Sekite naujienas

Paslaugos

Buhalterinės paslaugos: dažnai pasitaikančios klaidos

Paskelbta

-

 

Finansinės klaidos verslui gali kainuoti itin daug. Būtent dėl to kokybiškas dėmesys verslo buhalterijos vedimui – itin svarbus. Šiame straipsnyje apžvelgsime dažnai pasitaikančias klaidas, susijusias su buhalterinėmis paslaugomis.

Reklama:

Netinkamas duomenų registravimas

Verslo subjektai turėtų orientuotis į tai, kad buhalterijos apskaita vyktų sklandžiai ir reguliariai. Dėl to svarbu, kad finansinių ir ekonominių rodiklių duomenys būtų savalaikiškai ir tinkamai registruojami. Reguliarus duomenų rinkimas bei fiksavimas palengvina buhalterinės apskaitos vedimą, taupo laiką, užtikrina sklandų mokesčių mokėjimą, padeda išvengti klaidų ir jų sukeliamų finansinių nuostolių.

Nepaisymas tikslaus mokesčių deklaravimo

Dažnai pasitaikanti buhalterinės apskaitos klaida – netinkamas mokesčių deklaravimas. Visa tai gali privesti prie rimtų finansinių nuostolių ar net baudų. Be to, netikslus mokesčių deklaravimas gali lemti ir per didelį mokesčių sumokėjimą.

Nesinaudojimas technologine pažanga

Buhalterinės užduotys gali būti atliekamos daug greičiau, efektyviau ir tiksliau, jeigu naudojamasi tinkamais instrumentais. Verta skirti dėmesio programinei įrangai, skirtai buhalterinei apskaitai –  ilgojoje perspektyvoje ji suteiks daug naudos. Programinė įranga padeda tiksliau sekti ir reguliuoti įmonės finansų valdymą, ekonomines tendencijas ir pokyčius.

Reklama:

Neinvestavimas į profesionalus

Iš pirmo žvilgsnio, verslo buhalterijos vedimas gali atrodyti kaip užduotis, kurią gali atlikti ir verslo savininkai. Kita vertus, patirties, įgūdžių, kompetencijos trūkumas šioje srityje neretai kainuoja verslo sėkmę. Siekis sutaupyti atsisakant profesionalių buhalterinių paslaugų dažnai priveda prie finansinių nuostolių ilgalaikėje perspektyvoje.

Profesionalios buhalterinės paslaugos užtikrina sklandų, efektyvų ir ilgalaikėje perspektyvoje teigiamus rezultatus suteikiantį verslo finansų ir ekonomikos valdymą. Profesionalus buhalteris ar buhalterių komanda padeda išvengti dažnai finansų valdyme pasitaikančių klaidų, bereikalingų laiko ir finansinių sąnaudų.

Komunikacijos stoka

Tam, kad verslo subjektui teikiamos buhalterinės paslaugos būtų atliekamos profesionaliai ir kokybiškai, svarbu palaikyti glaudžią komunikaciją su buhalteriais. Bendradarbiavimo ar skiriamo dėmesio stoka gali turėti neigiamos įtakos vykdomam buhalteriniam darbui. Be to, glaudi komunikacija padeda atrasti ir naujų perspektyvų bei įžvalgų vedant verslo buhalteriją.

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |