Sekite naujienas

Mokslas ir IT

Ofsetinė ir šilkografinė spauda: esminiai jų skirtumai

Paskelbta

-

Egzistuoja daug skirtingų spaudos galimybių, kurios padeda drabužiams, maišeliams dėžutėms, knygoms, atvirukams bei kitiems daiktams suteikti kur kas daugiau asmeniškumo bei individualumo. Spauda naudojama daugelyje sferų, tačiau plačiausiai – versle. Paprasčiausiai uždėjus logo ant bet kokio paviršiaus – jis įgauna prasmę, tampa tarsi individualus.
Bene dažniausiai pasirenkamos yra šilkografinė bei ofsetinė spauda. Trumpai Jus supažindiname su pagrindinėmis charakteristikomis, kurios galbūt padės apsispręsti – kuris variantas labiausiai tinka Jums.

Ofsetinės spaudos niuansai

Ofsetinė spauda skirta spausdinimui ant popieriaus, tad tai puikus pasirinkimas, kai reikia atspausdinti didelį kiekį skrajučių, lankstinukų ir panašai. Ši spaudos forma sėkmingai “atlaiko” nemažą spaudos skaičių ir kontaktuodama su gana švelniu paviršiumi – ji beveik nesidėvėti. Juolab, kadangi egzistuoja labai didelė šio tipo spaudos mašinų pasiūla – joms skiriantis varijuoja ir funkcionalumas bei išgaunamas rezultatas.
Spaudos mašinos klasifikuojamos pagal kelis svarbius kriterijus:

Reklama:

  • Pirmiausia skiriasi popieriaus pavadinimo tipas: ritininis arba lapinis.
  • Taip pat varijuoja ir formatas: rulono plotis bei lapo dydis.
    Taip pat varijuoja ir spalvų sekcijų skaičius.
  • Ofsetinė įranga skiriasi ir varijuojant paskirčiai: produkcijai ant kartono spausdinti, produkcijai, kurioje daug spalvų ir panašiai..

Akivaizdu, kad įsigyti tokios įrangos savoms reikmėms nelabai pavyks, tad kai reikia spaudos – ieškokite gerų specialistų.

Šilkografinės spaudos niuansai

Kita populiari galimybė yra šilkografinė spauda. Kompiuteryje sukuriamas vaizdas yra paprasčiausiai perkeliamas ant spaudos, kuri gali būti dedama ne tik ant popieriaus, tačiau ir medžiagos, keramikinių metalinių gaminių ir panašiai. Pagal poreikius galima išgauti skirtingą reljefą, taip pat, plačią spalvinę gamą, kiekviena smulkmena bus tobulos spalvos.
Pagrindiniai šio tipo spausdinimo privalumai yra šie, jog:

  • Spausdinimo procesas gana paprastas, tad nereikalauja daug laiko.
  • Išgaunamos ryškios ir sodrios spalvos.
  • Žinoma, labai svarbus ir spaudo ilgaamžiškumas.
  • Spaudos gaminio atsparumas neigiamiems aplinkos veiksniams.
  • Šis spausdinimo būdas gana ekonomiškas, tad tai ypač puikus pasirinkimas verslininkams, kuriam reikalingas didelis spaudinių kiekis ir norisi sutaupyti.

Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo – visada geriausia pasitarti su specialistais, kurie teikia spausdinimo paslaugas. Jie ne tik atliks darbus, tačiau ir suteiks išsamias konsultacijas, kurios padės džiaugtis gauto gaminio kokybe.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt