Sekite naujienas

Verslo idėjos

Genialios verslo idėjos: Visi iš jų juokėsi, o išsivystė rimti verslai

Paskelbta

-

Plaukdami niūriais begalinio interneto vandenimis galite susidurti su beprotiškomis, juokingomis ir nuostabiomis verslo idėjomis, kurios uždirbo milijonus dolerių, nepaisant visų skeptikų. Ir kad ir kaip mums tai atrodytų neįtikėtina, visos žemiau išvardintos idėjos yra įgyvendintos jų kūrėjų ir veikia kaip verslas.

 

Aipuk aplikacija


Akivaizdu, kad dabar jau yra programų kiekvienam čiauduliui ir ne tik! Pavyzdžiui, ši programa skleidžia gerai žinomą juokingą garsą.

 

Bulvių siuntinys


Gal kam būtų įdomu kur nors nusiųsti žinutę, parašytą ant bulvės?
Bet turi būti, kas tai daro nuolat, nes tokia įmonė sėkmingai egzistuoja, o jų vienintelė prekė yra ant bulvių užrašytų žinučių siuntimas.

 

Netikras norų kaulas


Dirbtinai sukurtas kaulas (jo kūrimo metu paukščiai nenukentėjo). Šis gaminys yra pakankamai keistas pats savaime, tačiau PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) prie produkto populiarumo prisidėjo. PETA rekomenduoja kaulą veganams, kurie nori išbandyti savo laimę per Padėkos dieną, nesijausdami kalti dėl gyvūnų.

 

„Doggles“ – šuniški akiniai


Apsauginiai akiniai šunų akims, kas galėjo pagalvoti, a? Jie gali atrodyti juokingi, bet yra naudingi. Kai kuriuos akinius įsigijo JAV armija, kad apsaugotų savo kailinių draugų akis nuo smėlio audrų ir saulės jiems būnant Irake. Taip pat yra Doggles akiniai su dioptrijų lęšiais.

 

Chia augintiniai

Kokia galėtų būti šio verslo reklama? “Jie yra naminiai gyvūnai, bet vietoj vilnos jie augina žolę!” Šis išradimas vis dar yra didžiulis pasisekimas. Bent jau šie augintiniai yra gyvesni nei kiti.

 

Pet Rock – Pet Rock


Aštuntajame dešimtmetyje vaikinui, vardu Harry Dahl, kilo mintis parduoti akmenis kaip augintinius. Idėja tokia, kad akmuo „gyvena tavo namuose“ ir tu su juo bendrauji kaip su augintiniu. Taip, tai tiesa, čia nėra rašybos klaidos. Net pati idėja nėra neįtikėtina, nes bet kuriam žmogui gali kilti keistų minčių. Faktas yra tas, kad Haris toliau įgyvendino savo planą ir pasiekė savo tikslą, tapo milijonieriumi pardavęs … akmenis.

 

Viščiukų nuoma


Pavadinimas kalba pats už save! Ši paslauga leidžia išsinuomoti viščiuką. Tai ne tas pats, kas išsinuomoti viščiuką vakarėliui kaip pakviestam svečiui ar panašiai. Manoma, kad miesto žmonės domėsis žemės ūkiu, ūkininkavimu ir paukštininkyste.

Nuomojamos kelios vištos ir vištidė, kad žmonės galėtų pamatyti, kaip veikia vištų ferma. Firma net per žiemą rūpinasi viščiukais, o pavasarį juos parveža, taip išvengdama klientų rūpesčių naujiems kooperatyvų savininkams. Tiesą sakant, niekas nesitikėjo, kad atsiras tiek daug norinčių išsinuomoti viščiukus. Atkreipkite dėmesį į idėją – įmonių vakarėliams „mes kaime“)

 

Rezervacijos rojuje


Net tie, kurie netiki dangumi, šioje svetainėje turi galimybę žaisti saugiai (tik tuo atveju) tik už 15 dolerių! Išduodamas rezervacijos rojuje pažymėjimas , asmens tapatybės kortelė ir vadovas, kaip nuvykti į vietą. Paslauga suteikiama pinigų grąžinimo garantija: „Jei dėl kokių nors priežasčių nepateksite į rojų, mes grąžinsime jums pinigus, jokių klausimų nekeliame“. Nesijaudinkite, esame tikri, kad visi bus ten.

 

Sūrio skulptūros


Pasirodo, rimtai žiūrint, net sūris gali tapti menu, kaip įrodė Sara „The Cheese Lady“, kurdama didžiules sūrio skulptūras festivaliams, sporto renginiams ir valstijų mugėms. Nereikia jaudintis, kad sūrio tiek daug dingsta, nes visos skulptūros suvalgomos būtent renginių metu. Bent jau taip jie sako.

 

Vaikinas – pagalvė


Kiekvienas žmogus retkarčiais jaučiasi vienišas. Ypač naktimis, gulint lovoje prieš miegą ir pradėjus abejoti visais gyvenimo planais ir sprendimais… Man dabar labai reikia, kad apsikabintų – o galų gale paaiškėjo, kad šis produktas yra labai reikalingas daugeliui žmonių.

 

Jaukus „Snuggie“


Kai kuriems žmonėms per sunku įsisupti į antklodę, todėl jiems „Snuggie“ kaip tik tinka. Ar yra kas nors, kuris vis dar nežino, kas tai yra? Šis gaminys geriausiai apibūdinamas kaip antklodė su rankovėmis arba chalatas, dėvimas atbulai. Kad ir kaip juokingai atrodė, „Snuggies“ sulaukė didžiulės sėkmės, kai pirmą kartą pasirodė rinkoje. Beje, ši apranga gali puikiai papildyti vaikino pagalvę.

 

Veido antklodė

Dar viena antklodė! Šį kartą veidui. Ir nors reklama buvo sukurta liežuviu tonu, neapsigaukite, tai tikras produktas, kurį galite nusipirkti.

 

Pivot Planet

Dauguma žmonių nori paatostogauti, kad galėtų pamiršti darbą, tačiau ši įmonė yra kiek kitokia. Čia galite susimokėti už atostogas ir išbandyti kitą darbą. Bent jau tokia buvo pradinė koncepcija. Panašu, kad dabar ji tapo šiek tiek kitokia paslauga, kuri tiesiog suteikia galimybę išbandyti kitą darbą. Žinoma, dar ne nemokamai.

 

„The Smash Shack“ – nuleiskite garą!


Kartais mes taip supykstame, kad nori viską aplinkui sudaužyti. Ir nesvarbu, kokios pigios lėkštės IKEA, labai sunku nuolat pirkti ištisus jų rinkinius. Be to, pripažinkime, kad jūs negalite išeiti iš IKEA tik su lėkščių rinkiniu, todėl jas pakeisti tikrai bus brangu. Štai kodėl yra ypatinga vieta, kur tikrai nueiti ir tiesiog nupūsti garą: sudaužyti lėkštes, stiklines ir kt.

 

Šviečiantis tualetinis popierius


Kadangi vidury nakties eiti į tualetą per nepatogu, nesinori jungti šviesos, nes ji trenkia į akis. Kažkas sugalvojo tamsoje šviečiantį tualetinį popierių. Nežinome, ar produktas sėkmingas, ar ne, bet apie tai buvo straipsnis britų laikraštyje „The Daily Telegraph“, tai jau kažką reiškia.

 

Amžinybės rifai


Kai atsikratysime šio žemiško šurmulio, galime ramiai išeiti, žinodami, kad kita stotelė bus koralinio rifo dalis. Taip, yra įmonė, kuri iš palaikų kuria „rifų rutulius“, kad žmonės po mirties galėtų tapti daugelio jūros būtybių buveinės dalimi. Galima drąsiai teigti, kad niekas anksčiau apie tai negalvojo.

 

Atominės energijos laboratorija vaikams

Atominės energijos laboratorija yra puiki idėja net suaugusiems. Tačiau ji turi tam tikrų pavojų sveikatai, taip pat gali būti naudojamas nelegaliai veiklai, todėl šis kadaise sėkmingas produktas buvo uždraustas parduoti.

60-aisiais vaikai nebuvo tokie brangūs; Vietoj šiandieninių apvalių minkštų baldų kampų, tada tėvai į daugelį dalykų žiūrėjo filosofiškiau, maždaug „jei pameta akį, tai bent kitą turi“.

Štai kodėl parduotuves pasiekus chemijos rinkiniams su tikromis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip kalio nitratas (naudojamas šaunamuosiuose ginkluose), azoto rūgštis (naudojama raketų kurui) ir sieros rūgštis, dėžės buvo iššluotos iš lentynų. Tik po kelerių metų, kai buvo nustatyta, kad kai kurios iš šių medžiagų yra kancerogeninės, produktas buvo tyliai pašalintas iš rinkos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |