Sekite naujienas

Maistas ir receptai

„Maximos“ pirkėjai buvo dosnūs: „Maisto bankui“ paaukota arti 100 tūkst. maisto produktų

Paskelbta

-

Penktadienį ir šeštadienį visoje Lietuvoje vykusios tradicinės „Maisto banko“ akcijos metu nepasiturintiems žmonėms lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai paaukojo beveik 100 tūkst. vienetų ilgo galiojimo maisto produktų ir higienos priemonių. Bendra paaukotų prekių ir piniginės paramos vertė siekia 166 tūkst. eurų.

„Savaitgalis, kai drauge su „Maisto banku“ mūsų parduotuvėse organizuojame labdaros akciją – visuomet ypatingas. Kai ir mes, ir mūsų lankytojai jaučiame bendrystę, prisidėdami prie kilnaus tikslo, prisimindami, kaip svarbu pasirūpinti stokojančiais ir susivienyti kuriant tvirtą, atvirą, supratingą visuomenę. Kiekvieno indėlis šioje akcijoje kažkam yra galimybė išgyventi, pamaitinti šeimą“, – kalba Renata Kežionienė, „Maximos“ Rinkodaros departamento direktorė.

Tradicinė „Maisto banko“ akcija penktadienį ir šeštadienį vyko 116-oje „Maximos“ parduotuvių. Jos metu „Maisto banko“ savanoriams buvo galima perduoti maisto produktų, higienos reikmenų, kurie bus išdalinti tiems, kam jų labiausiai reikia: mažas pajamas gaunantiems asmenims ar šeimoms, netekusiems darbo, neįgaliems ar pagyvenusiems žmonėms, karo pabėgėliams ir kt.

Prekybos tinkle „Maxima“ pirkėjai dosniai aukojo įvairius ilgo galiojimo maisto produktus, higienos prekes: makaronus, kruopas, aliejų, mėsos ir daržovių konservus, miltus. Pirkėjai išgirdo ir prašymą nepasiturintiems nupirkti kiek brangesnių, retai ant jų stalo atsirandančių, produktų, pavyzdžiui, kavos, arbatos, sausainių, šokolado.

Pagelbėti nepritekliuje gyvenantiems žmonėms buvo galima ne tik perkant maistą, bet ir pinigais – nuskenavus savanorių dalintas skrajutes ir tokiu būdu skiriant 5 eurus. Paramos skrajutėmis pirkėjai paaukojo dar 16 tūkst. eurų.

Aktyviausiai akcijoje dalyvavo didžiųjų šalies miestų „Maxima“ parduotuvių lankytojai, taip pat išskirtinai aktyviai įsitraukė Marijampolės, Palangos bei Utenos gyventojai. Tačiau žmonės „Maisto banko“ savanoriams maistą aukojo visoje šalyje.

„Labai džiugina, kad tikrų geradarių yra ir tose savivaldybėse, kuriose pragyvenimo lygis kiek žemesnis nei sostinėje ar kituose didžiuosiuose miestuose. Kiekvienas akcijos dalyvis prisidėjo, kiek galėjo – juk šios akcijos esmė yra atjauta silpnesniems ir susitelkimas“, – pastebi R. Kežionienė.

Netrukus visi paaukoti produktai bus paskirstyti 323 įvairiausioms ne pelno siekiančioms organizacijoms, besirūpinančioms vargingai gyvenančiais žmonėmis.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |