Sekite naujienas

Namams

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis patalynę?

Paskelbta

-

Patalynė yra labai svarbi jūsų miego kokybei. Nuo to, kokia bus jo medžiaga, svoris bei sudėtis, gali priklausyti ar į darbą atsikelsite pikti ir suirzę, ar laimingi ir pailsėję. Renkantis patalynės komplektą sau, ar savo šeimai, svarbi yra kiekviena smulkmena. Na, o kaip jau galėjote suprasti, medžiaga yra vienas svarbiausių kriterijų. Todėl pradėkime būtent nuo jos.

Medžiagos pasirinkimas

Medvilnė. Daugumai mūsų, medvilnė yra labai gerai pažįstama medžiaga, tačiau ar tikrai apie ją žinome pakankamai? Pavyzdžiui ar žinojote jog medvilnės stiprumas priklauso nuo jos tankio? Ar kad ji gaminama iš vilnamedžio? Medvilnė yra išties patvarus, kokybiškas audinys, o taip pat, jeigu bus pasirinktas tinkamas jos tankis, tokio tipo patalynė nesivels ir nenusiskalbs.

Reklama:

Drobė. Drobė irgi yra medvilnė. Ji būna įvairių tankių ir yra audžiama drobiniu pynimu. Jos audimo technologija paprasčiausiai panaši į groteles, nes audinio siūlai eina ir vertikaliai, ir horizontaliai vienu metu. Kitaip tariant, drobė yra vadinama paprastąja medvilne. Tuo tarpu, satinas irgi yra medvilnė. Bet kuo ji skiriasi nuo drobės?

Satinas. Medvilnės satinas, labai skiriasi nuo drobės. Pagrindiniai skirtumai yra jų tankis, tvirtumas, minkštumas bei pati išvaizda. Jeigu drobė yra audžiama grotelių raštu, satinas yra audžiamas pynimo būdu. Siūlai eina įstrižai. Dėl naudojamų specialiųjų technologijų jos audimo metu, ji tampa itin švelni bei kaip minėjome tanki. Todėl nenuostabu, kad ir jos kaina yra gerokai didesnė nei įprastų, drobinių medvilnių. Satinas – ilgaamžis ir patvarus pasirinkimas. Taip pat, jų dizaino pasiūla yra platesnė. Satino patalynės gali būti įvairių spalvų, dydžių, raštų. Satino patalynės pavyzdžiai: Nostra.lv

Patalynės svoris

Miegas turi būti kokybiškas ir lengvas. Būtent todėl, patalynė irgi turėtų būti lengva lyg plunksna. Pamirškite senas, sunkias patalynes, kurios miega paverčia našta. Nors anksčiau buvo įprasta galvoti, jog kuo sunkesnė patalynė bus, tuo daugiau šilumos ji suteiks, dabar taip galvoti tikrai nereikėtų.

Taigi, nepamirškite, kad miegas yra bene svarbiausias geros dienos užtaisas. Todėl patalynę rinkitės atsakingai ir suvokdami jog tai yra investicija į kokybiškesnį gyvenimą.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt