Sekite naujienas

Verslo idėjos

50 geriausių apps idėjų pradedančiosioms įmonėms 2023 m.

Paskelbta

-

Prieš pandemiją buvo prognozuojama, kad mobiliųjų programėlių kūrimas iki 2023 m. atneš 935 mlrd. dolerių pajamų. Pandemija pagreitina šį procesą ir padidina pelną. Žmonės visus savo reikalus (nuo darbo iki namų ruošos) perkelia į kišenę, kai svarbiausi dalykai yra po ranka ir visada pasiekiami. Interneto ir 5G technologijos taip pat sparčiai vystosi, o duomenų perdavimo greitis didėja. Pasaulis vis labiau persikelia į internetą, todėl kūrimo pramonė taip pat siūlo daug gerų idėjų programėlėms .

Dėl to mobiliųjų ir žiniatinklio programėlių kūrimui atsiveria daugybė galimybių ir iššūkių. Mobiliųjų programėlių kūrimo idėjų įvairovė nuolat auga, taip pat ir dėl didėjančio mobiliųjų įrenginių skaičiaus. Todėl, norint sukurti sėkmingą mobiliųjų programėlių kūrimo verslą, svarbu apsvarstyti įvairias puikias programėlių idėjas. Kai kurie iš svarbiausių aspektų susiję su tokiais klausimais: kokios programėlės yra pelningos ir naudingos pradedančiajai įmonei? O kokias programėles kurti pradedančiajam verslininkui yra prieinamesnė kaina? Kokios yra puikios programėlių idėjos pradedantiesiems?

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Skaitykite toliau ir sekite naujausias programėlių kūrimo tendencijas, kad galėtumėte sukurti sėkmingą verslą šiame skaitmeniniame pasaulyje naudodami geriausias mobiliųjų programėlių kūrimo idėjas. Šiame straipsnyje surinkome geriausias mobiliųjų programėlių ir interneto programėlių idėjas jūsų pradedančiajai įmonei. Kad būtų patogiau, visas programėles suskirstėme į penkis blokus pagal pagrindines temas: įprasti, darbas, bendravimas, sveikata ir pomėgiai. Kiekviename bloke pateikiamos tinkamiausios mobiliųjų programėlių idėjos programėlių kūrimui 2023 m.

Tarkime, kad esate susipažinę su savo verslo tikslinės auditorijos reikalavimais. Jei taip, galėsite pritaikyti geriausias technologijas ir naudoti geriausias programėles savo verslo sėkmei užtikrinti, todėl skaitykite toliau ir sužinokite viską apie šias geriausias programėlių idėjas.

 

Įprastos programėlės

Nuo 2020 m. žmonija daug daugiau laiko praleidžia namuose. Todėl buitis namuose, kasdieniai darbai ir užduotys sulaukia daug dėmesio ir turi būti optimizuoti taip, kaip anksčiau to reikalavo darbo procesai. Turėti unikalią programėlės idėją nebūtinai reiškia sukurti kažką naujo nuo nulio. Priešingai, tai gali būti ir esamų sprendimų tobulinimas. Pateikiame dešimt mobiliųjų ir žiniatinklio programėlių pavyzdžių, kurias 2023 m. savo regione galite paleisti kaip startuolį ir užsidirbti pinigų.

 

Maisto ir (arba) namų apyvokos reikmenų užsakymo ir pristatymo iš netoliese esančių parduotuvių programėlė

Kai dirbate namuose, kartais visai nesinori išeiti į lauką, pvz., kai perdega lemputė arba baigiasi pienas. Buitinė chemija, šaldyti maisto produktai ir kitos smulkios prekės baigiasi pačiu netinkamiausiu metu. Po ilgos darbo dienos nenorite eiti apsipirkti. Tokioje situacijoje maisto prekių programėlė jums tikrai padės. Naudojimasis maisto produktų pristatymo programėle gali padėti žmonėms įvairiais būdais.
Ne kiekviena mėgstama parduotuvė turi interneto svetainę ar maisto produktų pristatymo programėlę. Net jei ir turi, labai nepatogu eiti į kiekvieną svetainę atskirai. Be to, ne visos paskirties vietos operatyviai atnaujina informaciją apie prieinamumą. Žmonės nori viską įsigyti iš karto vienoje vietoje ir, pageidautina, su nuolaidomis. Būdami pradedančioji įmonė ir praktinių programėlių kūrėjai, galite padėti vietos maisto prekių parduotuvėms pristatydami maisto prekių programėlę.


Parduotuvė gali pasinaudoti įvairiomis naujomis mobiliųjų programėlių idėjomis, pvz:

QR kodo programėlę, kad naudotojai galėtų greitai pasiekti internetinę parduotuvę ir fizinės parduotuvės vietą.
Dovanų pristatymo programėlė, kuri padeda naudotojams siųsti dovanas.
Automatinių kuponų programėlė, kuri klientams teikia kuponus ir nuolaidas.
Prekių mainų programėlė, jei įmonė gali priimti senus produktus ir pateikti klientams naujų produktų.
Prenumeratos organizavimo programa, skirta sekti narius ir prenumeratorius.

Šiuo metu maisto produktų pristatymo arba maisto pristatymo programėlė yra labai paklausi, nes žmonės nori supaprastinti šią kasdienę rutiną naudodamiesi technologijomis. Todėl daugelis geriausių mobiliųjų programėlių idėjų yra susijusios su maisto ir maisto produktų pristatymo paslaugomis.
Programėlė, skirta maisto ir namų apyvokos prekių užsakymui iš netoliese esančių parduotuvių, yra puiki didelio masto idėja. Į maisto pristatymo ar maisto prekių valdymo programėlę taip pat turėtumėte įtraukti sąskaitų valdymo programėlę, kuri padėtų naudotojams valdyti savo finansus.

Pamainos pradžioje pardavėjai į duomenų bazę įveda naujus pristatytus produktus ir jų kiekius; atsargų pozicijos atnaujinamos realiuoju laiku, kai atliekamas kiekvienas pirkimas ar užsakymas. Be to, dinamiškai atnaujinamos akcijos, kurias įveda rinkodaros darbuotojas, pavyzdžiui, dirbdamas iš namų kitoje šalyje.

E. prekybos pramonė sparčiai auga, visi prekybos centrai ir interneto įmonės turi patogias mobiliąsias e. prekybos programėles, kad žmonėms būtų lengviau apsipirkti internetu. Nesvarbu, ar įmonė veikia tik internetu, ar turi įprastą parduotuvę, galima tikėtis, kad ji turės e. prekybos programėlę arba tam tikrą internetinę prekyvietę, kad pasinaudotų sparčiu e. prekybos pramonės augimu.

Dar vienas šiuo metu populiarios e. prekybos programėlės pavyzdys – kasos programėlės sukūrimas prekybos centre. Šios mobiliosios programėlės galiausiai padeda visų rūšių įmonėms užtikrinti maksimalų klientų pasitenkinimą, patenkinant didelę jų paklausą.

Parduotuvės programėlė sinchronizuojama su toje pačioje vietovėje gyvenančių ir dirbančių kurjerių programėle. Jie savo ruožtu sinchronizuojasi su kliento programėle. Klientas įsidiegia programėlę, prisijungia prie jos ir mato viską, kas jam patinka sandėlyje. Vietinės maisto prekių parduotuvės ir didelės mažmeninės prekybos įmonės gali gauti daug naudos iš užsakymo internetu programėlių.

Jei prie šios sistemos prijungsite daugiau turgaviečių, daržovių ir vaisių sandėlių ir išmokysite pardavėjus bei sandėlių darbuotojus į mobiliąją programėlę įvesti, kiek kilogramų kokių produktų jie turi sandėlyje, kad gyventojams būtų taikomos nuolaidos pirkti jų rajone, jūsų programėle naudosis šimtai žmonių. Jūs tapsite rajono maisto pristatymo monopolininku.

Maisto gaminimo programėlės

Maisto gaminimo ir pristatymo programėlės niekada neišeina iš mados, todėl jos turėtų būti laikomos viena iš geriausių programėlių idėjų, kurias galite naudoti savo verslui ir užsidirbti pinigų. Maisto gaminimo programėlių paskirtis – padėti naudotojams naršyti internete, rasti, saugoti savo bibliotekoje ir klasifikuoti mėgstamus receptus. Juos keisti, redaguoti ir dalytis jais su šeima ir draugais socialinių tinklų programėlėse ir žinučių programėlėse. Ieškokite receptų savo bibliotekoje arba internete naudodami tokius filtrus kaip patiekalo gaminimo laikas, ingredientai, kalorijos ir kt.

Puikus šios programos papildymas būtų recepto pasirinkimas iš namuose turimų produktų. Pavyzdžiui, naudotojas į programėlę įveda namuose turimus produktus. Programėlė nustato tinkamiausią receptą iš saugomos receptų duomenų bazės arba tiesiog iš geriausių paieškos sistemos raktažodžių rezultatų. Tokia programėlė kartą ir visiems laikams išspręs problemą, ką gaminti. Joje taip pat yra su maisto ruošimu susijusi QR kodo programa, kuri nukreips naudotojus į maisto ruošimo receptus.

Panašiai keletas puikių mobiliųjų programėlių idėjų pastaraisiais metais visame pasaulyje atsirado maisto pristatymo programėlių pavidalu. Patogi ir patikima maisto pristatymo programėlė turi didelę tikimybę sulaukti sėkmės, nesvarbu, ar tai būtų vieno konkretaus restorano, ar kelių maitinimo įstaigų programėlė.

Vienos populiariausių pasaulyje veikiančių maisto pristatymo programėlių yra “Uber Eats”, “Grubhub” ir daugelis kitų. Šie pavyzdžiai rodo, kad net viena programėlė gali tapti pasauliniu reiškiniu. Šios maisto pristatymo programėlės sukėlė revoliuciją tradicinėje restoranų pramonėje, nes išplėtė įvairių restoranų klientų ratą ir padėjo vartotojams užsisakyti maisto. Todėl jei norite pasinaudoti milžiniška maisto pristatymo pramone, būtinai turėtumėte apsvarstyti galimybę įdiegti unikalią maisto pristatymo programėlę arba maisto pristatymo programėlę, kuri padėtų jums sukurti sėkmingą startuolį.

 

Programėlė, skirta grožio salono vizitui arba skambučiui į namus užsakyti

Grožio salono programėlė – tai viena iš gerų programėlės idėjų, kuri naudotojams siūlo paprastą būdą pakeisti makiažą ir leidžia salonams supaprastinti savo procesą, nes verslas vyksta tik internetu. Grožio salono programėlė automatizuoja beveik visas grožio salonų vadovų operacijas ir užtikrina puikų klientų aptarnavimą. Taigi jei ir jūs sukursite grožio salonų programėlę savo verslui, garantuotai pralenksite konkurentus.

Vienas dažnas tokios programėlės pavyzdys – plaukų dažymo pagalbininko programėlė . Prieš priimdami galutinį sprendimą dažyti plaukus, žmonės paprastai turi apsvarstyti daugybę veiksnių. Naudodami tinkamai sukurtą mobiliąją plaukų kirpimo ar dažymo programėlę galite tikėtis pritraukti daugiau klientų.

Barterinių mainų paraiškos

Jei turite savo verslą arba jums reikia mobiliosios programėlės asmeniniam naudojimui, barterinių mainų programėlę galite naudoti įvairiais tikslais, nes žmonės perka vis daugiau daiktų. Tačiau ne visi daiktai yra reikalingi. Juos išmesti yra apgailėtina. Ne visada įmanoma juos parduoti už pelną. Todėl daugelis žmonių grįžta prie tradicinės mainų sistemos. Prekių mainų programėlė gali būti labai naudinga modernizuojant šią praktiką.

Barterinių mainų taikymas tame pačiame mieste ar šalyje tampa vis populiaresnis . Ypač tos, kurios naudotojams suteikia patogią funkciją rasti daiktus ir skelbti pasiūlymus, žymų sistemą ir įrašyti į mėgstamiausius, tiesioginius pokalbius su kitais naudotojais, saugant asmeninius duomenis. Turėti barterinių mainų arba prekių mainų programėlę savo verslo augimui ir plėtrai skirtų programėlių sąraše yra puiki idėja.

Perdirbimo programėlė

Tai dar aktualesnė tema ir priverstinė šiuolaikinio pasaulio tendencija. Šiukšlės graužia mūsų planetą. Tačiau ne kiekvienas didmiestyje gyvenantis žmogus žino, kaip tinkamai rūšiuoti ir kur dėti susikaupusias šiukšles.

Patogi mobilioji atliekų perdirbimo programėlė kišenėje su aiškiomis vaizdinėmis nuorodomis, kaip rūšiuoti atliekas, navigaciniu žemėlapiu į artimiausius atliekų surinkimo ir perdirbimo punktus jūsų mieste ir naujausia informacija apie jų darbo laiką dešimteriopai padidins gyventojų informuotumą aplinkosaugos klausimais.

Būtų naudinga, jei taip pat prisimintumėte, kad nebenaudojamus, bet kokybiškus gaminius galima perduoti kitam žmogui. Tokiu atveju naudotojams prireiks patikimos prekių mainų programėlės, kuria naudodamiesi jie galėtų susisiekti su žmonėmis savo vietovėje ir atlikti mainus. Gerą tokią mainų programėlę sukūrusi komanda už kiekvieną sandorį ar mainus gali atskaičiuoti tam tikrą procentą.

Tarkime, kad kuriate tik perdirbimui skirtą programėlę. Tokiu atveju tokią programėlę galite papildyti kai kuriomis unikaliomis funkcijomis, pavyzdžiui: mobiliąja kamera nuskaityti specialias žymas ir ženklus ant pakuočių ir akimirksniu atsisiųsti informaciją ir šiukšlių rūšį, ar jos tinkamos perdirbti, deginti, internetu sinchronizuoti su visais punktais. pristatyti ir perdirbti įvairių rūšių šiukšles, kad būtų atnaujinta informacija apie jų kainas, darbo laiką, darbo krūvį ir t. t., trumpų mokomųjų filmukų apie šiukšlių rūšiavimą biblioteka, suprantama visai šeimai; kompostavimo stotelių rezervavimo paslauga. Jums reikia atlikti keletą interviu su tais, kurie jau bando tai daryti, ir išsiaiškinti kai kuriuos sunkumus ir problemas, su kuriomis jie kasdien susiduria. Tokios programėlės yra pelningos ir daro pasaulį geresnį.

 

Biudžeto planuotojas

Biudžeto planavimo programėlės šiuo metu yra labai populiarios, nes daugelis bankinių operacijų atliekamos internetu. Tokios programėlės leidžia sekti savo pajamas tvarkant skaitmeninius kvitus ir mėnesio išlaidas įvairiose kategorijose, nustatyti limitus konkrečioms išlaidoms, planuoti taupymą ir pan. Neįtikėtinai patogu, kai biudžeto planavimo programėlės sinchronizuojamos su visų naudotojų banko sąskaitomis arba mobiliąja bankininkyste ir banko kortelių įrašai įkeliami tiesiai į programėlę.

Programėlėje mokesčiai skirstomi į kategorijas automatiškai arba pusiau automatiškai. Šeimos biudžeto sudarymo programėlės padeda sutaupyti 15-30 % pinigų per pirmuosius kelis naudojimo mėnesius ir atidėti saugumo atsargą. Taip yra dėl patogaus vizualaus išlaidų rodymo grafikų ir diagramų pavidalu.

Biudžeto planavimo programos gali apimti daugybę skirtingų finansų valdymo aspektų. Pavyzdžiui, jei skolinate pinigus draugams ar šeimai, galite naudoti paskolų valdymo programėlę, kad galėtumėte kruopščiai vesti apskaitą. Jei turite gerų su finansų valdymu susijusių programėlių idėjų, būtinai turėtumėte jas įgyvendinti, nes finansinės programėlės yra labai populiarios tarp naudotojų.

Be bendrųjų mobiliųjų biudžeto planavimo programėlių, taip pat galite rasti įvairių specializuotų biudžeto planavimo programėlių, skirtų jūsų verslui, kurios tvarko konkrečių tipų skaitmenines įplaukas. Tokios programėlės skirtos tam tikrų profesijų žmonėms.

Pavyzdžiui, “Google Play” parduotuvėje galite rasti arbatpinigių skaičiuoklės programėlę, kad galėtumėte greitai apskaičiuoti arbatpinigius ir sudaryti biudžetą. Panašiai galite sukurti atskirą programėlę, pavyzdžiui, vestuvių planavimo programėlę, kuri padėtų apskaičiuoti su vestuvėmis susijusias išlaidas.

Funkcijų, kurias galite įtraukti į tokias programas, skaičius ir sudėtingumas yra begalinis. Pavyzdžiui, jei kuriate interjero dizaino programėlę, kad padėtumėte naudotojams susikurti savo svajonių namus, turėtumėte pridėti biudžeto planavimą. Tai galima padaryti dar veiksmingiau naudojant papildytąją tikrovę, kad naudotojai, naudodamiesi papildytosios tikrovės technologija, galėtų išbandyti įvairių stilių ir dizaino namus. Tokiu būdu biudžeto apskaičiavimas atliekamas naudojant dirbtinio intelekto algoritmus .

 

Išmaniųjų namų programėlės

Išmaniųjų namų programos yra neatsiejama geriausių verslo programų dalis, nes išmaniųjų namų koncepcija sparčiai populiarėja. Šiuolaikinio žmogaus namai kasdien tampa vis išmanesni, ypač naujuose pastatuose. Tuo pat metu žmonės turi vis mažiau laiko ir mažiau energijos, kurią gali skirti savo gyvenimui.


Šiuolaikinės technologijos, tokios kaip papildytosios realybės dirbtinis intelektas ir išmanieji namai, yra glaudžiai susijusios. Viskas priklauso nuo to, kaip įgyvendinsite geriausias mobiliųjų programėlių idėjas. Galite sukurti atskirą programėlę arba apsvarstyti galimybę sukurti sudėtingą papildytosios realybės ar interjero dizaino programėlę, kuri padėtų naudotojams kurti namus, ypač išmaniuosius namus.

Išmaniųjų namų sistemos ir mobiliosios programėlės sukuria kasdienę magiją: vakare, po dienos darbų, užuolaidos pačios prasiskleidžia, trumpa balso komanda ar gestu įjungiama maloni muzika, signalizacija saugo turtą, lašinant laistomi vazonai ir net pripildomi augintinių gertuvės. Visa tai įmanoma ir labai patogu vienoje programėlėje, visada po ranka, mobiliajame telefone.

 

Elektroninės prekybos ir sąnaudų palyginimo programos

Elektroninė prekyba yra nuolat auganti pramonės šaka, todėl svarbu išnagrinėti geriausias mobiliųjų programėlių idėjas šioje srityje, kad būtų galima pasinaudoti šiuo augimu. Viena iš tokių programėlės idėjų yra susijusi su produktų sąnaudų palyginimu. Kaip galima rasti ir nusipirkti ką nors pigiau, negaištant daug laiko internete?

Šią užduotį padeda atlikti suvestinės programa, skirta greitai rasti ir įsigyti bet kokį daiktą internete. Naudodami filtrus galite suskirstyti pasiūlymus pagal kainą, akcijas, pristatymo laiką ir pan. Platforma, galinti padėti naudotojams palyginti produktų kainas naudojant skaitmeninius čekius iš skirtingų e. parduotuvių, galėtų būti labai sėkminga pradedančioji įmonė internetinės prekybos eroje.

Kai kurios puikios mobiliųjų programėlių idėjos, šiuo metu taikomos e. prekybos pramonėje, pavyzdžiui, produktų peržiūros programėlė, prenumeratos valdymo programėlė, dovanų pristatymo programėlė ir kuponų automatinio taikymo programėlė. Visos šios programėlės turi savo privalumų ir trūkumų. Produkto peržiūros programėlė reikalinga tam, kad padėtų žmonėms apsispręsti, ar pirkti produktą. Kadangi dovanos yra neatsiejama daugelio kultūrų dalis, gerai suprojektuota dovanų pristatymo programėlė gali sulaukti pasaulinės sėkmės.

Taip pat sparčiai augant e. prekybos pramonei išpopuliarėjo automatinių kuponų taikymas, kuris užtikrina, kad klientas, radęs norimą produktą, taip pat gali rasti jam tinkamų nuolaidų. Tokie kuponai lojaliems klientams gali būti teikiami per prenumeratos organizavimo programėlę, kurioje saugoma informacija apie visus prenumeratorius ir narius.

 

Šunų vedžiojimo programėlės

Daugelis žmonių nori turėti augintinį ar kelis, tačiau ne visi turi laiko juos prižiūrėti. Šunų vedžiojimas reikalauja tvarkaraščio, kurio augintinių savininkams gali būti labai sunku laikytis. Šunų vedžiotojų programėlė su bendruomenės pasirinkimu yra ideali išeitis iš šios situacijos.


Kiekvienas kandidatas gali turėti savo profilį, trumpą patirties aprašymą, informaciją apie išlaidas ir apgyvendinimą, galimybę perjungti režimus “užimtas” ir “aktyvi darbo paieška”, atlikti paiešką ir peržiūrėti naujausius atvirus vaikščiojimo prašymus. Programėlės naudotojas telefone įjungia geolokaciją, įveda savo vaikščiojimo valandas ir gauna laisvų kandidatų sąrašą. Jis gali susirasti sau nuolatinį vaikščiotoją ir kaskart naują. Programėlėje taip pat galima atlikti saugius mokėjimus už atsiėmimus ir rezervacijas.

 

Automobilių nuomos programėlės

“Airbnb” automobiliams . Nuosavo automobilio išlaikymas nėra naudingas nei jūsų asmeniniam ar šeimos biudžetui, nei planetos ekologijai. Automobilių planetoje pakanka. Turime išmokti jais dalytis. Kūrėjui vienos dienos, pusės dienos ar kelių dienų automobilių nuomos programėlė yra idealus pasirinkimas. Tai gali būti visiškai mokama nuoma arba automobilių dalijimasis tik degalais. Svarbiausias dalykas, prie kurio turėtų dirbti tokios programėlės kūrėjas, yra naudojimo paprastumas.

Pažinčių ir vestuvių planavimo programėlės

Santuoka ir partnerio paieška yra svarbi daugelio žmonių gyvenimo dalis. Kruopščiai sukurta sutuoktuvių programėlė gali pasiekti didžiulę auditoriją. Ji gali padėti žmonėms visame pasaulyje rasti idealius partnerius. Kadangi su tuo susiję daugybė užklausų ir poreikių, šią didelę vartotojų paklausą gali patenkinti skaitmeniniai sprendimai, pavyzdžiui, matrimonialinė programėlė.


Be to, galite apsvarstyti galimybę įdiegti vestuvių planavimo programą . Svarbu pažymėti, kad rinkoje jau yra daug vestuvių planavimo programėlių, todėl turėtumėte sutelkti dėmesį į papildomų funkcijų, kurios padėtų naudotojams, įdiegimą. Galiausiai novatoriškos programėlės idėja reiškia, kad arba sukursite programėlę nuo nulio, arba gerokai pakeisite esamus sprendimus, kad padėtumėte savo tikslinei auditorijai.

 

Sveikata

Yra daug kūrybiškų idėjų programėlėms, kurias galite naudoti sveikatos ir fitneso pramonėje, nes pasaulinė pandemija vėl atkreipė žmonijos dėmesį į sveikatą. Didelę telemedicinos taikomųjų programų paklausą daugiausia lemia tai, kad sveikatos priežiūros pramonė nebeapsiriboja tradicinėmis darbo procedūromis. Telemedicinos programėlės leidžia susisiekti su gydytojais ir medicinos specialistais visame pasaulyje. Tokių medicininių programėlių inovacijos atveria kelią reikšmingam bendrosios sveikatos priežiūros praktikos tobulinimui.

Šiais laikais dauguma žmonių planetoje galvoja apie savo būklę, gerovę ir sveikatą. Sveikatingumo programėlės ir motyvacija visada buvo gana populiarios, tačiau pandemijos metu jų populiarumas labai išaugo. Medicina sparčiai vystosi ir reformuojasi. Tai puikus metas apsvarstyti įvairias 2023 m. programėlių idėjas ir pradėti naudoti sveikatos ir darbo medicinos programėles.

Šiuo metu pagrindinės programėlės, pavyzdžiui, priminimai apie vandenį, taip pat gali pritraukti daugybę žmonių, nes sveikatos ir fitneso sektoriuje yra didelė vartotojų paklausa. Toliau pateikta idėja gali padėti jums sukurti sėkmingą startuolį, kuris patenkintų didelę vartotojų paklausą.

 

Programėlės mėnesinėms sekti

Visi žino, kad menstruacijos nėra lengvos. Net jei jūsų ciklas reguliarus, tikriausiai jį lydi daugybė juokingų dalykų, pavyzdžiui, nuotaikų kaita, spuogai, skausmingumas ir kiti nerimą keliantys simptomai. Pasinaudoti savo ciklu tampa labai svarbu, jei susiduriate su reprodukcinėmis problemomis, tokiomis kaip endometriozė, mioma ar policistinių kiaušidžių sindromas.

Ir, žinoma, jei bandote pastoti arba išvengti nėštumo, jums gali padėti tokia informacija, kaip ovuliacijos laikas. Mėnesinių programėlė labai palengvina gyvenimą. Kuo ji turi daugiau funkcijų ir tuo pačiu paprastesnę sąsają, tuo geriau. Galite sukurti mėnesinių stebėjimo programėlę kaip atskirą sprendimą arba pridėti ją kaip mobiliosios nėštumo programėlės dalį.

 

Nėštumo stebėjimo programėlės

Kai laukiatės kūdikio, devyni mėnesiai gali atrodyti kaip visas gyvenimas. Mobilioji motinystės programėlė gali padėti vartotojams sekti ir stebėti kūdikio vystymąsi (taip pat kūno pokyčius).


Tokia programėlė atliks svarbų vaidmenį pašalinant nereikalingas baimes ir padės jums pajusti didesnį ryšį su savo vaiku.

 

Virtualios sveikatos programėlės

Dar viena idėja, kurios nereikėtų praleisti, yra sveikatos priežiūros arba telemedicinos programėlė. Nėra abejonių, kad COVID-19 pandemija labai pakeitė sveikatos priežiūros paslaugų teikimą. Ji tapo tokia populiari, kad išlaidos sveikatos priežiūrai gerokai persikėlė į virtualiąją sveikatos priežiūrą. Naudodamasis telemedicinos programėle pacientas gali susitikti su trečiosios šalies medicinos konsultantu savo mieste ar regione, o ne keliauti į kitą miestą ar regioną. Be to, pacientai gali lengvai rasti antrąją specialisto nuomonę internetu. Taigi, tai puiki idėja mobiliajai programėlei.

 

Psichikos sveikatos programos

Žmonės yra labiausiai nerimaujantys planetoje – meditacija, savireguliacija ir raminančios programėlės, padedančios įveikti nerimą, gali jiems labai padėti. Nors jau yra sėkmingų šio žanro verslo programėlių, pavyzdžiui, “Headspace”, “Calm” ir “Youper”, vis dar turite daug galimybių ir didelę auditoriją užkariauti rinką sukūrę sveikatingumo programėlę, orientuotą tiek į fizinę, tiek į psichinę sveikatą. Jūsų programėlė galėtų paskatinti sveikatos priežiūros pramonę kurti naujas ir novatoriškas psichikos sveikatos programinės įrangos idėjas internete.

 

Virtualus dietologas

Telemedicinos ir fitneso programėlės gali būti labai pelningos verslui ir naudingos naudotojams. Dauguma esamų fitneso programėlių turi specifines ir bendrąsias mitybos parinktis. Tačiau būtų gerai apsvarstyti galimybę sukurti sveikatos ir fitneso programėlę, kuri suteiktų naudotojams prieigą prie virtualių mitybos specialistų .

Vartotojas įveda savo pradinius parametrus ir tai, ką jis nori gauti, – programėlė suformuoja unikalią ir asmeninę dietą. Maistas planuojamas ir įtraukiamas į kalendorių, prijungiami receptai iš interneto, o kiekviename patiekale nurodomas kalorijų, baltymų, riebalų ir angliavandenių skaičius. Vartotojas gali atnaujinti savo duomenis, kai numeta svorio.

Mobilioji programėlė gali būti labai paprasta, patogi ir interaktyvi, kad numesti svorio ar laikytis specialios dietos būtų paprasta, patogu ir interaktyvu. Tokią programėlę galite paversti vandens priminimo programėle, atitinkamais laiko intervalais siunčiančia naudotojams pranešimus.

 

Programėlė su gydytojų duomenų baze, skirta greitoms medicininėms konsultacijoms

Pirmoji gydytojo konsultacija visada po ranka, be eilių, kelionių, spūsčių ar laukimo – tik pokalbis mobiliuoju telefonu. Galite siųsti nuotraukas, vaizdo įrašus ir dokumentus, sujungti balsą ir vaizdą ir, žinoma, pasirinkti tinkamiausią šiuo metu esantį gydytoją. Visa tai tapo ypač aktualu pandemijos metu, tačiau buvo aktualu ir reikalinga jau labai seniai. Plati visų sričių gydytojų bazė ir paprastas naudojimas greitai iškels jūsų programą į geriausių parduotuvių viršų.

 

Gydytojų ir slaugytojų socialinis tinklas

Gydytojai ir medicinos personalas turi dalytis patirtimi ir žiniomis, gauti patarimų ir būti tobulėjančioje aplinkoje. Šiuolaikinė socialinių tinklų programa, skirta tik sveikatos priežiūros specialistams, yra originali ir moderni programa, kurios reikia šiuolaikinei medicinai.

Socialinė žiniasklaida apskritai yra labai populiari, todėl jums gali būti labai naudinga tokia skaitmeninė platforma, sukurta kaip interneto svetainė arba socialinės žiniasklaidos programa. Dėka puikių naujovių virtualiosios ir papildytosios realybės srityje, sveikatos priežiūros sektoriuje taip pat atsiranda daugybė papildytosios realybės taikomųjų programų.

 

Asmeninio trenerio programa su dirbtiniu intelektu

Daug programėlių propaguoja nerealius svorio metimo standartus, kurie gali smarkiai pakenkti naudotojų fizinei ir psichinei sveikatai. Būtų naudinga, jei apsvarstytumėte galimybę sukurti asmeninio trenerio programėlę su dirbtiniu intelektu arba svorio metimo programėlę, kuri padėtų naudotojams saugiai numesti svorio nepakenkiant jų sveikatai.


Motyvuojanti programėlė taip pat gali būti labai naudinga siekiant paskatinti žmones sutelkti dėmesį į savo sveikatą ir fizinę formą. Motyvacinę programėlę galite sukurti kaip bendros sveikatos programėlės dalį arba pateikti ją kaip atskirą sprendimą. Paprasčiau tariant, programėlė optimizuoja pakartojimus ir svorius kiekvienai veiklai kiekvieną kartą, kai naudotojas treniruojasi, taip skatindama veiksmingą raumenų augimą. Tokios programinės įrangos algoritmai yra apmokyti atlikus milijonus pratimų. Tokioje programėlėje yra viena didžiausių pratimų duomenų bazių pasaulyje ir ji ilgainiui gali pranokti bet kurį asmeninį trenerį.

 

Avarinio perspėjimo programėlė

Jei mėgstate naudotis technologijomis, ši programėlė skirta jums. Saugumas tapo problema visame pasaulyje. Nusikalstamumas išaugo ir pasiekė rekordinį lygį. Dauguma šiuolaikinių saugumo sprendimų dabar turi programėlę, kuri įspėja apie nusikalstamą veiklą. Patikima namų apsaugos programėlė susidoroja su visų tipų saugumo grėsmėmis.

Be pranešimų apie nusikaltimus programėlių, apsaugos bendrovės taip pat siūlo nelaimių valdymo programėles ir bendrąsias namų apsaugos programėles, skirtas įvairioms ekstremalioms situacijoms spręsti. Gaisrai taip pat kyla dažniau nei anksčiau. Namų apsaugos programėlė įspėjimo mygtuku įspėja žmones apie avarinę situaciją. Taip žmonės gali išsigelbėti patys arba padėti įstrigusiems žmonėms, priklausomai nuo nelaimės tipo, arba net susisiekti su gelbėjimo tarnybomis. Gerai sukurta nelaimių valdymo programėlė gali būti labai naudinga ir gelbėti gyvybes.

 

Daržovių ir vaisių kokybės kontrolės taikymas

Ar mieliau valgote šviežius vaisius ir daržoves? Bet ar jie švieži mūsų parduotuvių lentynose? Daržovės ir vaisiai gali būti sugedę, apnuodyti nitratais ir pesticidais, o švieži atrodo tik iš išorės. Sveiką mitybą palengvino programėlės, kuriomis galima patikrinti vaisių ir daržovių šviežumą ir kokybę. Nereikia jokios išorinės įrangos – tik mobiliojo telefono kameros.

 

Darbas

Dauguma žmonių visada ieško mobiliųjų programėlių, kurios padėtų jiems profesiniame gyvenime. Šioje kategorijoje galima išnagrinėti ir įgyvendinti daugybę įvairių kūrybinių programėlių idėjų, kurios padės įvairiose pramonės šakose dirbantiems naudotojams atitikti aukštus jų profesijos reikalavimus.

Nuo 2020 m. žmonija daug daugiau laiko praleidžia namuose. Todėl daugelio žmonių darbas persikėlė į namus, o daugelis darbo procesų iš esmės pasikeitė. Daugelis įmonių ir asmenų naudoja modernias verslo programėles.
Pateikiame dešimt mobiliųjų programėlių, skirtų darbo vietoms optimizuoti ir profesiniam mokymuisi, pavyzdžių, kuriuos 2023 m. galėsite paleisti kaip startuolį.

 

Savaiminio mokymosi programos ir platformos

Savarankiškas mokymasis jau dešimtmetį yra gyvybiškai svarbus. Mokomosios mobiliosios programėlės ir platformos, kurios supaprastina mokymosi procesą ir suteikia prieigą prie aukščiausios kokybės informacijos, išliks madingos dar daugelį metų. Mokymosi programėlės padeda bendrovėms uždirbti daug pinigų ir padeda naudotojams su novatoriškomis programėlių idėjomis ir skaitmeninėmis platformomis.


Dėl žaidybinio mokymosi pritaikymo mobiliosiose programėlėse jos tampa dar patrauklesnės naudotojams. Ko mokyti, galite rinktis patys: tai gali būti visa sritis, kelios žinių sritys arba labai siaura specializacija. Bet kuriuo atveju šiandien daugumai žmonių reikia kokybiško mobiliojo internetinio mokymosi.

 

Virtualių studijų grupių taikomosios programos

Skaitmeninių platformų naudojimas mokymuisi ir mokymasis internetu tapo daug populiaresnis nei bet kada anksčiau. COVID-19 pandemija suaktyvino virtualias pasirengimo egzaminams programas, kurios leidžia skirtingo išsilavinimo mokiniams pasirengti testams.

Mokiniai gali susitikti bendrame forume ir ruoštis egzaminams su kitais tą patį dalyką studijuojančiais mokiniais. Gerai parengta virtuali mobilioji egzaminų programėlė gali suteikti jiems mokymosi medžiagos, priemonių ir galimybę aptarti iškilusią problemą, gauti pagalbos, patarimų ir pan.

 

Darbo paieškos platformos

Daugeliui žmonių labai svarbu susirasti nuotolinį darbą. Labai patogu, kai darbo paieškos platformose ir programėlėse pateikiama daugybė pasiūlymų ir jos yra labai specializuotos pagal sritis. Galite sukurti darbo paieškos platformą rinkodaros specialistams, programuotojams, dizaineriams ar ekonomistams. Filtrai, įvesties parametrai, kokybiškas kiekvieno darbo aprašymo laukų užpildymas, tinkamas darbo vietos aktualumo statusas, greita grįžtamojo ryšio forma keliais spustelėjimais ir tiesioginis pokalbis su įdarbintoju – visa tai turėtų gerai veikti jūsų programėlėje. Laikui bėgant atsirado ir specializuotų darbo paieškos ar verslo programėlių.

 

Blokų grandine pagrįstos taikomosios programos

Blokų grandinės taikymo sritys toli gražu neapsiriboja kriptovaliuta ir bitkoinais. Ši technologija, galinti užtikrinti aukštą skaidrumo ir sąžiningumo lygį, taupyti įmonių laiką ir pinigus, daro įtaką viskam – nuo sutarčių vykdymo užtikrinimo iki vyriausybės efektyvumo. Tai suteikia plačias galimybes rinktis, kokią blokų grandinės taikomąją programą kurti.

 

Vizitinių kortelių programos

Ar turite krūvas vizitinių kortelių, kurias norite nuskaityti? Reikia programėlės visiems įmonės kontaktams tvarkyti? Norite kurti asmenines korteles kaip rinkodaros ir pardavimo priemonę? Šiuolaikinės vizitinių kortelių skenavimo programėlės siūlo daugiau nei tik skenavimą. Jos gali padėti jums tapti produktyvesniems, organizuotesniems ir visada pasiruošusiems dalytis kontaktiniais duomenimis, kad ir kur būtumėte, pavyzdžiui, paprasčiausiai sujungus du mobiliuosius telefonus arba nuskaičius QR kodą. Tokių programėlių naudojimas tampa dar svarbesnis versle, kuriame naudojama daug kontaktinių kortelių, pavyzdžiui, naudojant nekilnojamojo turto programėlę, kad galėtumėte tvarkyti korteles, kurias gaunate iš įvairių klientų ir nekilnojamojo turto bendrovių.

 

Viktorinos programos

Testavimas yra būtinas mokymo, diagnostikos ir mokslinių tyrimų procesas. Nėra nieko patogiau, kaip tiesiog nusiųsti testo nuorodą visiems respondentams ir gauti atsakymus paštu arba patogia bendrųjų statistinių duomenų, grafikų ir diagramų forma taikomojoje programoje. Tokios taikomosios programos koncepcija gali būti skirtinga, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo ir nuo jūsų tikslų.

 

Virtualių klasių programėlės

Programėlės, leidžiančios keliems naudotojams vienu metu mokytis, bendrauti, girdėti ir matyti vienas kitą, matyti mokytojo ekraną ir, žinoma, įjungus kamerą pakeisti foną, jei butas netvarkingas.


Nuo 2020 m. virtualios klasės tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, o tokių programų tobulumui ribų nėra.

 

Investicijų paraiškos

Žmonės mėgsta prekiauti akcijomis ir investuoti. Taigi investavimo programėlių kūrimas – tai koncepcija, kuri gali automatiškai priimti investicinius sprendimus, pagrįstus rinkos duomenimis ir vertinimais, ir investuoti jūsų vardu. Tokios programėlės padeda naudotojams pasirinkti, kiek jie nori turėti savo portfelyje ir kiek nori pasiskolinti. Investavimo programėlėms taip pat puikiai tinka geriausių investicinių sprendimų rinkiniai arba asmeniniai patarimai.

 

Failų dalijimosi programos

Perkelkite visų tipų failus be interneto ir neprarasdami kokybės. Didelės spartos tarpplatforminis duomenų perdavimas ir debesų saugykla. Optimizuotas sunkių failų perkėlimas be jokių apribojimų: programėlės, žaidimai, nuotraukos, filmai, vaizdo įrašai ir kt. Failų statistika vienoje vietoje, vienoje programoje. Duomenų privatumas ir saugumas.

Tai svarbiausios galingos failų dalijimosi programos funkcijos, kurias galite pradėti kurti jau dabar. Didelė mobiliųjų programėlių pažanga atvėrė kelią failų dalijimosi programėlėms, turinčioms įvairių pažangių funkcijų, užtikrinančių didesnį ryšį.

 

Pasienio teisės aktų programėlė

Viena, realiuoju laiku atnaujinama duomenų bazė su visomis įvažiavimo į bet kurią šalį taisyklėmis yra šiuolaikinė būtinybė, kuri ypač sustiprėjo pandemijos metu. Šalių atvirumas ir uždarumas, įvažiavimo į šalį ir buvimo joje taisyklės, reikalingi dokumentai ir leidimai dabar keičiasi beveik kiekvieną savaitę.

 

Bendravimas

Pasaulį pakeitė daugybė greitųjų žinučių programėlių pavyzdžių, pavyzdžiui, “WhatsApp” , “Telegram” ir daugelis kitų. Jei turite unikalią programėlės idėją, galinčią padaryti didelę įtaką mūsų bendravimui, turėtumėte padaryti viską, kad ši idėja taptų realybe. Socialinių tinklų ir kalbų mokymosi programėlės yra vienos populiariausių šios kategorijos programėlių.

Kai kurios puikios programėlių idėjos, pavyzdžiui, “Facebook” ir “Twitter”, buvo susijusios su socialinių tinklų pramone. Panašiai dėl žmogaus poreikio bendrauti ir susirasti draugų išpopuliarėjo atsitiktinių pokalbių programėlės. Tokios programėlės leidžia bendrauti su kitais vartotojais iš viso pasaulio.
Šiandien dauguma bendravimo procedūrų perkeltos į internetą. Neįsivaizduojame savo gyvenimo be socialinės žiniasklaidos, balso ir vaizdo bendravimo bei susirašinėjimo. Kiekviena nauja diena atneša mums naujų bendravimo iššūkių, todėl sukurti juos sprendžiančią bendravimo programėlę yra idealus pasirinkimas pradedančiajai įmonei. Surinkome dešimt mobiliųjų ir internetinių trumpųjų žinučių programėlių idėjų, aktualių pradėti veiklą 2023 m. .

 

Vertimo balsu programos

Vertimo balsu ir balso įrašymo programos šiuo metu yra gana populiarios dėl daugelio priežasčių. Visi esame susidūrę su tam tikromis problemomis verčiant ar bendraujant užsienio kalbomis. Kas būtų, jei sukurtumėte balso vertimo programą, kuri leistų į mobiliuosius įrenginius ištarti frazę gimtąja kalba ir perteikti ją pašnekovo balsu?

Vertimo balsu programos tikslas – sudaryti sąlygas bendrauti be sienų. Kuo geriau veikia vertimo balsu programa, tuo platesnė žodžių ir frazių bazė joje yra ir tuo populiaresnė ji tampa. Tikimasi, kad dėl globalizacijos vertimo balsu programėlių svarba ir toliau augs. Taip pat galite apsvarstyti galimybę sukurti ne tik vertimo programėlę, bet ir kalbų mokymosi programėlę.

 

Žmogaus bibliotekos programos

Mums visiems reikia motyvacijos, įkvėpimo ir ne tik savo, bet ir kitų žmonių patirties. Be to, norime dalytis savo patirtimi. Platformos ir programėlės, kuriose pagal temas renkami tikri atvejai ir istorijos iš įvairių profesijų, socialinio statuso ir pan. žmonių, yra šviežia programėlių kūrimo tendencija, kuria šiandien galima pasinaudoti.

 

Dirbtiniu intelektu pagrįsta vaizdų vertimo programa

Augant kelionių ir turizmo pramonei, įvairios dirbtiniu intelektu pagrįstos vertimo programėlės gali būti patogus įrankis turistams, atvykusiems į naują šalį. Turistams gali praversti pagalbinė programa, padedanti versti į įvairias kalbas. Šios programos leidžia versti vaizdų, skelbimų lentų, nuorodų, realaus pasaulio objektų ir failų tekstą į bet kurią norimą kalbą.

 

“Anti-face” programos su automatizuotais algoritmais

Naujienos ir informacija mus supa ir daro įtaką mūsų savijautai. Labai svarbu kurti kovos su šlamštu programas ir išmaniąsias programėles, kurios leistų atskirti patikimą informaciją nuo netikros. Tai įmanoma padaryti analizuojant informacijos šaltinio reputaciją, kitus autoritetingus šaltinius ir naudotojų atsiliepimus. Darbas su tokiomis programėlėmis yra sudėtingas ir įdomus procesas. Nepaisant to, jis negali neduoti rezultatų, nes yra labai aktualus.

 

Automatizuotos socialinės žiniasklaidos programos

Nuo 2014 iki 2021 m. socialinės žiniasklaidos programėlės ir pasiuntiniai išliko daugiausiai iš parduotuvių atsisiunčiamos programėlės. Yra ir naujų, sparčiai populiarėjančių socialinių tinklų. Asmuo gali turėti kelias paskyras viename socialiniame tinkle (asmeninę, skirtą verslo projektui, paslėptą) ir vienu metu būti užsiregistravęs 5-6 socialiniuose tinkluose. Tai didžiulis pranešimų srauto ir kanalų atnaujinimo krūvis.
Universali socialinių tinklų programa, kurioje būtų integruoti visi atnaujinimai iš įvairių socialinių tinklų ir žinučių programų, yra šiuolaikinio interneto naudotojo svajonė. O jei galite vienu metu paskelbti pranešimą ar istoriją ir atsakyti į komentarus visuose socialiniuose tinkluose, tai – svajonės išsipildymas. Didžiulis socialinių tinklų programėlių populiarumas rodo, kad dabar yra geriausias metas įmonėms įžengti į šią pramonės šaką.

 

Pranešimai iš policijos departamento programėlės

Kaip jau minėjome, didžiuosiuose miestuose didėja nusikalstamumas. Programėlė, leidžianti greitai susisiekti su policija ir sužinoti naujausias žinias apie savo miesto rajoną, kuriame atsidūrėte vėlai vakare, gali išgelbėti gyvybę, turtą ir sveikatą. Puikus priedas būtų išsamus pavojingiausių miesto rajonų žemėlapis ir realiuoju laiku atnaujinama informacija apie įvykius.

 

Sukčiavimo aptikimo programėlės

Tai pažangi apsauga nuo šlamšto. Ar sukčiai jums skambina, siunčia el. laiškus ir bando įtraukti į pavojingas apgavystes? Tokia programa, turinti administratoriaus teises jūsų telefone, apsaugos jus nuo nepažįstamų skambučių, įtartinų, užblokuotų numerių, bandančių išgauti jūsų banko kortelės duomenis, nepageidaujamų žinučių į žinučių ir el. pašto dėžutes. Tai neatidėliotinas poreikis kiekvienam.

 

Aukojimo programėlės

Labdaros teikimo programėlės gali būti labai svarbios, nes jos skirtingai veikia įvairias pramonės šakas ir žmones. Galite sukurti bendrą labdaros teikimo programėlę arba labdaros teikimo programėlę įmonėms.


Yra patogių programėlių ir platformų, kuriose galima greitai suteikti finansinę paramą bet kuriam asmeniui – kūrėjui, mokslininkui ar klasės draugui, kuris atsidūrė sunkioje padėtyje arba tiesiog renka pinigus savo svajonei. Savo ruožtu kas nors padės mums.

Aukojimo programėlės gali tapti ištisa reputacijos platforma, kurioje naudotojai praleidžia savo gyvenimą. Tai priklauso tik nuo jūsų mobiliosios ar internetinės programėlės idėjos gilumo. Jūs patys turite nuspręsti, ar kurti universalią aukojimo programėlę, ar sutelkti dėmesį į konkrečią sritį, pavyzdžiui, pristatyti maisto aukojimo programėlę, kuri padėtų žmonėms .

 

Labdaros programos

COVID-19 pandemijos metu daug dėmesio sulaukė labdaros aukojimo programėlės, skirtos padėti žmonėms visame pasaulyje. Programėlių parduotuvėse, pavyzdžiui, “Google Play Store”, yra šimtai labdarai aukoti skirtų programėlių, tačiau svarbu kurti tokių programėlių prekės ženklo žinomumą, kad žmonės, norėdami aukoti, galėtų jomis visiškai pasitikėti.

Didelės labdaros organizacijos, kurios aukoja arba skolina pinigus, taip pat gali pasikliauti skolinimo vadybininku, registruojančiu sandorius. Daugelis žmonių nemėgsta tvarkyti savo aukų ir labdaringos veiklos įrašų. Tačiau dažnai to prireikia dėl mokestinių priežasčių, todėl paskolų valdymo programa gali jums padėti.

Galutinis labdaros aukojimo programėlių tikslas – masiškai spręsti rimtas ir pasaulinio masto problemas. Paprastai tokios programėlės kuriamos reikšmingiems fondams ir organizacijoms. Tačiau gali būti ir labiau vietinio pobūdžio sprendimų: pavyzdžiui, programėlė, skirta padėti vienišiems pensininkams jūsų miesto rajone ir pan. Maisto aukojimo programėlės pristatymas yra puikus labdaros programėlės pavyzdys.

 

Interesais grindžiamos bendruomenės taikomosios programos

Bendruomenės kūrimo programėlės – tai neribotos idėjos ir plėtros galimybės. Kai parduotuvėje galite lengvai rasti ir atsisiųsti gėlininko ar gerbėjo programėlę, sutaupysite laiko ieškodami kompaniono, patarėjo ir žmogaus, su kuriuo galėtumėte eiti į teminį renginį savo mieste.

 

Augintinių pasimatymų programėlės

Nors programėlių parduotuvėse, tokiose kaip “Google Play Store”, šiuo metu pilna pažinčių programėlių, ar pagalvojote apie galimybę sukurti pažinčių su gyvūnais programėlę? Pažinčių su augintiniais programėlės sukūrimas yra viena novatoriškiausių idėjų, kurias dabar turėtumėte apsvarstyti.

Apie pažinčių su gyvūnais programėlę galite galvoti kaip apie “Tinder” augintiniams. Kai kam tai gali atrodyti keista ir juokinga, tačiau visiems reikia partnerių – ir žmonėms, ir gyvūnams. Jei turite nesterilizuotą augintinį, turėtumėte susirasti sveiką partnerį. Pasimatymų su augintiniais programėlės skirtos būtent tam. Tai viena geriausių naujų mobiliųjų programėlių idėjų, kurią galite įgyvendinti su savo kūrimo verslu ir pasiekti daugybę augintinių šeimininkų visame pasaulyje.

 

Programos gyvenimo partneriui rasti

Jei naminiams gyvūnėliams sunku rasti partnerį keliems susitikimams, o kaip su žmonėmis ir partnerio gyvenimui ar daugeliui metų paieškomis? Vienatvė yra viena didžiausių šių laikų problemų. Statistiškai vieniši žmonės gyvena trumpiau. Jie dažniau serga lėtinėmis ligomis, ypač širdies ir kraujagyslių ligomis. Vienatvė mažina laimės lygį ir gyvenimo pilnatvės jausmą.

Bet kuri aukštos kokybės ir patogi programėlė, skirta rimtiems santykiams užmegzti, yra geras pasirinkimas pradedančiajai įmonei. Nepaisant to, kad yra įvairių pažinčių programėlių , vis dar labai reikia naujų idėjų mobiliosioms programėlėms, kurios padėtų žmonėms susirasti gyvenimo partnerį.

Tinder ir jos mechanika jau yra, bet ką daryti su žmonėmis, kurie neieško vienkartinių pažinčių? Jiems galite padėti apgalvodami programėlės, skirtos nuolatiniam partneriui susirasti, mechaniką. Šiuo atžvilgiu gali būti naudinga ir atsitiktinių pokalbių programėlė, padedanti užmegzti ryšį su kitais naudotojais.

 

Pomėgiai

Sutikite, neįprasta 2023 m. neturėti pomėgio, kai yra daug veiklos. Mažų mažiausiai jūsų hobis galėtų būti serialų, filmų žiūrėjimas arba antistresinis spalvinimas. Programėlės, kurios tinka mūsų pomėgiams, visada bus populiarios. Svarbiausia sukurti patogią sąsają ir funkcionalumą. Surinkome dešimt mobiliųjų ir internetinių programėlių, skirtų jūsų pomėgiams plėtoti, pavyzdžių, kuriuos galite sukurti ir paleisti patys 2023 m. .

 

Muzikos transliavimo programėlės

Sukurti muzikos transliavimo programą su patogia ir gražia sąsaja visada yra gera idėja pradedančiajai įmonei. Nors “Spotify” neabejotinai karaliauja muzikos transliavimo pramonėje, vis dar galite pasiūlyti keletą gerų programėlių idėjų, kurios sudrebintų pasaulinę muzikos transliavimo pramonę.

Muzikos transliavimo programėlės, skirtos jūsų muzikai arba muzikai, kurią mėgstate ir kurios klausotės dabar, nuosavas radijas – daugelio žmonių vaikystės svajonė. Muzika užima vis didesnę vietą šiuolaikinio žmogaus gyvenime, nes jos galima klausytis užsiimant kitais dalykais. Patogios dainų paieškos programėlės sukūrimas yra dar vienas būdas pasinaudoti didžiule muzikos industrijos auditorija.

Programėlių parduotuvėse yra kelios dainų paieškos programėlės, pavyzdžiui, “Shazam”, tačiau jos turi tam tikrų duomenų bazės problemų, dėl kurių neįmanoma rasti kiekvienos dainos. Jei nusprendėte sukurti dainų paieškos programėlę arba turite kitą puikią mobiliosios programėlės idėją, kuri į muzikos pramonę atneštų naujovių, turėtumėte savo idėją paversti realybe.

 

Nuotraukų ir vaizdo įrašų redaktoriai

Žmonės aktyviai naudojasi socialinėmis medijomis ir skelbia savo nuotraukas bei vaizdo įrašus. Nuotraukų redagavimo programėlės yra kaip niekada svarbios. Patogi vaizdo įrašų redagavimo programėlė kišenėje su įdomiomis funkcijomis ir gražiais paruoštais filtrais bei šablonais yra puikus pasirinkimas jūsų startuoliui.

Kadangi nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimo programėlėmis naudojasi daugybė žmonių, daug kas sugalvoja naujoviškų programėlių idėjų, susijusių su redagavimo pramone. Jei turite tokią puikią idėją, turėtumėte imtis veiksmų ir paversti ją realybe naudodami platformą be kodo.

 

Įžymybių atpažinimo programos

Ar esate sutikę žmogų, kurį matėte kažkur gatvėje, bet negalite prisiminti kur? Pabandykite įkelti to asmens nuotrauką į programėlę; jei jis žinomas, iškart gausite atsakymą, kas jis toks. Tai labai originali programėlės idėja, įgyvendinta naudojant veido atpažinimo technologiją ir plačią dirbtinio intelekto duomenų bazę. Įžymybes galima atpažinti ir reklaminiuose stenduose, ir filmų plakatuose. Tiesiog nukreipkite fotoaparatą ir iš nuotraukos gaukite informaciją apie tai, kas į jus žiūri.

 

Kelionių programėlė

Kelionių programėlė gali būti įvairių formų ir pavidalų. Pavyzdžiui, galite sukurti kelionių asistento programėlę, kuri leidžia turistams apžiūrėti visas miesto ar šalies, į kurią jie keliauja, lankytinas vietas.

Panašiai galite sukurti kelionių programėlę, kuri padėtų žmonėms susirasti kelionės palydovą. Kelionės draugo arba malonaus žmogaus, su kuriuo norėtumėte kartu praleisti kelionę, jos dalį ar apžiūrėti lankytinas vietas, paieška – puikus pasirinkimas 2023 m. programėlės temai. Naudotojai gali naudotis atsitiktinių pokalbių programėle, kad surastų savo apylinkėse esančių žmonių. kurie galbūt norėtų susirasti bendrakeleivį.

Po pandemijos ir atsiradus skiepams, žmonės pradės daugiau keliauti ir atnaujins savo keliones po visą planetą, įskaitant keliones. Todėl vėl bus madingos programėlės, skirtos tinkamam kelionės draugui rasti, ypač tos, kurios atitinka žmonių vietoves ir pomėgius. Sauga ir saugumas yra svarbūs kelionių ar atsitiktinių pokalbių programėlės komponentai, todėl turėtumėte pridėti reikiamus atsakomybės apribojimus ir skatinti naudotojus išlikti saugius bendraujant su nepažįstamaisiais ir kitais naudotojais.

 

Draugas renginiams programėlė

Panaši programėlė, tačiau skirta partneriui rasti, kad galėtumėte dalyvauti konkrečiame renginyje savo vietovėje: kine, parodoje, šokių vakarėlyje, koncerte, paskaitoje ar seminare. Ši mobiliosios programėlės idėja išsprendžia problemą, kai “nėra su kuo eiti” ir todėl apskritai neinama. Be to, ilgainiui ji padės žmonėms užmegzti geresnius ryšius ir susirasti naujų draugų, galbūt net išspręs kieno nors vienatvės problemą.

Galiausiai, bičiulių programėlė renginiams arba programėlė, padedanti stovyklautojams, yra puiki idėja . Yra mokamų “interesų bičiulių”, kai sumokate įmonei už dalyvavimą renginyje. Tai dar viena tos pačios programėlės idėjos plėtojimo atšaka. Taip pat galite sukurti atsitiktinių pokalbių programėlę, kuri padėtų naudotojams susirasti draugų tam tikriems renginiams.

 

Atskiros sąskaitos programėlė

Patogi programėlė sąskaitai padalyti, jei kavinėje ar restorane sėdite su didele grupe. Tai gana reikalinga, bet paprasta mobiliosios programėlės idėja. Ji turėtų būti kuo patogesnė, paprasta, visada po ranka ir joje turėtų būti įvairių rūšių mokėjimų. Kadangi visi kasdieniniame gyvenime susiduriame su pinigais, veiksminga sąskaitų valdymo arba finansų valdymo programėlė gali būti labai naudinga daugeliui naudotojų.

 

Žaidimų programos

Žaidimai niekada neišnyks iš žmonių gyvenimo. Per pandemiją ir po jos žaidimų pramonė augo geometrine progresija. Jie tapo idealia namų pramogų forma ir net bendravimo priemone tam tikrų tipų žaidimuose. Tarkime, turite įdomią žaidimo idėją ir žaidimo mechaniką, kurią patys norėtumėte žaisti. Būtinai rizikuokite ir sukurkite žaidimo programėlę.

 

Programėlės “Pasidaryk pats”

Programėlėse ir platformose įvairiais formatais pateikiamos pamokos, kaip ką nors sukurti savo rankomis – nuo mezgimo ir verpalų dažymo iki kompiuterio surinkimo. Tokios programėlės ir platformos, įskaitant mokomąsias, pandemijos metu ir po jos įgavo naują gyvybę ir išaugo. Niekada nevėlu išsikovoti sau nišą išleidžiant programėlę su puikiomis mokomosiomis programomis.

 

Knygos apžvalgos ir santraukos

Knygos ir skaitymas nuramina protą, suteikia naujų žinių ir padeda susikaupti. Vis dėlto studentai ar darbuotojai ne visada turi laiko per trumpą laiką perskaityti visą reikiamą knygų kiekį. Todėl šiuolaikinėje visuomenėje labai praverčia priedai, kuriuose pateikiamos trumpos parafrazės ir knygų apžvalgos. Jie išsprendžia iš karto dvi problemas: “ką skaityti” ir “perskaityti knygą iki nustatyto termino”. Jie neįkainojami negrožinės literatūros skaitytojams.

 

Renginių valdymo programa

Išplėstinis renginių kalendorius, kuris primena, kur eiti, kaip apsirengti, kokia bus programa ir laikas, kiek galite vėluoti ar kritiškai atvykti laiku, taip pat parsisiunčia nuorodas į nuotraukas ir vaizdo įrašus, kurie atsiunčiami po renginio, ir suformuoja juos į galeriją.

Be to, tokia programėlė gali pasiūlyti laisvalaikio praleidimo galimybių jūsų mieste pagal jūsų įvestus interesus ir vienu spustelėjimu įtraukti įvykį į jūsų telefono ar kito įrenginio kalendorių. Taip pat galite įvesti programėles, kurios bus naudingos viso renginio metu, pavyzdžiui, automobilių stovėjimo vietų paieškos programėlę. Dalyvaujant įmonių renginiuose rasti laisvą stovėjimo vietą dažnai yra iššūkis, tačiau jį galima išspręsti naudojant gerai sukurtą mobiliąją programėlę.

Daugelį kitų renginio aspektų galima kontroliuoti ir valdyti naudojant programėles. Pavyzdžiui, galite sukurti sąskaitų faktūrų valdymo programėlę, kuri padėtų organizatoriams organizuoti renginį neviršijant tam tikro biudžeto. Kadangi dauguma mokėjimų atliekami internetu, skaitmeninių kvitų programėlė taip pat gali būti labai naudinga valdant renginius, kad būtų užtikrintas finansinis skaidrumas.

Naujienos

Verslas21 val prieš

„Planas Chuliganas” tapo „Ignitis” klientų aptarnavimo partneriais

Laimėjęs viešą pirkimą teikti klientų aptarnavimo paslaugas, kontaktų centras „Planas Chuliganas” oficialiai tapo sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis” klientų aptarnavimo...

Verslas21 val prieš

„Vienaragis vienaragyje”: „Saily” kūrėjų patarimai

Vykintas Maknickas,„Nord Security” produktų strategijos vadovas, dalinasi svarbiausiais patarimais, padėsiančiais kuriant naują produktą. 1. Sekti rinkos tendencijas „Nord Security” mes...

Verslas1 d. prieš

Priimtas Poveikio klimatui neutralizavo pramonės aktas: atvers naujas galimybės Lietuvos žaliosioms technologijoms

Šių metų balandžio 25 d. Europos Parlamentas priėmė Poveikio klimatui neutralizavimo pramonės aktą (angl. Net-Zero Industry Act – NZIA). Tikimasi,...

Startuoliai2 d. prieš

Startuoliai Lietuvoje: daugiausiai mokesčių sumokėjo „Nord Security“, didžiausias algas moka „Game Insight“, daugiausiai darbuotojų įdarbina „Vinted“

Pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvoje veikiantys startuoliai sumokėjo 91,5 mln. eurų mokesčių – 8 proc. daugiau nei prieš metus, tačiau...

Verslas2 d. prieš

Remigijus Pečiulis. Verslas internete – kaip sukurtą produktą apsaugoti nuo kopijavimo?

Šiais laikais, kai elektroninė prekyba vis labiau populiarėja, kone automatiškai daugėja ir produktų kopijavimo atvejų. Ypatingai tų, kurie yra gerai...

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |