Sekite naujienas

Lietuvoje

„Kesko Senukai“ atnaujina prekybos centrų veiklą

Paskelbta

-

Didžiausias Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“, vadovaudamasis Vyriausybės nutarimu dėl karantino priemonių švelninimo, šiandien atveria prekybos centrų duris.

„Karantino metu klientams ir pasiūlėme alternatyvius prekių įsigijimo būdus telefonu, elektroniniu paštu bei internetu. Džiaugiamės, jog stabilizavus padėtį šalyje, reikiamų prekių klientai galės saugiai įsigyti ir pačiuose prekybos centruose“, – teigia Elona Uckutė, „Kesko Senukai“ atstovė.

Reklama:

Jos teigimu, prekyba organizuojama vadovaujantis Vyriausybės nutarimu, leidžiančiu karantino metu dirbti parduotuvėms, į kurių patalpas patekti įrengtas atskiras tiesioginis įėjimas iš lauko pusės ir kurių patalpose ribojamas pirkėjų ir kitų lankytojų srautas. Parduotuvėse turi būti užtikrintas ne mažesnis nei 10 kv. metrų vienam pirkėjui tenkantis prekybos plotas arba vienu metu aptarnaujamas ne daugiau nei vienas pirkėjas.

Šiandien veiklą atnaujina Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose įsikūrę „Senukų“ prekybos centrai, kurie atitinka nustatytus reikalavimus.

Praėjusią savaitę Vyriausybė leido prekiauti augalais, skirtais sodinti, sėklomis ir trąšomis. Šių prekių klientai įsigyti gali specialiai tam skirtose lauko prekybos erdvėse. Vadovaujantis naujausiu Vyriausybės nutarimu dėl verslo reguliavimo karantino laikotarpiu, lauko prekybos asortimentas bus plečiamas. Nuo šiol pirkėjai galės įsigyti dar daugiau augalų rūšių, substratų sėjai, o ilgainiui – ir lauko baldų.

Pasak E. Uckutės, siekiant užtikinti kuo didesnį darbuotojų bei klientų saugumą, išlieka galimybė karantino metu prekes įsigyti telefonu, el. paštu bei internetu.

„Karantinas nesibaigė, todėl negalime atsipalaiduoti. Rekomenduojame vyresnio amžiaus pirkėjams likti namuose ir reikiamas prekes įsigyti tiesiog paskambinus telefonu ar susisiekus el. paštu. Pirkinius pristatysime nurodytu adresu arba į arčiausiai namų esantį paštomatą. Norintys užsakymą atsiimti patys, galės tai saugiai padaryti ir specialiuose prekių atsiėmimo punktuose – jie toliau veiks“, – sako „Kesko Senukai“ atstovė.

Tuo tarpu užsukantiems į veiklą atnaujinusias parduotuves rekomenduojama vengti kontakto su kitais asmenimis ir paisyti visų saugos reikalavimų – dėvėti apsaugines kaukes, mūvėti vienkartines pirštines, laikytis saugaus atstumo ir kruopščiai dezinfekuoti rankas, už pirkinius atsiskaityti banko kortelėmis.

„Kesko Senukai“, siekdami užtikrinti kuo saugesnį apsipirkimo procesą, ėmėsi visų atsargumo priemonių: personalas aprūpintas būtiniausiomis apsaugos priemonėmis, parduotuvėse nuolat dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai, pirkinių krepšiai ir vežimėliai, įrengtos kasos darbuotojus ir pirkėjus skiriančios papildomos pertvaros, sužymėtos saugaus atstumo prie kasų laikytis padėsiančios zonos. Pasiruošta ir klientų srautų ribojimui.

„Parduotuvių veiklos atnaujinimas – ne tik priemonė sustojusiai šalies ekonomikai skatinti. Darbuotojams tai galimybė pamažu grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo, o klientams – greičiau užbaigti dėl karantino atidėtus namų statybos, būsto atnaujinimo ar kiemo įrengimo darbus. Viliamės, jog mūsų pastangos bei klientų sąmoningumas padės greičiau įveikti šį iššūkių kupiną periodą“, – teigia E. Uckutė.

Šiuo metu „Kesko Senukai“ Baltijos šalyse ir Baltarusijoje valdo 159 parduotuvių tinklą, iš jų – 86 „Senukų“ ir „Statybų duonos“ parduotuves Lietuvoje.

Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |