Sekite naujienas

Renginiai

Vilniuje – 200 profesionalų subursiantis tarptautinis pinigų plovimo prevencijai skirtas renginys

Paskelbta

-

Vilnius, būdamas vienu iš lyderiaujančių Europos finansinių technologijų („FinTech”) centrų, sukvies pinigų plovimo ir finansinio sukčiavimo prevencijos ekspertus iš penkių šalių.

Šių metų rugsėjo 20 d. sostinėje vyks konferencija „Vilnius Financial Crime Fighters 2023”, kurioje patirtimi, kaip kovoti su pinigų plovimu ir finansiniais nusikaltimais, dalinsis ir diskutuos finansų institucijų, technologijų, priežiūros ir teisėsaugos institucijų ekspertai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Didžiosios Britanijos ir Portugalijos.

Renginį organizuoja Lietuvos bendrovė „Amlyze”, kurianti pinigų plovimo prevencijai skirtus technologinius sprendimus. Konferencija organizuojama kartu su advokatų kontora „Ellex Valiunas“, lyderiaujančios Baltijos šalių advokatų kontorų grupės „Ellex“ nare. Renginį palaiko Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba.

„Renginys suburs žinomus ir autoritetingus pinigų plovimo prevencijos ekspertus iš visos Europos. Konferencijoje bus aptariamos naujausios finansinio sukčiavimo tendencijos pasaulyje ir diskutuojama dėl būdų, kaip su tuo efektyviai kovoti. Finansinėms institucijoms reguliacinė aplinka visame pasaulyje tampa vis griežtesnė, tad bendruomenei yra didelis poreikis susitikti ir kartu aptarti visus paskutinius pokyčius ir iššūkius”, – sako Alexandre Pinot, vienas iš „Amlyze” įkūrėjų bei inovacijų ir strategijos vadovas.

Anot jo, „Vilnius Financial Crime Fighters 2023” taps vienu svarbiausių šių metų kovos su finansiniais nusikaltimais renginiu šalyje, o tai atlieps ir Lietuvos siekį pritraukti Europos Sąjungos kovos su pinigų plovimu tarnybą (AMLA) steigti savo centrinį biurą Vilniuje.

Tarp temų, kurios taip pat bus aptariamos renginyje, bus ilgai laukto Europos kriptoturto rinkų reglamento (MiCA) įgyvendinimas, bankininkystės kaip paslaugos (angl. Banking as a Service, BaaS) modelio atsiradimas ir raida, artėjantis trečiosios Mokėjimo paslaugų direktyvos (PSD3) įsigaliojimas ir augantis poreikis finansinėms institucijoms keistis informacija tarpusavyje.

Tarp renginio pranešėjų bus atstovai iš Europos Tarybos kovos su pinigų plovimu ir terorizmo finansavimu priemonių įvertinimo ekspertų komiteto MONEYVAL, Lietuvos banko, Latvijos centrinio banko, Finansų ministerijos, Lietuvos ir Estijos finansinės žvalgybos tarnybų, Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro, bankų SEB, „Swedbank“ ir kitų institucijų bei organizacijų.

Renginys bus nemokamas, tačiau norintiems dalyvauti būtina užsiregistruoti. Registracija į konferenciją vyksta „Eventbrite” platformoje. Visa renginio programa skelbiama „Amlyze” interneto svetainėje.

Renginio vieta ir laikas:

Rugsėjo 20 d., Vilnius Tech Park, Antakalnio g. 17, Vilnius
Konferencija prasideda 13 val.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |