir geografiškai labiau nuo Lietuvos atitolusi Anglija rodos yra lengviau pasiekiama. Čia šventiniu laikotarpiu kiekvienas pastatas ir aikštė visiškai pasikeičia įžiebdami dekoracines lemputes bei papuošdami vitrinas ko pasekoje visas miestas tarsi nušvinta ir pavirsta į stebuklingą švieselių šalį, o dar geriau, kad visa tai galite pamatyti Londono akies pagalba kuri pakels jus į 135 metrų aukštį iš kur pamatysite šį stebuklingą miestą iš viršaus. Hyde parke rasite Kalėdų šalį papuoštą sniego ir ledo skulptūromis, galėsite pačiuožinėti ant ledo, pasisupti atrakcionų parke kur įdomių karuselių ras tiek vaikai, tiek jų tėveliai ir žinoma kokios šventės be Kalėdų senelio, šioje žiemos karalystėje tikrai sutiksite ir jį! 

  • Paryžius, Prancūzija

Vienu iš romantiškiausių miestų laikomame Paryžiuje gali būti smagu ne tik poroms pavasarį, bet ir šeimoms su vaikais žiemą. Žinomiausias Eifelio bokštas sužavės Jus ir Jūsų vaikus visus metus, gilinkite kultūrines žinias apsilankę Luvre ir žinoma pamatykite milžinišką papuoštą Kalėdų eglę Notre Dame katedroje. Daugelio vaikų ir suaugusiųjų svajonė – Disnėjaus šalis, taip pat švenčia Kalėdas ir joms labai puošiasi, nes senelio vizitas į šią šalį – garantuotas. Linksminkitės su šeima, įgyvendinkite vaikų, o galbūt ir Jūsų pačių, svajones Prancūzijoje. 

  • Tenerifė, Ispanija 

Jei norite pabėgti nuo Lietuviško niūraus oro ir žiemos šalčio, leiskitės į šiltuosius kraštus. Mes rekomenduojame Tenerifę Ispanijoje. Čia rasite ne tik šiltą orą, šildančius saulės spindulius, paplūdimius, mėlyną vandenį skalaujantį krantus, bet ir įvairius parkus – Siamo, Teidės, Loro ar vis dar aktyvų ugnikalnį į kurį galėsite pakilti kabeliu tempiamomis mašinomis. Jūsų vaikai čia ras įvairiausių pramogų, nuo vandens čiuožyklų resorte iki žaidimų paplūdimyje, o suaugusieji galės atsipalaiduoti ir pasimėgauti šiltu oru ir saulės voniomis. Tenerifėje Jūsų laukia visiškai kitoks švenčių laikotarpio praleidimas nei iki šiol.

Pagausėjus šeimai ir atsiradus vaikams nepamirškite savo svajotų aplankyti vietų. Keliaukite kartu su visa šeima, leiskitės ieškoti nuotykių sniego pusnyse, elnių apsuptyje ar šiltuose paplūdimiuose greta ošiant mėlynoms bangoms. Mūsų draugai vaikas123.lt Jums duos patarimų apie vaikų sveikatą, kad kelionių planai nežlugtų ir tuo pačiu sudomins kitais įdomiais straipsniais. Ruoškitės Kalėdoms iš anksto su mūsų pagalba skirta tik Jums.

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |