Sekite naujienas

Paslaugos

Greitas veterinaro iškvietimas į namus

Paskelbta

-

Tais atvejais, kuomet vykti į veterinarijos kliniką nepatogu arba tiesiog nėra tokios galimybės, pravartu išsikviesti veterinarą į namus. Atvykęs veterinaras apžiūrės Jūsų augintinį ir suteiks reikalingą pagalbą bei patarimus, kaip reikėtų elgtis toliau. Sužinokite daugiau apie teikiamą iškvietimo į namus paslaugą ir kokiais atvejais veterinaras gali padėti, o kada apsilankymas veterinarijos klinikoje neišvengiamas.

Lengvai išsikvieskite veterinarą 

Reklama:

Veterinaras į namus kviečiamas dažniausiai tada, kai augintinis yra labai senas, sunkiai serga ir negali pakelti tolimesnės kelionės arba kai yra prie mirties ribos ir jam reikalinga eutanazija. Pravartu kviestis veterinarą į namus ir tais atvejais, kai tiesiog nenorite kelti augintiniui streso, kadangi jis nemėgsta keliauti ir jam patogiau likti namuose. Tai ypač aktualu laikant namines kates, kurios yra prisirišusios prie gyvenamosios vietos ir sunkiai pakelia naują vietą.

Kokios procedūros gali būti atliekamos namuose?

Namuose teikiama apžiūra, kuomet apžiūrimas gyvūnas ir nustatoma jo būklė. Deja veterinarai neturi galimybės atlikti sudėtingesnių operacijų ar procedūrų namų sąlygomis, todėl esant būtinybei, rekomenduojama atvykti į veterinarijos kliniką. Atvykimas į veterinarijos kliniką būtinas ir tada, kai reikalingos įvairios papildomos procedūros. Kokių procedūrų gali prireikti Jūsų augintiniui ir kokių veiksmų reikės toliau imtis, nustatys pirma į Jūsų namus atvykę specialistai.

Daugiau apie teikiamas veterinarijos paslaugas sužinosite: https://www.greitojizirafa.lt/

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt