Sekite naujienas

Laisvalaikis

Vaikų žaidimų kambarys – 5 patarimai kaip išsirinkti

Paskelbta

-

vaiku-zaidimu-kambariai

Nusprendėte vaiko šventę rengti žaidimų kambaryje? Puiku! Švenčių, o ypač gimtadienių organizavimas gali užtrukti labai daug laiko bei pastangų.

Kartu atsiranda spaudimas sau, surengti smagų ir įsimintiną gimtadienį savo vaikui, kurio metu jis galės praleisti laiką su savo draugais ir išbandyti smagias pramogas. Vaikų žaidimų kambariai gali būti puikus sprendimas geram gimtadieniui.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Šiame straipsnyje aptarsime 5 žingsnius kaip išsrinkti geriausią vaikų žaidimų kambarį vaiko gimtadieniui.

Vieta mieste ir susisiekimo patogumas

Savaime aišku, reikia rinktis universaliai patogią vietą. Dauguma gimtadienių vyksta vakarais arba savaitgaliais, todėl mieste bus daug spūsčių ir kamsčių. Švenčiant mieste dar gali atsirasti ir papildomų sunkumų rasti vietos pasistatyti.

Geriausiai rinktis yra kambarį, kuris būtų patogus pasiekti ir jums ir jūsų švečiams, kad nesudarytumėte sunkumų sau bei kitiems.

Erdvė kambaryje

Jei planuojama kviesti nemažai švečių, visada pravartu žinoti jų skaičių iš anksto. Susiskaičiavus pasiskambinkite į artimiausius žaidimų kambarius šalia jūsų. Išsirinkite tokį žaidimų kambarį kuris ne tik sutalpins vaikus, tačiau ir jų tėveliu, kitaip tariant, bus erdvės visam dalyvių skaičiui.

Geriau nenuomoti mažų patalpų, kadangi tai bus nebus patogu nei jums patiems, nei šventės dalyviams. Greičiau visi liks suirzę ir pavargę praėjus gimtadieniui.

Maistas ir vaišių stalas

Prieš pasirenkant kambarį būtinai pagalvokite dėl maisto ir vaišių klausimo. Visų pirma nuspręskite ar atsinešite savo maistą ar užsakinėsite maistą žaidimų kambaryje vietoje. Jei nenorite sukti galvos dėl to, kokį maistą gaminsite sau ir svečiams, galimybė užsakyti maistą žaidimų kambaryje gali labai praversti.

Nemažai žaidimų kambarių gali pasirūpinti ne tik užkandžiais ar patiekalais, tačiau iš anksto užsakyti ir svarbiausią maisto produktą per gimtadienį – tortą.

Šventės kaina

Dauguma, ko gero, neturime “laisvo” biudžeto ir turime prisižiūrėti kiek išleidžiame pinigų per švente. Dėl šios priežasties, atsižvelkite kokią pinigų sumą galite skirti žaidimų kambario nuomai.

Kartu pagalvokite kiek laiko ir kurią dieną norite išsinuomoti žaidimų kambarį. Tai dažniausiai yra vieni svarbiausių faktorių lemiančių vaikų žaidimų kambario nuomos kainą.

Pavyzdžiui, nuoma penktadienio vakarą kainuos kur kas daugiau, nei tarkime paprastą darbo dieną per pietus ar po jų. Tokių būdu, tikrai galite sutaupyti ženklią pinigų sumą.

Nemažai žaidimų kambarių tai pat siūlo atskirą nuomos būdą – galimybę organizuoti privačią šventę. Tokiu būdu visas kambarys bus išnuomotas tik jums, dings ir vietos trūkumo problema.

Žinoma, neretai tai kainuoja kiek daugiau nei paprasta valandinė nuoma, tačiau jei norite privatumo bei galbūt kartu užsisakyti gimtadieninio maisto ar gėrimų vietoje, tai gali būti puikus sprendimas.

Vaiko amžius ir užsiėmimai

Renkantis žaidimų kambarį nuomai, taip pat verta atsižvelgti į tai ką apskritai kambarys siūlo kaip pramogas vaikams. Kamuoliukų kambarys, karstynės, žaidimų konsolė – visa tai gali būti puikūs užsiėmimai vaikams, tačiau galbūt vaikas dar yra per mažas ar turi kiek kitokius interesus.

Dažniausiai tai puikiai atsispindi nuotraukose iš žaidimų kambario internete. Nepatingėkite ir gerai apžiūrėkite bent kelis tinkamiausius variantus. Jeigu turite klausimų dėl inventoriaus ar pramogų katalogo, žaidimų kambario administracijai – nesidrovėkite ir susisiekite su ja, taip galėsite įsitikinti, jog tas variantas jums tinkamas.

Pabaigai

Straipsnyje pakalbėjome apie 5 dalykus kuriuos svarbu įvertinti prieš nuomojantis žaidimų kambarį. Jei ieškote žaidimų kambario galinčio pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas visais minėtais klausimais, žaidimų kambarys Perkūnkiemyje “Mumukas” – puikus pasirinkimas jūsų šventei.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |