Sekite naujienas

Prekės

Vis dar svarstote, ar jūsų namams reikalinga terasa? 3 priežastys ją įsirengti

Paskelbta

-

Jei turite jums priklausantį namą, tačiau vis dar svarstote, ar verta įsirengti terasą, tai galite būti tikri – šis elementas iš tiesų yra verta jūsų dėmesio. Kviečiame susipažinti su priežastimis, kodėl verta ją įsirengti.

Daugelis žmonių nori gyventi gražiuose bei erdviuose namuose, tačiau dažnu atveju nežino, kaip išgauti būtent tokį efektą. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent terasa gali suteikti papildomos estetikos bei erdvės jūsų namams. Įrengus terasą, namas atrodys didesnis, solidesnis. Terasos funkcionalumas yra dar viena priežastis ją įsirengti. Nemaža dalis žmonių galvoja, kad terasą galima išnaudoti tik rytinės kavos ar arbatos gėrimui, jaukiems pasisėdėjimams su šeima ar draugais. Tačiau nereikia pamiršti, kad būtent terasa tampa idealia erdve ne tik pasisėdėjimams, bet ir įvairių daiktų laikymui, dekoratyvinių ar prieskoninių augalų auginimui. Ne paslaptis, ir tai, kad dauguma žmonių ieško atsakymo į klausimą; ką daryti, kad namuose žiemą būtų šilta, o vasarą – priešingai, vėsu. Svarbu akcentuoti, kad terasos įrengimas tikrai padės siekti šio tikslo: toje namo pusėje, kur bus įrengta terasa, vasara bus vėsiau, o žiemą – šilčiau.

Reklama:

Akivaizdu, terasos įrengimas yra iš tiesų labai naudingas sprendimas: namas atrodys solidžiai, erdviai, estetiškai; bus galima laikyti įvairius daiktus, auginti augalus; vasarą name bus vėsiau, o žiemą – šilčiau. Tačiau apsisprendimas įrengti terasą, yra tik viena medalio pusė – netrunkama susidurti su klausimu, kokias medžiagas naudoti. Praktika rodo, kad mūsų šalies žmonės labai dažnai nusprendžia pasirinkti medieną. Tai – estetiškas pasirinkimas, tačiau kuomet kalbame apie praktiškumą, nesunku pastebėti, kad tai tikrai ne pats geriausias variantas. Įprasta mediena labai jautriai reaguoja į drėgmę bei temperatūrų pokyčius, todėl jau po kelerių metų bus prarasta pirminė išvaizda. Žinoma, mediena galima padengti dažais arba laku, tačiau tokiu atveju terasa nebebus ekologiška, jūsų sveikatai draugiška erdvė. Taigi, puikiu pasirinkimu gali tapti deginta mediena terasai. Degintas medis, tai – medis (gali būti naudojamas Accoya®, maumedis, eglė, pušis, kedras), apdorotas Yakisugi, dar vadinama Shou sugi ban, technologija. Tai suteikia medienai ypatingą (tamsų) atspalvį. Deginta mediena yra padengiama specialia alyva, kuri draugiška gamtai bei žmogaus sveikatai, puikus pirminis vaizdas išsaugomas net apie 80 metų. Degintas medis gali būti naudojamas ne tik terasai, bet ir fasadui, interjerui, tvorai.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt