Sekite naujienas

Namams

Kam reikalingos langų žaliuzės ir kaip jas išsirinkti ?

Paskelbta

-

Nors dažniausiai langų pridengimui renkamės iš užuolaidų ir žaliuzių ar roletų, šiuo metu užuolaidas renkasi vis mažiau žmonių. Taip yra dėl to, nes žaliuzės ar roletai reikalauja daug mažiau priežiūros, taip pat juos lengviau valdyti ir nesunku įrengti. Dar vienas žaliuzių bei roletų privalumas – galimybė pagaminti unikalius, naudojant bet kokią nuotrauką ar grafikos fragmentą.

Žaliuzės bei roletai užima panašų kiekį vietos, taip pat panašus jų įrengimas bei priežiūra. Didžiausias skirtumas yra tas, kad roletas pagamintas iš vientisos medžiagos, kuri gali būti susukta į viršų, o žaliuzės sudarytos iš atskirų juostų, kurios gali suktis pagal savo ašį taip atveriančios laisvą erdvę tarp atskirų juostų. Ši žaliuzių savybė taip pat gali būti naudojama kaip dizaino detalė. Jei pasirinkote pasikartojantį raštą, jį dar galite pakeisti tiesiog reguliuodami žaliuzių pasukimą.

Reklama:

Kur ieškoti žaliuzių gamintojų?

Jei svarstote, koks žaliuzių dizainas galėtų tikti labiausiai, apsilankykite blindsonwindows.com. Ten rasite kategorijas, kuriose yra suskirstyti visi galimi žaliuzių variantai. Jei nusprendėte, kad jūsų atveju labiau tiktų roletai – juos rasite taip pat. Rasite išskirtus dizainus specialiai virtuvėms, vaikų kambariams, miegamajam. Jei ieškote kažko išskirtinio, bei tikrai skoningo – pažiūrėkite, kokius roletus bei žaliuzes siūlo dizaineriai. Jei įsivaizduojate, kokio dizaino žaliuzių norite, tuomet pasirinkę reikiamą skyrių turėtumėt rasti, ko ieškote. Jei nesate iki galo apsisprendę, tuomet tiesiog pereikite per kategorijas ir neišvengiamai kažkas pasirodys kaip tinkamas variantas.

Jei esami žaliuzių pavyzdžiai nesužavėjo arba visiškai žinote, ko norite, bet to rasti nepavyko, tuomet galima pasinaudoti galimybe sukurti savo žaliuzes ar roletus. Jums reikės įkelti paveikslėlį, nuotrauką ar išskirtinę spalvą, kurios norite ir pateikti kitus būtinus duomenis bei sumokėti. Žaliuzių gamintojas pasirūpins visu gaminimo bei pristatymo procesu, todėl paskutinis žingsnis bus montavimas pagal instrukciją.

Dėl žaliuzių ar roletų funkcionalumo klausimų nekyla, tai vienas geriausių pasirinkimų. Džiugu, kad skirtingi gamintojai suteikia pasirinkimą iš didelio skaičiaus skirtingų dizainų. Dar įdomesnė galimybė, įtraukianti į kūrybinį procesą, susikurti dizainą patiems.

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |