Sekite naujienas

Prekės

Kodėl statomi paminklai karžygiams?

Paskelbta

-

Viskas prasideda nuo tinkamai suformuluoto klausimo. Mieli bičiuliai, šiandien bandysiu samprotauti ir atsakyti, tai vis dėl to, kodėl statomi paminklai karžygiams?

paminklai-1

Reklama:

Kokių karžygių būtą mūsų istorijoje?

LDK – tai bene geriausias Lietuvos gyvavimo laikotarpis. (Viduramžių mėgėjams). Kokia tai buvo valstybė? Tik pagalvokite! Mūsų protėviai buvo tikri karžygiai. Kovoje dėl žemių, sujungė jas, valdė ir sočiai gyveno.  Istorijos žinovai nesupykite, dėl galimų netikslumų. Vytautas Didysis, Karalius Mindaugas, Kunigaikštis Algirdas… Kokie vardai, kokie žygiai, kokie darbai. Negalime savęs atskirti nuo Europos istorijos, tenai būta dar didesnių karžygių Karalius Saulė, Žana D’ark, Napalenas…Visa Europa garsi savo istorija. Nuvykus į didžiąsias sostines pamatysite galybę paminklų, skulptūrų, kuriuose įamžinta istorijos dalis.

paminklai-2

Iš ko gaminami paminklai?

Tiek gilioje senovėje, tiek viduramžiais medžiagos iš kurių buvo gaminami pamiklai buvo labai įvairios. Marmuras, granitas – ko gero labiausiai paplitusi medžiaga. O kaip gaminami paminklai šiomis dienomis? Daug kas nepasikeitė. Medžiagos išliko tos pačios. Pakito tik apdirbimo įrankiai. Meistrams tapo daug lengviau darbuotis su akmeniu. Atsivėrė galimybės sukurti įspūdingesnius paminklus. Išlaisvinti savo vaizduote. Bet ar tomis galimybėmis pasinaudojama? Drįstu sakyti, kad ne. Nuvykite į Prahą, Romą, Berlyną, Paryžių ir pamatysite kaip atrodo prieš daugelį metų pagaminti paminklai ir skulptūros. Koks grožis! Kokios formos! Tiesiog negali atsigerėti sukurtais meno kūriniais. O šiandien? Visus vieno didmiesčio gyventojus džiugina vamzdis. Orginalu! Ar matėte po tiltu skardas? Vėl gi menas. Ėėėėė!!! Girdžiu protingo vyro šūksnį. „Čia modernus menas“. Taip taip ir nėra ko čia pykti. Juk niekam nebeįdomus standartinių dalykų atvaizdavimas. Būtina būti „orginaliam“.

paminklai-3

paminklai-4

Žinote, vienas psichologas ar tai rašytojas, tiksliai nepamenu kalbėjo apie mena taip. Jeigu viską išnaikintume. Nebeliktų meno eksponatų ir reikėtų viską kurti nuo nulio. Tai viskas prasidėtų iš pradžių. Visi dailininkai piešų gėles, miškus, upes – žodžiu peizažus. Po kurio laiko kažkas nupieštų juodą kvadratą baltame fone ir susilauktų didelio dėmesio. Nes viskas ilgainiui pabosta. Ir jeigu mus dabar džiugina to pompastiškos statulos Europos sostinėse, tai greičiausiai tais laikais kai buvo jos pastatytos, buvo žmonių, kuriems tai atrodė banalu, įprasta.

paminklai-5

paminklai-8

paminklai-6

paminklai-7

Turėjote kantrybės ir perskaitėte visą tekstą? Šaunuoliai. Dabar peržiūrėkite tas gražias fotografijas ir po kelių akimirkų grįžkite į puslapio vidurį. Rasite nuorodą. Ji išsiskirs savo spalva. Spustelėkite. Tai mano mielieji – SEO straipsnis arba seo tekstas. Juo pagelbėsime vienai internetinei svetainei pakilti paieškos sistemose. Daugiau informacijos apie seo paslaugas, seo straipsnius rasite čia:

https://versloidejos.lt/paslaugos/kas-yra-seo-subalansuota-zaliems/

Nuo ko pradėti internetinę reklamą?

Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |