Sekite naujienas

Verslo idėjos

Ieškote puikios verslo idėjos?

Paskelbta

-

Daugelis geriausių 2022 m. smulkiojo verslo idėjų yra susijusios su internetiniu verslo modeliu. Pasirinkite verslo idėją, kurią išmanote ir kuri jus žavi, ir parenkite išsamų verslo planą. Prieš pradėdami verslą, nustatykite, ar yra paklausa produktui arba paslaugai, kurią norite teikti. Šis straipsnis skirtas visiems, ieškantiems įkvėpimo pradėti verslą. Norite pradėti verslą, bet jums sunku suformuluoti savo idėją. Jei norite tapti verslininku, jums reikia įkvėpimo. Viskas prasideda nuo idėjos, kuri laikui bėgant gali augti. Jei ketinate pradėti verslą 2022 m., labai svarbu atsižvelgti į naująją tvarką. Dėl COVID-19 pandemijos labai pasikeitė tai, kaip žmonės vartoja produktus ir paslaugas. Nors anksčiau pradėti mažmeninės prekybos verslą ar restoraną galėjo būti geros idėjos, galbūt norėsite persvarstyti šias mintis, kol pamatysite, kaip klostysis įvykiai kitais metais. Vietoj labiau tradicinių verslų pagalvokite apie tokius, kurie gali padėti žmonėms gyventi taip, kaip jie gyvena dabar. Kad ir kaip būtų, turėsite parengti patikimą verslo planą, tačiau daugeliui šiame sąraše pateiktų idėjų, kad galėtumėte pradėti veiklą, tereikia turėti kredito kortelių apdorojimo partnerį, kuris priimtų mokėjimus.

Šiame verslo idėjų sąraše yra 10 puikų verslo idėjų, kuri padės jums rasti sėkmę 2022 m. ir vėliau. Jei rasite sritį, kuria norite užsiimti, peržiūrėkite žingsnius, kaip pradėti savo verslą.

10 puikių smulkiojo verslo idėjų

Jei esate pasirengę pradėti savo verslą, apsvarstykite bet kurią iš šių verslo sričių.

Konsultavimas

Jei turite žinių ir aistros tam tikra tema (pavyzdžiui, verslo, socialinės žiniasklaidos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, lyderystės ar komunikacijos), konsultacijos gali būti pelninga galimybė. Konsultavimo verslą galite pradėti savarankiškai, vėliau jį plėtoti ir laikui bėgant samdyti kitus konsultantus.

Perpardavimas internetu

Aistringai besidomintys drabužiais ir (arba) pardavimais gali apsvarstyti galimybę pradėti internetinį perpardavėjų verslą. Nors tam reikia laiko, atsidavimo ir mados pojūčio, galite pradėti nuo papildomo užsiėmimo ir paversti perpardavinėjimo verslu. Pradėti galite nuo internetinių parduotuvių svetainių, tokių kaip “Poshmark” ir “Mercari”, kuriose parduodate nereikalingus drabužius, o vėliau išplėsti veiklą ir sukurti savo perpardavimo svetainę.

Mokymas internetu

Švietimo internetu paklausa atvėrė galimybes verslininkams. Kadangi tai yra internetinis verslas, galite pasirinkti bet kokią temą, kurią išmanote, ir vesti kursus nepriklausomai nuo savo buvimo vietos. Jei neturite išsamių žinių kokiu nors konkrečiu klausimu, apsvarstykite galimybę internetu mokyti anglų kalbos kaip užsienio kalbos užsienio studentus užsienyje.

Buhalterinė apskaita internetu

Kaip ir švietimo srityje, technologijos leidžia daugelį buhalterinės apskaitos paslaugų atlikti internetu. Jei esate buhalteris arba buhalteris, norintis turėti laisvę ir savarankiškumą vykdant savo verslą, pasinaudokite šiuolaikinėmis technologijomis ir pradėkite teikti savo internetines buhalterinės apskaitos paslaugas.

Medicinos kurjerių paslaugos

Jei turite patikimą transporto priemonę ir gerus laiko planavimo įgūdžius, apsvarstykite galimybę sukurti savo kurjerių tarnybą, tiksliau, medicinos kurjerių tarnybą. Būdamas vairuotojas, būtumėte atsakingas už medicininių prekių, pavyzdžiui, laboratorinių mėginių, receptinių vaistų ir įrangos, gabenimą. Kurjerių verslą galite pradėti savarankiškai arba samdyti kitus vairuotojus.

Programėlių kūrimas

Jei turite žinių ir patirties technologijų srityje, galbūt norėtumėte apsvarstyti programėlių kūrimo karjerą. Išmanieji telefonai yra kasdienis daugelio amerikiečių aksesuaras, todėl išaugo mobiliųjų programėlių paklausa. Panašiai pastaraisiais metais išpopuliarėjo ir virtualios realybės programinė įranga, todėl atsirado ir VR programėlių kūrimo paklausa.

Transkripcijos paslauga

Jei turite gerą klausą ir galite greitai rašyti, transkripcijos paslauga leistų jums dirbti namuose ir lanksčiu grafiku. Medicininės transkripcijos paslaugos ypač reikalingos, nes daugėja balso atpažinimo technologijų, skirtų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams diktuoti. Jei nenorite pradėti dirbti iš karto arba jei turite kasdienį darbą, kurį norėtumėte kol kas išsaugoti, galite priimti tiek transkripcijos darbų, kiek norite, arba tiek, kiek norite. Kad padidintumėte savo verslo perspektyvas ir pateisintumėte didesnį mokestį, apsvarstykite galimybę tapti sertifikuotu transkribuotoju ir gilintis į kelias specializacijas.Medicininės transkripcijos specialistai paprastai ima nuo 6 iki 14 centų už kiekvieną transkripcijos eilutę, o tai greitai susidaro. Įprastas transkripcijos darbų atlikimo laikas yra 24 valandos, todėl svarbu nuolat sekti priimamus darbus. Tačiau lankstumas iš pradžių priimti tik kelias užklausas reiškia, kad galėsite didinti apimtis, kai būsite pasiruošę. Geriausia, kad yra labai mažai pradinių ir pridėtinių išlaidų. Jums tereikia kompiuterio, atitinkamos programinės įrangos ir saugios pranešimų siuntimo paslaugos.

Profesionalus organizavimas

Ieškote verslo idėjos, kuri iš tiesų galėtų kelti džiaugsmą? Profesionalūs tvarkytojai, pavyzdžiui, Marytė Kondė, padeda žmonėms tvarkytis ir mažinti daiktus, kad užsidirbtų pragyvenimui. Materializmo amžiuje daugelis žmonių desperatiškai nori sumažinti savo daiktus ir perimti jų kontrolę. Minimalizmas tampa itin populiarus, tačiau žmonėms dažnai sunku išsiskirti su ilgą laiką turėtais daiktais. Dalis profesionalaus organizatoriaus darbo – padėti klientams sukurti mažinimo sistemą.Jei esate labai organizuotas žmogus, kuriam patinka kurti funkcionalias ir patogias erdves, galbūt jums gerai seksis mokyti kitus daryti tą patį. Žmonės mokės jums už tai, kad padėtumėte jiems sugalvoti metodą, kaip sumažinti turimą turtą ir išlaikyti tvarkingą erdvę. Norėdami reklamuoti savo verslą, pasiteiraukite, ar klientai leistų jums padaryti nuotraukas prieš ir po jūsų sutvarkytų jų namų erdvių, ir naudokite jas kurdami portfelį, kurį galėtumėte paskelbti socialinėje žiniasklaidoje, kad pritrauktumėte daugiau klientų.

Valymo paslaugos

Jei mėgstate valyti, galite tai lengvai paversti verslu. Turėdami kelis darbuotojus, daugybę valymo reikmenų ir transportą, galite siūlyti valymo paslaugas namų savininkams, daugiabučių kompleksams ir komercinėms patalpoms. Dauguma valymo paslaugų ima nuo 25 iki 50 JAV dolerių už valandą. Valymo paslaugos yra nesudėtingas verslas, kuriam reikia palyginti nedaug pridėtinių išlaidų; jums tereikia planuoti, atsiduoti ir vykdyti rinkodarą, kad pritrauktumėte klientų.Jei norite išsiskirti iš kitų valymo paslaugų teikėjų, apsvarstykite galimybę už papildomą mokestį pridėti papildomas galimybes, pavyzdžiui, grindų vaškavimą arba išorinį plovimą. Šios paslaugos gali būti lemiamas veiksnys, lemiantis, kad jūsų naujoji valymo paslauga skirsis nuo patyrusių įmonių, kurios turi per didelį klientų sąrašą, kad galėtų teikti tokio lygio valymo paslaugas.

Laisvai samdomas tekstų ar turinio rašymas

Jei iš prigimties mokate rašyti žodžius ir turite šiek tiek rinkodaros žinių, galite įsitvirtinti kaip laisvai samdomas tekstų ar turinio rašytojas. Nesvarbu, ar rašysite tinklaraščius, interneto turinį, ar pranešimus spaudai, daugybė įmonių mokės už jūsų paslaugas. Padidinkite savo vertę naudodamiesi SEO žiniomis, kad padėtumėte klientams parengti strategiją pagal konkrečius raktinius žodžius, kuriuos jų tikslinė auditorija jau naudoja internetinėje paieškoje. Dauguma laisvai samdomų tekstų rašytojų už valandą ima nuo 40 iki 50 JAV dolerių, tačiau tie, kurie turi patirties tam tikroje vertikalioje srityje, gali imti dar daugiau.Laisvai samdomi tekstų rašytojai yra puikus verslas, nes galite dirbti tol, kol turite interneto ryšį. Tai verslas, kurį galite vykdyti patogiai įsitaisę namuose arba net keliaudami, jei keliaujate. Jei sukursite pakankamai didelį tinklą ir gausite patenkintų klientų rekomendacijų, laisvai samdomą tekstų rašymą galite paversti net savo nuolatiniu darbu.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |