Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: Garažas valandai

Paskelbta

-

Pirmieji į galvą ateinantys garažo verslo variantai yra nuosavo automobilių serviso atidarymas arba garažo nuoma. Tiesiog autoservisas ar padangų montavimas iš garažo savininko reikalauja mechaniko įgūdžių, o konkurencija šioje srityje gana didelė, o paprastą nuomą sunku pavadinti visaverčiu verslu, tai labiau šalutinis darbas.

Bet ką daryti, jei yra autoservisų verslas, kuriame derinamos lizingo ir automobilių serviso privalumai? Kalbame apie vadinamąjį garažą valandai. Ką reiškia šis verslas? Žmonėms, norintiems patiems susiremontuoti automobilį, suteikiate puikiai įrengtą garažą, už kiekvieną garaže praleistą valandą mokate.

Garažas valandai

Tokie savitarnos garažai yra gana dažnas reiškinys Europoje. Juos mėgsta daugiabučių namų gyventojai, kuriuose garažų apskritai nėra.

Garažų visiems neužtenka, tačiau vairuotojų, galinčių savarankiškai atlikti smulkų savo automobilių remontą, yra daugiau nei pakankamai.

Tačiau norint, kad jūsų valandinis garažas būtų pakankamai sėkmingas ir pelningas, turite atitikti keletą svarbių sąlygų. Pirmasis yra gera vieta. Garažų kooperatyvo gilumoje paslėptas garažas tokiam verslui vargu ar tinkamas. Norint užtikrinti klientų srautą, reikia vietos su geru automobilių ir pėsčiųjų eismu.

Antra svarbi sąlyga – pats garažas, tiksliau – jame esanti įranga. Šiuo klausimu verta pamąstyti išsamiau.

Įranga

Sunku įsivaizduoti gerą savitarnos garažą be lifto. Būtent šis įrankis leidžia užtikrinti pakankamai patogias sąlygas klientams ir jų saugumą. Ypač jei liftą valdys ne pats klientas, o specialus operatorius ar dirbtuvių administratorius.

Be to, garaže turėtų būti ir kitų įrankių, kurių gali prireikti remontuojant automobilį. Tarp jų – hidraulinis presas, pneumatiniai veržliarakčiai, suvirinimo aparatas, pjovimo elektrinis įrankis, alyvos surinkimo talpos, įvairūs trauktuvai ir gausybė įvairių raktų komplektų. Apie tai, kad garažas turi būti šildomas ir apšviestas, galbūt nereikėtų atskirai kalbėti. Tai būtina sąlyga.

Vien vienas žirklinis keltuvas jums kainuos 3-4 tūkst. eurų, tačiau patartina jų įsigyti kelis. Prie to pridedama visų likusių įrankių kaina, taip pat patalpų apdaila, projektinės dokumentacijos kūrimas, gaisro gesinimo sistemos ir vaizdo stebėjimas. Garažui taip pat reikės baldų.

Klientai

Verta paminėti, kad jūsų klientais gali tapti tiek automobilių savininkai, tiek ir tie, kurie vairuoja visas kitas transporto rūšis, pavyzdžiui, motociklus ir dviračius. Taip pat galite suteikti garažą sodo technikos remontui. Tarp klientų taip pat gali būti automechanikų su savo klientais, kurie nusprendžia gauti papildomų pajamų.

Valandinės nuomos kaina gali priklausyti nuo to, kas ir kokiu tikslu nuomos jūsų garažą. Pavyzdžiui, dviračio ar sodo įrangos remonto įrankių nuomos kaina gali būti 3 eur per valandą, garažo nuoma motociklams remontuoti – 5 eur, lifto nuoma – 7 eur, o garažo nuoma nenaudojant lifto – 15 -25 eur per valandą.

Klientų įsigijimas

Net jei jūsų savitarnos garažas yra geroje vietoje, be reklamos neapsieisite. Šiandien daugiau nei 80% visų prekių parduodama internetu, o tai reiškia, kad pagrindinis akcentas turėtų būti skiriamas interneto reklamai ir reklamai socialiniuose tinkluose.

Be to, neignoruokite įvairių automobilių renginių, kuriuose galite pristatyti savo projektą. Geras būdas reklamuotis yra firminis automobilis.

Svarbi darbo dalis – paraiškų nuomai priėmimo organizavimas. Tiesioginė eilė jau seniai pasenusi ir nėra pakankamai patogi klientams. Organizuokite įeinančių skambučių ir prašymų priėmimą iš įmonės svetainės.

Šiuo atveju svarbi ir pati paslauga. Garažų darbuotojams verta išrašyti bendravimo scenarijus, kurių jie privalo laikytis, socialiniuose tinkluose – užmegzti grįžtamąjį ryšį.

Idėja turi perspektyvas, nes darbo jėgos kaštai didėja visoje Europoje, todėl Lietuva ne išimtis. Didėjant paslaugų kainoms įprastas automobilio remontas gali tūrėti alternatyvą – garažas valandai.

Jeigu Jūms įdomi verslo idėja, galime pasiūlyti šiam verslui tinkančius domenus: garazasvalandai.lt, garazaivalandai.lt susisiekite: info@versloidejos.lt

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos4 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |