Sekite naujienas

Gyvenimas

Kuo gėlės dėžutėje skiriasi nuo gėlių puokščių?

Paskelbta

-

gėlės dėžutėje

Koks gimtadienis, vestuvės, vardadienis ar bet kuri kita ypatinga proga be gėlių? Tai – tiesiog būtinas akcentas. Vis dėlto, kiekvienas, kuri nori padovanoti gėlių, turi keletą pasirinkimą: gali dovanoti ką tik skintas gėles, jų puokštes arba gėles dėžutėse. Verta pastebėti, kad gėlės dėžutėse yra  kur kas geresnis pasirinkimas nei gėlių puokštės. Klausiate, kodėl? Perskaitykite šį straipgėlės dėžutėjesnį iki  pabaigos ir surasite atsakymus.

Patogiau transportuoti

Viena iš priežasčių, kodėl gėlės dėžutėse yra geresnis pasirinkimas nei gėlių puokštės, ta, jog tokį gaminį kur kas lengviau transportuoti. Tai ypač aktualu tuo atveju, jei vykstančių į šventę laukia ilga  ir nebūtinai patogi kelionė kokia nors transporto priemone. Gėlės dėžutėse kur kas atsparesnės įvairiems trukdžiams bei kliūtims, todėl galite būti tikri, kad  šventės vietą pasieksite turėdami puikios kokybės gėles.

Praktiška

Dar viena priežasties, kodėl gėlės dėžutėje Vilniuje yra geriau nei gėlių puokštės, ta, jog šis sprendimas labai praktiškas. Ir tai pajus abi pusės – tiek dovanojanti, tiek ją gaunanti. Gėlės dovanojančiai žmogui nereikės rūpintis, kur pamerkti gėles iki to laiko, kol jos bus įtektos gavėjui, tuo tarpu jas gavusiam asmeniui taip pat nereikės skubėti ieškoti vazos, kad galėtų pamerkti gėles.

Ilgiau džiugina akį

Savaime suprantama, kiekvienas kuris dovanoja gėle nori, kad jas gavęs asmuo turėtų galimybė jomis džiaugtis kaip įmanoma ilgiau. Ar taip ir bus, nemaža dalimi priklausys nuo jos gavėjo, tačiau nemažą įtaką turės ir gėles dovanojančio asmens sprendimai: atminkite, jog gėlės dėžutėse paprastai akis  džiugina kur kas ilgiau.

Dekoratyvesnis vaizdas

Pats metas įvardinti ir dar vieną priežastį, dėl kurios, verta rinktis gėles dėžutėse. Ne paslaptis, kad kiekvienas, kuris dovana gėles, siekia kuo įmanoma dekoratyvesnio vaizdo. Taip ir bus tuo atveju, jei nuspręsite pasirinkti gėles dėžutėse. Jos atrodo kur kas puošniau bei prabangiau nei įprastos gėlių puokštės, tuo tarpu didelė dėžučių įvairovė suteikia dar ir pasirinkimo laisvę.

Gėlės dėžutėse – patogu transportuoti, praktiška, taupo laiką, džiugina akis ilgiau ir ypač dekoratyvu. Tokiu atveju, Vilniuje, Kaune ar Jonavoje tampa labai paprastu dalyku.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |