Sekite naujienas

Namams

Dyson siurblys šluota: kokį pasirinkti?

Paskelbta

-

Dyson gamintojas ir dulkių siurbliai – plačiai žinomi visame pasaulyje. Tai populiarūs dulkių siurbliai, kurie labiausiai yra žinomi dėl efektyvaus veikimo, išskirtinių dizainų, aukštos kokybės. Dar prieš kelis dešimtmečius pradėti gaminti Dyson dulkių siurbliai, šiomis dienomis, puikuojasi populiarumo viršūnėse, pasižymi skirtingais tipais, unikaliais dizainais, o svarbiausia – garantuoja efektyvų, gerą ir ilgaamžį veikimą. Nors daugelį ir atbaido gana didelė šių dulkių siurblių kaina, ekspertų teigimu, Dyson siurbliai yra puiki investicija. Tiesa, itin populiarūs ir plačiai naudojami šiomis dienomis yra Dyson dulkių siurbliai šluotos. Dulkių siurblys šluota – belaidis, lengvas, patogus ir labai manevringas prietaisas, leidžiantis lengvai ir patogiai išsiurbti visus namus. Na, o platus Dyson dulkių siurblių šluotų pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas galės rasti ir pasirinkti tokį, kuris labiausiai atitinka turimus poreikius. Šiame straipsnyje rasite patarimus, kurie padės pasirinkti geriausią Dyson siurblį šluotą. 

Dėmesį atkreipkite į Dyson siurblio šluotos seriją ir modelį

Reklama:

Daugelis žmonių nori naujo, stilingo Dyson siurblio šluotos, tačiau, pradėjus ieškoti ir rinktis, užklumpa nuostaba, kad pasirinkimų yra tikrai nemažai. Galima rasti Dyson V6, V7, V8, V10, V11, V12 serijos siurblį šluota. Taip pat, pasirinkti galima ir Dyson Outsize dulkių siurblį šluotą. Tačiau, visi šie siurbliai gali būti skirtingų modelių: Absolute, Animal, Motorhead ir Torque Drive. Tad, toks platus pasirinkimas reiškia, kad norint pasirinkti tinkamą ir nenusivilti, būtina atidžiai atsižvelgti į šių modelių ypatybes. Absolute modeliai yra aukščiausios klasės modeliai, kurie turi daugiausiai papildomų priedų. Toks siurblys šluota turi ne tik minkštą siurbimo galvą, kuri puikiai tinka kietų grindų siurbimui, bet ir mini motorizuotą antgalį, kuris suteikia galingą siurbimą ir puikiai tinka nedidelėms, sunkiai prieinamoms vietoms, laiptams, gyvūnų plaukams siurbti. Žemesnio lygio yra Animal modeliai. Jie neturi minkštos valymo galvos, tačiau, dažniausiai, turi motorizuotą minį antgalį. Taip pat, gali turėti ir kitų, skirtingų ir įvairių priedų. Motorhead modeliai pasižymi prieinamesne kaina, tačiau, turi mažiausiai priedų, antgalių. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori Dyson siurblio, tačiau, neturi, o gal nenori išleisti didelės sumos pinigų. Naudinga pabrėžti, kad priklausomai nuo serijos, priedai ir antgaliai Motorhead serijos siurbliuose šluotose gali skirtis. Galiausiai, Torque Drive modeliai, kurie buvo imti gaminti kartu su V11 serijos Dyson siurbliu šluota. Tai tarsi aukso vidurys, kadangi, tai yra tas pats V11 Absolute, tačiau, neturi minkštos valymo galvos. Tiesa, būtent pastarojo modelio siurbliai yra sunkiai randami. 

Rinkdamiesi atsižvelkite į siurbimo galią

Dyson siurblys šluota – geras pasirinkimas, kuris garantuos patogų ir lengvą naudojimą. Tačiau, norėdami pasirinkti visus poreikius tenkinantį modelį, privalote atsižvelgti į suteikiamą siurbimo galią. Dažniausiai, kuo naujesnis Dyson siurblio modelis yra, tuo didesnė tikimybė, kad jis turės didesnę siurbimo galią. Na, arba ji bus didesnė bent MAX režime. Tačiau, skiriasi LOW ir MED režimo galios, į kurias ir reikėtų atsižvelgti. Nuo siurbimo galios priklauso ne tik tai, kaip efektyviai pavyks susiurbti dulkes ir nešvarumus, bet ir tai, kaip ilgai veiks siurblys šluota, kadangi, visi jei yra belaidžiai. Pavyzdžiui, V8 modelis veikdamas LOW režimu suteikia 28 oro vatų galingumą, o MAX režime jo siurbimo galia siekia net 115 oro vatų. Tuo tarpu, V11 modelis veikdamas silpniausiu režimu suteikia 26 oro vatų siurbimo galią, tačiau, MAX režime jo galia siekia 185 oro vatus. Jei siurbimo plotas nėra didelis, namai maži, neturite daug kilimų ar kiliminės dangos, nevertėtų rinktis pačio galingiausio modelio. Tačiau, tiems, kurie nori efektyviai, greitai ir galingai siurbti, toks modelis kaip V11 gali būti puikus pasirinkimas. Būtent pastarasis bei Dyson V12 modeliai yra galingiausi belaidžiai siurbliai šluotos, iš šio tipo Dyson siurblių. 

Veikimo laikas – labai svarbus 

Rinkdamiesi Dyson siurblį šluotą daug dėmesio skirkite ir jo veikimo laikui. Dyson siurbliai šluotos – belaidžiai siurbliai, tad, jų veikimo laikas visiškai priklauso nuo baterijos talpos, o taip pat, ir nuo pačio siurblio galingumo. Iš esmės, baterijos veikimo laikas priklausys ir nuo to, kuriuo režimu siurblys šluota yra naudojamas. Pavyzdžiui, anksčiau V8 modelis, veikdamas silpniausiu, LOW režimu, galės siurbti maždaug 23 minutes, o veikdamas maksimaliu pajėgumu tai darys tik maždaug 6 minutes. Tuo tarpu, V11 modelis, LOW režimu veiks beveik valandą, o tiksliau 55 minutes. Tačiau, naudojant jį MAX režimu, juo pavyks naudotis tik maždaug 13 minučių. Tiesa, MED režimas garantuos, kad V11 siurblys šluota veiks maždaug 44 minutes, o to tikrai pakaks visiems namams išvalyti. Trumpai tariant, čia ir vėl reikėtų atsižvelgti į namų dydį, kadangi, V8 siurbliu išsiurbti itin didelius namus vargu ar pavyks. Na, o galingas V11, V12 modelis tai turėtų padaryti lengvai.

Dyson siurblys šluota – praktiškas, patogus ir geras pasirinkimas, norintiems lengvai, patogiai ir greitai išsiurbti namus. Tinkamai pasirinktas modelis garantuos visų turimų poreikių patenkinimą. Varle.lt svetainėje rasite įvairių Dyson siurblių šluotų pasirinkimą, o taip pat, puikias akcijas bei itin draugiškas kainas! 

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt