Sekite naujienas

Pasaulis

Kinija slaptoje karinių jūrų pajėgų bazėje bando bepiločius laivus

Paskelbta

-

Pekinas, spalio 12 d. (ANI). „USNI News” pranešė, kad Kinija slaptoje karinio jūrų laivyno bazėje prie šalies šiaurės rytų pakrantės bando eksperimentinius kovinius bepiločius orlaivius, remdamasi palydovinėmis nuotraukomis ir atvirų šaltinių duomenimis.

Pasak leidinio, du bepiločiai antvandeniniai laivai buvo pastebėti naujoje karinių jūrų pajėgų bazėje, esančioje maždaug už 14 km nuo Xiaopingdao povandeninių laivų bazės ir už aštuonių kilometrų nuo pagrindinio Kinijos laivų statybos centro Daliano.

Reklama:

Vienas iš laivų apibūdinamas kaip bepilotis antvandeninis laivas, panašus į 2020 m. rajone pastebėtą JARI. Tai nedidelis naikintuvas su galinga ginkluote. Antrasis laivas primena didelį katamaraną, kuris taip pat turi keletą panašių savybių į JARI.

Pasak leidinio, Kinija ne kartą išbandė savo bepiločius antvandeninius laivus karinio jūrų laivyno prieplaukoje netoli Daliano. Remiantis palydovinėmis nuotraukomis, prieplauka pradėta statyti 2016 m. ir truko apie metus. Nuo to laiko jis su pertraukomis naudojamas trumpalaikiams bandymams ir pratyboms. Atstumas nuo pagrindinių karinių jūrų pajėgų bazių suteikia erdvės saugiems manevrams.

Leidinio duomenimis, Kinija yra parengusi nemažai bepiločių laivų projektų. Kai kurie iš jų buvo pristatyti ginklų parodose, o apie kitus sužinota tik iš atvirų žvalgybos šaltinių.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt