Sekite naujienas

Reklama ir marketingas

Facebook autoposteris: kas tai ir kaip tai veikia?

Paskelbta

-

autoposteris

Facebook autoposteris – tai pagalbinė priemonė, kuri skirta sukelti atitinkamus skelbimus į facebook grupes. Kitais žodžiais tariant, tai sistema, kuri gali sutaupyti Jūsų kelių valandų darbą ir vargą. Autoposteris veikia gana paprastai, tad nereikės skirti laiko bandant geriau suvokti mechanizmą.

Autoposteris: paslaugos užsakymo eiga

Reklama:

 • Pirmiausia į sistemą yra užregistruojamas Jūsų facebook profilis iš kurio bus talpinami atitinkami skelbimai.
 • Tuomet pasirenkamos grupės, kurių skaičius yra neribotas ir į kurias yra įstojęs anksčiau minėtas facebook profilis.
 • Atlikus šiuos darbus – klientas gauna prisijungimą prie autoposterio aplikacijos (prisijungimo duomenys dažniausiai yra atsiunčiami el. paštu).

Suteikiama galimybė redaguoti sukurtą skelbimą, tad naudinga įvertinti konkurentų pateiktus skelbimus ir pasistengti juos pranokti. Taip pat suteikiama galimybė skelbimus „pakelti į pirmąsias pozicijas“, juos trinti. Visus šiuos darbus gali atlikti skelbimų savininkas iš savo kompiuterio, taigi tai paprastas ir greitas būdas reklamuoti savo paslaugas.

Greitas ir efektyvus reklamavimasis

Autoposterio paslaugą siūlo ne viena įmonė, tad pirmiausia Jums reikia pasirinkti – kieno paslaugomis planuojate pasinaudoti. Kuomet jau žinote su kuo dirbsite – tokiu atveju rekomenduojame su jais kontaktuoti, kad išgirstumėte atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Jeigu norite, kad autoposteris talpintų skelbimus į Jūsų nurodytas grupes – Jums reikia atlikti šiuos darbus:

 1. Pirmiausia reikia sugalvoti ir įrašyti skelbimo tekstą. Nepamirškite, kad juos jis originalesnis – tuo daugiau žmonės juo susidomės.
 2. Kai jau turite skelbimą – pasirinkite laiką nuo kurio autoposteris pradės talpinti skelbimus į Jūsų pasirinktas reklamos grupes.
 3. Sekančio žingsnio metu reikia sužymėti grupes į kurias bus talpinamas Jūsų paruoštas skelbimas. Galima pasirinkti kurias nors konkrečias grupes arba galima pasirinkti visas, jeigu norite, kad Jūsų parašyta informacija būtų skleidžiama kuo didesniame kiekyje grupių.

Ir štai taip paprastai Jūsų sukurta reklama kartu su autoposterio pagalba pradės talpinti skelbimus Jūsų pasirinktu laiku. Puiku tai, kad ši programa suteikia galimybę nustatyti labai detalų skelbimo talpinimo laiką: konkrečiomis dienomis, kas kelias savaites, o gal net ir kas kelis mėnesius.

Ar naudinga reklamuotis facebook grupėse?

Apskaičiuota, kad yra sukurta daugiau facebook anketų, kuriose nustatyta jog asmuo gyvena Lietuvoje, nei iš tikro yra gyventojų. Tai parodo, kad šis socialinis tinklas mūsų šalyje yra labai populiarus ir dažnai pasirenkamas. Nieko keisto, kad jame esanti reklama taip pat yra vienas iš geriausių būdų reklamuoti savo verslą. O kodėl būtent facebook skelbimų portalai tokie tinkami?

 • Jie suskirstyti pagal temas, taigi pasiekia tikslinius naršytojus.
 • Skelbimais galima dalintis ir jie pasiekia didesnį lankytojų skaičių.
 • Talpinti galima kiek norite ir kada norite.
 • Talpinimas visiškai nieko nekainuoja, o autoposterio paslaugos yra labai pigios.
 • Galima sukurti labai originalų skelbimą su judančiais paveiksliukais ir video.
 • Tiesiogiai galima kontaktuoti su klientais, kuriems yra aktuali Jūsų siūloma produkcija.

Kadangi rankiniu būdu kasdien talpinti skelbimus yra laiko reikalaujantis darbas – nieko keisto, kad atsirado automatizuota sistema, kuri padeda tai padaryti greitai ir paprastai. Svarbiausia, kad autoposteris paslaugas suteiks kur kas pigiau nei kad samdytas asmuo, kuris rankiniu būdu kasdien keltų skelbimus.

Reklamos galia

Jeigu norite, kad Jūsų internetinis puslapis būtų kur kas labiau žinomas, o verslo vardas turėtų gerą reputaciją – pasistenkite kuo daugiau apie save kalbėti. Kadangi už reklamos pateikimą būsite atsakingas pats – visa kontrolė yra Jūsų rankose.

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |