Sekite naujienas

Namams

Medinės durys – viena populiariausių pasirinkimo galimybių

Paskelbta

-

Kai svarstoma senas vidaus ar lauko duris pakeisti naujomis, gana dažnai pasirenkamos medinės durys. Jos turi tikrai nemažai privalumų, ir dėl šios priežasties jos gali tikrai puikiai pasiteisinti. Paprastai medinės durys pavergia savo išvaizda, tačiau tai tikrai nėra pagrindinė priežastis, kodėl verta rinktis tokias duris. Taigi, kokie yra didžiausi šių durų privalumai, ir kokius trūkumus būtų galima išskirti?

Medinės durys tarnaus tikrai ilgą laiką

Reklama:

Nors kartais manoma priešingai, tačiau galite būti užtikrinti, kad medinės durys tarnaus tikrai ilgą laiką. Jos nereikalauja ypatingos priežiūros, nes šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia taip apdirbti medieną, kad jos nereikėtų perdažyti, perlakuoti ar impregnuoti. Medinės durys pasižymi ilgaamžiškumu, ir nesvarbu, kokias duris rinksitės – vidaus ar lauko.

medines-durys

Gaminant medines duris tausojama aplinka

Paskutiniu metu vis daugiau dėmesio skiriama ekologijai, todėl renkantis tinkamiausią produkciją atsižvelgiama į tai, ar ji yra pagaminta iš natūralių medžiagų. Medinės durys yra gaminamos iš natūralios medienos, todėl yra tausojama aplinka. Kadangi medinių durų tarnavimo trukmė bus pakankamai ilga, galėsite nesibaiminti, kad greitai duris teks paprasčiausiai išmesti. Reguliuojamas atliekų kiekis taip pat prisideda prie aplinkos išsaugojimo, taigi, toks pasirinkimas gali būti iš tiesų palankus.

Pamirškite drėgmės perteklių namuose

Dėl besikaupiančios drėgmės namuose gali užsiveisti pelėsis, kurio naikinimas pareikalauja tikrai nemažai pastangų. Jei norite to išvengti, galite rinktis tam tikrus įrenginius, skirtus kontroliuoti drėgmės balansą, arba pasirūpinti, kad namai natūraliai „kvėpuotų“. Medinės durys tikrai gali puikiai pasiteisinti, nes jos užtikrina natūralią oro cirkuliaciją, ir jums nereikės rūpintis dažnu namų vėdinimu.

medines-durs-2

Didelis durų spalvų ir skirtingų dizainų pasirinkimas

Medines duris namuose tikrai nebus sunku priderinti. Iš gausaus medienos atspalvių tikrai galėsite pairinkti tokius, kurie geriausiai derėtų prie namų interjero. Šiltos medienos spalvos tikrai bus lengvai priderinamos kiekvienuose namuose, ir tai gali suteikti dar daugiau jaukumo. Skirtingi durų dizainai leis pasirinkti duris net ir patiems išrankiausiems, tad galite net neabejoti, kad visada atrasite tinkamiausias medines duris.

Medinės lauko durys yra pakankamai saugios

Visada tikimasi, kad namuose bus ne tik jauku, bet taip pat ir saugu, tad tuo atveju, jei ieškote tinkamiausių lauko durų, medinės lauko durys galės iš tiesų puikiai pasiteisinti. Galite net neabejoti, kad iš gausaus pardavėjų siūlomų lauko durų asortimento visada atrasite tokias duris, kurios galėtų tikrai puikiai pasiteisinti, ir galėsite nesibaiminti, kad į jūsų namus kas nors gali įsibrauti.

Paprasta durų priežiūra

Galite nesibaiminti, kad medinės durys pareikalaus ypatingai daug priežiūros, nes šiuolaikinės medinės durys yra gaminamos taip, kad jos nepareikalautų ypatingai daug dėmesio. Kaip ir bet kurios kitos durys, jos reikalauja minimalios priežiūros, ir galite būti užtikrinti, kad medinės durys ilgą laiką išlaikys savo pirminę išvaizdą.

Garso ir šilumos izoliacija

Kadangi dalį šilumos prarandame būtent per duris, vertėtų pagalvoti, kokios galimybės gali užkirsti tam kelią. Jei pasirinksite medines duris, galite net neabejoti, kad jūsų namuose bus pakankamai šilta, o puiki garso izoliacija leis jums mėgautis tyla ir ramybe. Nesvarbu, kur jūs gyvenate – nuosavame name ar daugiabutyje, medinės durys leis namuose jaustis tarsi savo tvirtovėje, ir nereikės nerimauti dėl sklindančio triukšmo.

Kokybė už palankią kainą

Medinių durų kaina, lyginant su kitais galimais pasirinkimais, yra gana nedidelė, tad tikrai verta pagalvoti apie būtent tokį pasirinkimą. Įvairių skirtingų bendrovių nustatytos kainos gali labai varijuoti, tad visada bus galima pasidomėti, kokias kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai, tikėtina, kad nesunkiai atrasite pačius palankiausius pasirinkimus, ir galėsite užsisakyti tam tikras jus dominančias duris.

medines-durs-4

Galimybė pateikti individualų užsakymą

Jei prekyboje nepavyksta rasti tam tikrų tinkamiausių durų, galite pasinaudoti galimybe pateikti individualų užsakymą. Medinės durys gali būti gaminamos specialiai jums, tad ir tuo atveju, jei jums bus reikalingos nestandartinių matmenų durys, paprasčiausiai galėsite pateikti savo užsakymą, ir durys bus pagamintos specialiai jums. Nors dažnai manoma, kad durų gamyba gali būti pernelyg brangi, tačiau kainos bus tikrai prieinamos.

Žinoma, kaip ir kiti galimi pasirinkimai, medinės durys turi ir tam tikrų trūkumų. Kadangi durys yra gaminamos iš natūralių medžiagų, jos gali skleisto specifinį kvapą, laikui bėgant gali iškrypti ar kitaip deformuotis. Taip pat svarbu ir tai, kad medinių durų priežiūrai būtų naudojamos tinkamos priemonės, ir valant duris nereikėtų persistengti su įvairiomis cheminėmis priemonėmis. Šiandien vis labiau populiarėja įvairios garų šluotos, kuriomis valomi namai, tačiau svarbu žinoti, kad tai nėra tinkama medienai. Vis dėlto, tenka pripažinti, kad medinės durys turi kur kas daugiau privalumų nei trūkumų, tad tuo atveju, jei svarstote senas duris pakeisti naujomis, verta pagalvoti būtent apie šią pasirinkimo galimybę.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Finansai2 savaitės prieš

Techninių analitikų mokytojas Tomas Dulkys: „Didžiausia investuotojų ir spekuliantų klaida – noras praturtėti, o ne tapti šios srities profesionalu“

Kriptovaliutos, akcijų prekyba rinkoje, spekuliavimas, investavimas – vieniems šios temos atrodo nepažįstamos ir sunkiai perprantamos, o kiti sukaupia tiek žinių,...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

„A Management“ vadovė Aušra Virkietytė: Sužvaigždėjimas renginių organizatoriui – karjeros pabaiga

Renginių organizatoriaus darbas atrodo nesibaigianti šventė. Tad norinčių dirbti šioje srityje turėtų netrūkti. „Iš dalies taip ir yra, – sutinka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

LAVA SALES kompanijos vadovas Paulius Gumbelevičius: „Komanda – branduolys, padedantis sukurti sėkmingą verslą”

Neseniai įsikūrusios kampanijos LAVA SALES tikslas – pritraukti naujų klientų šaltų skambučių pagalba ir taip padėti verslui augti. Telemarketingo paslaugas...

Startuoliai2 mėnesiai prieš

Saugių sandorių platforma „EscrowPack“ padės internete pirkti ir parduoti nesibaiminant sukčių

Tikrai ne vieną kartą pačiam teko patirti ar iš draugų girdėti apie sukčiavimo atvejus, kuomet perkant prekes iš fizinių asmenų...

Finansai2 mėnesiai prieš

29-erių į pensiją išėjęs Gintaras Pociūnas: „Finansiškai raštingas ir investuojantis žmogus – turtingo mąstymo žmogus“

Taupymas, investavimas, akcijų biržos – terminai, kurių daugelis dar nepažįsta, o gal laiko tolima siekiamybe. Praktinius patarimus geresniam finansų valdymui...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |