Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: Garažas valandai

Paskelbta

-

Pirmieji į galvą ateinantys garažo verslo variantai yra nuosavo automobilių serviso atidarymas arba garažo nuoma. Tiesiog autoservisas ar padangų montavimas iš garažo savininko reikalauja mechaniko įgūdžių, o konkurencija šioje srityje gana didelė, o paprastą nuomą sunku pavadinti visaverčiu verslu, tai labiau šalutinis darbas.

Bet ką daryti, jei yra autoservisų verslas, kuriame derinamos lizingo ir automobilių serviso privalumai? Kalbame apie vadinamąjį garažą valandai. Ką reiškia šis verslas? Žmonėms, norintiems patiems susiremontuoti automobilį, suteikiate puikiai įrengtą garažą, už kiekvieną garaže praleistą valandą mokate.

Reklama:

Garažas valandai

Tokie savitarnos garažai yra gana dažnas reiškinys Europoje. Juos mėgsta daugiabučių namų gyventojai, kuriuose garažų apskritai nėra.

Garažų visiems neužtenka, tačiau vairuotojų, galinčių savarankiškai atlikti smulkų savo automobilių remontą, yra daugiau nei pakankamai.

Tačiau norint, kad jūsų valandinis garažas būtų pakankamai sėkmingas ir pelningas, turite atitikti keletą svarbių sąlygų. Pirmasis yra gera vieta. Garažų kooperatyvo gilumoje paslėptas garažas tokiam verslui vargu ar tinkamas. Norint užtikrinti klientų srautą, reikia vietos su geru automobilių ir pėsčiųjų eismu.

Antra svarbi sąlyga – pats garažas, tiksliau – jame esanti įranga. Šiuo klausimu verta pamąstyti išsamiau.

Įranga

Sunku įsivaizduoti gerą savitarnos garažą be lifto. Būtent šis įrankis leidžia užtikrinti pakankamai patogias sąlygas klientams ir jų saugumą. Ypač jei liftą valdys ne pats klientas, o specialus operatorius ar dirbtuvių administratorius.

Be to, garaže turėtų būti ir kitų įrankių, kurių gali prireikti remontuojant automobilį. Tarp jų – hidraulinis presas, pneumatiniai veržliarakčiai, suvirinimo aparatas, pjovimo elektrinis įrankis, alyvos surinkimo talpos, įvairūs trauktuvai ir gausybė įvairių raktų komplektų. Apie tai, kad garažas turi būti šildomas ir apšviestas, galbūt nereikėtų atskirai kalbėti. Tai būtina sąlyga.

Vien vienas žirklinis keltuvas jums kainuos 3-4 tūkst. eurų, tačiau patartina jų įsigyti kelis. Prie to pridedama visų likusių įrankių kaina, taip pat patalpų apdaila, projektinės dokumentacijos kūrimas, gaisro gesinimo sistemos ir vaizdo stebėjimas. Garažui taip pat reikės baldų.

Klientai

Verta paminėti, kad jūsų klientais gali tapti tiek automobilių savininkai, tiek ir tie, kurie vairuoja visas kitas transporto rūšis, pavyzdžiui, motociklus ir dviračius. Taip pat galite suteikti garažą sodo technikos remontui. Tarp klientų taip pat gali būti automechanikų su savo klientais, kurie nusprendžia gauti papildomų pajamų.

Valandinės nuomos kaina gali priklausyti nuo to, kas ir kokiu tikslu nuomos jūsų garažą. Pavyzdžiui, dviračio ar sodo įrangos remonto įrankių nuomos kaina gali būti 3 eur per valandą, garažo nuoma motociklams remontuoti – 5 eur, lifto nuoma – 7 eur, o garažo nuoma nenaudojant lifto – 15 -25 eur per valandą.

Klientų įsigijimas

Net jei jūsų savitarnos garažas yra geroje vietoje, be reklamos neapsieisite. Šiandien daugiau nei 80% visų prekių parduodama internetu, o tai reiškia, kad pagrindinis akcentas turėtų būti skiriamas interneto reklamai ir reklamai socialiniuose tinkluose.

Be to, neignoruokite įvairių automobilių renginių, kuriuose galite pristatyti savo projektą. Geras būdas reklamuotis yra firminis automobilis.

Svarbi darbo dalis – paraiškų nuomai priėmimo organizavimas. Tiesioginė eilė jau seniai pasenusi ir nėra pakankamai patogi klientams. Organizuokite įeinančių skambučių ir prašymų priėmimą iš įmonės svetainės.

Šiuo atveju svarbi ir pati paslauga. Garažų darbuotojams verta išrašyti bendravimo scenarijus, kurių jie privalo laikytis, socialiniuose tinkluose – užmegzti grįžtamąjį ryšį.

Idėja turi perspektyvas, nes darbo jėgos kaštai didėja visoje Europoje, todėl Lietuva ne išimtis. Didėjant paslaugų kainoms įprastas automobilio remontas gali tūrėti alternatyvą – garažas valandai.

Jeigu Jūms įdomi verslo idėja, galime pasiūlyti šiam verslui tinkančius domenus: garazasvalandai.lt, garazaivalandai.lt susisiekite: [email protected]

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt