Sekite naujienas

Prekės

Parketlentės: namų interjero jaukumui ir išskirtinumui

Paskelbta

-

parketlentės

parketlentėsParketlentės ilgą laiką garsėjo kaip pigi, bet ilgaamžiškumu nepasižyminti grindų danga. Tačiau šiomis dienomis, smarkiai ištobulėjus jų gamybos metodams, toks parketlenčių įvaizdis smarkiai pakito į priešingą pusę. Ši grindų danga tapo labai populiari dėl savo teigiamų savybių. Kokios jos?

Pradėkime nuo parketlenčių kainos. Ne paslaptis, daugelis lietuvių važiuoja į Lenkiją įsigyti pigesnių prekių. Ne išimtis ir parketlentės. Galbūt parketlentės Lenkijoje išties yra šiek tiek pigesnės, tačiau verta atminti, jog, suradus kažkokį broką ar atlikus parketlenčių likučiui, Jūs negalėsite jų nei pakeisti nei grąžinti. Tuo tarpu parketlentės Depo ar parketlentės Moki veži prekybos centruose visuomet suteiks tokią galimybę. Patirtis rodo, jog dažnai nutinka taip, jog pirkėjas parsivežęs grindis pamato, jog jos visiškai nedera prie namų interjero. Vargu ar jas grąžinsite Lenkijoje. Juolab, jeigu ir turėtumėte tokią galimybę, pagalvokite, kiek tai kainuotų. Tuo tarpu, Lietuvos prekybininkai šalies viduje suteikia tokias galimybes ir dažnai prekes atveža klientams į namus.

Reklama:

Jau minėtas ištobulintas parketlenčių gamybos procesas leidžia šiai grindų dangai konkuruoti su natūralios medienos grindimis. Pastarosios yra ganėtinai brangios, tuo tarpu, parketlentės yra ne tik gerokai pigesnės, bet ir turi daug natūraliai medienai būdingų savybių: pasižymi dideliu atsparumu plėtimuisi ir susitraukimui. Vadinasi, tai yra idealus variantas, kai namuose grindys šildomos arba pastatas patiria didelę temperatūrų kaitą vasaros ir žiemos metu.

Kalbant apie parketlentes šildomoms grindims, reikia paminėti, jog jos yra tikrai tam tinkamos. Tereikia tik parinkti tinkamą storį. Manoma, jog parketlentės storis neturi viršyti 15 mm. Tuomet galėsite džiaugtis šiltomis ir puikiai bei prabangiai atrodančiomis grindimis.

Kita labai patraukli parketlenčių savybė – jų atsparumas drėgmei. Dėl šios savybės jos yra gana populiarios esant drėgnam klimatui ( mūsų šalies orams tai būdinga) ir netgi rūsiuose. Be to, vis dažniau galima surasti namų interjerų su parketlenčių danga vonioje. Nors šioje patalpoje parketlentės reikalauja šiek tiek atidesnės priežiūros, tačiau, suklotos su tam tikrais silikoniniais intarpais, gali puikiai tarnauti.
Dar viena viliojanti parketlenčių savybė – jų dizaino įvairiapusiškumas. Parketlentės gali būti labai įvairių raštų ir spalvų. Tad visai nesvarbu, kokį namų stilių pasirinkote – skandinavišką, kaimišką, klasikinį ar kontrastų derinimą – visuomet galėsite išsirinkti ir suprojektuoti sau tinkamas grindis. Vis dar niekaip neapleidžia lyderio pozicijų eglutės rašto parketlentės. Parketlentės eglutė, pasirinkus, sakykim, sendinto ąžuolo ar nublukintos saulės spalvą, kiekvieną namų erdvę pavers išsikirtine ir itin dekoratyvine patalpa.

Parketlentes, kaip ir bet kurią kitą prekę, galite įsigyti ir internetu. Jums tereikia paieškos sistemoje suvesti žodžius parketlentės skelbiu ar parketlentės atsiliepimai ir akimirksniu gausite ne tik platų šių grindų dangų pasirinkimą, bet ir galimybę sužinoti kitų pirkėjų atsiliepimus. Tai puikus būdas įvertinti vienos ar kitos prekybos vietos patikimumą, teikiamas paslaugas ir, be abejonės, taikomas nuolaidas.
Mes, tuo tarpu, pridursime, jog parketlentes galima rinktis užbaigtas arba baigimo darbus atlikti patiems. Tai visiškai nesudėtinga. Juolab, kad daugelis parketlenčių šiuo metu gaminamos su užbaigimu. Vadinasi, Jums nereikės nei šlifuoti, nei lakuoti. Suklojus tokias parketlentes, galėsite iš karto džiaugtis naujomis ir stilingomis grindimis.

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |