Sekite naujienas

Verslo vikingai

UAB „Town projects“ įkūrėja Vilma Bružienė: „Per savo jubiliejinį gimtadienį nusprendžiau pradėti nuosavą verslą ir įkūriau įmonę“

Paskelbta

-

„Town Projects“ –  nekilnojamojo turto (NT) projektų valdymo ir įgyvendinimo paslaugas teikianti įmonė, sėkmingai atstovaujanti klientų interesus, bendraujant su tiekėjais, NT vystytojais, statybininkais, baldininkais, dizaineriais, teisininkais ir kitais įvairių sričių profesionalais.

Apie verslo pradžią, konkurencinę aplinką, vertės kūrimą klientams ir lyderystę kalbamės su Vilma Bružienė, bendrovės „Town projects“ įkūrėja ir bendraturte.

Papasakokite, kokia buvo „Town Projects“ pradžia? Kas paskatino imtis šios įmonės įkūrimo?

Per 30 karjeros metų teko dirbti įvairiose pozicijose skirtingų sektorių įmonėse. Jau kurį laiką brandinau mintį, kad norėčiau kurti verslą ir dirbti sau. Sakyčiau, kad pandemija, kai visų gyvenimai pasikeitė iš esmės, buvo tas katalizatorius, paskatinęs įkurti įmonę. Mat esu sukaupusi tiek vadovavimo, tiek projektų valdymo, tiek pardavimų patirties, todėl, pagalvojau, kad nėra geresnio laiko nei dabar. Įdomi detalė – įmonę užregistravau savo gimtadienio dieną. Sakoma, kad per gimtadienius žmonės pergalvoja savo gyvenimus, nusprendžia imtis naujų veiklų. Aš ne išimtis – per savo jubiliejinį gimtadienį nusprendžiau pradėti nuosavą verslą ir įkūriau įmonę.

Kokia veikla užsiimate? Kuo ypatingos jūsų siūlomos paslaugos?

Bendrovė „Town projects“ teikia nekilnojamojo turto (NT) projektų valdymo ir įgyvendinimo paslaugas. Kai dirbau vadove paskutinėje darbovietėje, susitikimuose su kitų įmonių vadovais ar savininkais, kuriuose svarstydavome, kokius baldų sprendimus klientui vertėtų rinktis, pastebėjau, jog užsakovas savo įmonėje neturi specialisto, kuris išmanytų, iš ko baldas pagamintas, kokią ergonominę funkciją jis turėtų atlikti, koks dizainas geriausiai tiktų prie bendros biuro atmosferos ir pan. Taip kilo mintis rinkai pasiūlyti naują paslaugą, kai klientui, projekto vykdymo laikotarpiui, deleguojame projektų vadovą, visokeriopai atsakingą už konkretaus projekto vykdymą. Esame kaip kompetencijų centras, kuris klientui gali pasiūlyti architektų, baldininkų, statybos ekspertų, dizainerių ir kitų ekspertų paslaugas. Taip mūsų klientas ne tik sklandžiau ir greičiau įgyvendina projektą, bet ir sutaupo pinigų bei išvengia klaidų, nes iš karto gauna geriausių specialistų paslaugas.

Vilma Bružienė kartu su verslo partnere ir bendražyge Monika Drigotiene

Kiek laiko jau veikia „Town Projects“? Ar susidūriate su iššūkiais? Kaip juos įveikiate?

Įmonę įkūriau pernai birželį, per savo gimtadienį. Mūsų prioritetas – teikti klientams kokybiškiausias paslaugas, todėl aukščiausius kokybės standartus keliame ir tiekėjams. Pradėję dirbti, pastebėjome, kad ne visi gaminių ar paslaugų tiekėjai laikosi susitarimų, terminų, kokybės standartų. Taigi mums, kaip kompetencijų centrui, reikia nuolat spręsti tokius iššūkius, o kartu ir ugdyti tiekėjus, kad jie laikytųsi nustatytų darbo organizavimo principų bei kokybės standartų.

Kokiomis sėkmėmis džiaugiatės?

„Town projects“ siūloma paslauga – naujovė rinkoje. Taigi labiausiai džiugina, kad ši paslauga jau sulaukė susidomėjimo bei pozityvaus vertinimo. Tą patvirtina įvairūs mūsų vystomi projektai bei teigiami klientų atsiliepimai.

Šiuolaikiniame pasaulyje labai daug konkurencijos, kuri verslininkams neretai būna neįveikiama. Kas sunkiausia Jums, vystant šį verslą?

Konkurencija – verslo dalis, tačiau atradome savo veiklos nišą, nes šiuo metu rinkoje tokios apimtiems paslaugų niekas negali pasiūlyti. Be abejo, yra verslų, kurie atlieka dalį mūsų siūlomų paslaugų, bet pilno profesionalių paslaugų paketo nesiūlo niekas. Kita vertus, konkurencija skatina tobulėti, ieškoti naujų veiklos formų.

Konkurenciją versle palyginčiau su konkurencija sporte. Nuo vienuolikos metų žaidžiu tinklinį, todėl esu įpratusi, kad dėl geresnio rezultato reikia nuolat treniruotis ir stengtis, kovoti, nenuleisti rankų. Sportas tik patvirtina taisyklę, kuri galioja ir versle – jei dedi daug pastangų, pasieksi pergalę.

Kaip jūs save pateikiate klientams? Turite kokią nors reklamavimosi strategiją?

Klientas susidomi įmonės teikiama paslauga tada, kai paaiškiname, kaip galėtume išspręsti jo problemą. Pavyzdžiui, įmonė nori įsirengti biurą, tačiau neturi profesionalo, kuris gebėtų vadovauti tokiam projektui, tuomet „Town projects“ siūloma projektų valdymo paslauga yra itin reikalinga. Mat mes ne tik rūpinsimės projekto eiga bei bendradarbiavimu su architektais, statybininkais, baldininkais bei dizaineriais, bet ir taupysime kliento lėšas, nes ieškosime geriausių rinkos pasiūlymų. Vidutiniškai skaičiuojame, kad klientui sutaupome apie 30% biuro įrengimui skirtų lėšų.

Kokie jūsų įmonės ateities planai?

„Town projects“ klientų ir vystomų projektų skaičius didėja, todėl plečiame komandą ir ieškome profesionalių projektų vadovų. Planuojame nuoseklių verslo augimą.

Kaip jums atrodo, kokie dalykai ar savybės svarbiausios versle? Ko galėtumėte palinkėti jauniems verslininkams, galbūt nedrįstantiems pradėti veiklos?

Manyčiau, kad drąsia – viena svarbiausių sėkmingo verslininko savybių. Reikia išdrįsti kurti verslą, drąsiai kalbėti apie savo verslą ir tikėti savo idėja. Versle būna pakilimų ir nuosmukių, todėl tikėjimas savo idėja, padeda nepasiduoti ir suteikia jėgų eiti pirmyn.

Dar vienas sėkmės ingredientas – bendraminčiai, nes juk vienas lauke – ne karys. Jeigu pavyksta rasti verslo partnerį, kuris mąsto vienodai, vadovaujasi panašiomis vertybėmis, naudinga dirbti kartu. Šią mintį galiu patvirtinti ir savo pavyzdžiu, nes praėjus pusmečiui nuo įmonės įkūrimo, prie manęs prisijungė mano verslo partnerė Monika Drigotienė. Dar kartą įsitikinau, kad priiminėti verslo sprendimus yra lengviau, kai galima pasitarti, o ir džiaugtis sėkme smagiau, kai turi komandą.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |