Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: plaukų šalinimas lazeriu

Paskelbta

-

Plaukų šalinimas lazeriu – vis labiau populiarėjanti grožio verslo sritis. Šiuo metu tai viena patikimiausių ir pelningiausių sričių. Štai kodėl:

Didžiulė tikslinė auditorija

Reklama:

Šio verslo tikslinė auditorija – visos vyresnės nei 16 metų merginos ir 18-50 metų vyrai. Tai tiesiog didžiulis potencialių vartotojų skaičius. Taip, šia paslauga naudojasi ir vyrai. Iš esmės plaukų šalinimas lazeriu, yra paplitęs tarp vyrų užsienyje, mūsų gyventojų požiūris į šią paslaugą yra šiek tiek kitoks, tačiau, tendencija akivaizdi.

Įvairiapusiškumas

Lazerinės plaukų šalinimo studijos universalumas yra tas, kad bet kuriuo metų laiku, bet kokiu oru – tai bus populiari procedūra.

Jei palygintume su populiaria cukravimo procedūra, vartotojui nereikia, kad plaukai užaugtų iki tam tikro ilgio, jis gali bet kada ateiti ir pasinaudoti jūsų paslauga.

Nuolatiniai klientai

Plaukelių šalinimas lazeriu yra daugkartinė procedūra, reikalaujanti mažiausiai 6-12 seansų vienai kūno daliai, todėl klientas pas jus ateis dažnai ir ilgam. Be to, ji neskausminga ir greita, todėl pritraukia daugiau žmonių.

Taigi, ko reikia, kad atidarytumėte sėkmingą plaukų šalinimo lazeriu studiją?

Pirmiausia tai patalpa. Negalima naudoti rūsio patalpos ir kambario be komunikacijų. Mus domina erdvus, šviesus, patogus ir švarus kambarys, jis neturėtų akinti visomis vaivorykštės spalvomis, geriau apsistoti ties pastelinėmis spalvomis. Apsilankymas studijoje vartotojui turėtų suteikti ramybės pojūtį.

Pasirinkę patalpas, pereikime prie įrangos pasirinkimo. Aukštos kokybės įranga yra raktas į gerą pelną ir laimingus klientus. Kuo geresnis procedūros poveikis, tuo daugiau klientų turėsite ir tuo aktyviau būsite rekomenduojami (geriausia reklamos kampanija). Jums taip pat reikės įvairių eksploatacinių medžiagų:

Vienkartinės pirštinės, skustuvai, paklodės, dangteliai ir kt.
Dezinfekavimo priemonių
Specialių gelių ir skysčių.
Balto medicininio pieštuko apgamams nuo lazerio apsaugoti.

Įdarbinimas nėra nereikšmingas procesas. Jūsų meistras – tai jūsų prekės ženklo veidas, todėl įdarbinimas turėtų būti vykdomas atsakingai. Atkreipkite dėmesį į bendravimo įgūdžius, versle svarbus tiesioginis bendravimas su klientu, todėl šis įgūdis ypač svarbus. Jei kandidatai turi medicininį išsilavinimą ir patirties cukravimo srityje – jie bus puikūs kandidatai į jūsų meistrų vaidmenį.

Atlikę šiuos veiksmus, jau turėsite parengtą verslą, tačiau to nepakanka. Dar turėsite nustatyti paslaugų kainas ir salono rinkodarą. Kainos daugiausia priklauso nuo regiono ir konkurencijos, tačiau dabar vartotojas renkasi studijas ne pagal kainą, o pagal rezultatus, aptarnavimą ir patalpų dizainą. Į tai atkreipkite dėmesį nustatydami kainas. Veiksmingiausi klientų pritraukimo būdai yra socialinė žiniasklaida ir reklama internete. Toks klientų pritraukimo būdas jums atves 5-7 žmones per dieną.

Būkite pasiruošę, kad jūsų plaukų šalinimo lazeriu studija užtruks ilgai. Tačiau kai per mėnesį sukursite klientų bazę, jūsų pajamos didės kiekvieną mėnesį. Taigi, mažiausia studija per 3 mėnesius gali pasiekti stabilias 3000 eurų ir didesnes pajamas. Toks verslas atsiperka per pirmuosius šešis mėnesius.

Naujienos

Verslo Vikingai

Finansai5 d. prieš

Techninių analitikų mokytojas Tomas Dulkys: „Didžiausia investuotojų ir spekuliantų klaida – noras praturtėti, o ne tapti šios srities profesionalu“

Kriptovaliutos, akcijų prekyba rinkoje, spekuliavimas, investavimas – vieniems šios temos atrodo nepažįstamos ir sunkiai perprantamos, o kiti sukaupia tiek žinių,...

Verslo vikingai1 savaitė prieš

„A Management“ vadovė Aušra Virkietytė: Sužvaigždėjimas renginių organizatoriui – karjeros pabaiga

Renginių organizatoriaus darbas atrodo nesibaigianti šventė. Tad norinčių dirbti šioje srityje turėtų netrūkti. „Iš dalies taip ir yra, – sutinka...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

LAVA SALES kompanijos vadovas Paulius Gumbelevičius: „Komanda – branduolys, padedantis sukurti sėkmingą verslą”

Neseniai įsikūrusios kampanijos LAVA SALES tikslas – pritraukti naujų klientų šaltų skambučių pagalba ir taip padėti verslui augti. Telemarketingo paslaugas...

Startuoliai2 mėnesiai prieš

Saugių sandorių platforma „EscrowPack“ padės internete pirkti ir parduoti nesibaiminant sukčių

Tikrai ne vieną kartą pačiam teko patirti ar iš draugų girdėti apie sukčiavimo atvejus, kuomet perkant prekes iš fizinių asmenų...

Finansai2 mėnesiai prieš

29-erių į pensiją išėjęs Gintaras Pociūnas: „Finansiškai raštingas ir investuojantis žmogus – turtingo mąstymo žmogus“

Taupymas, investavimas, akcijų biržos – terminai, kurių daugelis dar nepažįsta, o gal laiko tolima siekiamybe. Praktinius patarimus geresniam finansų valdymui...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |