Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: Šokolado formavimas namuose

Paskelbta

-

Verslo esmė – pigiai nusipirkti šokoladą, išlydyti jį į skirtingas figūras, nuspalvinti ir parduoti su 500% pelnu. Tai tikri rodikliai, juos galima nesunkiai patikrinti lyginant pirkimo kainą ir gatavų figūrų kainą. Užsakymus galima siųsti paštu, galite dirbti net būdami namuose!

Galite dirbti namuose, jums reikės mikrobangų krosnelės, šaldytuvo ir gerų sanitarinių sąlygų.

Verslas paprastas ir puikiai tinka pradedantiesiems, patyrę verslininkai labai greitai padidins apyvartą ir pajamas.

Norėdami pradėti, jums reikės 700-800 eurų.

Paleidimas užtruks apie 2 savaites, atsižvelgiant į tai, kad laukiama medžiagų pristatymo. Dar per 3-4 savaites atgausite visas savo investicijas, o paleidus prieš šventes, atsipirksite daug kartų greičiau.

Iš viso yra šeši etapai:

Pirkimas. Perkame 27 kg belgiško šokolado, maistinių dažų, dėžučių, formelių, įrankių ir kitų smulkmenų. Svarbu žinoti tiesioginių tiekėjų ir gamintojų kontaktus, antraip galite permokėti tarpininkams iki dviejų kartų.

Gamybos technologija. Tada sužinosite, kaip pasigaminti pirmąjį šokoladą. Jei išmanote technologijas, viską galite įvaldyti per vieną dieną. Svarbu ne tik mokėti daryti figūras, bet ir tai padaryti greitai, dideliu našumu.

Rinkodara. Sukurkite pardavimo rinkinius su dideliu pelnu. Svarbu atsižvelgti į daugybę kriterijų, antraip galima pasidaryti gražų, bet labai sunkų rinkinį, kurio beveik niekas nepirks. Tada reikia užsiimti reklama, pagrindinis pardavimo kanalas yra reklama Instagram, bet yra ir kitų būdų: aktyvūs pardavimai, šalti skambučiai, filialų rinkodara ir net lankstinukai, ar kiti socialiniai tinklai, kaip TikTok ar YouTube, visa tai puikiai veikia prieš šventes.

Apskaita. Organizuojame pinigų, medžiagų, gaminių, užsakymų ir visko, ką galima suskaičiuoti, apskaitą. Tai labai svarbu valdymui.

Logistika. Sužinosime, kaip tinkamai supakuoti rinkinius, kad pristatymo metu jie nesulūžtų ir neištirptų, o pakavimo kaina neviršytų 1% užsakymo vertės. Sukuriame medžiagų, gatavų gaminių ir jau pateiktų užsakymų sandėlį.

Kontrolė. Analizuojame apskaitos duomenis ir optimizuojame verslo procesus bei išlaidas. Samdome kurjerius, užsakymų apdorojimo vadybininkus, o ateityje ir pačius konditerius. Valdymu užsiimame nuolat, nuo pat pradžių.

Šis verslas turi tiek daug privalumų, tiek daug, kad atrodo neįtikėtina.

Kodėl verta pradėti šį verslą:

Šokoladas gali būti suformuotas bet kokia forma. Didžiulis tramplinas kūrybiškumui ir atsiribojimui nuo konkurentų.

Formas galite pasigaminti patys arba įsigyti jau gatavų iš didelio asortimento. Jūs netgi galite kurti figūras pagal 3D spausdintus modelius.

Norėdami pradėti projektą, jums reikia tik 700-800 eurų.

Nesėkmingos ar neparduotos figūrėlės gali būti išlydytos.

Labai ilgas gatavų gaminių galiojimo laikas – iki 1 metų neprarandant kokybės.

Lengva konkuruoti su vietiniais šokolado gamintojais dauguma dirba amatininkais, o ne verslininkais.

Didelis pelnas. 1 kg šokolado kainuoja apie 6 eurus, o pajamos iš jo – apie 60 eurų. Grynasis pelnas apie 30 eurų.

Treniruotės tik 1 dieną. Užpildyti figūrėles paprasta.

Atsipirkimas yra 1,5 mėnesio ar mažiau, jei paleisite prieš šventes.

Galite dirbti iš priemiesčių ar net kaimo. Užsakymai lengvai pristatomi paštu.

Paprastas ir primityvus verslas, idealus pradedantiesiems.

Daug atšakų variantų: šokoladu padengtos braškės, šokoladinės rožės, džiovintų vaisių šokoladas, migdolų pieniškas šokoladas ir t.t.

Plati tikslinė auditorija. Šokoladas reikalingas visiems ir visada, tai universali dovana, kuri tiks bet kokiai progai.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |