Sekite naujienas

Prekės

TOP 5 programėlės verslininkams

Paskelbta

-

Verslininkai – inovatyvūs žmonės, kurie puikiai supranta, kad jų rankose visada turi būti ne tik telefonas, tačiau įrenginys, kuriame įrašyta kuo daugiau išmaniųjų programėlių palengvinančių įvairaus tipo darbus.

Nieko keisto, kad sugedęs telefonas kelia labai daug problemų. Galima tik pasidžiaugti, kad šiuo metu iphone telefonu remontas atliekamas labai greitai ir gana pigiai, tad nelaukite, kol problema darysis vis didesnė – pasinaudokite paslaugomis. Svarbu, kad versle naudojamos programėlės funkcionuotų tinkamai. O kokios yra būtinos?

Reklama:

Invoice2go

Invoice2go yra viena būtiniausių programėlių tiems, kurie valdo savo veiklą, verslą ir nori matyti pokyčius pajamose bei išlaidose. Ši programėlę padeda kurti ataskaitas, rašyti jas, galiausiai, kelių mygtukų paspaudimu išsiųsti sąskaitas klientams.

Expensify

Programėlė Expensify dažniausiai reikalinga didesniam verslui, kadangi ji naudojama stebėti komandiruotėse esančių darbuotojų išlaidas. Programėlę taip pat galima valdyti ir per interneto naršyklę, tad naudojimasis ja yra patogus, galite pasirinkti Jums labiausiai tinkamą komandiruotpinigių tvarkymo būdą.

Basecamp

Basecamp programėlė padeda kur kas greičiau ir paprasčiau sisteminti skirtingus duomenis, kurie dažniausiai gaunami iš pokalbių langų. Programėlė puikiai tinka skirtingoms operacinėms sistemoms, juolab, ji gali būti naudojama ir per naršyklę. Vienu metu prie jos gali prisijungti tiek žmonių – kiek reikia, tad skirtingos info papildymas nuotoliniu būdu tapo ypač paprastas ir patogus.

1Password

1Password yra labai paprasta, tačiau tikrai labai reikalinga programėlė, kuri naudojama ne tik versle, tačiau ir kasdienybėje. Joje galite išsaugoti visus įrašytus slaptažodžius. Patį app’są atrakinkite taip pat su pasirinktu slaptažodžiu. Taigi, vienoje vietoje bus saugoma labai daug naudingo info, tačiau ją pamatyti bus galima tik su vienu pasirinktu kodiniu žodžiu.

Wunderlist

Wunderlist daugeliui verslininkų yra būtinybė, kadangi ji padeda kur kas paprasčiau susiplanuoti darbus, pažymėti tuos, kuriuos jau atlikote, juolab, išskirti juos į mažiau arba daugiau svarbius. Funkcijų atsiranda vis daugiau, tad būtinai sekite atnaujinimus ir juos įsidiekite.

Kuo daugiau programėlių telefone – tuo paprasčiau. Tiesa, daug programų užima ir daug atminties, sekina bateriją, telefonai krenta iš rankų – dūžta dėl nuolatinio naudojimo, tad iPhone  remontas – dažnas verslininkų palydovas.

Reklama:

Reikalingas iPhone programinės įrangos atnaujinimas, telefono baterijos, ekrano stiklo keitimas ar kitos remonto paslaugos? Patyrusi Mano Phone meistrų komanda yra pasiruošusi Jums pagelbėti. Specialistai dirba visoje Lietuvoje!

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt