Sekite naujienas

Renginiai

Nidoje – renginių maratonas: elektroninės muzikos festivalį keičia sporto fiesta

Paskelbta

-

Nidoje pasibaigus vienam didžiausių elektroninės muzikos festivalių Lietuvoje, kurortas jau rengiasi sportinių iššūkių kupinai savaitei. Paskutinis liepos savaitgalis į pajūrio perlu vadinamą kurortą suburs šimtus sporto mėgėjų ir profesionalių sportininkų. Savaitgalį atidarys Kuršių marių regatos Neringos etapo varžybos, o sekmadienį vyks įsimintinos multisporto estafetės lenktynės.

Šeštadienis: „Kuršių marių“ regata – Neringos etapas

„Kuršių marių“ regata – vienas iš didžiausių Nidoje organizuojamų renginių. Regata atidaroma ir uždaroma įspūdingomis šventėmis, vyksta vieši koncertai. Lietuvoje rengiama daug buriavimo varžybų, bet Kuršių marių regata vadinama rimčiausiu išbandymu buriuotojams.

Šeštadienio rytą prasidės Tarptautinės 56-osios „Kuršių marių“ regatos Neringos etapas. Lenktynių dieną tradiciškai nuo krantinės bus galima stebėti buriavimo varžybų startą, kur ties starto linija dėl geresnių pozicijų kovos dalyvaujančiosios įgulos.

Šalia Nidos prieplaukos esančios regatos scenoje įrengtame ekrane bus galima sekti įspūdingiausias varžybų akimirkas bei sudalyvauti apdovanojimų įteikimo ceremonijos šventėje.

Sekmadienis: „Red Bull 211“ multisporto varžybos

Jei buriavimo sportas jums ne prie širdies, sekmadienį Nidoje varžysis ir įvairių kitų sporto šakų entuziastai – mėgėjus ir profesionalus sukvies jau tradicinėmis tapusios multisporto varžybos „Red Bull 211”.

„Tai komandų, kurias sudaro po keturis žmones, estafetė. Netoli šimto komandų irkluos baidares, mins dviračius ir bėgs įspūdingais maršrutais viename gražiausių Lietuvos kampelių.

Visiems žiūrovams, nesvarbu – Nidos gyventojams ar kurorto svečiams – šis renginys bus nemokamas. Specialiai įrengtose Nidos erdvėse visą veiksmą bus galima patogiai stebėti per įrengtus ekranus, taip pat renginys bus transliuojamas ir internetu“, – pasakoja renginio organizatoriai.

„Red Bull 211“ multisporto varžybos vyks liepos 30 d. Kuršių Nerijoje, Nidoje. Kad dalyviams nepristigtų jėgų, o žiūrovams netrūktų linksmybių ir intrigų – renginį ves gerai žinomas Manto Stonkaus ir Rolando Mackevičiaus duetas. Renginio vedėjai kalbins dalyvius, dalinsis emocijomis bei padės žiūrovams sekti visą dieną truksiančias varžybas.

Ekstremalus sportas ir kerintys Kuršių Nerijos vaizdai – toks paskutiniojo liepos savaitgalio Nidoje planas, paliksiantis neišdildomus įspūdžius bei puikias emocijas ir varžybų dalyviams, ir jų žiūrovams.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |