Sekite naujienas

Didmeninė prekyba

UAB “eComp” – kompiuterinės įrangos tiekėjas

Paskelbta

-

Esame UAB “eComp”, daugiau nei 12-ka metų Kauno mieste veikianti įmonė, kurios veiklą ir darbuotojus atsipindi pavadinime. “eCOMP” – esame energinga, charizmatiška, operatyvi, motyvuota ir patikima komanda.

Reklama:

Ką mūsų komanda veikia? Nors esame pakankamai nedideli, turime skirtingas komandas, kurios pasidalijusios į pardavimų skyrių ir servisą.

Pardavimų skyriuje mes konsultuojame, importuojame, reklamuojame ir parduodame. Visas procesas vyksta ratu. Mes išsiaiškiname klientų poreikius bendraudami klientui patogiausiu būdu, ieškome ir atvežame labiausiai norimas prekes. Pristatome prekes rinkai naudodami įvairius reklamos kanalus (socialinius tinklus, skelbimus, lauko ekranai Kaune). Galiausiai mūsų siūloma ir klientų pasirinkta produkcija iškeliauja jiems į rankas su didžiausiais linkėjimai sugrįžti dar kartą.

Kokią produkciją mes siūlome? Garsius ir žinomus prekinius ženklus, kuriuos galite rasti pas mus. Galime jums pateikti įvairią kompiuterinę techniką (nešiojamus, stacionarius, planšetinius kompiuterius, monitorius, spausdintuvus ir jų priedus), žinomų prekių ženklų (Marshall, Harman Kardon, JBL, Klipsch, Sony, LG) kolonėles, ausines, išmaniuosius laikrodžius, žaidimams skirtą įrangą. Aukščiausios klasės tinklo įranga ir kokybiškiausios rinkoje vaizdo stebėjimo sisatemos užtikrins, kad viskas veiktų be priekaištų. Tad jei turėsite kažkokių klausimų apie mūsų siūlomą produkciją, būtinai susisiekite, pažadame, kad rasime Jums geriausią variantą.

Mūsų servisą pavadint tik „servisu” būtų netikslu, nes darbų atliekama labai daug. Dauguma žmonių, išgirdę žodį „servisas”, įsivaizduoja tik kompiuterių remontą ir remonto paslaugas. Tačiau mes darome žymiai daugiau. Be tradicinio kompiuterio remonto, atliekame įmonių IT ūkio priežiūrą, kuri apima profilaktinius IT ūkio patikrinimus, planuotus arba skubius atvykimus į darbo vietą, teikiame nuolatinę pagalbą ir atnaujimname įrangą optimaliam darbui užtikrinti.

Reklama:

Vienas iš pagrindinių ir didžiausių įmonių IT ūkio priežiūros darbų, kuriuos atliekame yra tinklo diegimo darbai, kurių metu paruošiamos darbo vietos, optimizuojamas tinklo veikimas. Kad viskas veiktų tinkamai, montuojame ir tvarkome tinklo spintas, padedame įsirengti duomenų saugyklas. Tvarka spintose leidžia lengviau rasti gedimus, pakeisti įrangą ir negaišti laiko laidų narpliojimui. Taip pat atsiranda galimybė atlikti remonto darbus neatjungiant visų darbuotojų nuo tinklo.

Kontaktai:

Agnė Snarskienė
+370 610 49999

Santa Andriūnaitytė
+370 620 49999

Adresas:
Savanorių pr. 192A, Kaunas, LT-44151
www.ecomp.lt

https://www.facebook.com/ecomp.lt

El. paštas: [email protected]
I-V 9:00 – 18:00
VI nedirbame
VII nedirbame

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |